PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : شب ریاضی

sanih
04-04-2008, 20:48
دوستان اگه موافق باشید یک شب یا یک روز، یه ساعت مشخص کنیم و یک موضوع رو هم اعلام کنیم تا در مورد اون تحقیق بشه یا تو اون تاریخ و ساعت نظر هامون یا روش هامون رو در اون باره بگیم؟ موافقید؟

اولین موضوع هم نقش من در پیشرفت ریاضی باشه؟
البته اگه موافق باشید.
تاریخش هم با شما.

یا حق

elendil
08-05-2008, 20:00
بهتر نیست با موضوعاتی که برای بچه ها جا افتاده تره شروع کنی ؟ بعدش یواش یواش تاپیک رو به سمت نقش من در پیشرفت علیم ریاضی سوق بدیم ؟؟

من فک میکنم بهتر باشه چون بعضی موضوع ها که بیشتر برو بچز بهش علاقه دارن میتونه استارتی برای این تاپیک باشه

leila*
08-05-2008, 20:54
ببخشید که نظر میدم
ولی چطوره در مورد نقش ریاضی در زندگی روزانه بحث کنیم؟

sanih
09-05-2008, 00:40
لیلا جان چرا شرمنده؟
نظر بدی نیست ولی ما منتظر نظر آقای مفیدی هستیم.
عزیزان منتظر نظر همتون هستم.

mofidy1
09-05-2008, 13:08
با سلام

از sanih همکار خوب و با پشتکارم به خاطر تاپیک ابتکاری شان تشکر می کنم. انشاءالله اگر تاپیک، مورد توجه قرار گرفت و ضمناً بار علمی مناسب هم داشت آن را با یک سنجاق!!! بالای انجمن ریاضی می زنیم تا مانند خورشید بدرخشد. فقط خواهشم این است که روی نظراتمان قبلاً فکر و تا جایی که ممکن است مستند و منطقی بحث کنیم و تاپیک را با بحث های بی مورد و نظرات کاملاً شخصی و بی منطق به بی راهه نکشانیم.

اگر اجازه دهید ابتدا درباره معنای کلمات «ریاضی»، «ریاضیات» و «ریاضی دان» بحث کنیم.

معنی کلمات «ریاضی»، «ریاضیات» و «ریاضی دان» چیست و این کلمات از کجا آمده اند؟

مدت بحث: از امروز تا ساعت 2 ی بعد ازظهر جمعه ی هفته ی بعد

20 اردیبهشت 1387

sanih
09-05-2008, 15:37
بنده هم خدمت تمام دوستان سلام عرض میکنم.آقای مفیدی ازتون ممنومم که به این جمع بچه های این تاپیک احترام گذاشتید.

فکر نمی کنم کسی مخالفتی با موضوع پیشنهادی شما داشته باشه.
در آینده در پایان هر هفته یه pdf از مطالب تو پست اول میذارم.
امید وارم همه با هم بتونیم یه خدمتی در راه ریاضیات بکنیم.

یاحق