PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : 31 کیلو اضافه وزن دارم !! چیکار کنم کم بشه ؟؟

robert
03-04-2008, 22:11
سلام به همگی !!
راستش من یه جوون حدود 23 ساله هستم که قدم 189 و وزنم 120 هست و به عبارتی 31 کیلو اضافه وزن دارم!!! دارم میترکم !!!:41::41:

اونقدر وضعم خرابه که شبها همش قلبم درد میکنه !!! گاهی هم احساس میکنم دلم میریزه !!! زانوهام دارن خرد میشن و وقتی زانو هارو تا میکنم خفن درد میگیره !!!

در ضمن احساس تنگی نفس هم منو اذیت میکنه !!! :41: وقتی چهارزانو روی فرش میشینم و میخوام دوباره بلند بشم خیلی باید به خودم فشار بیارم !!! دقیقا احساس میکنم یه کیسه سیمان رو دوشم هست !!!

نمیدونم ولی فکر میکنم این روغن های نباتی و روغن مایع مارو به این روز انداخته !!!:41:
از طرفی یه مدتی (( حدودا سه ماه )) من هر شب علاوه بر شام دوتا تخم مرغ نیمرو میکردم و میخوردم و شبها هم یکی دوتا چیپس چی توز:31:!! فکر میکنم این چاقی یه خورده به اون ایام ربط داشته باشه !!!:27:
الان هم والله معمولی میخورم !!! مثلا برای ناهار یه بشقاب پلو خورشت و یه بشقاب سالاد و یه خورده ماست و ترشی و چند لیوان آب!!!ولی تو وزنم فرقی نمیکنه !!:13:

اما حالا نمیدونم چیکار کنم که این 31 کیلو آب بشه!!! خیلی تو خوردن احتیاط میکنم ولی تغییری نمیکنه !!!
میترسم بمیرم !!!:27:

حالا میخوام بدونم چجوری میشه چربی ها مخصوصا این چربی های شکم رو آب کرد ؟؟؟
تورو خدا اگه دارویی یا روشی چیزی بلدید بما هم بگید !!!
شکمم شده اندازه بشکه !! بطوریکه پهانای شکمم (( فاصله بین زیر قفسه سینه تا کمر )) به حدود 45 سانت میرسه و وقتی شلوار لی میپوشم شکمم حسابی تو چشم میزنه !!!
اگه بدنسازی برم چه جوری میشه ؟؟؟ اونجا چه بلایی به سر من میارن ؟؟؟:31: چند وقت طول میکشه اینهمه دنبه رو آّب کنم؟؟؟
ممنون میشم اگه یه توضیحی بدید !!:11:

piishii
04-04-2008, 21:43
سلام.
توصيه من به شما در چندين خط خلاصه ميشه .
اول از همه اراده ي قوي .
اينطور كه از نوشتتون معلوم بود چيپس اين ها هم ميخوريد خوب يكيش همينه چون اين خوراكي ها يكي از دلايل چاقي به شمار ميرند.
دوم اينكه ننوشته بوديد چقدر تحرك داريد اين خيلي مهمه .
شما اگه ميخواي لاغر بشي و به تناسب وزن برسي بايد تحرك رو در ملاك كارت قرار بديد .
من نميگم كه ورجه وورجه كنيد هي سخنم رو اينجوري ميگم كه پياده روي زياد بكنيد .
سعي كنيد مسافت هايي رو كه قبلا با ماشين و ... ميرفتيد حالا پياده طي كنيد .
دوم اينكه همه ي چيزي كه ميخواين انجام بديد بايد توي ذهنتون هم پياده كنيد .
با يك مثال توضيح ميدم يكي از روانشناسان آمريكايي توي كتابش مثال خوبي زده بود اونم اين بود كه خود ايشون هم با اين مشكل مواجه بوده و تصميم ميگيره مبارزه كنه وقتي كه به رستوران ميرفته جلوي خودش رو ميگرفته كه مثلا كنتاكي سفارش نده و بجاش كمي سالاد بخوره و غذايي رو كه ميخوره اندكيش رو هميشه باقي بذاره .
شما يك چيزي رو هميشه مد نظر داشته باش قبل از اينكه سير بشي از سر سفره بلند شو .
اگه هميشه 3 كفگير برنج ميخوري يك كفگيرشو كم كن .
نميگم گشنگي به خودتون بديد بخوريد اما اندك و هميشه .
نكته ي بعدي هم خوردن آب كه خيلي كمك ميكنه اما نه اونقدر كه باز از آب بتركيد معمولا خوردن 8-14 ليوان آب توي روز به شادابي پوست و خيلي از موارد ديگه كمك ميكنه .
سر جمع بخوام سخنم رو جمع كنم اين موارد ميشه :
1 ) تصميم گيري جدي و مهم و قاطع
2 ) ذهنتون رو ياد بديد كه كم خورديد فرمان گرسنه نبودن رو صادر نكنه نه اينكه باز بشين بخور تا سير شي .
3 ) تحرك تحرك تحرك ,پياده روي پياده روي پياده روي .
4 ) خوردن تنقلات نظير چيپس و .... رو بسيار اندك كنيد .
5 ) خودن آب روزي 8-14 ليوان .
و يك نكته ي بسيار مهم در دراز مدت نتيجه ي كارتون رو ببينيد نه اينكه بگيد 1 ماه گذشت و هيچي نشد .
چاقي با نخوردن هم درست نميشه با درست خوردن درست ميشه اگر سالاد رو با سس ميخوريد روغن زيتون رو جايگزين سس كنيد و پيش يك مشاور تغذيه رفتن هم ميتونه كمكي كنه .
اميدوارم موفق شيد :11:

robert
04-04-2008, 22:32
سلام.
توصيه من به شما در چندين خط خلاصه ميشه .
اول از همه اراده ي قوي .
اينطور كه از نوشتتون معلوم بود چيپس اين ها هم ميخوريد خوب يكيش همينه چون اين خوراكي ها يكي از دلايل چاقي به شمار ميرند.
دوم اينكه ننوشته بوديد چقدر تحرك داريد اين خيلي مهمه .
شما اگه ميخواي لاغر بشي و به تناسب وزن برسي بايد تحرك رو در ملاك كارت قرار بديد .
من نميگم كه ورجه وورجه كنيد هي سخنم رو اينجوري ميگم كه پياده روي زياد بكنيد .
سعي كنيد مسافت هايي رو كه قبلا با ماشين و ... ميرفتيد حالا پياده طي كنيد .
دوم اينكه همه ي چيزي كه ميخواين انجام بديد بايد توي ذهنتون هم پياده كنيد .
با يك مثال توضيح ميدم يكي از روانشناسان آمريكايي توي كتابش مثال خوبي زده بود اونم اين بود كه خود ايشون هم با اين مشكل مواجه بوده و تصميم ميگيره مبارزه كنه وقتي كه به رستوران ميرفته جلوي خودش رو ميگرفته كه مثلا كنتاكي سفارش نده و بجاش كمي سالاد بخوره و غذايي رو كه ميخوره اندكيش رو هميشه باقي بذاره .
شما يك چيزي رو هميشه مد نظر داشته باش قبل از اينكه سير بشي از سر سفره بلند شو .
اگه هميشه 3 كفگير برنج ميخوري يك كفگيرشو كم كن .
نميگم گشنگي به خودتون بديد بخوريد اما اندك و هميشه .
نكته ي بعدي هم خوردن آب كه خيلي كمك ميكنه اما نه اونقدر كه باز از آب بتركيد معمولا خوردن 8-14 ليوان آب توي روز به شادابي پوست و خيلي از موارد ديگه كمك ميكنه .
سر جمع بخوام سخنم رو جمع كنم اين موارد ميشه :
1 ) تصميم گيري جدي و مهم و قاطع
2 ) ذهنتون رو ياد بديد كه كم خورديد فرمان گرسنه نبودن رو صادر نكنه نه اينكه باز بشين بخور تا سير شي .
3 ) تحرك تحرك تحرك ,پياده روي پياده روي پياده روي .
4 ) خوردن تنقلات نظير چيپس و .... رو بسيار اندك كنيد .
5 ) خودن آب روزي 8-14 ليوان .
و يك نكته ي بسيار مهم در دراز مدت نتيجه ي كارتون رو ببينيد نه اينكه بگيد 1 ماه گذشت و هيچي نشد .
چاقي با نخوردن هم درست نميشه با درست خوردن درست ميشه اگر سالاد رو با سس ميخوريد روغن زيتون رو جايگزين سس كنيد و پيش يك مشاور تغذيه رفتن هم ميتونه كمكي كنه .
اميدوارم موفق شيد :11:

ممنونم از اینکه برام وقت گذاشتی !!:11:
توصیه هات خیلی خوبند !!:46:

technophile
05-04-2008, 12:25
به نظر من اگه شما حدود 31 روز غذایی که میخورین نصف کنین یعنی هر چی که قبلا میخوردین الان نصفشو بخورین خیلی خوب میشه حالا امتحان کنین :46:

ehsan_wwe
05-04-2008, 12:38
»نم به مشکل شما دچار بودم که با رفتن به باشکاه کشتی کج در 3 ماه به 85 کیلو رسیدم
منه 118 کیلو بودم
شما هم برو در یک باشکای رزمی اسم بنویس بعد از 2 3 رووز مشکل نفس هم از بین میره

ehsan_wwe
05-04-2008, 12:40
منظورم از 2 3 روز دو سه روزه

robert
05-04-2008, 20:49
»نم به مشکل شما دچار بودم که با رفتن به باشکاه کشتی کج در 3 ماه به 85 کیلو رسیدم
منه 118 کیلو بودم
شما هم برو در یک باشکای رزمی اسم بنویس بعد از 2 3 رووز مشکل نفس هم از بین میره

اتفاقا رزمی کار بودم (( کانگ فو ))ولی ولش کردم !! خاک تو سر من کنند !!!:41::19: اگه ادامه میدادم تو این شش سال حتما شال سبز رو میگرفتم و استاد میشدم !!!:41:

اما الان شدم استاد کونگ فو دنبه !!!!:31::27:

فکر میکردم همه رشته های رزمی به سختی همین کونگ فو هستند !!! در صورتیکه اشتباه میکردم !!:41:

الان هم دیگه فکر نمیکنم بتونم 30 یا 40 دور بدور یه سالن 400 متری بدوم !!! به اضافه تمرینات سنگین و حرکات کششی پیچیده و شنا و دراز نشست های طولانی و بارفیکس و ....
تازه همین که وارد سالن باشگاه بشم همه بهم میخندند !!!(( با این شکم گنده من خندیدن هم داره !!!))

تنها راهش فکر کنم این باشه که برم بدنسازی بدم این دنبه های کنار شکم رو آب کنند و بعدش برگردم سر رشته اصلی خودم !!:46:

raptor22
06-04-2008, 12:37
دوست عزيز يه مثلي هست كه ميگه :
صبحانتو با دوستت بخور ، نهارتو رو تنها بخور و شامت رو هم با دشمنت بخور.

technophile
08-04-2008, 10:37
اگه کارها ی ر زمی و اینا رو انتخاب کنی باید تا آخر عمر ادامه بدی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] وگرنه وضع از این که هست بدتر میشه :41:

forogh53
09-04-2013, 22:31
سلام به همگی !!
راستش من یه جوون حدود 23 ساله هستم که قدم 189 و وزنم 120 هست و به عبارتی 31 کیلو اضافه وزن دارم!!! دارم میترکم !!!:41::41:

اونقدر وضعم خرابه که شبها همش قلبم درد میکنه !!! گاهی هم احساس میکنم دلم میریزه !!! زانوهام دارن خرد میشن و وقتی زانو هارو تا میکنم خفن درد میگیره !!!

در ضمن احساس تنگی نفس هم منو اذیت میکنه !!! :41: وقتی چهارزانو روی فرش میشینم و میخوام دوباره بلند بشم خیلی باید به خودم فشار بیارم !!! دقیقا احساس میکنم یه کیسه سیمان رو دوشم هست !!!

نمیدونم ولی فکر میکنم این روغن های نباتی و روغن مایع مارو به این روز انداخته !!!:41:
از طرفی یه مدتی (( حدودا سه ماه )) من هر شب علاوه بر شام دوتا تخم مرغ نیمرو میکردم و میخوردم و شبها هم یکی دوتا چیپس چی توز:31:!! فکر میکنم این چاقی یه خورده به اون ایام ربط داشته باشه !!!:27:
الان هم والله معمولی میخورم !!! مثلا برای ناهار یه بشقاب پلو خورشت و یه بشقاب سالاد و یه خورده ماست و ترشی و چند لیوان آب!!!ولی تو وزنم فرقی نمیکنه !!:13:

اما حالا نمیدونم چیکار کنم که این 31 کیلو آب بشه!!! خیلی تو خوردن احتیاط میکنم ولی تغییری نمیکنه !!!
میترسم بمیرم !!!:27:

حالا میخوام بدونم چجوری میشه چربی ها مخصوصا این چربی های شکم رو آب کرد ؟؟؟
تورو خدا اگه دارویی یا روشی چیزی بلدید بما هم بگید !!!
شکمم شده اندازه بشکه !! بطوریکه پهانای شکمم (( فاصله بین زیر قفسه سینه تا کمر )) به حدود 45 سانت میرسه و وقتی شلوار لی میپوشم شکمم حسابی تو چشم میزنه !!!
اگه بدنسازی برم چه جوری میشه ؟؟؟ اونجا چه بلایی به سر من میارن ؟؟؟:31: چند وقت طول میکشه اینهمه دنبه رو آّب کنم؟؟؟
ممنون میشم اگه یه توضیحی بدید !!:11:

سلام دوست خوب من.من مشکل شمارا داشتم حدود نه سال پیش یه تردمیل خوب خریدم و توی خونه فقط روزی نیم ساعت میزدم و غذامو نه خیلی زیاد بلکه یه کم کمش کردم قبل از غذا دو تا لیوان دوغ میخوردم شیرینی را گذاشتم کنار حتی چای ام را با خرما میخوردم باور کن شش ماه طول کشید 25 کیلو کم کردم که هرکس منو میدید و تعجب میکرد ذوق زده میشدم حالا بعد از نه سال فقط پنج کیلو اضافه کردم که البته دوباره یه رژیم کوچولو گرفتم دوباره دارم بهتر میشم اما اینقدر خوشحال بودم که میتونستم هر لباسی دلم میخواد بپوشم یه (رژیم خوب) هم توی زیبایی و تغذیه گذاشتم برو ببین که در حال حاضر خودم دارم برای اون چند کیلو اضافه انجام میدم.اما یه چیز را بهت بگم بدون ورزش محاله بتونی به وزن دلخواهت برسی نه اینکه خیلی خودت را خسته کنی روزی نیم ساعت کافیه من نه سال پیش نذر خود خدا کردم که بهم اراده قوی عطا کنه و همتش را بهم بده و خدا را شکر خیلی کمکم کرد ازش ممنونم.