PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل در فايلهاي pdf و اپرا

malekashtar
12-11-2005, 00:56
سلام دوستان
من چند تا فایل pdf دانلود کرده بودم به عنوان مثال از سایت آشیانه چند فایل pdf رو دانلود کردم حالا
وقتی بازشون میکم همه فونت هاش خراب هست و اصلا نمیشه اونها رو خوند محتویاتش به صورت
خط تیره هست فقط چند وقت پیش نمیدونم چی نصب کرده بودم که درست شده بود ولی الان هر کار
میکنم خراب هست چه فونتی لازم داره و باید از کجا دانلود کنم و باید در چه پوشه ای کپی کنم.
2- چرا صفهاتی را که در opera میبینم و بهد به صورت افلاین میخواهم مشاهده کنم پیغام خطلا میده
و میگه که باید به صورت آنلاین مشاهده کنید در صورتی که در ie چنین نیست
3- این onspeed که برای افزایش سرعت اینترنت هست در مرحله نصبش آخرین مرحله که یوزر و پسورد
میخواد چی باید بدم پسورد اینترنتم رو دادم به صورت انلاین و افلاین ولی بازم گیر میده حالا چیکار کنم

ebilove
12-11-2005, 08:28
سلام
من 1 رو نديدم چطوري به 2 رسيدي... بيخيال
1.با اينم تست كن ببين باز ميكني مشكل دراهFoxit Reader
وايا مشكله فارسي در كامپيوتر نداري؟

2.ارور واسم بزار ببينم چي ميگه. من خودم كاربر اپرا هستم اين مشكلو هم ندارم
بگو از چه ورژني از اپرا استفاده ميكني؟

3.بهترين چيزي كه ميتونم بهت بگم اينه//// بيخيال شو\\\\
اگه اکادمیکشو بخای بدونی اینه که باید کانک باشی و بصورت کانکت یوز بگیری.

ما در بست در خدمتیم.
بدرود.

malekashtar
12-11-2005, 11:59
در اپرا ميگه بايد آنلاين بشي ميگه در حالت افلاين نميتونم باز كنم
نتونستم انگليسيشو بنويسم

malekashtar
13-11-2005, 00:19
سلام اينم پيغامش

offline mode is enable.can not open
do you want to switch on-line mode
اپرا مم ورزن 9 هست
در مورد اون نرم افزار هم نشد فايلها مشكل داره مگه فونت خاصي ميخواد

sa3er
13-11-2005, 00:29
سلام؛
۱. احتمالا سازنده pdf مرتکب اشتباهی شده - شما نيازی به دانلود فونت نداريد چون فونتها در داخل خود pdf ذخيره می شوند.
۲. احتمالا در تنظیمات prefrences (تب advanced و سپس زیر شاخه history) تغييراتی اعمال نموديد که مانع از مشاهده صفحات به صورت offline می شود. دقت داشته باشيد که بعضی از صفحات توسط سايت مبدا طوری تنظيم شده اند که کاربر در حالت عادی قادر به مشاهده صفحات به صورت offline نباشد.
۳. فکر نمی کنم ديگه اين برنامه بتونه دردی رو دوا کنه....

malekashtar
16-11-2005, 01:12
اما براي من جاي تعجب هست كه فقط يه دفعه فايلهاي پي دي اف رو درست نشون داد وگرنه وقتي سيستم عامل رو عوض كردم
ديگه فايده اي نداشت

کاپتان هادی
16-11-2005, 02:22
سلام دوست عزيز
درمورد pdf به اختمال زياد مشكل از فايل دانلودي است
درمورد اپرا تازه اپرا يك كش دارد كه خيلي هم از اكسپلورر بهتره اما نحوه ذخيره صفحات با اپرا فرق مي كنه كه اگر خواستي بيشتر توضيخ مي دم راستي يادت باشه وقتي مي خواي ب اپرا offline كار كني حتما از منوي فايل work offlineرو انتخاب كن
در مورد onspeed وقتي داري اولش رجيسترش مي كني ازت ك ايميل مي گيره اسم عبور و پسورد رو مي فرسته به اون ادرس اونجا پيداش كن بعدهم مي توني با نرم افزار nolimitcracker مخدوديت زمانيش رو از بين ببري :biggrin: