PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : يک کتاب يا سي ديmanual بيسيك 6 معرفي كنه

abd
08-11-2005, 14:08
با درود
يک کتاب بيسيک 6 ميخوام که ليست تمام دستورهاي بيسيک را فهرست وار با توضيح مختصر داشته باشه
کسي اگر ميداند لطفا معرفي کنه
با سپاس

bithiah
09-11-2005, 02:06
دوست عزیز
اگه شما دنبال _فقط _ فهرستی از تمام دستورهای VB می گردین، چه مرجعی بهتر از MSDN؟
همه دستورات رو می تونین برحسب موضوع از Contents و یا با مراجعه به ایندکس MSDN یا با جستجو از طریق امکان Search این کتابخانه بزرگ پیدا کنین. من تضمین می کنم هیچ مرجعی بهتر از MSDN برای اینکار پیدا نخواهید کرد.
موفق باشید.

abd
09-11-2005, 08:10
دوست عزيز bithiah
من دنبال مرجعي ميگردم که به زبان فارسي باشه و براي هر دستوري يک مثال هم داشته باشه
با آرزويموفقيت براي شما

تکنیک برتر
09-11-2005, 21:30
سلام دوست عزیز
ممنون خانم
عزیزم فعلا چیزی فارسی در مورد درخواستی شما پیدا نشده. اکثرا ایرانی ها فقط به سوی کتابهای می رن که توش پول باشه
الکی وقت خودشان رو سر این چیز ها پر نمی کنند. اینها برای خودشان کار می کنند نه مردم.
این موضوعی که شما گفتین اگر فارسیش باشد قیمتی حدود باید 10000 الی 20000 هزار تومان است ولی کسی وقت خودش را برای ترجمه کتابی حدود 10000هزار صفحه نمی کنند.
ولی در یک کتاب فارسی به نام آموزش ویبی در 21 روز یک سری مطالب از این موارد بیان شده است
ممنون

vibaampr
19-11-2005, 04:38
سلام به همه ي دوستان جديدم (من رو هم به عنوان يه عضو آماتور تو اين سايت قبول كنيد)
دوست خوبم من يه كتاب از آقاي بهروز راد دارم كه توي اون راجع به توابع VB.Net توضیح داده. من این کتاب رو از سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] گرفتم. فکر کنم برای تو هم مفید باشه. توابع VB 6 و VB.Net تا اونجایی که من میدونم فرق زیادی با هم ندارن.
این کتاب رو میتونی از [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] pdf بگیری
امیدوارم که به دردت بخوره

AHMADUSE
19-03-2007, 01:15
سلام خواهشا یک کتاب درست و حسابی در مورد vb معرفی کنید با نام نویسنده یا مترجم
راستی آیا vb.net رو میتونم یاد بگیرم قبل اینکه vb رو یاد بگیرم
vb.net فرقش با vb چیه

majj
19-03-2007, 05:17
با سلام
دات نت پیشرفته بیسیک6 است اما تا قدم اول رو برنداری تو دومی موفق نمیشی پس اول بیسیک 6 رو یاد بگیر
در ضمن بیسیک مباحت مختلفی داره مثلا کار با بانکهای اطلاعاتی ایجاد برنامه های کاربردی برای کار با اینترنت و...
پی اول مبحت مورد نظرتون رو انتخاب کنید کتاب بسیک در 21 روز که دوستان معرفی کردهاند و کار موسسه نص است کمک خوبی برای شما است نویسنده علیرضا زارع پور و مبلغ کتاب هم 4000 تومان است.
موفق باشید