PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل من با نصب درایور SFEP Driver لپتاپ Sony Vgn Cr-240n

aria_electric_fars
05-04-2008, 13:36
با سلام
مشکلات نصب درایورهای لپتاپ من تموم شد فقط مونده fn key و hot key الان این دو تا جداگانه نصب کردم و کار کردن ولی با همدیگه کار نمی کنن یعنی اول اومدم هات کی رو نصب کردم و کار کرد ولی الان fn key نصب کردم کار نکرد قبلا هم Hot Key رو نصب کردم و بعدش هم fn key رو نصب کردم ولی هات کی کار نکرد ولی fn key کار کرد این پدر من رو در آورده الان درایورهاش رو هم دارم و تست کردم جداگانه و جواب داد ولی الان هر چی می کنم نمی تونم درایور SFEP Driver رو برای نصب fn key نصب کنم می شه یه راهنمایی کنید که این چه جوری نصب می شه؟؟؟
توضیحات بیشتر اینکه تو کنترل پنل قسمت ADD NEW DEVICE هم رفتم ولی نه نصب شد و نه درایور نصب نشده پیدا می کرد یه راهی بگید تا این درایور خراب شده رو نصب کنم

با تشکر
بای

aria_electric_fars
07-04-2008, 18:50
سلام دوستان
کسی نیست راهنمایی کنه؟؟؟

با تشکر
بای

REGISTERED USER
08-04-2008, 22:47
شاید مشکلت با این فایلها حل بشه ... اینا رو توی C:\Windows\System32\drivers کپی کن :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

در هر حال من قبلا توضیح دادم و الان دیگه برای این موضوع وقت نمیزارم ... راه اندازی این دکمه ها یکم سخته ولی اینجا آموزش کامل اون برای مدلهای مشابه هست ( خود فروم vaio هست ):

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

aria_electric_fars
09-04-2008, 14:05
سلام
دستت درد نکنه
من اینو دانلود کردم و تست می کنم آخه می دونی درد چیه؟؟؟درد اینه که من مثلا یکیش رو نصب کردم و جواب داد یعنی همون مثلا هات کی بعد رفتم مال fn key رو نصب کردم یهو اون ول شد این درست شد یعنی هر دوشون با هم کار نمی کنن این اعصاب من رو خرد کرده

با تشکر
بای

aria_electric_fars
09-04-2008, 17:16
سلام
حل نشد
کسی سی دیش رو نداره برام پست کنه هزینه ش رو می دم فقط می خوام صد در صد همه درایورها جواب بده

با تشکر
بای