PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد دانشگاه آزاد فنی و حرفه ای

baba barghi
08-11-2005, 15:58
سلام دوستان
می گن آخر آبان برای دانشگاه آزاد بدون کنکور فنی و حرفه ای دفترچه میاد آیا این صحت داره؟ممنون می شم اگر کامل توضیح بدید

ممنون
بای

Lord_theOne
08-11-2005, 16:54
كنكورهاي كارداني براي دانشگاه آزاد بدون امتحان هست البته هرچه معدلت بيشتر باشد شانس قبولي و جاي بهتر زيادتر هست

masoudboy
08-11-2005, 17:02
مثلا با معدل حدود 14 میشه قبول شد و کجا ؟

Lord_theOne
08-11-2005, 17:30
آره مي شه بايد اطراف شهرها رو بزنيد دوستم معدلش 14 بود افتاد گناوه اطراف بوشهر هست

masoudboy
08-11-2005, 19:14
آقا یک سوال دیگه هم داشتم :
من اگر همین فوق دیپلم را از دانشگاه آزاد بگیرم میشه بعدا کاردانی به کارشناسی آزاد و دولتی برای لیسانس امتحان بدم ؟

baba barghi
08-11-2005, 19:48
سلام مسعود جان
نه نمی شه مگر اینکه بری با فوق دیپلمه های ریاضی فیزیکی رشته ی خودت امتحان بدی که محاله قبول بشی در ضمن دوستان من چی گفتم شما چی می گید!!!!!!!!!!!!!!1
من گفتم آیا این درسته که قراره آخر آبان دفترچه ی دانشگاه آزاد بدون کنکور بیاد یا نه؟؟؟؟؟؟؟به خاطر اونایی که کارآموزی نمرشو نگرفته بودن

ممنون
بای

masoudboy
08-11-2005, 22:27
سلام مسعود جان
نه نمی شه مگر اینکه بری با فوق دیپلمه های ریاضی فیزیکی رشته ی خودت امتحان بدی که محاله قبول بشی در ضمن دوستان من چی گفتم شما چی می گید!!!!!!!!!!!!!!1
من گفتم آیا این درسته که قراره آخر آبان دفترچه ی دانشگاه آزاد بدون کنکور بیاد یا نه؟؟؟؟؟؟؟به خاطر اونایی که کارآموزی نمرشو نگرفته بودن

ممنون
بای
میشه تو ضیح بدی چرا نمیشه قبول شد ؟ یعنی حتی دانشگاه آزاد هم نمیشه قبول شد ؟؟ کاردانی به کارشناسی . اگر ممکنه یک مقدار بیشتر توضیح بده ؟

من رشتم برق صنعتی هست شاخه کاردانش و البته دیپلم ریاضی هم دارم .

baba barghi
09-11-2005, 13:09
سلام مسعود جان
منم رشته ی برق صنعتی شاخه ی فنی و حرفه ای هستم البته
ببین دوست عزیز من اینجا اومد سوال کنم نه اینکه سوال جواب بدم ولی چون شمایی باشه جواب می دم
شما اگر کاردانش یا فنی و حرفه ای هستید باید یه چند تا درس مثل ریاضی و فیزیک و این جور چیزا مثل آمار و ... رو بگزرونی که فکر کنم یک سالی طول بکشه بعد باید بری با اونایی که از طریق ریاضی فیزیک کنکور دادن و رفتن رشته ی برق صنعتی و فوق دیپلم گرفتن و می خوان برن لیسانس بگیرن کنکور بدی و احتمال اینکه شما قبول بشید از 1 درصد هم کمتره چون اونا درساشونو بلدن و با اون چیزی که شما خوندید فرق داره و خلاصه اونا کاملتر بلدند و قبول می شن ولی شما 1 سالت الکی هدر می ده حالا متوجه شدی؟
اگر کسی می دونه که آیا این درسته که قراره دفترچه بیاد آخره آبان برای فنی و حرفه ای ها یه خبری بده

ممنون
بای

armin_goooodboy
10-11-2005, 00:11
valizadeh4 عزیز سلام
من هم شنیدم که قراره دفترچه بدن
از منبع معتبری نشنیدم
ولی امکان 99 درصد این کارو میکنن
چون برای مهر فقط کسانی رو ثبت نام کردن که از سالهای قبل دیپلم گرفته بودن
و قراره اونایی که امسال دیپلم گرفتنو بهمن ثبت نام کنن

من هم رشتم برق صنعتی هست ( فنی حرفه ای )

در مورد اینکه میشه کارشناسی امتحان داد یا نه باید بگم میشه
ببینید
ما فنی و حرفه ای ها یه سری دروسی رو نداشتیم که باید تو دانشگاه بگذرونیم
مثل ریاضی پیش و فیزیک پیش و زبان پیش و ..
که با گذروندن اینا با اون کسایی هم که از ریاضی اومدن مساوی میشیم
البته اگه درس خوندنمون مثل هنرستان نباشه

baba barghi
10-11-2005, 14:14
سلام آرمین جون
دلمو خوش کردی یعنی تو بهمن جواب میاد یا باید تو بهمن دفترچه بخریم و تازه ثبت نام کنیم؟
ممنون
بای

armin_goooodboy
11-11-2005, 00:18
سلام
نه عزیز
فکر کنم باید زودتر دفترچه رو بگیری
چون باید از نیم سال دوم بیای سر کلاسا بشینی
موفق باشی

baba barghi
11-11-2005, 13:00
سلام آرمین جان
برای اطمینان بیشتر رفتم دانشگاه آزاد سوال کردم می دونید قضیه چیه؟
قضیه اینه که تو همین روزای خدا یه دفترچه میاد و دانشگاهی که می تونید انتخاب کنید کم می شه به خاطر اونایی که تابستون رفتن دانشگاه آزاد و ممکن تو شهر خودت دانشگاه رشته ی تو ظرفیت نداشته باشه و باید بری یه شهر دیگه و متقاضی هم که زیاد هست و تعداد دانشگاهها که پذیرش میکنند کم شده تو بهمن و برای همین شانس قبولی فوق العاده میاد پایین یعنی رفت تا تابستون سال دیگه

ممنون
بای

baba barghi
13-11-2005, 20:45
سلام دوستان
دیروز تو اخبار شنیدم که گفت سه شنبه 24 آبان دفترچه میاد

ممنون
بای

mohammad8
17-11-2005, 00:26
آگه دفترچه ها اومد يه خبري اينجا بدين ...

baba barghi
19-11-2005, 10:28
سلام محمد جان
دفترچه سه شنبه اومد
من هم گرفتم و تا 10 آذر بیشتر وقت نداره برای پست کردن و گفت هر چه زودتر پست کنید بهتره

ممنون
بای

mohammad8
19-11-2005, 11:16
ممنوم وليزياده جان

گرفتمش ..

nasser_pczone
24-03-2007, 17:51
سلام بچه ها میخواستم بدونم کی دفترچه ازاد (من تازه دیپلم گرفتم) میاد

2299
06-05-2009, 14:11
زیر خاکی میکشیم بالا:31: دفتر چه آزاد فنی و حرفه ای کی میاد ؟؟؟؟؟؟ آقا ترو خدا کمک کنید

Vallio
09-05-2009, 21:25
زیر خاکی میکشیم بالا:31: دفتر چه آزاد فنی و حرفه ای کی میاد ؟؟؟؟؟؟ آقا ترو خدا کمک کنید

ممنونم که کشیدیش بالا !
منم همین سوالو دارم کی میاد ؟

2299
10-05-2009, 00:54
سلام کسی اینجا جواب نداد ولی تو سوتی شاپ گفتن برین تو سایت azmon.org اونجا اسمتوتنو شماره موبایل و.... رو بدید خودش براتون مسیج میکنه وقتی اومد

sia1
10-05-2009, 01:21
ما پستهای اول رو خوندیم شاخ در آوردیم.. بعد دیدم یکی میگه من گرفتم تا آخر آذر وقت داری..!! گفتیم شاید آذر شده ما خبر نداریم.. بعدش که به تاریخ نگاه کردم دیدم واسه 4 سال پیشه..!!! تعجب میکنم که چطور این پست پاک نشده.

نه داداش.. مسیج نمیکنه..
پارسال هفته اول تیر و هفته اول دی دفترچه ها اومده بود.. تو 2 نوبت میاد احتمالا امسال هم همینطوره.. تو سایت azmoon.org اعلام میکنن. هر چند وقت سر بزنی میبینی

matarsaak
10-05-2009, 01:45
من امسال به امید خدا ترم آخرم
و بدون آزمون همین دانشگاه آزاد زاهدان قبول شدم
کاردانی پیوسته - الکتروتکنیک
معدل دیپلم من 12 بود
ولی الان شاگرد زدگ شدم و معدل کل توی این چند ترم 17 شده

بله میشه توی دروه بعد (کارشناسی ) هم رشته رو عوض کرد و هم شرکت کرد ( خودم دفترچه گرفتم و شرکت کردم)

Vallio
10-05-2009, 08:56
سلام کسی اینجا جواب نداد ولی تو سوتی شاپ گفتن برین تو سایت azmon.org اونجا اسمتوتنو شماره موبایل و.... رو بدید خودش براتون مسیج میکنه وقتی اومد

من همین الان 2 تا شماره و 2 تا ایمیل دادم !
میاد براتون .
ممنونم ...

gamebazi.blogfa
17-06-2009, 13:10
سوال:20:
ثبت نام کنکور آزاد برا فنی حرفه ای کی ه؟
تاریخ ش؟
جواب بدین لطفا.

gamebazi.blogfa
17-06-2009, 13:11
راستی بدون کنکور هستش؟

gamebazi.blogfa
17-06-2009, 13:12
کسی نیس جواب بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟:41:

gamebazi.blogfa
17-06-2009, 13:12
سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هم خرابه:41:

farshidshd
17-06-2009, 17:43
سوال:20:
ثبت نام کنکور آزاد برا فنی حرفه ای کی ه؟
تاریخ ش؟
جواب بدین لطفا.

بار ها و بار ها در تاپیک های مختلف گفته شد...
تاریخ دقیقی نداره ...
ولی تو شهریور یا مهر هست البته کاردانی به کار شناسیشو منظورمه