PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اطلاعات کامپیوترم در حال نابودی هست

dortmond
28-03-2008, 14:45
بعد ازاینکه درایو E خودم روتا اخرپرکردم و پیغامی به من داده شد که بهم گفت دیگه جا نیست مشکل دیگه ای برام پیش اومد که ویندوز رو عوض کردم ولی دیدم نه میشه رو درایو Eراست کلیک کرد نه میشه کلیک کرد تازه به من این پیغام رو هم میده: درایو Eشما فرمت نشده ایا میخواهید فرمت شود این درحالیه که به شدت به اطلاعات درایوe خودم محتاجم از شما تقاضای کمک دارم

amin123
28-03-2008, 14:57
بهترين راه اينه كه شما توسط پارتيشن مجيك از اطلاعات روي درايو E بك آپ بگيريد و بعد فرمت كنيد.......

چون نهايتا بايد اين درايو زا فرمت كنيد..........

پس اول اطلاعات خود را توسط اين نرم افزار به جاي ديگه منتقل كنيد و بعد اين كار را بكنيد

dortmond
28-03-2008, 15:00
این نرم افزار رو کجا دانلود کنم من تاپ سی دی نرم افزارزیاد دارم تواونا نیست؟

dortmond
28-03-2008, 15:16
طرزاستفاده ازاین نرم افزار رو بلدنیستم راهنماییم میکنید؟

amin123
28-03-2008, 16:17
چرا تو همون Top Cd ها هست.. توي Cd هاي ديگه هم توي Category به نام Utility ميتوني اين نرم افزار را پيدا كني... فقط تحت ويندوز را استفاده كن...........

روش كار هم اينجوريه:

بعد از نصب.... ميري روي درايو E و راست كليك ميكني و گزينه Browse را انتخاب ميكني،يه پنجره كوچيك مياد كه اطلاعاتت را ميتوني توش ببيني.......

amin123
28-03-2008, 16:17
چرا تو همون Top Cd ها هست.. توي Cd هاي ديگه هم توي Category به نام Utility ميتوني اين نرم افزار را پيدا كني... فقط تحت ويندوز را استفاده كن...........

روش كار هم اينجوريه:

بعد از نصب.... ميري روي درايو E و راست كليك ميكني و گزينه Browse را انتخاب ميكني،يه پنجره كوچيك مياد كه اطلاعاتت را ميتوني توش ببيني.......

nobody2000
28-03-2008, 17:32
نه دست نگه دار :41:

R-Studio رو از لینک زیر بگیر و رو یه درایو دیگه نصب کن و بزن درایو مورد نظر رو اسکن کنه و بعد هم dir ها و فایلهات رو انتخاب کن بزن یه درایو غیر اونی که اسکن کردی بریزه . :46:

ظمنا این برنامه کاملترین برنامه بازیابی اطلاعات در ویندوز هست . من بالای 30 تا برنامه رو تست کردم . :5:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

amin123
29-03-2008, 13:01
نه دست نگه دار :41:

R-Studio رو از لینک زیر بگیر و رو یه درایو دیگه نصب کن و بزن درایو مورد نظر رو اسکن کنه و بعد هم dir ها و فایلهات رو انتخاب کن بزن یه درایو غیر اونی که اسکن کردی بریزه . :46:

ظمنا این برنامه کاملترین برنامه بازیابی اطلاعات در ویندوز هست . من بالای 30 تا برنامه رو تست کردم . :5:

عزيز اين برنامه كه شما معرفي كرديد كارش چيه؟از نرم افزارهاي بازيابي اطلاعات هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگر قرار به استفاده از نرم افزار بازيابي اطلاعات باشه، RECOVER MY FILES حرف اول را ميزنه..........

خوش باشيد

dortmond
29-03-2008, 19:59
لینک دانلودتون خرابه روی E که میرم سیستم هنگ میکنه

amin123
30-03-2008, 05:50
لینک دانلودتون خرابه روی E که میرم سیستم هنگ میکنه

لينك دانلود سالم هست.......

براي دانلود اين فايل از لينك زير استفاده كنيد: