PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید گوشی موتورولا

Highbury
28-03-2008, 23:00
سلام دوستان یکی از فامیلام که میخواد گوشی بگیره از من مشاوره خواست و حتما موتورولا میخواد من بهش گفتم بابا سامسونگ بگیر آخرشه.
ولی قبول نکرد میگه موتورلا میخوامممممممممممممممممممم ممم.
تقریبا تا 350-400 مایه داره.البته به نظر من آدم نباید همه ی پولش رو خرج کنه اگه یه چیز باشه که قیمتش خوب باشه باید اون رو گرفت اما اولویتهای اون:
گوشی جدید باشه به نظرم 2007 یا اواخر 2006 معرفی شده باشه.
دارای دوربین حداقل 2مگاپیکسل
زیبا باشه.
سیستم عامل داشت چه بهتر.
کیبورد خوب و بزرگ و نرمی داشته باشه.
من خودم چند گزینه رو مدنظر داشتم ولی گفتم شما بگید بهتره.در ضمن صداش رو هم میگه متوسط به بالا باشه
مموری کارت هم بخوره و بلوتوث داشته باشه:31:.
v8/v9/z6/z8 حالا نظر شما رو میخوام در مورد این گوشیها بدونم.
امروز یه عکسی از e8 دیدم خیلی گیج شدم نفهمیدم چه به چیه.در مورد اون هم به من توضیح بدین.:31:
میخوام که این تاپیک رو بترکونید

zhina_gian
28-03-2008, 23:30
هر چند که e8 هنوز نیومده اما اگر حتی در بازار هم موجود بود و حتی با وجود جدیدتر بودنش اما من باز هم Z8 رو انتخاب میکردم.

انتخاب 100 درصد و بدون چون و چرا از نظر من فقط و فقط از بین این مدل هایی که فعلا وجود دارند Z8 است
و اگر Z10 هم بیاد اونوقت انتخاب زد10 میشه.

Highbury
28-03-2008, 23:57
میشه در موردشون یه توضیح توپ بدی مثلا دوربین صدا فیلمبرداری سیستم عامل سی پی یو و رم گوشی کلا میخوام بیشتر بدونم خودمم برام علامت سوال هستش.
من همه مدل گوشی گرفتم غیر از موتورولا

Highbury
28-03-2008, 23:59
میگن v8 مموری کارت نمیخوره نه؟قیمتهاشون چطوره؟

Highbury
30-03-2008, 14:23
واقعا خجالتم دادین خیلیییییییییییییییییی ممنون نننننننننننننننننننن
به به --به به

amir2011
31-03-2008, 02:58
سلام دوستان یکی از فامیلام که میخواد گوشی بگیره از من مشاوره خواست و حتما موتورولا میخواد من بهش گفتم بابا سامسونگ بگیر آخرشه.
ولی قبول نکرد میگه موتورلا میخوامممممممممممممممممممم ممم.
تقریبا تا 350-400 مایه داره.البته به نظر من آدم نباید همه ی پولش رو خرج کنه اگه یه چیز باشه که قیمتش خوب باشه باید اون رو گرفت اما اولویتهای اون:
گوشی جدید باشه به نظرم 2007 یا اواخر 2006 معرفی شده باشه.
دارای دوربین حداقل 2مگاپیکسل
زیبا باشه.
سیستم عامل داشت چه بهتر.
کیبورد خوب و بزرگ و نرمی داشته باشه.
من خودم چند گزینه رو مدنظر داشتم ولی گفتم شما بگید بهتره.در ضمن صداش رو هم میگه متوسط به بالا باشه
مموری کارت هم بخوره و بلوتوث داشته باشه:31:.
v8/v9/z6/z8 حالا نظر شما رو میخوام در مورد این گوشیها بدونم.
امروز یه عکسی از e8 دیدم خیلی گیج شدم نفهمیدم چه به چیه.در مورد اون هم به من توضیح بدین.:31:
میخوام که این تاپیک رو بترکونید
بهتر بود در کلوپ موتو میزدی اونجا شاید برات میترکوندن...!
به نظر من بهترین انتخاب Z8 است که فقط یک مشکل داره اونم اینه که به علت طراحی منحصر به فردش ممکنه اوایل یکم با تایپ کردن باهاش مشکل پیدا کنه که بعد درست میشه...
در مورد V8 هم باید بگم که یک گوشی فوقالعاده شیکه که میتونه انتخاب خوبی برای طرفداران گوشیهای تاشو باشه که از N76 بعلت رنگ پریدگی زده شدند...(شنیدم کیفیت صداشم خوبه) سیستم عامل لینوکس هم که داره...
در مورد E8 هم فکر کنم یک چیزی تو مایه های سامسونگ سورنتا باشه که فقط به منظور موزیک طراحی شده و در واقع میشه گفت یک موزیک پلیره که میشه باهاش ارتباط هم برقرار کرد...

zhina_gian
31-03-2008, 07:13
یک بررسی مناسب از RIZR Z8 به زبان فارسی. اکثر مطالب مورد نیازتون رو میتونید در این بررسی پیدا کنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Highbury
31-03-2008, 15:43
سایت خوبی هستش اما این مطالب که شما فرمودین رو من میدونم یعنی من و شما از این گوشی استفاده نکردیم و از نظر تئوری اینا رو هم من و هم شما میدونیم.
میخوام کسانی که استفاده کردند بیان توی دو سه صفحه برام توضیح بدن.این v8 بدجوری چشم من رو گرفته سی پی یو خفنی هم داره و در ضمن خیلی هم زیباست.