PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كنترل و ثبت سريال گوشي

masoud45
30-03-2008, 18:09
با سلام دوستانی که سریال گوشی ان ها چنج شده و ثبت نشده است می توانند از این لینک سریال گوشی خود را ثبت کنند [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Dynast
30-03-2008, 18:19
سریال گوشی رو چه طوری باید پیدا کرد؟

adrenalin
30-03-2008, 21:39
بازدن این رمز ستاره مربع 06 مربع

saeed.gh
30-03-2008, 21:40
*#06#
از راست به چپ

R@R#M@N
30-03-2008, 23:00
یعنی من که گوشیم سریال چنجه اگه سریال اصلی رو بدم گوشیم سریال اصلی میشه
و وقتی خودم فلش کنم دیگه رو پلیز ویت گیر نمیکنه ؟؟؟

R@R#M@N
30-03-2008, 23:07
در ضمن یه چیز دیگه
کسایی که گوشیشون سریال چنجه از این کد *#06# نمیتونن استفاده کنن چون یه سریال دیگه رو میده
مثلآ من اول اینجوری وارد کردم مدل گوشیم که دبلیو 810 هست رو ک700 نشون داد
بعد سریال پشت گوشی رو زدم درست گفت دبلیو 810 ه
بعد زیرش نشوته بود میتونید ازش استفاده کنید
حالا شاید بعدآ تست زدم

sabasistem_co
31-03-2008, 00:04
سلام

اول از همه موبايلم W810 هست .

نميدونم وقتي من شماره سريال زير باتري گوشي را مي زنم مشخصات K750 و K650 مي ده .

وقتي شماره سريال گوشي را مي دم ( *#06# ) W810 نشون مي ده .

چون جديدا دادم موبايلم را فلش كنن نمي دونم شماره سريال چنج هست يا اصل ؟؟؟

شماره سريال گوشي با زير باتري هم مغاير هستند .

B L A S T E R
31-03-2008, 00:38
يــن سـريــال گــوشـي در شرکت ارتباطات سيار به ثبت رسيده است

شما بدون نياز از مراجعه به دفاتر خدمات مشترکين ميتوانيد از اين گوشي در شبکه همراه اول استفاده نماييد

smhabibi
30-04-2008, 15:33
من یک موبایل شبیه آیفون از چین آوردم، توی چین و دوبی باهاش کار کردم، ولی توی ایران نیاز به رجیستر دارد؟

توی سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
این پیغام را می دهد:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از نظر استاندارد جهاني اين گوشي تا امروز مورد تائيد نميباشد لطفا روز بعد مجددا کنترل نماييد

کسی می تونه کمک کنه؟؟!!

akhoond
30-04-2008, 20:50
سلام .
من خودم از طریق هیمن سایت رجیستر کردم و بعد هم دادم بیرون ، البته عقل و شرع و عرف می گه که اگه تو سایت هم رجیستر نکردی ، نکردی ، اما واسه محکم کاری بد نیست . بعد از 2 _ 3 روز سر بزنید ، به نظر من که باید ثبت شده باشه ، اگه هم سوالی داشتید با 09990 حتما تماس بگیرید که کمکتون می کنند
اون دوستی هم که گفته بود اگه توسایت ثبت بشه ، کافیه ، نه خیر دوست من ، باید توی گوشی درست بشه ، ثبت تو سایت فقط برای آنتن دهی هست ، اگه می خوای فلش کنی ، باید سریال پشت گوشی ، با توی گوشی (*#06#) یکی باشه .
اون سریال پشت گوشی هم اصل هست نه توی گوشی (واسه چنجی ها ) باید پشت گوشی ثبت بشه.
اینها همه بدیهیات بود ، دیدم شما ها یه کم سوال دارید ، گفتم کمکتون کرده باشم ، امیدوارم مفید بوده باشم
یا حق
پا نوشت :
اون دوستمون آقا بهراد بودن ؟ سلام بهراد جان خوبی ؟
تو همه این کارها رو درحالتی کردی که سریال چنجی بودی ؟ بابا ای ول ...

iman_s
01-05-2008, 00:48
یعنی من که گوشیم سریال چنجه اگه سریال اصلی رو بدم گوشیم سریال اصلی میشه
و وقتی خودم فلش کنم دیگه رو پلیز ویت گیر نمیکنه ؟؟؟
پیغام Plz wait ربطی به رجیستر نداره. چون با کابل معمولی نمیشه گوشی رو کامل آنلاک کرد بعد از فلش 2 سریال در گوشی شناخته میشه(یکی سریال اصلی.یکی سریال چنج).
اگه گوشیت رو با باکس سریال اصل کنی و تو شبکه شناخته نشه باید بری از لینک بالا ثبتش کنی.

R@R#M@N
01-05-2008, 13:07
آخوندجان در مورد سوالت باید بگم که بله !!!
هک سونی اریکسون ربطی به سریال نداره ولی وقتی فلش شه گوشی دیگه رو پلیز ویت گیر میکنه !!

پیغام Plz wait ربطی به رجیستر نداره. چون با کابل معمولی نمیشه گوشی رو کامل آنلاک کرد بعد از فلش 2 سریال در گوشی شناخته میشه(یکی سریال اصلی.یکی سریال چنج).
اگه گوشیت رو با باکس سریال اصل کنی و تو شبکه شناخته نشه باید بری از لینک بالا ثبتش کنی.

خاب پس چرا وقتی گوشیمو فلش میکنم و بعد پچ پلیز ویت رو میریزم بازم سریال اصل نمیشه ؟؟؟
یعنی همون سریال چنج باقی میمونه ؟؟

adrenalin
01-05-2008, 13:32
چون که برای رد کردن اون خط Plz wait هست

iman_s
01-05-2008, 23:48
خاب پس چرا وقتی گوشیمو فلش میکنم و بعد پچ پلیز ویت رو میریزم بازم سریال اصل نمیشه ؟؟؟
یعنی همون سریال چنج باقی میمونه ؟؟

شماره سریال در گوشی در دو قسمت ذخیره میشه. GDFS و OTP
سریال موجود در Otp رو نمیشه عوض کرد ولی سریال موجود در GDFS رو میشه با باکس عوض کرد(سریال GDFS توسط اپراتور خونده میشه)
وقتی سریال گوشی رو عوض میکنیم خود گوشی شماره سریال این دو قسمت رو با هم تطبیق میده و اگر با هم یکی نباشند پیغام Plz Wait رو صفحه میاد و گوشی روشن نمیشه.شما وقتی پچ رد کردن Plz Wait رو نصب میکنید از این عملیات تطبیق سریال جلوگیری میکنید و گوشی روشن میشه.
حتی در باکسها هم که سریال رو عوض میکنند از همین روش استفاده میکنند و باید تیک مربوط به گزینه عدم ارتباط بین OTP و GDFS رو بزنند تا گوشی قابل استفاده باشه.

smhabibi
04-05-2008, 13:49
سلام .
من خودم از طریق هیمن سایت رجیستر کردم و بعد هم دادم بیرون ، البته عقل و شرع و عرف می گه که اگه تو سایت هم رجیستر نکردی ، نکردی ، اما واسه محکم کاری بد نیست . بعد از 2 _ 3 روز سر بزنید ، به نظر من که باید ثبت شده باشه ، اگه هم سوالی داشتید با 09990 حتما تماس بگیرید که کمکتون می کنند
اون دوستی هم که گفته بود اگه توسایت ثبت بشه ، کافیه ، نه خیر دوست من ، باید توی گوشی درست بشه ، ثبت تو سایت فقط برای آنتن دهی هست ، اگه می خوای فلش کنی ، باید سریال پشت گوشی ، با توی گوشی (*#06#) یکی باشه .
اون سریال پشت گوشی هم اصل هست نه توی گوشی (واسه چنجی ها ) باید پشت گوشی ثبت بشه.
اینها همه بدیهیات بود ، دیدم شما ها یه کم سوال دارید ، گفتم کمکتون کرده باشم ، امیدوارم مفید بوده باشم
یا حق
پا نوشت :
اون دوستمون آقا بهراد بودن ؟ سلام بهراد جان خوبی ؟
تو همه این کارها رو درحالتی کردی که سریال چنجی بودی ؟ بابا ای ول ...

سريال این گوشي 15 رقم است!!
من 14 رقم اول از چپ ه راست وارد کردم
باز همون پیغام را داد.