PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : با سلام...من سوالی داشتمککه نمیدونم نرم افزاریه یا سخت افزاری ولی دنبال کمک میگردم

ila
03-04-2008, 12:26
با سلام...من سوالی داشتمککه نمیدونم نرم افزاریه یا سخت افزاری ولی دنبال کمک میگردم
اونم اینه که کامپیوتر من بعداز اون مدت زمان پیش فرضش(15دقیقه ) که میره تو حالت اسکرین سیور یهو ریست میشه و یه صفحه آب میاد که میگه کامپیوتر شما داریای یه مشکلی هست و باید بری تو سیف مد و اینا...فکر کنم براتون آشنا باشه این صفحه عادی
و بعد که سیستم میاد بالا دیگه هارد رو نمیناسه...یعنی من حتی تو بایوس هم میرم قسمت هارد رو میگه انتخاب کن و قرار بده.و هیچ هاردی نیست
من کابل برق و ساتای هاردم هم عوض کردم ولی باز هم مشکل حل نشد..
البته وقتی سیستم رو خاموش میکنم و دوباره روشن میکنم هارد رو میشناسه..
این مشکل نشناختن هارد علاوه بر زمانی که میره تو اسکرین سیور موقعی که با انتی ویروس هم اسکن میکنم همچین اتفاق میوفته و سیستم دوباره ریست میشه و همون قضیه...
مطمئن هستم که از فن سی پی یو اینها نیست چون موقع کار با بازی های بسیار وحشتناک هم هیچ مشکلی نداره
فکر میکنید مشکل چیه؟ و من باید چیکار کنم؟

ila
05-04-2008, 11:46
ما سوال پرسیدیم مثلا هاااااااااااااا

ila
06-04-2008, 19:28
مدیر نداره این انجمن؟

Mahdi_Moosavi
06-04-2008, 20:23
خب ، مشخصات کامل سیستمتون رو ضمیمه کنید ، بهتر میشه نظر داد . ضمنآ الان چه سیستم عاملی روی سیستم شما نصبه ؟

ila
08-04-2008, 20:47
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
تو این عکس مشخصات سیستممه ..ولی من تو ویندوز ایکس پی کار میکنم...این عکس مال ویستاست