PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد html

mehran_j
10-11-2005, 02:52
سلام دوستان
من تازه شروع به ياد گيري html كردم . براي شروع به كار چند صفحه با استفاده از اين زبان ساختم كه مقعي كه اين صفحات رو به هم لينك ميكنم . روي لينك كليك ميكنم به من ارور ميده . به صورتي كه در آدرس بار فقط اولين مكاني رو كه لينك در اونجا واقع شده رو به من نشون ميده .
آيا بايد تغيير خاصي رو روي سيستم انجام بدم .؟
چون از درست نوشتن برنامه مطمئنم .از كمك شما دوستان ممنون ميشم

lovelyboys
12-11-2005, 21:56
دوست عزيز کدت رو بنويس ببينيم چي کار کردي؟

ninjavb
26-04-2007, 19:08
من یه مشکلی در ایجاد صفحات فارسی دارم یعنی وقتی به فارسی مینویسم یک سری علامت مینویسه لطفا زود جوابه منو بدین مرسی بای

neopersia
27-04-2007, 01:44
من یه مشکلی در ایجاد صفحات فارسی دارم یعنی وقتی به فارسی مینویسم یک سری علامت مینویسه لطفا زود جوابه منو بدین مرسی بای

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سزار
27-04-2007, 21:16
بهترین راه واسه آموزش html اینه که با اول با برنامه هایی مثل فرانت پیج کار کن که خودش کد html میسازه.بعد اینقدر با این نرم افزارها تمرین کن که html رو از بر بشی.
خیلی از برنامه نویس ها (من جمله خودم) اینطوری برنامه نویسی یاد گرفتن.درضمن بهتره کدت رو اینجا بزاری تا ما اشکلهاشو رفع کنیم
موفق باشی

mojtaba_6485
28-04-2007, 17:13
برای لینک باید از تگ:

<a/><a href>
باید استفاده بکنی برای نمونه من متنی با عنوان my dear رو میخوام لینک بدم به سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کافیه:

<a href="[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]">my dear</a>
این تگ دارای خصیصه هایی هم هست :
_blank :باز شدن لینک در صفحه جدید
_self :باز شدن لینک در خود صفحه
_top:باز شدن لینک در بالای صفحه
_parent:باز شدن لینک در صفحه والد
این خصیصه های با target معرفی می شن مانند:

<a target="_blank" href="[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]">my dear</a>
در ضمن شما می تونین برای لینک های خودتون قالب بندی تحت فرمت css تعریف کنین .
به نظر من شما می خوایین کار کنین و در ابتدای راه هستین اول همونطور که دوستمون اشاره کردن با frontpage کار کنین و برای کارهای حرفه ای از برنامه Dreamweaver استفاده کنین.
سوالی داشتین در خدمتم

my friend
28-04-2007, 18:36
تا حالا کسی به تاریخ تاپیک توجه کرده؟

ninjavb
30-04-2007, 20:39
ممنون neopersia مشکلم حل شد ولي من يه شکل ديگه دارم واون اينه که وقتي کد java script رو مينويسم وقتي وارد صفحه ميشم اصلا جواب نميده.
در ضمن من سايت neopersia رو ديده بودم سايت خيلي خوبيه موفق باشيد.

raika17metal
07-05-2007, 12:47

مشکل شما به خاطر مشکل فارسی سازی ویندوز هستش این کد رو بعد از تگ <HTML> و قبل از تگ <HEAD>تایپ کن

</ "meta [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]"content-type"content="text/html; UTF-8=encloding>
امیدوارم مشکلت حل بشه اگه نشد این آدی منه می تونم از طریق یاهو کمکت کنم
RAIKA17METAL

raika17metal
07-05-2007, 13:21
دوست عزیز کدها رو بنویس تا با دیدن کدها بتونیم راهنمایی ات کنیم

ninjavb
07-05-2007, 21:04
<FORM>
<INPUT type="button" value="Click here to go back"
onClick=="window.status='« آموزش جاوا اسکرپت »';return true">
</FORM>
من دوست دارم که وبلاگ وقالب وبلاگ طراحی کنم ولی چیز زیدی در مورد html نمیدونم لطفا یه منبع خوب برای اموزش طراحی از اول به من معرفی کنید. ممنون

سزار
17-05-2007, 20:10
بهترین راه اینه که اول با فرانت پیج 2002 Frontpage کار کنی و در عین حال که داری طراحی میکنی کدهاشو هم یه نگاه بندازی.درضمن واسه به دست آوردن مهارت تو html باید یه عالمه تمرین کنی.نه تنها تو اچ تی ام ال بلکه تو کل زبان های برنامه نویسی.درضمن اینو هم بهت بگم که هیچ طراح حرفه ای خودش قالب رو نمینوسه یعنی با واسطه هایی مثل فرانت پیج یا دریم ویور سایتهاشون رو طراحی میکنن.
همیشه یادت باشه که حرفه ای ها همیشه آسون ترین و سریع ترین و در عین حال کارآمدترین روشها رو انتخاب میکنن.تو هم دنبال چیزهایی برو که اینها رو داشته باشه
موفق باشی

ninjavb
22-05-2007, 12:19
ممنون از راهنماییت. باشه من هم همین کار رو میکنم. امیدوارم که یه روز بتونم یه طراح حرفه ای بشم.