PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل با 6020 و يه سوال در مورد شارژ باتري

Marichka
11-11-2005, 02:48
سلام من چند روزه كه يه دونه 6020 نوكيا گرفتم ولي مشكلم اينه كه هر وقت خاموشش مي كنم دفعه ي بعد كه روشن ميشه تنظيمات رنگ و پس زمينه به حالت پيش فرض بر مي گرده. اگه ميشه راهنماييم كنيد. :sad:
سوال ديگه اين كه كلا بهتره گوشي هاي نوكيا تا چند ساعت تو شارژ بمونن؟؟؟

Siavash Y
11-11-2005, 03:06
دوباره سلام kleopatra عزيز

بد ترين انتخاب ممكن همين 6020 ميتونست باشه كه شما انجام دادي

و اين كه كلا گوشي هاي نوكيا رو هر قدر تو شارژ بزاري 3 ساعت مكالمه براشون بسه و بعدش خسته ميشن و بايد برن بخوابن

و در مورد مشكلتون دوست من هم اين گوشي رو داره و البته اين مشكلي كه گفتين براي اين نوع گوشي ها يك باگ عاديه !!!

Marichka
11-11-2005, 03:19
البته غير از موردي كه گفتم از اين گوشي كاملا راضيم كيفيت دوربين و سرعت انتقال با اينفراردش هم خوبه و نسبت به قيمتش امكانات خوبي داره و براي من در حال حاضر بسيار مناسبه. در ضمن من گوشي هاي نوكيا رو به اين دليل قبول دارم كه شركت سازندش كلا كارش ساختن گوشي موبايله-آنتن دهي بسيار خوبي داره و منوهاش ساده و روان و در دسترسه. در ضمن 3 ساعت مكالمه زياد هم هست!!!
در ضمن يگانه جان اگه دقت كرده باشي در سوالم خواستم اگه كسي اين مشكل رو داشته و راه حلشو بلده بگه وگرنه نمي خواستم در مورد 6020 نظرخواهي كنم. همواره موفق و پيروز باشي

Siavash Y
11-11-2005, 03:31
خب البته بايد از سرعت كار با اينفرارد راضي باشين چون سه مگا بايت حافظه رو با پست ايران هم انتقال بدي به نظر خوب ميرسه!!!

و اما آنتن دهي لطفا در اين مورد ديگه شوخي نكنيد تو دانشكده ما موقعي كه هيچ گوشي نمي تونه حتي sms دريافت كنه من با گوشيم مكالمه دارم. البته گوشي اصلي من K750 هست.

shahrzad20
11-11-2005, 10:48
سلام دوست عزيز:
به نظر من گوشي شما اصلا گوشي بدي نيست جز گوشي هاي خوب هم هست و اگر سري به مراكز فروش موبايل بزنين پر از گوشي هاي k700و k750 هست كه دست دوما و اوردن براي فروش دليلش رو نمي دونم حتما گوشي زيادي خوب بوده خسته شدن ولي در مورد شارژ من6600 دارم برادرم هم6630 ما كلا 2ساعت گوشي رو ميزاريم تو شارژ اونم زماني كه خود گوشي خاموش شه و مدت 5روز كار مي كنه از نظر آنتن هم دانشگاه ما همينطور خونه ما آنتن دهي بدي داره ولي گوشي هاي نوكيا آنتن مي دن

MaFia
11-11-2005, 20:55
kleopatra عزيز 1:30 دقيقه گوشي شما از 0 به فول شارژ مي رسه
در مورد موضوع اول هم نبايد اين طور بشه چون مشخصات ريست شدن هست

Marichka
12-11-2005, 01:35
سلام دوست عزيز:
به نظر من گوشي شما اصلا گوشي بدي نيست جز گوشي هاي خوب هم هست و اگر سري به مراكز فروش موبايل بزنين پر از گوشي هاي k700و k750 هست كه دست دوما و اوردن براي فروش دليلش رو نمي دونم حتما گوشي زيادي خوب بوده خسته شدن ولي در مورد شارژ من6600 دارم برادرم هم6630 ما كلا 2ساعت گوشي رو ميزاريم تو شارژ اونم زماني كه خود گوشي خاموش شه و مدت 5روز كار مي كنه از نظر آنتن هم دانشگاه ما همينطور خونه ما آنتن دهي بدي داره ولي گوشي هاي نوكيا آنتن مي دن

با سلام و تشكر از پاسخ همگي بله خودمم متوجه شدم كه گوشي با 2 ساعت در شارژ موندن فول شارژ ميشه و براي مدت قابل قبولي به كارش ادامه ميده. فقط مافيا جان اگه ميشه راهنماييم كنيد كه در مورد اين مشكل چي كار كنم؟ آيا بهتره گوشي رو با استفاده از كد ريست كنم؟؟
شهرزاد جان باشما هم موافقم گوشي هاي نوكيا از لحاظ آنتن دهي بسيار خوب عمل مي كنن و اخيرا سه نفر از دوستان من هم گوشي هاي سوني اريكسون خودشون رو با نوكيا تعويض كردن.

potter
15-11-2005, 13:57
سلام
دوستان من تازه این گوشی را خریدهام
ولی در اتصال به کامپیوتر ان مشکل دام
ندم افزار گوشی را نسب کرده ام اما گوشی را نمی شناسد
در ضمن کابل من یو اس پی نیست