PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست كمكدر مورد ذخيره كردن صفحات اينترنت

mehran20
09-11-2005, 07:27
سلام دوستان
من می خوام صفحه یک سایت خاص رو ذخیره کنم بعد از اینکه ذخیره می کنم و کامپیوت ررو ریستارت می کنم یا به هر حال بعد از مدتی حجم فایل ها به 1 کیلوبایت کاهش می یابه و دیگه کار نمی کنه خواستم اونها رو با برنامه به عکس تبدیل کنم متن ها و عکس ها نمی یومد مثل ذخیره کردن به پی دی اف هم تبدیل نمی شد در ورد هم کپی نمی شد با اپرا هم ذخیره نمی شد شما راه حلی دارید برای انجان این کار

با تشکر مهران

Soda
09-11-2005, 08:55
بهترین برنامه که من تا بحال با هاش تو این زمینه کار کردم و بعد از ذخیره کردن سایت مشکلی پیش نمی آد نرم افزار HtTrack هستش
البته شما در این مورد خاص که مشکلتون رو بیان کردید من دقیقا نمی دونم چرا اینطوری شده ولی مراحلی رو که من طی میکنم تا یه صفحه رو ذخیره کنم و مشکلی پیش نیاد اینه :
من ابتدا با مرورگر صفحه مورد نظر رو لود میکنم و صبر میکنم تا لود صفحه به اتمام برسه و بعد مثلا اگه با مرورگر اپرا کار میکنم میرم به منوی File بعد از اونجا Save As ... رو انتخاب میکنم و آنگاه از لیست save as type که در پایین پنجره Save As قرار دارد گزینه HTML file with images رو انتخاب کرده و یه مسیر و یه نام مناسب برای ذخیره شدن صفحه میدم و دکمه Save رو میزنم
همین مراحل برای شما تکرار میشه اگه شما از مرورگر Mozilla FireFox استفاده میکنین با این تفاوت که برای ذخیره کردن صفحه از منوی فایل گزینه Save Page As .... رو انتخاب کرده و بعد از لیست save as type گزینه Web Page,complete که البته به طور پیش فرض هم همین گزینه انتخاب شده است رو بر میگزینید و بقیه مراحل هم مانند مراحل کار با اپرا میباشد
امیدوارم مفید واقع شده باشد
تا بعد

mehran20
09-11-2005, 14:51
من تمام این کار ها رو که انجام دادم
ولی نشد
اگه می شه برنامه خودتون رو بزارید واسه دانلود

'POP'
10-11-2005, 22:00
برنامه خودتون رو بزارید واسه دانلود

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ;)