PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل با يك لب تاب

mohammad8
12-11-2005, 13:33
سلام

اينجا يه لب تاب هست كه وقتي روشنش ميكنم از اون اولي كه مياد بالا تصاوير كج و ماوج ميشه مثل اينكه بخوايم آنتن تلوزيون رو جابجا كنيم اينم همينجوري ميشه برفكي ميشه گاهي اوقات هم شطرنجي اگه كسي ميدونه راهنمايي كنه . احتمال داره از گرافيك باشه ؟

mpsjavad
12-11-2005, 16:19
با سلام ..

از كي اين مشكل براي لپتاپت بوجود اومده ؟ هميشه اين طوري ميشه يا گاهي اوقات ؟

محمد جان شما در دو محيط ويندوز و داس امتحان كن ببين در هر دو محيط همين مشكل رو داريد ؟

از شارش بودن باتري هم بايد مطمئن باشي .

در كل نمايش تصوير به كارت گرافيك - مانيتور ( و درايور هاي هر كدوم ) برميگرده اما در لپتاپ ها مسئله باتري هم مهم هست البته من براي لپتاپ هاي قديمي با Lcd هايي که زياد کارکرده اين مشکل رو ديدم .. شما لپتاپت چه مارکي هست و مدلش چيه ؟

mohammad8
12-11-2005, 21:08
سلام
از 2 3 روزه كه اينجوري شده و هميشه همينجوريه شايد 5 يا 10 دقيقه درست بشه ولي بعد باز همينجوري ميشه و در هردو محيط هم همينطوريه . باطريش هم درسته . اسمش هم fujitsu هست .

mpsjavad
12-11-2005, 22:16
با سلام ..

احتمال فرسودگي Lcd لپتاپ هست . شايد هم از کارت گرافيک باشه !

اما کاش مدل دقيق لپتاپت رو ميگفتي تا اگر مورد اينچنين ي گزارش شده دليل اصليش رو برات پيدا کنم .

mohammad8
13-11-2005, 00:31
سلام

البته من مدلشو نميدونم روش چيزي نوشته نيست! ولي در كل ممنون از راهنماييت .

roohoravan
15-12-2005, 13:47
با سلام وعرض ادب.من يك لپ تاپ مدل مگسونتb2400a دارم كه وقتي استند باي ميكنيم.براي روشن كردن دوباره بايد كليد پاور را زد.آیا راه دیگری دارد که هی دکمه پاور را نزد؟ با سپاس بیکران ازشما

mpsjavad
15-12-2005, 16:54
با سلام ..

دوست عزيز حالت استند باي در لپتاپ ها با استند باي در سيستم هاي روميزي فرق ميكنه .. چون ما در لپتاپ ها با مشكل محدوديت شارش باتري مواجه هستيم .. در لپتاپ ها استند باي مثل هايبرنت در سيستم هاي روميزي عمل ميكنه ...

==============++=================
آشنايي با خواب زمستاني ويندوز (HIBERANTE )
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
==============++=================

soheilsos
29-09-2007, 11:05
در مورد خرابی تصویر مشکل از کارت گرافیکت هست

davsep
17-10-2007, 09:40
آره به احتمال خیلی زیاد کارت گرافیکت اشکال پیدا کرده.