PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Resident Evil

M A S 0 U D
11-11-2005, 00:22
راهنمای بازی Resident Evil 1 رو می خوام یا حداقل بگویید تقریبا در قسمتهای اخر بازی در رایانه به جای Login و password چه باید بنویسیم؟

اگه به جای دادن ادرس جواب بدید ممنون میشم .

END_GIRL
11-11-2005, 00:31
راهنمای بازی Resident Evil 1 رو می خوام یا حداقل بگویید تقریبا در قسمتهای اخر بازی در رایانه به جای Login و password چه باید بنویسیم؟

اگه به جای دادن ادرس جواب بدید ممنون میشم .

login = JOHN, and password = ADA

:happy:

M A S 0 U D
11-11-2005, 01:14
دستت درد نكنه

خوشبخت بشي

END_GIRL
11-11-2005, 04:13
دستت درد نكنه

خوشبخت بشي

مرسي عزيزم :blush: :happy:

Gladiator_2000
28-07-2006, 01:51
سلام و خسته نباشيد
مي خواستم در مورد رزيدنت ايول 1 كمكم كنيد
من يه جايي گير كردم و نمي دانم بايد چي كار كنم
كتاب هاي دوم 1 و دوم 2 را بدست آوردم و ديسكت ها را هم دارم ولي نمي دانم كجا برم ممنون ميشوم برايم ايميل بزنيد
و همچنين ميخواستم بدانم چرا نمي شود رزيدنت ايول 4 (سوني2) را در كامپيوتر اجرا كرد با تشكر

omid_rahmani2003@yahoo.com

mbk
29-07-2006, 22:41
سلام و خسته نباشيد
مي خواستم در مورد رزيدنت ايول 1 كمكم كنيد
من يه جايي گير كردم و نمي دانم بايد چي كار كنم
كتاب هاي دوم 1 و دوم 2 را بدست آوردم و ديسكت ها را هم دارم ولي نمي دانم كجا برم ممنون ميشوم برايم ايميل بزنيد
و همچنين ميخواستم بدانم چرا نمي شود رزيدنت ايول 4 (سوني2) را در كامپيوتر اجرا كرد با تشكر

omid_rahmani2003@yahoo.com

سلام :happy:

ديسكهايي را كه ورداشتي

با اسانسور برو بالا و هر كدومو با نامي كه داره بزار توي مجسمه ها

مجسمه ها يكي شير :happy:

bahraminter
12-11-2006, 00:04
با عرض سلام .لطفا اگر كسي مي داند به من بگويد كه در بازي رزيدنت ايول 1 چگونه از دست ان گياه گوشتخوار نجات

يابم.با تشكر.

smahdis
12-11-2006, 05:56
اگر يكم بيشتر راهنمايي ميكردي يا بهتر بگم آدرس ميدادي خوب بود. من اين بازي رو 3 سال قبل در روزهاي عيد نوروز بود كه تمومش كردم. دقيق يادم نيست. به هر حال.

bahraminter
14-11-2006, 21:06
با عرض سلام. من در بازي رزيدنت ايول 1 در چنگ گياه گوشتخوار هستم و بازي بوسيله ان دختر ادامه ميابد ولي

نمي دانم چگونه معما را حل كنم.لطفا مرا راهنمايي كنيد. با تشكر.

ARASH BAYAT
14-11-2006, 21:36
you could find it here:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

and select Jill's Walkthrough

bahraminter
22-11-2006, 23:20
با عرض سلام. ايا كسي نيست كه به من بگويد در بازي رزيدنت ايول 1 چگونه از دست ان گياه گوشتخوار خلاص شوم.

J A V I D
23-11-2006, 00:19
کدوم گیاهه همون گل گنده هه تو خونه دوم رو می گی ؟!؟ که ریشه هاش تو زیر زمینه اگه همون رو می گی باید بری تو اون اطاقه تو طبقه اول که یه لونه زنبور دم درشه درشم کد داره بعد از وارد کردن کد می ری تو اطاق رو دیوار یه فورمول نوشته بر اساس اون فورموله یه محلول درست می کنی می ری میریزی رو ریشه گیاهه گیاهه خشک می شه

rsh
04-12-2006, 22:27
سلام
اگر با jillیعنی دختره بازی میکنی باید با بسوی گیاه شلیک کنی انقدر که اگه یادم مانده باشه یکی میاد کمکت
ولی اگه با پسره بازی میکنی دو حالت دارد
اول اگه به یک دختر کمک کرده باشی باید با ان دختره به اتاق محلول ها بری و محلول را در اتاق کوسه ها استفاده کنی در غیر انصورت باید انقدر شلیک کنی تا گیاه بمیرد
بازی خیلی قشنگیه

سيد علي اطيابي
09-07-2007, 13:00
سلام بچه ها من علي هستم
من مدتها است كه به دنبال بازي اصلي اويل 1 يعني همان بايوهازارد ميگردم
اگر جايي سراغ داريد كه ان را ميفروشد لطفا به من خبر بدهيد

با تشكر

*PiNk PaNTHeR*
09-07-2007, 13:44
سلام بچه ها من علي هستم
من مدتها است كه به دنبال بازي اصلي اويل 1 يعني همان بايوهازارد ميگردم
اگر جايي سراغ داريد كه ان را ميفروشد لطفا به من خبر بدهيد

من توی بازیهای کیلویی PSone دیدم این بازی رو.
کاری نداره پیدا کردنش.

flightdot
18-01-2008, 11:52
سلام
من تو بازی اویل 1 گیر کردم تو آن قسمت که دو تا دیسک و دو تا کتاب می گیری بعد از تونل از آسانسور میری بالا یه میدان کوچیک هست چکار کنم نه کتابا رو ازم قبول میکنه نه دسکها رو چه کار کنم اگه میشه راهنماییم کنيد اگه ممکن به من كمك كنيد

cyrus_ln
18-01-2008, 14:04
سلام
من تو بازی اویل 1 گیر کردم تو آن قسمت که دو تا دیسک و دو تا کتاب می گیری بعد از تونل از آسانسور میری بالا یه میدان کوچیک هست چکار کنم نه کتابا رو ازم قبول میکنه نه دسکها رو چه کار کنم اگه میشه راهنماییم کنيد اگه ممکن به من كمك كنيد

اون کتابها رو باید باز کنی و توی هر کدوم یه سکه(یا یه همچین چیزی) هست که سکه ها رو سر جاش میذاری.
کتابها همینجوری باز نمیشه باید اون سمتی از کتاب رو که زبا میکنی و میخونی رو روبروت بچرخونی و بعد باز کنی در غیر این صورت باز نمیشه.

Alireza.M67
20-01-2008, 00:38
explain رو روی کتابهی بزن .
کتابهارو جوری بگیر که انگار می خوای بازشون کنی و بعد دکمه ی اکشن رو بزن .
2 تا سکه گیر میاری که باید دو طرف حوض بذاری ...

aRThaS_08
31-01-2008, 19:44
یه ذره بیشتر توضیح میدین

Alireza.M67
01-02-2008, 00:00
یه ذره بیشتر توضیح میدین

دیگه از این بیشتر چی میخوای .
روی کتاب که میزنی 3 تا نوشته میاد .
use
combine
explain
رو سومی میزنی بعد کتابو نگاه میکنی .
یه خورده برش میگردونی انگار که می خوای بخونیش .
بعد دکمه X (تو دسته ی پلی استیشن) یا اکشن رو میزنی تا کتابو باز کنه .

zaman110
15-09-2008, 15:02
سلام آقا من تو بازی اویل1 تو اتاق قاب عکسها گیر کردم و اون قاب یا سنگ که شکل لوزی هست سه تاشو پیدا کردم مونده یکی دیگش کمکم کنید لطفا ممنون

Maggy_P
15-09-2008, 18:58
سلام آقا من تو بازی اویل1 تو اتاق قاب عکسها گیر کردم و اون قاب یا سنگ که شکل لوزی هست سه تاشو پیدا کردم مونده یکی دیگش کمکم کنید لطفا ممنون
شما بايد عكس ها رو نگاه كنيد ميبينيد كه يك ترتيب سني توي عكسها ديده ميشه ، شما بايد به ترتيب سني دكمه هاي قاب ها رو فشار بديد تا آخر قاب انتهايي ميفته و آخرين تيكه هم ميتونيد برداريد :46:

Squall Leonhart
22-09-2009, 14:30
يه ورژني هست به نام Resident Evil : Director's Cut كه يه سال بعد از اويل يك منتشر شد و ماله PS1 هست. اينم از كاورش هست :

مثل اينكه بازسازي شده اويل يك هست. مثلاً زاويه دوربين فرق ميكنه :

نمره اي هم كه گرفته در كل از اويل يك كمتر هست ولي خوده IGN بهش بيشتر از اويل يك داده :

لطفا اگه كسي اين ورژن رو بازي كرده بگه دقيقا فرقش با اويل يك در چي هست. مثلا داستانش هم فرق داره يا فقط گرافيكش بهتر شده؟ و در كل ارزش دانلود و بازي كردن رو داره يا نه؟ ممنون

Squall Leonhart
22-09-2009, 19:51
لطفا پاك بشه!

Wolf21
04-10-2009, 16:52
سلام ببخشید در evil1 در اخر بازی تفنگ هم میده به من فقط کلید داد اگر میده لطفا بگید

Squall Leonhart
11-10-2009, 08:44
سلام ببخشید در evil1 در اخر بازی تفنگ هم میده به من فقط کلید داد اگر میده لطفا بگید

آره راكت لانچر بزرگ رو ميده. به شرطي كه بازي رو كمتر از 3 ساعت تموم كني و حداقل يه نفر رو نجات بدي. دو نفر رو هم ميتوي نجات بدي زياد سخت نيست فقط بايد گزينه هاي درست رو انتخاب كني.

mostafa_gm
11-10-2009, 08:49
یه مسلسل کوچیک با تیر بی نهایت هم میده.

taghi_ramzi
11-10-2009, 08:53
يه ورژني هست به نام Resident Evil : Director's Cut كه يه سال بعد از اويل يك منتشر شد و ماله PS1 هست. اينم از كاورش هست :

مثل اينكه بازسازي شده اويل يك هست. مثلاً زاويه دوربين فرق ميكنه :

نمره اي هم كه گرفته در كل از اويل يك كمتر هست ولي خوده IGN بهش بيشتر از اويل يك داده :

لطفا اگه كسي اين ورژن رو بازي كرده بگه دقيقا فرقش با اويل يك در چي هست. مثلا داستانش هم فرق داره يا فقط گرافيكش بهتر شده؟ و در كل ارزش دانلود و بازي كردن رو داره يا نه؟ ممنون

دو نوع مود بهش اضافه شده
تراینینگ مود و ادونسد مود که توی اینا زاویه ی دوربین کاملا با نسخه اصلی فرق داره
ضمنا توی این یه کدی هست که میزنی و همه مهماتی که بهت میده دو برابر میده
توی اون مود های اضافی همه ی لباسها هم جدیده و تو بازی اصلی نیست.اگه درست یادم باشه راکت لنچر بینهایت فقط توی دایرکتورز کاته.
داستان و گرافیک فرق چندانی نداره.
من قبلا هر دو نسخه رو هم داشتم ، ولی الان فقط دایرکتورز کات رو دارم، اصلیه رو نمی دونم چیکارش کردم !
نسخه دایرکتورز کات مسلما ارزش دانلود و بازی داره، شک نکن.

مسلسل کوچیک بینهایت رو فقط تو نسخه ی پی سی میده تا جایی که من می دونم!

Squall Leonhart
12-10-2009, 00:15
یه مسلسل کوچیک با تیر بی نهایت هم میده.

اينو ديگه نميدونسم! شرايط بدست آوردنش رو هم بگو. :11:

mostafa_gm
12-10-2009, 07:50
اينو ديگه نميدونسم! شرايط بدست آوردنش رو هم بگو. :11:
فکر میکنم تموم کردن بازی تو کمتر از سه ساعت برای بار دوم این اسلحه رو میده.

Wolf21
16-10-2009, 13:39
آره راكت لانچر بزرگ رو ميده. به شرطي كه بازي رو كمتر از 3 ساعت تموم كني و حداقل يه نفر رو نجات بدي. دو نفر رو هم ميتوي نجات بدي زياد سخت نيست فقط بايد گزينه هاي درست رو انتخاب كني.

ببخشید این کسایی که می گید باید نجات بدیم کیان

Squall Leonhart
16-10-2009, 18:45
ببخشید این کسایی که می گید باید نجات بدیم کیان

وقتي با جيل بازي ميكني ميتوني دو تا گردن كلف رو نجات بدي : بري برتون، كريس ردفيلد :31:

وقتي با كريس بازي ميكني ميتوني دو تا خانوم محترم رو نجات بدي : ربكا چمبرز، جيل ولنتاين :31:

براي اينكه بتوني ربكا و بري رو نجات بدي بايد وقتي باهاشون حرف ميزني گزينه صحيح رو انتخاب بكني.

براي اينكه بتوني كريس و جيل رو نجات بدي بايد بري از زندان آزادشون بكني.

SHINJI MIKAMI
18-01-2015, 04:49
دوستان من این بازی رو رو ویندوز98 نصب کردمدایرکت ایکس 7 هم دارم اما ارور Failed to initialize graphics رو میده اگه میشه راهنماییم کنین

taghi_ramzi
18-01-2015, 09:08
نمیدونم نسخه ای که شما دارید چطوریه ، ولی نسخه ای که من داشتم ، یه نرم افزار تنظیمات همراهش داشت که
میتونستی نوع کارت گرافیکیتو انتخاب کنی و امتحان کنی ببینی بازی با کدوم خوب اجرا میشه
برای من با یه نوع خیلی با کیفیت بد اجرا میشد ولی با یکیش خوب اجرا میشد.
چون این بازی مخصوص ویندوز 95 هست ، یه مقداری با مشکل اجرا میشه. البته من رو اکس پی اجراش می کردم.

SHINJI MIKAMI
19-01-2015, 00:29
نمیدونم نسخه ای که شما دارید چطوریه ، ولی نسخه ای که من داشتم ، یه نرم افزار تنظیمات همراهش داشت که
میتونستی نوع کارت گرافیکیتو انتخاب کنی و امتحان کنی ببینی بازی با کدوم خوب اجرا میشه
برای من با یه نوع خیلی با کیفیت بد اجرا میشد ولی با یکیش خوب اجرا میشد.
چون این بازی مخصوص ویندوز 95 هست ، یه مقداری با مشکل اجرا میشه. البته من رو اکس پی اجراش می کردم.

اون نرم افزار همون لانچر بازیه که میتونی تو تنظیماتش کارت گرافیکت رو انتخاب کنی اما واسه من هر کاری میکنم اصلا تو بازی نمیره

taghi_ramzi
19-01-2015, 12:51
اگه میتونید ، من پیشنهاد میکنم روی اکس پی اجراش کنید و توی پراپرتیز فایل اجراییش ، تیک اجرا به صورت ویندوز 95 رو بزنید
کلاً یه مقداری سخت اجرا میشه تا جایی که من یادم میاد

Squall Leonhart
19-01-2015, 13:51
به نظر من ورژن سونی یک رو با شبیه ساز اجرا بکنی خیلی کیفیت بالاتری داره.