PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تــغـیـیــرات ایــجـاد شــده در انــجـمـن ( قـسـمـت دوم) - سال 87

Meisam
04-04-2008, 13:06
سلام عرض میکنم خدمت تمامی دوستان عزیز ...
توی سال جدید سعی میکنیم که اتفاقات و تغییر و تحولاتی که در انجمن اتفاق میوفته رو در این انجمن
(انجمن اطلاعیه ها و اخبار انجمن) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اعلام کنیم ، که هم شما دوستان از آخرین تغییرات مطلع بشید و
هم بتونیم از زحمات دوستانی که ما رو در این تغییرات یاری کردند یک تشکر هرچند کوچیک انجام بدیم

اما قسمت دوم تغییرات در سال 87 از این قرار است

تغییرات ایجاد شده در نرم افزار [ دسترسي فقط براي اعضاء ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
تغییرات در این انجمن از اواخر سال گذشته شروع شد که همه رو در زیر ذکر میکنم

1- ایجاد زیرشاخه "معرفي و دانلود کرک ، سریال و پچ" در انجمن "درخواست کــرک ، ســـريـال و پــچ"
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) معرفي و دانلود کرک ، سریال و پچ
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])معرفي و دانلود جديد ترين و مهم ترين کرک ها ، پچ ها و شماره سريال هاي نرم افزار هاي مختلف در اين انجمن صورت میگیرد!

2-ایجاد زیر شاخه های جدید در انجمن "معرفی و دانلود نرم افزار" به شکل زیر
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]مجموعه های نرم افزاری All-In-One ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
معرفی تمامی مجموعه های نرم افزاری All In One - AIO در این بخش صورت میگیرد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]نرم افزار های Portable ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
معرفی تمام نرم افزار های بدون نیاز به نصب (پروتابل) در این بخش صورت میگیرد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]نرم افزارهای فارسی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
معرفی تمامی نرم افزار های فارسی در این انجمن

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]کاربردی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
معرفی نرم افزار های کاربری نظیر Compressor ، Backup-Recover ، RepairTools ، Optimize And CleanUp ، SystemSecurity ، SystemTest ، SystemInformation در این بخش صورت میگیره

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]نرم افزار های گرافیکی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
معرفی و دانلود تمامی نرم افزارهای گرافیکی در این بخش انجام میشود

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]چند رسانه ای ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
معرفی نرم افزار های چند رسانه ای (MultiMedia) نظیر کانورتور ها ، ابزارهای رایت سی دی ، ابزارهای ضبط و پخش فیلم و صدا در این انجمن

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اینترنت و شبکه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
معرفی تمامی نرم افزار های مرتبط با این مبحث نظیر Internet Browser ، DownloadTools ، InternetMessanger ، InternetTools و نرم افزارهای مرتبط با شبکه در این بخش

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]آفیس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
معرفی و دانلود نرم افزار های آفیس ، ویرایش متن ، نرم افزارهای مرتبط با PDF و ... در این انجمن

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]آنتی ویروس ، فایروال ، آنتی اسپایور و غیره ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
معرفی نرم افزارهای امنیتی و آنتی ویروس ها در این زیرشاخه انجام میگیرد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]سيستم عامل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
معرفي و دانلود سيستم عامل هاي مختلف ، ويرايش هاي مختلف و آپديت هاي عرضه شده در اين انجمن صورت ميگيرد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]نرم افزارهای مهندسی و علمی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
معرفی تمامی ابزار ها و نرم افزار های مهندسی و علمی نظیر مبدل ها ، محاسبه گر ها ، عملگر ها و ... در این بخش صورت میگیرد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]نرم افزار هاي رايگان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
محلي براي معرفي نرم افزارهايي که رايگان هستند و نياز به رجيستر کردن ندارند ( Freeware Files )

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]سرگرمی و موارد دیگر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
معرفی برنامه ها و نرم افزارهای جانبی ، نظیر دیکشنری ها و ...

3-ایجاد زیر شاخه های جدید در انجمن "بحث های نرم افزاری" به شکل زیر
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]نرم افزارهای آفیس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
تمامی مباحث و مشکلات مربوط به نرم افزارهای بسته آفیس را در این انجمن مطرح کنید!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ویندوز Vista ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
تمامی مباحث و مشکلات مربوط به ویندوز ویستا را در این انجمن مطرح کنید!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ویندوز XP ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
تمامی مباحث و مشکلات مربوط به سری ویندوزهای ایکس پی را در این انجمن مطرح کنید!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]آرشيو بحث هاي مهم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
تاپیک ها و مباحثی که دارای بحث ها و راهنمایی های مفید و کارگشا هستند برای دسترسی ساده تر به این زیر مجموعه منتقل میشوند

4- تفکیک و جدا سازی انجمن "کامپیوتر و موضوعات مرتبط با آن"
تفکیک و جدا سازی انجمن "کامپیوتر و موضوعات مرتبط با آن" و انتقال تاپیک های مربوطه در این
انجمن به انجمن های "بحث های نرم افزاری" و "ویندوز XP" و "ویندوز Vista" و ...

جا داره در پایان از Jalal عزیز (مدیر محترم انجمن های نـــرم افـزاری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) که زحمات فراوانی رو برای انجمن های
نرم افزاری میکشند تشکر ویژه ای انجام بدیم و همچنین از همکاران نازنین و دوست داشتنی انجمن های
نرم افزاری که همیشه تلاششون برای پیشرفت انجمن بوده قدردانی کنیم و به همه کاربران فعال و پر تلاش
انجمن های نرم افزاری خسته نباشید بگیم

با تشکر
میثم به نمایندگی از تیم مدیران [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Benygh
04-04-2008, 13:55
4- تفکیک و جدا سازی انجمن "کامپیوتر و موضوعات مرتبط با آن"
کی تموم میشه ؟

TEC
04-04-2008, 16:31
من هم از شما آدمین ها و مدیران گرامی، و مخصوصا Jalal عزیز به خاطر تمامی زحمتهایی که میکشید سپاسگذارم.

Saeed kmss-D
04-04-2008, 17:39
سلام...

ممنون ميثم جان،
اميدوارم هميشه شاهد تغييراتي كه در عرصه پيشرفت انجمن ها و نهايتا پي سي ورد هست ، باشيم.

همينجا از زحمات شما و جلال جان و همه دوستان و مديراني كه در اين زمينه فعاليت كردند و زحمت كشيدند تشكر ميكنم.

موفق باشيد♥♥♥

Benygh
04-04-2008, 17:53
کی تموم میشه ؟
ببخشید تشکر یادم رفته بود ..

Sajad2006
04-04-2008, 17:58
واقعا زحمت میکشید.
دسستتون درد نکنه.

eMerald1
04-04-2008, 18:48
سلام.
امید وارم در تمام مراحل کار در سایت موفق و پایدار باشید و همیشه خدا همراهتون

Carl
04-04-2008, 18:57
من هم به نوبه‌ی خودم از زحمات ادمین‌ها و مدیران پی30 بخصوص آقا جلال که واقعن توی انجمن زحمت زیادی می‌کشن، تشکر می‌کنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام عرض میکنم خدمت تمامی دوستان عزیز ...
...
...
..
جا داره در پایان از Jalal عزیز (مدیر محترم انجمن های نـــرم افـزاری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) که زحمات فراوانی رو برای انجمن های
نرم افزاری میکشند تشکر ویژه ای انجام بدیم و همچنین از همکاران نازنین و دوست داشتنی انجمن های
نرم افزاری که همیشه تلاششون برای پیشرفت انجمن بوده قدردانی کنیم و به همه کاربران فعال و پر تلاش
انجمن های نرم افزاری خسته نباشید بگیم
..
مارو میگنا :40::31::8::27:

Alastoor
04-04-2008, 20:53
جا داره در پایان از Jalal عزیز (مدیر محترم انجمن های نـــرم افـزاری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) که زحمات فراوانی رو برای انجمن های نرم افزاری میکشند تشکر ویژه ای انجام بدیم

خسته نباشی جووون :)

:11:

ehsssssan
04-04-2008, 23:47
واقعا اگه اين سايت با تمام فروماش نبود ما چيكار مي كرديم.خيلي دست پاي آدمو جمع ميكنه يه جا.ولگردي تو اينترنت كار خيلي بديه كه از وقتي اينجا عضو شدم گذاشتمش كنار.واقعا ممنون
ميثم جان من و شما يه جا زندگي ميكرديم و نميدونستيم

DaRiOuShJh
05-04-2008, 01:54
بابته مدیره تالاره طراحی وب کردنه محسن خان هم ممنون

Mojtaba N87
05-04-2008, 13:32
پاک شدن تاپیک ایرانسل هم جز تغییرات بود؟؟؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Babak
05-04-2008, 13:52
پاک شدن تاپیک ایرانسل هم جز تغییرات بود؟؟؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) P30World Forums ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) > موبایل و PocketPc ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) > مـوبايــل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) > اپراتورهای تلفن همراه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) »» کلیه بحث های مربوط به ایـــــرانـــــســـــل فـقـط در این تاپیک

شما دسترسي به اين تاپيک نداريد ؟

Mojtaba N87
06-04-2008, 08:37
خیر.وقتی به این صفحه می رم این پیغام میاد.

mojtaba_n87, بنا به دلايل زير شما نمي توانيد اين عمل را انجام بدهيد

نام كاربري شما امكان ورود ويا ويرايش اين صفحه را ندارد واين عمل مختص مديريت كل مي باشد

Jalal
06-04-2008, 09:27
سلام

من هم به همه دوستان فعال انجمن نرم افزاری خسته نباشید عرض میکنم .

امیدوارم که این تغییرات باعث پیشرفت و بالابردن کیفیت در کار انجمن نقش بسزایی داشته .

با تشکر

موفق باشید

Meisam
06-04-2008, 18:00
سلام ...
زیرشاخه ای جدید به عنوان زیرشاخه ی انجمن "آنتي ويروس و نرم افزارهاي امنيتي" اضافه شد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اورژانس سیستم های آلوده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
چنانچه سیستم مورد نظر شما به ویرس ها و اسپای ور ها آلوده شد ، باید به این بخش مراجعه کنید

با تشکر
میثم به نمایندگی از تیم مدیران [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

raptor22
06-04-2008, 18:07
من هم از همه مديران و دوستان تو پي سي تشكر ميكنم واقعا من از تو پي سي خيلي چيزا ياد گرفتم.d:

Oracle_Eldorado
06-04-2008, 18:16
ایول میثم عزیز .
تاپیک جالبی بود .

H A M E D
06-04-2008, 21:48
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) P30World Forums ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) > موبایل و PocketPc ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) > مـوبايــل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) > اپراتورهای تلفن همراه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) »» کلیه بحث های مربوط به ایـــــرانـــــســـــل فـقـط در این تاپیک

شما دسترسي به اين تاپيک نداريد ؟
كاربران عادي دسترسي به اين زيرمجموعه رو ندارن فكر كنم بايد براش دسترسي تعيين كنيد.

Babak
06-04-2008, 22:11
بله من نمیدونستم عمومی نشده .
به زودی

Mojtaba N87
06-04-2008, 22:13
ممنون بابک جان اگه زودتر تاپیک ایرانسل رو درست کنین.بچه ها سر در گم شدن

Masoud King
07-04-2008, 11:47
ايول با حال بود!!!!!!!!!!!!!!

eMerald1
07-04-2008, 16:23
بله من نمیدونستم عمومی نشده .
به زودی

آخه یکی نیست به این گل پسر خوب بگه چیزی که ازش خبر نداری رو چرا مردم رو دور سر میگردونی
:31::31::31::31::31::31::31::31::31::31::31::31::3 1::31::31::31:

S H A H I N
08-04-2008, 01:07
بله ، شگفتا!

Mojtaba N87
09-04-2008, 13:10
پس تاپیک ایرانسل چی شد؟
مدیران لطفا به مشکلات رسیدگی کنید.

hermione
09-04-2008, 15:48
پس تاپیک ایرانسل چی شد؟
مدیران لطفا به مشکلات رسیدگی کنید.

این تاپیک ایرانسل 4 روز ناپدید شده و خبری هم ازش نیست .
من هم تقاضای رسیدگی دارم :5:

ehsssssan
11-04-2008, 02:07
آره لطفا هر چه زودتر اين ايرانسل رو درست كنين يا يه تاپيك جديد بزنيم:13:

Mojtaba N87
11-04-2008, 13:00
ای بابا.انجمن اینجوری نبود که!! چرا کسی رسیدگی نمی کنه.تاپیک ایرانسل 7 روزه بسته شده.
بهترین انجمن فارسی زبان داره بد و بدتر میشه.مدیران لطفا توجه کنید.

S0R3N4
11-04-2008, 13:59
ولی ایکاش فکری به حال موتور جستجو هم میشد...

ehsssssan
12-04-2008, 00:15
مديران محترم به جز حذف پست ها
كار ديگه اي نميكنن

Majid ²
12-04-2008, 02:51
در مورد ایرانسل توضیح داده شده که

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

توی زیرمجموعه جدید
تاپیک جدید ...

amirtoty
12-04-2008, 09:52
یک قسمت بازی هم برای سایتتون طراحی کنید (ازین بازی های فلش)

Greight
12-04-2008, 18:19
با تشكر از زحماتتون
اگه يه دكمه تشكر هم اضافه كنين فك كنم خيلي عاليه !

WooKMaN
12-04-2008, 21:23
با تشكر از زحماتتون
اگه يه دكمه تشكر هم اضافه كنين فك كنم خيلي عاليه !
برادر مطالعه بفرما ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](81).gif

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Greight
12-04-2008, 21:57
خواندم مومن
تقبل ا...

S0R3N4
14-04-2008, 15:05
كار ديگه اي نميكنن

واااااااااااااااااااااااا اااای
چه جراتی!!!!:31:

Sasan Info
19-04-2008, 21:56
كار ديگه اي نميكنن
چرا کار های دیگه هم میکنن

مثال همین [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ای که بالای یوزرته

در ضمن مدیر ها اخطار هم میدن و بن هم میکنند !!!!!!!!!!!!!!

Saman-tci
20-04-2008, 17:12
ساسان جان حالا شما زیاد ناراحت نشو حالا یه حرفی زد دیگه .....

zed2
20-04-2008, 17:56
ببخشید به این شکلک ها چیزهای جدید اضافه نمی کنید؟

saeed258s
20-04-2008, 19:36
با دروود!
من فکر می کنم مدیران این فاروم مدیران لایقی هستند،تا امروز که من ندیدم که بی دلیل کاری انجام دهند،یا پستی حذف کنند و پس از حدف نیز اطلاعی به کاربر ندهند!
اما اینکه مدیری از انتقاد ناراحت شود اصلا شایسته نیست،انتقاد سازنده است!

Sasan Info
20-04-2008, 21:25
ساسان جان حالا شما زیاد ناراحت نشو حالا یه حرفی زد دیگه .....

با دروود!
من فکر می کنم مدیران این فاروم مدیران لایقی هستند،تا امروز که من ندیدم که بی دلیل کاری انجام دهند،یا پستی حذف کنند و پس از حدف نیز اطلاعی به کاربر ندهند!
اما اینکه مدیری از انتقاد ناراحت شود اصلا شایسته نیست،انتقاد سازنده است!
نه دوستان ناراحتی وجود نداره
ایشون نظر خودشو داده و من هم ایشون رو مطلع کردم

ما سعی میکنیم که کاربر رو قانع کنیم تا این که بخوایم بی دلیل با اون برخورد کنیم

saeed258s
21-04-2008, 09:53
از شما سپاسگزارم دوست گرامی:11:

Bracket
21-04-2008, 15:59
كار ديگه اي نميكنن
تو همه فرووم ها همین جوره مدیرا بیشتر مراقب هستن فرووم فیـلتر نشه .

adrenalin
21-04-2008, 16:20
سلام
فرم به این توپی که تا حالا ندیدم فقط یه چیز کوچیک کم داره اونم اینه که نمیتونی از کسی تشکر کنید اگر هم تشکر کنی باید یه پست بدید و به خاطر یه تشکر حجم تایپیک ها افزایش پیدا میکنه

اگه این مشکل کوچیک حل بشه عالی میشه

با تشکر احمد

red stars
22-05-2008, 18:02
من هم از تمام شما
آدمين ها
مديران سايت
تمام اعضاي p30
وآقاي جلال
تشكر مي كنم