PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : عکسهای تصادف اتوموبیل پلیس

amir_z81
04-04-2008, 21:12
دوستان این تصویر در سایت phalls بود و چون دیدم جالب است اینجا هم گذاشتم
واقعا" ایمنی مرسدس چقدر بالاست
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MR.Punisher
04-04-2008, 22:08
تایید میشه.با اینکه تصادف تقریبا ناجوری بود ولی مرسدس آسیب زیادی ندیده.
اینه فرق بین خودرویی که با تکنولوژی ساخته شده و خودروهای آب دوغ خیاری ما.

Actros
05-04-2008, 01:23
این عکسو منم پارسال گزاشتم تو فروم. اون موقع یه تایپیک بود تو انجمن متفرقه.

خدایی ایمنی رو میبینید.

تفاوت را احساس کنید

alex_pk
05-04-2008, 03:08
اين كه هيچيش نشده!

پسر اگه اين افتاده بود رو پرايد!

ميشد مثل تام تو تام و جري كه يه چيزي از روش رد ميشه و بعد بلند ميشه ميبينه مثل كاغذ صاف شده!

ممنون....خيلي جالب بود.:)

amiroo88
05-04-2008, 03:46
مرسی

اخه ماشین هر چقدر هم محکم باشه نمیتونه بزنه زیر کامیون و بلندش کنه

میتونه؟

alex_pk
05-04-2008, 05:27
اخه ماشین هر چقدر هم محکم باشه نمیتونه بزنه زیر کامیون و بلندش کنه

شايد كاميون افتاده روش!!!

H M R 0 0 7
05-04-2008, 07:33
يه ضربالمثل پارسي هست كه ميگه : هرچه بگندد نمكش ميزنند ، واي به روزي كه بگندد نمك

CrystalK
05-04-2008, 10:24
شايد كاميون افتاده روش!!!

نه. از پشت رفته زیر کامیون.
حالا E Class از مدل های متوسط مرسدس بنز هست. ببین S Class چیه؟
اگه با یک S Guard با سرعت دویست کیلومتر در ساعت با این کامیون کله به کله شی، باید تیکه های کامیون را از کنار جاده جمع کنن.:31:

samanajan
05-04-2008, 11:41
ماشين مال پليس راه شيراز - فسا است

فقط حال كن قدرت بدنه حالا اگر پرايد بود

خدا به اين بيچاره كه پشت ماشين بوده رحم كنه چون بايد تمام هزينه را بدهد حتي يك ريال هم كم نشود

T.K
06-04-2008, 09:30
عجب تصادفی!
از بابت عکس دستت درد نکنه(ردیف بود)

D o l f i n
06-04-2008, 16:15
واقعا كيفيت يعني اين خدايي خيلي بالاست

خدا به اين بيچاره كه پشت ماشين بوده رحم كنه چون بايد تمام هزينه را بدهد حتي يك ريال هم كم نشود
اگه در حال ماموريت بوده باشه كه فكر نكنم ازش بگيرن يا اگه تقصير كار كاميونه بوده باشه

hadi665
06-04-2008, 16:35
ای بابا چرا این طوریش نشده !!!!
عجبا

B L A S T E R
06-04-2008, 20:37
عجب اسکلتی داره ماشین

Farshadd
06-04-2008, 22:43
خوب وقتی شما میبینی یه خودرو از بنز با یه خودرو از X از نظر امکانات برابره ولی قیمتی 2-3 برابر و حتی بیشتر داره دلیلش همینه. یعنی شما پول اضافه ای که میدید به خاطر تصادف های اینجوریه.
وقتی میگن الیاف آلمینیوم و کربن بنز، یعنی همین دیگه.

Hektor
07-04-2008, 00:11
خوب وقتی شما میبینی یه خودرو از بنز با یه خودرو از X از نظر امکانات برابره ولی قیمتی 2-3 برابر و حتی بیشتر داره دلیلش همینه. یعنی شما پول اضافه ای که میدید به خاطر تصادف های اینجوریه.

قیمت مرسدس های سفارشی پلیس ایران 15 میلیون,برابر قیمت همون زمان 405 برای پلیس تمام شده بود.اضافه قیمت مربوط میشد به مالیات 300 درصدی گمرک در اونوقت
برای خودروی 15 میلیونی مالیات و عوارض 45 میلیونی وضع شده بود

United Kingdom
07-04-2008, 10:09
قیمت مرسدس های سفارشی پلیس ایران 15 میلیون,برابر قیمت همون زمان 405 برای پلیس تمام شده بود.اضافه قیمت مربوط میشد به مالیات 300 درصدی گمرک در اونوقت

آقای هکتور یه چیزی می گم ولی امیدوارم دوباره ناراحت نشی.
این یک E Class هست. حتی اگر 10000 تا هم ازش سفارش بدی، حتی مدل پایه اش هم 16000 تا نمی شه.
مدل مورد نظر شما C Class هست.
با دوستی هم که گفته چون قیمت بنز 2-3 برابره، امنیتش به این خاطر بیشتره مخالفم. چون بنز در زمینه امنیت جزء سه خودرو ساز برتر جهان هست. در مقایسه با هم کلاس های خودش امنیتش بیشتره چه برسه به ماشین هایی مثل نیسان یا تویوتا.

HOOSEIN 105
07-04-2008, 11:53
دوستان این تصویر در سایت phalls بود و چون دیدم جالب است اینجا هم گذاشتم

اقا من خودم این عکس با حدود 50 عکس تصادف تو بخش متفرقه چند هفته پیش گذاشتم
اسم تاپیک هم است تصادف های وحشتناک توصفحات10 است هست توش تصادفات وحشتناکی است ببینید و از سرعت بپرهیزید:27::27::27:

HOOSEIN 105
07-04-2008, 12:13
این یه نمونش

Farshadd
07-04-2008, 23:07

استاد عزیز، اگه بخوای اینجوری حساب کنی، قیمت 405 هم اون زمان برای پلیس 2.5 تا 3.5 میلیون تموم میشد.
قیمت مرسدس بنز C کلاس که پلیس استفاده میکرد 18 میلیون تموم میشد.
خودرویی که در عکس میبینید E کلاس پلیس هست و خیلی اون مدل دیگه تفاوت داره.

با دوستی هم که گفته چون قیمت بنز 2-3 برابره، امنیتش به این خاطر بیشتره مخالفم. چون بنز در زمینه امنیت جزء سه خودرو ساز برتر جهان هست. در مقایسه با هم کلاس های خودش امنیتش بیشتره چه برسه به ماشین هایی مثل نیسان یا تویوتا.

خوب دوست عزیزم، آخه اون هم کلاس های خودش قیمتی معادل یک سوم و یک دوم بنز رو ندارن ولی باز هم از خودروی بنز با همون امکامنات ارزونترن. بنز صرفا به خاطر امنیت که گرون نیست. بنز کیفیت کلی بیشتری نسبت به دیگری ها داره. . تویوتا هم خودرو ساز کوچیکی نیست که بگیم نمیشه با بنز مقایسش کرد.

amiroo88
07-04-2008, 23:53
این یه نمونش

:18::18::18::18::18::18::18:

احتمالا رفته اون زیر قلنج بشکونه:18::18::18::18::18:

Hektor
08-04-2008, 05:50
آقای هکتور یه چیزی می گم ولی امیدوارم دوباره ناراحت نشی.
این یک E Class هست. حتی اگر 10000 تا هم ازش سفارش بدی، حتی مدل پایه اش هم 16000 تا نمی شه.
مدل مورد نظر شما C Class هست.
نه دوست من ناراحت نشدم ولی نظرات شما هم که مدام با ایراد گرفتن به نظرات دیگران شروع میشه از نظر من ارزش پاسخگویی نداره...:46: دیگه شما رو که دائما آیدی میسازی و بن میشی رو شناختم.هر بار هم دنبال نظرات من توی کل فروم هستی تا بیایی و...:13:
بی خیال

استاد عزیز، اگه بخوای اینجوری حساب کنی، قیمت 405 هم اون زمان برای پلیس 2.5 تا 3.5 میلیون تموم میشد.
قیمت مرسدس بنز C کلاس که پلیس استفاده میکرد 18 میلیون تموم میشد.
خودرویی که در عکس میبینید E کلاس پلیس هست و خیلی اون مدل دیگه تفاوت داره.

ّFarshddجان ما سالهاست چه بیرون فروم چه داخل این فروم روی جزئیات تفاوتهای E ,C و S کلاس بحث داشتیم.پس تفاوت ایندو کلاس رو متوجهم
قیمتی که من گفتم به نقل از رییس پلیس وقت کشور در پاسخ به نمایندگان مجلس بود که پرسیده بودند چرا بنز آلمانی خریداری شده و از خودروهای داخلی استفاده نشده...:46:
البته در مثل هم مناقشه نیست
هدف من از گفتن اون مطلب فقط این بود که تصور نشه قیمت جهانی مرسدس اینی هست که در مملکت ما داره فروخته میشه.....

United Kingdom
08-04-2008, 10:50
نه دوست من ناراحت نشدم ولی نظرات شما هم که مدام با ایراد گرفتن به نظرات دیگران شروع میشه از نظر من ارزش پاسخگویی نداره...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دیگه شما رو که دائما آیدی میسازی و بن میشی رو شناختم.هر بار هم دنبال نظرات من توی کل فروم هستی تا بیایی و...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بی خیال

ایراد نمی گیرم. بحث می کنیم. شما که انتظار نداری هر چی گفتی مردم رو حرف شما هیچی نگن و همینطوری قبول کنن؟ چرا ارزش پاسخگویی نداره؟؟ چی ارزش پاسخگویی نداره؟؟؟
طبق قیمت های سایت MSN ، قیمت مرسدس بنز E Class از 47616 تا 85300 دلار هست. اگر ایران یک جا 5000 تا سفارش بدهد نهایتش 1616 دلارش را تخفیف می دهند نه 31616.
راستی چرا من سر او تاپیک بن شدم؟؟ بحث در مورد کلاسترینگ. یا اسکنرهای نصب شده در فرودگاهها. و ...

United Kingdom
08-04-2008, 10:53
قیمتی که من گفتم به نقل از رییس پلیس وقت کشور در پاسخ به نمایندگان مجلس بود که پرسیده بودند چرا بنز آلمانی خریداری شده و از خودروهای داخلی استفاده نشده...:46:

دوست گرامی شما چرا؟؟؟ مگر هر کس هر شر و وری گفت باید باور کنیم. مگر اینها کم دروغ می گویند.

هدف من از گفتن اون مطلب فقط این بود که تصور نشه قیمت جهانی مرسدس اینی هست که در مملکت ما داره فروخته میشه.....

ولی قبول کنید قیمتی که گفتید با قیمت واقعی خیلی اختلاف داشت.

Hektor
08-04-2008, 16:52
ولی قبول کنید قیمتی که گفتید با قیمت واقعی خیلی اختلاف داشت.
طبق قیمت های سایت MSN ، قیمت مرسدس بنز E Class از 47616 تا 85300 دلار هست.عزیزم اولا شک دارم شما از مالیات سنگینی که US به خودروهای وارداتی به قصد حمایت از تولیدات داخلی اش می بنده خبر داشته باشی.پس قیمتی رو بیار که مال ایالات متحده نباشه.قیمت خود آلمان بدون مالیات تولید کننده و مصرف کننده رو بذار
دوما هیچ شما از مفهوم اصل دامپینگ در صادرات اطلاع داری؟ در این باره یک جستجویی بکن بعد بیا بحث کن...
سوما E,C Classهای وارداتی برای پلیس همه رده ی Classic هستند پس شما کمترین قیمت رو باید براشون درنظر بگیری.

مگر هر کس هر شر و وری گفت باید باور کنیم. مگر اینها کم دروغ می گویند.ضمنا لطف کن و از لحن بهتری موقع صحبت استفاده کن و هر حرفی رو هم شر و ور خطاب نکن اگر واقعا قصد و معلومات و مطالعه ی کافی برای بحث علمی و فنی در اینجا داری. که البته شک دارم...

farsweb
08-04-2008, 18:39
يه ضربالمثل پارسي هست كه ميگه : هرچه بگندد نمكش ميزنند ، واي به روزي كه بگندد نمك

نگندیده که دوست من تازه امتحانشو پس داده !!!

United Kingdom
08-04-2008, 22:28
عزیزم اولا شک دارم شما از مالیات سنگینی که US به خودروهای وارداتی به قصد حمایت از تولیدات داخلی اش می بنده خبر داشته باشی.پس قیمتی رو بیار که مال ایالات متحده نباشه.قیمت خود آلمان بدون مالیات تولید کننده و مصرف کننده رو بذار
دوما هیچ شما از مفهوم اصل دامپینگ در صادرات اطلاع داری؟ در این باره یک جستجویی بکن بعد بیا بحث کن...
سوما E,C Classهای وارداتی برای پلیس همه رده ی Classic هستند پس شما کمترین قیمت رو باید براشون درنظر بگیری.
ضمنا لطف کن و از لحن بهتری موقع صحبت استفاده کن و هر حرفی رو هم شر و ور خطاب نکن اگر واقعا قصد و معلومات و مطالعه ی کافی برای بحث علمی و فنی در اینجا داری. که البته شک دارم...

دوست عزیز شما طوری صحبت می کنید که انگار ملت چیزی حالیش نیست. یعنی چی آمریکا مالیات می بنده؟؟؟ تو کل دنیا قیمت این ماشین همین قدره. دولت آمریکا چقدر مالیات اضافه می تونه ببنده؟؟؟ قوانین تجارت جهانی چی می شه؟ یعنی اینقدر کشکه؟؟؟
در هر صورت اگر E Class صفر پیدا کردی 40000 دلار، 50 تا برای من بخر. من 45000 تا ازت می خرم.:31:

طبق اطلاعات سایت بین المللی مرسدس بنز قیمت ماشین در اکثر نقاط دنیا یکسان هست. سایت مرسدس بنز را که می دانید؟

من هم گفتم که ارزانترین قیمت 47000 دلاره. گرانترینش بیش از 80 هزار تا می ارزه. البته می توانید به کلیمن سفارش دهید ارتقاش بده واستون 500 هزارتا هم آب بخوره.

از لحن بهتری یعنی چی؟؟؟ خوب وقتی یکی فرض می کنه ملت بیشعوره و می گه ماشین 47000 دلاری را 16000 دلار خریدیم، من چطور باید صحبت کنم؟ یعنی حرف هاش شر و ور نبوده؟

United Kingdom
08-04-2008, 22:44
تو سایت رسمی مرسدس بنز ترکیه قیمت پایه مدل E220 Cdi را 36540 یورو ذکر کرده. کشور همسایه.
حیف پاکستان و افغانستان و عراق نمایندگی رسمی ندارند تا قیمت اونا رو هم بگذارم.:31:

Hektor
09-04-2008, 04:52
دوست عزیز شما طوری صحبت می کنید که انگار ملت چیزی حالیش نیست. یعنی چی آمریکا مالیات می بنده؟؟؟ تو کل دنیا قیمت این ماشین همین قدره. دولت آمریکا چقدر مالیات اضافه می تونه ببنده؟؟؟ قوانین تجارت جهانی چی می شه؟ یعنی اینقدر کشکه؟؟؟

اطلاعات لازم در پستهای قبلی داده شده
ضمنا مقررات سازمان تجارت جهانی هرگز مانعی برای وضع تعرفه ای سنگین نشده و نمیشه همونطور که آمریکا مالیات سنگین و خارج از چارچوب به فولاد وارداتی از اروپا بسته...
بهای یک بنز صفر در جمهوری های تازه استقلال یافته ای مثل ترکمنستان یا تاجیکستان زیر 8000 دلار هست

همونطور که در پستهای قبلی هم گفتم بحث با تو دوست عزیز بی فایده هست
چون کمترین اطلاعات لازم برای شرکت در بحث رو نداری و پاسخ دادن به جنابعالی تلف کردن وقت هست و همونطور که در بحثهای قبلی که باعث بن شدن پی در پی ات شد اطلاعات لازم رو نداشتی و فقط توهین میکردی:13:
شما که بقول خودت طوری صحبت میکنی که انگار ملت چیزی حالیشون نیست بیا و تنهایی اینجا پست بزن :tongue:
بای

farsweb
09-04-2008, 07:19
عزیزم اولا شک دارم شما از مالیات سنگینی که US به خودروهای وارداتی به قصد حمایت از تولیدات داخلی اش می بنده خبر داشته باشی.پس قیمتی رو بیار که مال ایالات متحده نباشه.قیمت خود آلمان بدون مالیات تولید کننده و مصرف کننده رو بذار
ضمنا لطف کن و از لحن بهتری موقع صحبت استفاده کن و هر حرفی رو هم شر و ور خطاب نکن اگر واقعا قصد و معلومات و مطالعه ی کافی برای بحث علمی و فنی در اینجا داری. که البته شک دارم...

دوست عزیز یه موضوعی رو می خواستم بگم که خیلی ربطی به این تاپیک نداره ولی به شما چرا !! آواتار شما در اعتراض به محدودیت سرعت اینترنت برای کاربران خانگیه درسته ؟؟ خوب دوست من سرعت روی 128 کیلوبایت محدود نشده که اگه شده بود دیگه حرفی نبود . سرعت روی 128 کیلوبیت محدود شده .اگر علاقه داشتی این آواتار رو اصلاح کنی من یه نسخه ی اصلاح شده از این بنر تهیه کردم . لطفا من رو با خبر کن .

United Kingdom
09-04-2008, 10:12
شما که بقول خودت طوری صحبت میکنی که انگار ملت چیزی حالیشون نیست بیا و تنهایی اینجا پست بزن :tongue:
بای

شما مثل اینکه در تحریف حرف های دیگران هم دستتان باز است. من گفتم بعضی ها اینطور فرض می کنند.

اطلاعات لازم در پستهای قبلی داده شده

منظورت اطلاعات غلط است؟

ضمنا مقررات سازمان تجارت جهانی هرگز مانعی برای وضع تعرفه ای سنگین نشده و نمیشه همونطور که آمریکا مالیات سنگین و خارج از چارچوب به فولاد وارداتی از اروپا بسته...

بله مانع وضع تعرفه سنگین نشده ولی بستن تعرفه ای 3 برابر قیمت کالا، امکان پذیر نیست. منظور از تعرفه سنگین 15 درصد هست. ایران بیشترین تعرفه را به اتومبیل های وارداتی بسته و اگر کشور اول نباشه در این زمینه، جزء 3 کشور اول هست . با 100 درصد تعرفه. درصد اعمال شده توسط آمریکا نهایتا 15 درصد هست نه 300.

بهای یک بنز صفر در جمهوری های تازه استقلال یافته ای مثل ترکمنستان یا تاجیکستان زیر 8000 دلار هست

کدام مدل بنز؟؟؟ قطعا مدل E کلاس بااین قیمت عرضه نمی شود. لطفا ادعایتان را ثابت کنید.

همونطور که در پستهای قبلی هم گفتم بحث با تو دوست عزیز بی فایده هست
چون کمترین اطلاعات لازم برای شرکت در بحث رو نداری و پاسخ دادن به جنابعالی تلف کردن وقت هست و همونطور که در بحثهای قبلی که باعث بن شدن پی در پی ات شد اطلاعات لازم رو نداشتی و فقط توهین میکردی:13:

این نظر شخصی شماست. چون کم می آورید بحث بیفایده است؟؟؟ من برای تک تک ادعاهام دلیل و مدرک آوردم. شما چطور؟؟؟
اگر من بن شدم سر بحث های مسخره ای مانند این بوده. که یکی اومده و مثلا گفته قیمت E کلاس در جمهوری های تازه استقلال یافته شوروی 8000 دلاره.
اگر خلاف این است برای مثال نوشته های آن تاپیک مربوط به کلاسترینگ را دقیقا اینجا بگذار تا خواننده ها قضاوت کنند.

United Kingdom
09-04-2008, 10:14
قیمت های بنز در اوکراین (کشور تازه استقلال یافته از شوروی) به نقل از سایت مرسدس بنز :
ارزان ترین مدل 38522 یورو قیمت داره.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

United Kingdom
09-04-2008, 10:53
این هم قیمت های E کلاس در آلمان. اگر مدلی ارزانتر از 32200 یورو پیدا کردید به من هم نشان دهید.

Farshadd
09-04-2008, 22:33
ّFarshddجان ما سالهاست چه بیرون فروم چه داخل این فروم روی جزئیات تفاوتهای E ,C و S کلاس بحث داشتیم.پس تفاوت ایندو کلاس رو متوجهم
البته در مثل هم مناقشه نیست

هکتور جونم، منم قصد خاصی نداشتم و عذر میخوام اگه بد گرفتی.
شما استاد مایی
اتفاقا من هم فکر کنم پشت تلویزیون از قالیباف شنیدم گفت 18 میلیون. وقتی که کاندیدای ریاست جمهوری شد( یکی از اهدافش کمتر کردن گمرک خودرو بود ارواح ...)

بله. مطمئنا خیلی فرق داره.

Greight
10-04-2008, 23:32
جل الخالق
آدم باورش نميشه يا شايدم ما از بس از ماشيناي با كيفيت داخلي ديديم باورمون نميشه !!

Sajad2006
10-04-2008, 23:43
خیلی ممنون.
جالب بود.

Farshadd
11-04-2008, 23:18
واقعا من هر چی به این نگاه میکنم متعجب تر میشم. ِنی به نظر شما پلیس زده به تریلی بلند شده یا تریلی بلند شده بوده، پلیس رفته زیرش.
آگه حالت اول باشه به جون خودم کفم میبره.
-----------

M@STER
12-04-2008, 21:43
عکس جالبی بود ایول اینجوری که تو عکس نشون میده سرنشیناش باید سالم مونده باشند،نه؟

stam
13-04-2008, 16:34
فکر میکنم یه مقدار غیر معقولانه است که پلیس زده باشه زیر کامیون و کامیونو بلند کرده باشه!!!!
چون اگه نگاه کنید جلوی ماشین پلیس آسیب ندیده بلکه قسمت روی ماشین آسیب دیده ...
البته این نظر منه