PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل نشناختن فلاپي درايو اكسترنال در قسمت بوت(لپ تاپها)

justmp3
08-11-2005, 19:41
سلام.من از كامپيوترم(لپ تاپ) 1 بك اپ گرفتم اما همونجر كه ميدونيد فلاپي درايو ندارم البته 1 فلاپي درايو اكسترنال وصل كردم كه اونرا تو محيط ريستور Automated System Recovery نميشناسه. اگر كسي بتونه راهنمايي كنه ممنون ميشم.

justmp3
09-11-2005, 15:49
نه به روزاي اول كه 1 ساعت بعد جواب را ميدادين نه به الان كه اصلآ هيچي نميگين!!!!

Rashidahwazian
09-11-2005, 22:56
دوست عزيز . اگر درست متوجه شده باشم سوالت اينه كه مي خواي با Floppy سیستمت رو بوت کنی ... درسته ؟ (آخه اسم تاپیکت با متن سوالت فرق داره )

اگر سوال همین باشه باید بگم که مشکل نشناختن نیست. باید شما توی Setup بوت از طریق Floppy رو فعال کنی. اگر هم چنین گزینه ای نداشته باشه که احتمال زیاد نداره یعنی شما نمی تونی از طریق Floppy بوت کنی ...

حالا یکم سوالت رو واضح تر بپرس شاید دوستان دیگه بتونن پیشنهادی بکنن.

mpsjavad
10-11-2005, 01:07
با سلام ..

من فکر ميکنم منظور دوستمون اين باشه :

ايشون يک لپتاپ دارن ( همون طور که ميدونيم بيشتر لپتاپ هاي امروزي فاقد فلاپي درايو داخلي هستند ) با ASR يک بک اپ از ويندوز گرفتن و لازمه استفاده از اين بک اپ استفاده از فلاپي بوتي هست که در حين ساخت بک اپ با ASR ساخته ميشه ! ايشون قصد دارند که از يک فلاپي درايو اکسترنال ( خارجي ) با استفاده از پورت USB براي بوت کردن سيستمشون استفاده کنند ولي نميتونن .

سوالاتي که امکان دراه پيش بياد :

-- ايا ميشه سيستم رو از طريق وسايلي که با پورت USB ( نسخه 1.1 يا 2 ) متصل ميشن بوت کرد ؟
-- به عنوان مثال ميشه از يک کولديسک براي بوت کردن يک P30 استفاده کرد . ( تکرار سوال اول :) )
-- ايا تنها فعال کردن قسمت هاي مربوط به بوت در Setup سيستم کافي است تا سيستم بوت بشه !

با تشکر .

Rashidahwazian
11-11-2005, 03:18
mpsjavad عزيز تا جايي مه من مي دونم مي شه از طريق يه Flash سیستم رو بوت کرد ولی آیا با فلاپی که به USb وصله هم می شه یا نه ...؟