PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست تمام درایورهای Sony VGN-CR240N

aria_electric_fars
26-03-2008, 22:07
با سلام دوستان
من ویندوز ویستا اوریجینال نصب شده رو پاک کردم حالا ویندوز اکس پی سرویس پک 3 نصب کردم حالا نیاز به درایورهای لپتاپSony VGN-CR240N دارم لطفا هر چه سریعتر یه کمکی کنید

با تشکر
بای

adel28
26-03-2008, 22:20
یه سرچ می کردید حتما پیداش می کردید.
اینم لینک دانلود برای شما دوست عزیز:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

aria_electric_fars
26-03-2008, 22:33
سلام دوست عزیز
این که خیلی لینک داره کدوماش رو باید دانلود کنم؟؟؟
شنیدم سونی فقط ویستا روش نصب می شه و درایور برای اکس پی نداره آیا این صحت داره؟؟؟

با تشکر
بای

aria_electric_fars
26-03-2008, 22:55
سلام دوست عزیز
فکر نکنم این کامل باشه چون تو قسمت ویندوز اکس پی برنامه دوربین و بلوتوث و صدا و گرافیک رو نداره؟؟

با تشکر
بای

aria_electric_fars
26-03-2008, 23:22
سلام
ای بابا همش رو دانلود کردم و نصب کردم ولی نه صدا نه گرافیک نه وایرلس نه دوربین هیچی به هیچی
هیچ کدومش نصب نشد

REGISTERED USER
26-03-2008, 23:35
نکنه مال ویستا رو دانلود کردی ؟

از قسمت Install Another Operating System نوار Select an operating system to see files: گزینه microsoft windows XP رو انتخاب کن تا درایورهای xp رو برات بیاره

در ضمن درایور ها تقریبا مشترک هستند در سری CR ... میتونی از لینک زیر هم استفاده کنی :

adel28
27-03-2008, 00:51
دوست گرامی
این لینک، لینک شرکت سازنده نوت بوکت هست.
و درایور هایی که تو اون لینک هست کاملا معتبر و تست شده است.
در ضمن اینکه درایور برای ویستا می خوای یا ایکس پی میتونی تو همون لینک پیدا کنی.

موفق باشید.

aria_electric_fars
27-03-2008, 09:40
سلام دوستان عزیز
می دونم اون بالاش نوشته اونجایی که لینک زیاد هست مال ویستا و اونجایی که لینک کم هست مال اکس پی هست و همش رو دانلود کردم فقط مال مموری کارتش اومد و بس حالا باشه مال ویستا رو دانلود می کنم شاید قاطی پاتی شده باشه اگر ممکنه عکسی ازا ون صفجه ای که مربوط به اکس پی می شه بزارید یا لینک مستقیم بزارید اینجا ممنون می شم

با تشکر
بای

aria_electric_fars
27-03-2008, 09:43
نکنه مال ویستا رو دانلود کردی ؟

از قسمت Install Another Operating System نوار Select an operating system to see files: گزینه microsoft windows XP رو انتخاب کن تا درایورهای xp رو برات بیاره

در ضمن درایور ها تقریبا مشترک هستند در سری CR ... میتونی از لینک زیر هم استفاده کنی :

سلام
اینا رو می دونم ولی این لینکی که دادی دارم دو تاش رو دانلود می کنم به دلم افتاده نصب می شه ایندفعه

با تشکر
بای

aria_electric_fars
27-03-2008, 09:59
سلام دوستان
من صدا رو از دو لینک ویندوز xp تو همون سایت و این سایتی که گفتید

ftp://ftp.vaio-link.com/PUB/OS/XPDOWNGRADE/CR1/DRIVERS دانلود کردم و نصب هم کردم ولی صدا نصب نشد فقط می مونه صدا از ویندوز ویستا که دارم دانلود می کنم

با تشکر
بای

aria_electric_fars
27-03-2008, 10:00
وای خدای من صدا نصب شد می دونید تو همین لینکی که رجیستر یوزر داده بود دو تا برنامه صدا وجود داشت دمت گرم مشکل صدا حل شد می مونه مشکل بقیه قطعات دارم دانلود می کنم از همون لینک

با تشکر
بای

aria_electric_fars
27-03-2008, 10:08
وای خدای من مودم نصب شد از همون لینک

aria_electric_fars
27-03-2008, 10:12
سلام
می گم بعضی هاش رو که دانلود کردم مثل 12 SNC به صورت نصبی نیست و پسوندش sys هست جریانش چیه؟؟؟باید چه کارش کنم؟؟؟

با تشکر
بای

aria_electric_fars
27-03-2008, 10:23
ای بابا
بگندد شانس
می دونید الان صدا و مودم نصب شده خب ولی یه مشکلی هست اونم اینه که روی لپتاپم مثلا دکمه بلند و کم کردن صدا هست و دکمه ی پخش موسیقی که می ره تو مدیا پلیر با یک دکمه و دکمه عقب و جلو داره و همین طور یک دکمه هم داره مال دوربینش که مستقیم میاد و عکس می گیره اینا تو ویندوز ویستا اول کاری که نصب بود فعال بود ولی الان غیر فعال هست یعنی هر چی می زنم هیچی به هیچی می شه یه راهنمایی کنید که چه کارش کنم که اینا فعال بشه؟؟؟

با تشکر
بای

REGISTERED USER
27-03-2008, 10:29
باید توی پوشه system 32 نصب بشوند ... و بعضی ها هم هنگام نصب این فایل رو ممکنه درخواست کنند که توی پنجره باید لود بشه

تا ازت آنها را نخواسته کاریشون نداشته باش

aria_electric_fars
27-03-2008, 10:30
ای بابا
اعصابم قاطی شد
نشستم سه ساعت با حجم 24 مگ دانلود کردم وقتی خواستم از حالت زیبپ خارجش کنم ارور می داد از همون ارور مخصوص زیپ اعصابم خرد شد باید چه کارش کنم؟؟؟

REGISTERED USER
27-03-2008, 10:31
ای بابا
بگندد شانس
می دونید الان صدا و مودم نصب شده خب ولی یه مشکلی هست اونم اینه که روی لپتاپم مثلا دکمه بلند و کم کردن صدا هست و دکمه ی پخش موسیقی که می ره تو مدیا پلیر با یک دکمه و دکمه عقب و جلو داره و همین طور یک دکمه هم داره مال دوربینش که مستقیم میاد و عکس می گیره اینا تو ویندوز ویستا اول کاری که نصب بود فعال بود ولی الان غیر فعال هست یعنی هر چی می زنم هیچی به هیچی می شه یه راهنمایی کنید که چه کارش کنم که اینا فعال بشه؟؟؟

با تشکر
بای

اینجا قبلا توضیح دادم ... مراجعه کن :

aria_electric_fars
27-03-2008, 10:37
سلام
لطفا بیا تو چت
vast_vision_office
به خدا مشکلم جدیه ساعت 2 باید برم سفر الان Adsl دارم و همین جوری 24 مگ دانلود می کنم ولی مشکل دارن بیا تو چت صحبت کنیم خواهش می کنم

با تشکر
بای

aria_electric_fars
27-03-2008, 11:20
سلام
من همه ی اون لینک ها رو دانلود کردم حالا می رم سر وقت تست من هر چی برنامه که مربوط می شه به لپتاپم رو دانلود کردم غیر از ویستا به هر حال می ریم که تست کنیم دعا کنید واسم اگر هم جای دیگه هست که کامل تر باشه ممنون می شم
راستی من یه سوالی داشتم
مگه اون سایت اولی مال سونی نیست و می گید که تست شده هست پس چرا روی لپتاپ من نصب می شه ولی جواب نمی ده؟؟؟

با تشکر
بای

REGISTERED USER
27-03-2008, 12:25
کدوم سایت ؟ هر دو لینک از ساپورت سونی وایوو هستند و مشکلی ندارند

aria_electric_fars
28-03-2008, 17:28
سلام دوست عزیز
شما رو خیلی زحمت دادیم
تو تاپیک درخواست درایورهای ویندوز اکس پی نوشتم ولی ببینید تمام لینک های این دو تا صفحه رو دانلود کردم هم مال خود سونی که قسمت اکس پی داره و هم مال این که گفتید شبیه تمام سونی ها هست ولی الان من توی بلوتوث و دوربین خود لپتاپ و hot key گیر کردم و درایورهای اونا هم دانلود کردم ولی هیچ کدوم جواب نمی ده لطفا اگر ممکنه برای لپتاپ سونی مدل Vgn-Cr240N یه زحمتی بکشید و این سه تا درایور رو به همراه آموزش واسم بزارید

با تشکر
بای

REGISTERED USER
28-03-2008, 23:04
توی پست 13 توضیح دادم

aria_electric_fars
29-03-2008, 12:36
سلام رجیستر یوزر جان
همون طور که گفتی پراکندگی سوالات من نظم رو از بین برده برای همین در این تاپیک ادامه می دیم و مشکلاتم رو مطرح می کنم و شما هم اگر دوست داشتید و قابل دونستید جواب می دید البته اگر زحمتی نیست
ببینید در مورد بلوتوث که گفته بودید لینکش هست منم می گم هست و دانلود کردم و بالاش نوشته Hp و این یک مورد و یه مورد دیگه اینکه وسط نصب می گه بلوتوث باید روشن بشه یعنی فعال بشه تا بشناسه و نصب کنه ولی دکمه ای برای بلوتوث روی لپتاپ من وجود نداره پس با چی روشنش کنم؟؟؟؟
در مورد دوربین هم که گفتی روی اکس پی نصب نمی شه درسته؟؟؟یعنی می گی این دوربین رو بیخیال بشم؟؟؟به خدا نمی شه یه کاریش کنید یه درایور دوربین این لپتاپ واسه ویندوز اکس پی زحمتش رو بکشید چون واقعا لازمش دارم و نمی تونم روی ویستا کار کنم
در مورد هات کی باید بگم من یکیش رو دانلود کرده بودم و نصب کردم الان ولوم صدا و مات کردن صدا و کلا مدیا پلیرش درست شد شانسی شانسی دمت گرم
فقط می مونه بلوتوث و دوربینش که یه زحمتیش رو بکشید
مطلب دیگه اینکه می خوامت با همه ی خوبیهات

با تشکر
بای

aria_electric_fars
29-03-2008, 12:42
سلام رجیستر یوزر جان
همون طور که گفتی پراکندگی سوالات من نظم رو از بین برده برای همین در این تاپیک ادامه می دیم و مشکلاتم رو مطرح می کنم و شما هم اگر دوست داشتید و قابل دونستید جواب می دید البته اگر زحمتی نیست
ببینید در مورد بلوتوث که گفته بودید لینکش هست منم می گم هست و دانلود کردم و بالاش نوشته Hp و این یک مورد و یه مورد دیگه اینکه وسط نصب می گه بلوتوث باید روشن بشه یعنی فعال بشه تا بشناسه و نصب کنه ولی دکمه ای برای بلوتوث روی لپتاپ من وجود نداره پس با چی روشنش کنم؟؟؟؟
در مورد دوربین هم که گفتی روی اکس پی نصب نمی شه درسته؟؟؟یعنی می گی این دوربین رو بیخیال بشم؟؟؟به خدا نمی شه یه کاریش کنید یه درایور دوربین این لپتاپ واسه ویندوز اکس پی زحمتش رو بکشید چون واقعا لازمش دارم و نمی تونم روی ویستا کار کنم
در مورد هات کی باید بگم من یکیش رو دانلود کرده بودم و نصب کردم الان ولوم صدا و مات کردن صدا و کلا مدیا پلیرش درست شد شانسی شانسی دمت گرم
فقط می مونه بلوتوث و دوربینش که یه زحمتیش رو بکشید
مطلب دیگه اینکه می خوامت با همه ی خوبیهات

با تشکر
بای

REGISTERED USER
29-03-2008, 12:56
اینجا ادامه بدید