PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه مشکل خیلی وحشتناک با هارد

amir_bobo
26-03-2008, 19:34
من یه لپ تاپ hp 6720s دارم. که ویندوز ویستا با یه نرم افزاری که نصب کرده بودم مشکل داشت و اررور Blue Screen میداد یا هنگ میکرد که مجبور میشدم با نگه داشتن (power (5 Sec خاموشش کنم.
حالا بعد از چند بار که این کارو کردم دیگه هاردشو نمیشناسه و وقتی میخوام دوباره ویستا نصب کنم یه درایو 32mb میشناسه و دیگه هیچ چیزی نیست که repair یا restore کنم.
کسی می دونه مشکل از کجاست.
در ضمن اطلاعاتی رو هارد دارم که خیلی واسم مهمه آیا قابل برگشته؟:45:

REGISTERED USER
26-03-2008, 23:20
هارد شناسایی میشه ؟ از setup بایوس باید بفهمی ... اگر مشخصات هاردت زده فوجیتسو و هارد هست یعنی سالمه

باید از یک نرم افزار مجازی مثل windows live یا norton ghost 12.0 bootable CD استفاده کنی و اگر شانس بیاری و unallocated نشده باشه میتونی دسترسی داشته باشی به فضای هاردت

amir_bobo
27-03-2008, 19:47
هارد شناسایی میشه ؟ از setup بایوس باید بفهمی ... اگر مشخصات هاردت زده فوجیتسو و هارد هست یعنی سالمه

باید از یک نرم افزار مجازی مثل windows live یا norton ghost 12.0 bootable CD استفاده کنی و اگر شانس بیاری و unallocated نشده باشه میتونی دسترسی داشته باشی به فضای هاردت

خیلی ممنووووون که جواب دادین :31:
نه متاسفانه از setup هم هاردو نمیشناسه.هاردم hitachi 120GB
باز کردم و دوباره هاردو جا زدم تاثیر نداشت.
کمممممممممک کنید لطفا

REGISTERED USER
27-03-2008, 20:14
هارد ممکنه سوخته باشه ... یه تعمیرگاه مطمئن ببر تا با یک هارد دیگه تست کنه ... اگر جواب داد با هارد دیگه که هارد شما سوخته اما اگر جواب نداد مشکل روی برد اصلی هست متاسفانه !