PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست کمک فوری فوری برای پیدا کردن یک دیکشنری تخصصی

sum_yari
29-03-2008, 07:55
با عرض سلام خدمت همه دوستان.

اول اينکه سال نو ( 1387 ) را به همه دوستان عزيزي که در اين سايت فعال هستند تبريک مي
گويم.

من خيلي وقته که دنبال پاسخ مورد زير هستم خواهش مي کنم کمک کنيد.

-- . من يک نرم افزار ديکشنري ( فرهنگ لغت کامل ) کامل و تکميلي و تخصصي براي رشته

مهندسي مکانيک گرايش حرارت و سيالات ( تاسيسات ) مي خواستم که داراي کليه لغات مورد

نياز براي اين رشته باشد و در کل کامل کامل باشد و بودن هيچ عيب و نقصي باشد.

در ضمن کلمات مخفف را هم داشته باشد.

1. لطفا نام کامل نرم افزار - نام شرکت سازنده - اخرين ( جديدترين ) ورژنش چند است و براي

کدام سال است - قيمتش چند است؟

2. چند زبانه است يعني اينکه هر دو زبان انگليسي به فارسي و فارسي به انگليسي را دارد؟

3. ايا لينک دانلود از طريق اينترنت دراد اگر دارد لطفا ادرس دانلودش را بدهيد؟

---------------------

4. لطفا يک کتاب فرهنگ لغت تخصصي کامل نيز معرفي کنيد که تمامي خصوصياتي را که در

اغاز براي نرم افزار گفتم را داشته باشد و در ضمن کلمات مخفف را هم داشته باشد در کل

فرهنگ لغت کامل و دقيقي باشد؟

- . لطفا نام كامل كتاب و انتشارات را بگوييد؟

خواهشا پاسخ کامل و دقيق و درستي و کلي به سوالات مطرح شده بدهيد.

mbn373
29-03-2008, 08:07
فک کنم Babylone به دردت می خوره ...
منظورم برای تخششی بودنشه ...
بزار بقیه ی بچه ها هم بیان نظر بدن ...

Mohsen6558
30-03-2008, 10:57
دیکشنری کاملی برای تبدیل لغات فارسی عربی و انگلیسی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 8C+%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C+%D8%A7%D9%86%DA% AF%D9%84%DB%8C%D8%B3%DB%8C)
دیکشنری قوی لش 2 (فارسي به انگليسي ) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 8C)
یه دیکشنری گیر اوردم توپ توپ انگلیسی به فارسی و بر عکس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 8C)
دیکشنری آریانپور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 8C)
شتاب لش دیکشنری / تمامی ورژنها در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 8C)

sum_yari
01-04-2008, 06:49
با سلام و با تشکر از شما دوستان گرامی و با تشکر ویژه از شما جناب Mohsen6558 که مارو همیشه شرمنده

کردید و به تاپیک های ما پاسخ دادید.

منظور من یک دیکشنری تخصصی و مخصوص به ان رشته است که معرفی کنید.

Mohsen6558
01-04-2008, 23:44
دیکشنری تخصصی فک نکنم پیدا کنین اونایی هم که تو بازار هست اکثرا با قیمت بالا و قفل های سخت افزاری هستن

sum_yari
02-04-2008, 07:10
با تشکر از شما دوست گرامی جناب Mohsen6558