PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل برای هارد...

Bil Gits
30-03-2008, 06:38
سلام دوستان ‏
تازگی ها از هاردم یه صدای ریزی میاد بعدش تا 5-10 دقیقه ویندوزم هنگ می کنه بعدش خوب میشه.البته گاهی هم برنامه های دسکتاپم رو ناقص میکنه
که من اکثرا از دکمه ی ریست پاور ریست می کنم .در حال بوت شدن هم بعضی مواقع صفحه ی سیاه میاد و بوت ناقص انجام میشه.البته روز به روز این مشکلات بیشتر ‏پیش میان
یه برنامه ی ‏
Recovery
نصب کردم و می خواستم یکی از پارتیشن ها م رو برگردونم ولی یه خطایی داد و گفت هارد شما مشکل داره و باید تعمیر بشه.‏
با چند تا برنامه ی هم هاردم رو چک کردم ولی هیچکدوم چیزی تشخیص ندادن.‏
اگر ممکنه راهنمایی کنید آیا این مشکل مهمی و آیا قابل حله یا نه؟
ممنونم.‏

amin123
30-03-2008, 12:37
سلام دوستان ‏
تازگی ها از هاردم یه صدای ریزی میاد بعدش تا 5-10 دقیقه ویندوزم هنگ می کنه بعدش خوب میشه.البته گاهی هم برنامه های دسکتاپم رو ناقص میکنه
که من اکثرا از دکمه ی ریست پاور ریست می کنم .در حال بوت شدن هم بعضی مواقع صفحه ی سیاه میاد و بوت ناقص انجام میشه.البته روز به روز این مشکلات بیشتر ‏پیش میان
یه برنامه ی ‏
Recovery
نصب کردم و می خواستم یکی از پارتیشن ها م رو برگردونم ولی یه خطایی داد و گفت هارد شما مشکل داره و باید تعمیر بشه.‏
ممنونم.‏

دقيقا هارد شما مشكل داره.......

بدسكتور.....

كه اگر ايم بدسكتور،بدسكتور نرم افزاري باشه با توجه به مدل هاردتون ميتونيد از نرم افزار مخصوص خودش براي رفع اين مشكل استفاده كنيد مثلا maxblast براي هارد هاي MAXTOR

Bil Gits
30-03-2008, 16:27
دوست عزیز سلام
هارد من هم مکستوره.
آدرس این برنامه رو برای دانلود میدی؟
راستی حالا این برنامه ها میتونن کاری بکنن یا نه؟

amin123
31-03-2008, 01:25
اين لينك دانلود:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

دوست عزيز بدسكتور فقط اگر نرم افزاري باشه قابل رفع هست وگرنه سخت افزاري به هيچ عنوان رفع نميشه،اگر بدسكتور شما نرم افزاري بود (كه احتمال زياد اينجور است) با اين برنامه قابل حل ميباشد........

در ضمن اين نرم افزار تمام اطلاعات شما را پاك ميكنه.......

به فكر بك آپ باش

Bil Gits
31-03-2008, 05:58
تمام اطلاعات هاردمو پاک میکنه؟
نرم افزار دیگه ای که بدون پاک کردن این کارو بکنه نیست؟

ehsankalak
31-03-2008, 06:03
HDD Regenerator بدون پاک کردن اطلاعات اینکارو میکنه البته این نرم افزار ادعا می کنه بدسکتورای سخت افزاریم می گیره !!!!!!! تو همین پی سی ورلد بگردی پیداش می کنی !! ولی بدسکتور گیری خیلی زمان میبره البته بستگی به ظرفیت هارد و تعداد بد سکتورای موجود داره

سایت سازنده برنامه :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدکرک آخرین نسخه :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدنحوه کرک کردن برنامه :
بعد از نصب برنامه فایل HDD Regenerator رو از داخل فایل کرک به محل نصب برنامه کپی میکنی بعد از اجرا و انتخاب گزینه yes اسم و رجیستر کد رو از داخل فایل key کپی می کنی و تموم برنامه فول ورژن میشه !!!!!

این برنامه یه سی دی یا فلاپی بوت درست می کنه که باید سیستم رو باهاش بوت کنی بعد وارد محیط برنامه میشه و ...... :8::20::11:

javadshahvand
31-03-2008, 10:32
سلام دوستان ‏
یه برنامه ی ‏
Recovery
ممنونم.‏

شما بایستی داریوی که ویندوز روش نصب بوده رو بدسکتور هاشو از بین ببری یا درایو رو بلوک کنی

amin123
31-03-2008, 14:27
HDD Regenerator بدون پاک کردن اطلاعات اینکارو میکنه البته این نرم افزار ادعا می کنه بدسکتورای سخت افزاریم می گیره !!!!!!! تو همین پی سی ورلد بگردی پیداش می کنی !! ولی بدسکتور گیری خیلی زمان میبره البته بستگی به ظرفیت هارد و تعداد بد سکتورای موجود داره

سایت سازنده برنامه :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدکرک آخرین نسخه :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدنحوه کرک کردن برنامه :
بعد از نصب برنامه فایل HDD Regenerator رو از داخل فایل کرک به محل نصب برنامه کپی میکنی بعد از اجرا و انتخاب گزینه yes اسم و رجیستر کد رو از داخل فایل key کپی می کنی و تموم برنامه فول ورژن میشه !!!!!

این برنامه یه سی دی یا فلاپی بوت درست می کنه که باید سیستم رو باهاش بوت کنی بعد وارد محیط برنامه میشه و ...... :8::20::11:

احسان جان ممنون از برنامه خوبت.....

ولي هيچ برنامه وهيچ كسي نميتونه ادعا كنه كه بدسكتور سخت افزاري را ميتونه از بين ببره.....
چون عملا غير ممكن است

Bil Gits
02-04-2008, 08:39
خیلی خیلی ممنون ehsankalak
دانلود می کنم ببینم چی میشه.

mohammadhajihosseiny
02-04-2008, 09:39
احتمال اينكه بد سكتور باشه خيلي زياده اما پيشنهاد ميدم با مراجعه به شركت ضمانت كننده هارد از اونها بخواه كه Main مربوط به هارد رو بررسي كنن.شايد اين قسمت الكترونيكي هارد ايراد پيدا كرده كه مشكل را براي شما بوجود آورده. اگر ايراد از اين main باشه با تعويض يا تعمير اون قضيه حله و ديگر نيازي به دستكاري اطلاعات نيست.

amin123
02-04-2008, 17:26
احتمال اينكه بد سكتور باشه خيلي زياده اما پيشنهاد ميدم با مراجعه به شركت ضمانت كننده هارد از اونها بخواه كه Main مربوط به هارد رو بررسي كنن.شايد اين قسمت الكترونيكي هارد ايراد پيدا كرده كه مشكل را براي شما بوجود آورده. اگر ايراد از اين main باشه با تعويض يا تعمير اون قضيه حله و ديگر نيازي به دستكاري اطلاعات نيست.

احتمال اينكه از بورد بهشه خيليي كمه چون سيستم هارد را ميشنهسه....

اين مشكل بيشتر مربوط به همون صفحه هست

MTD_GOLD
02-04-2008, 22:58
دوستان اگه میشه منم کمک کنید
یه چند روزی هست که سیستمم کند میاد بالا
کیس که روشن میکنم هاردارو میشناسه ولی از هارد جدید 160 که تازه اضاف کردم صدائی چق چق میاد روی بوت هارد ایست داره زیاد باز صدائی ریز میده
لودینگ ویندوز دیر بالا میاد دیر لودش تموم میشه قسمت یوزر پس که میاد سیستمم اوکی کار میکنه وارد ویندوز هم که میشم درسته با همون سرعت همیشگی و خوب ولی هارد جدید که صدا میداد لود نشده و توی مای کامپیوتر نیستشون درایواش!!!!!!!!
موقع خاموش کردن کامپیوتر هم بعضی مواقع گیر میده توی صفحه لوگ آف و مجبور میشم دستی کیسو خاموش کنم!!!!!!:41:
این هاردو حدوده 8 ماهی میشه خریدمش 160 رو میگم --- هارد اولی و اصلی 120 هست
160 هیچ مشکلی نداشت - روی 160 اطلاعات دارم که مهمه:41:
البته قبلا اینطوری یه چند باری شد ولی زود کیسو باز کردم یه دستی کشیدم به کابلا و درست شد.

ممکنه از اتصالات باشه؟
امکان داره هارد جدید مورد داشته باشه؟
من خودم احتمال میدم این دوتا هارد با هم مچ نیستن یا با سیستم...

ممنون میشم اگه اساتید کمک کنن
فدای همتون --- محمد

amin123
03-04-2008, 15:22
دوستان اگه میشه منم کمک کنید
یه چند روزی هست که سیستمم کند میاد بالا
کیس که روشن میکنم هاردارو میشناسه ولی از هارد جدید 160 که تازه اضاف کردم صدائی چق چق میاد روی بوت هارد ایست داره زیاد باز صدائی ریز میده
لودینگ ویندوز دیر بالا میاد دیر لودش تموم میشه قسمت یوزر پس که میاد سیستمم اوکی کار میکنه وارد ویندوز هم که میشم درسته با همون سرعت همیشگی و خوب ولی هارد جدید که صدا میداد لود نشده و توی مای کامپیوتر نیستشون درایواش!!!!!!!!
موقع خاموش کردن کامپیوتر هم بعضی مواقع گیر میده توی صفحه لوگ آف و مجبور میشم دستی کیسو خاموش کنم!!!!!!:41:
این هاردو حدوده 8 ماهی میشه خریدمش 160 رو میگم --- هارد اولی و اصلی 120 هست
160 هیچ مشکلی نداشت - روی 160 اطلاعات دارم که مهمه:41:
البته قبلا اینطوری یه چند باری شد ولی زود کیسو باز کردم یه دستی کشیدم به کابلا و درست شد.

ممکنه از اتصالات باشه؟
امکان داره هارد جدید مورد داشته باشه؟
من خودم احتمال میدم این دوتا هارد با هم مچ نیستن یا با سیستم...

ممنون میشم اگه اساتید کمک کنن
فدای همتون --- محمد

نه ربطي به مچ بودن نداره...........

اون هارد شما مشكل داره و مشكلش را هم ميتونيد با پارتيشن مجيك تحت داس برطرف كنيد..........

به داخل پارتيشن مجيك تحت داس برويد و هارد 160 را انتخاب كنيد و گزينه fix errors را بزنيد.....

چند دقيقه طول ميكشه.ولي بعد درست ميشه