PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست كمك براي حل دوتا مشكل.

shahyar_2005
12-11-2005, 08:38
با عرض سلام و خسته نباشيد.
مشكلي كه من باهاش روبه رو شدم اين است كه :
1.روي صفحه Desktop همه نوشته هاي ايكن ها به صورت ابي رنگ شده است يعني اينكه
مثل: نوشته My Computer كه يك كادر ابي رنگ دوران را گرفته است.
لطفا راهنمايي كامل و دقيقي را بكنيد كه من بتوانم به همان حالت اول برگردانم.

2..سرعت ويندوز xp پايين امده چطوري مي توانم سرعتش را بالا ببرم و مثل همان اول كه نصب مي كنيم كاركند.
.لطفا پاسخ هردوتا سوال را كامل و دقيق باشد و كارساز.

M.R.M
12-11-2005, 14:08
سلام دوست عزيز.
در مورد قسمت اول سوالتان ، به احتمال بسيار زياد قابليت نمايش صفحات وب بر روي دسكتاپ شما فعال ميباشد. براي برطرف كردن اين مشكل بر روي دسكتاپ راست كليك كرده و گزينه Properties را انتخاب نماييد.
وارد شاخه Desktop شده و بر روي دكمه Customize Desktop در پايين صفحه كليك نماييد.
در صفحه اي كه ظاهر ميشود وترد شاخه Web شويد.
در قسمت Web Pages مطمئن شويد هيچ گزينه اي داراي تيك نميباشد. اگر بود تيك كنار آن را غير فعال كرده و بر روي OK كليك نماييد تا مشكل شما برطرف شود.
احتمال دوم اين است كه مشكل شما از استفاده از يك برنامه تغيير چهره ويندوز به وجود آمده باشد. اگر چنين بود در صفحه Desktop Items بر روي دكمه Restore Default كليك نماييد تا همه چيز به حالت عادي بازگردد ( البته پس از غير فعال كردن ابزار تغيير چهره ويندوز در صورت نصب بودن ).
در مورد پاسخ سوال دوم خود ميتوانيد به مقالاتي كه در همين انجمن و نيز در وبلاگ ويندوز وجود دارد مراجعه نماييد. با يك جستجوي ساده به پاسخ سوال خود خواهيد رسيد ، تنها اين نكته را مد نظر داشته باشيد كه اگر سرعت ويندوز پايين بيايد به سادگي نميتوان آن را دقيقا به حالت اول بازگرداند. بلكه تنها ميتوانيد كمي آن را به شرايط اوليه نزديك نماييد.
شاد و پيروز و موفق باشيد.