PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزاری در رابطه با عکس

sonamy1
26-03-2008, 19:20
سلام دوستان

من یک نرم افزار میخوام که با اون بتونم نوشته ها و آرم ها را از روی عکس بر دارم ..واقعیت من اینکارو برای عکسهایی که ارزش دارند با نرم افزار فتوشاپ انجام میدم ولی خیلی وقت گیرو خسته کننده است و در ثانی بعضی از سایتها دیگه خیلی حساسیت بخرج میدن و حتی وسط صورت را به ارم سایتشون ملبس میکنند..و در حقیقت کاری میکنند که به هیچ روشی نمیشه اون آرم را با فتوشاپ برداشت ..

حالا دوستان اگه نرم افزار خاصی مد نظرشون هست(( لطفا با کرک )) یا راهی به نظرشون میرسه که من اینکار را راحتر و بهتر بتونم انجام بدم ممنون میشم اگر راهنمایی کنن ..

یک نرم افزار دیگه هم میخواستم که با گفته های قبلم زیاد در تناقص نیست ..ولی اینبار برعکس ..نرم افزاری را چند مدت پیش روی سیستم رفیقم دیدم که راحت روی عکسها آرم و اسم سایتشو میزد ولی نوشته بصورت شیشه ای بود و عکس از زیر آرم راحت پیدا بود و در کل بلایی سر عکس نمی اومد ... اگر در این مورد هم راهنمایی کنید و اسم نرم افزار را بگید یا لینک دانلود بدید دیگه واقعا منو شرمنده کردید ..

با تشکر

سونامی

sonamy1
26-03-2008, 20:49
دوستان کسی نمیتونه کمک کنه ..خیلی حیاتیه ..پس دوستان حرفه ای ما کجان ؟؟؟

Mohsen6558
27-03-2008, 02:13
دوست عزیز راهی نداره باید دستی انجام بدی
نرم افزار هوشمند نیست که

sonamy1
27-03-2008, 14:03
ممنون از پاسختون دوست عزیز ..در مورد نرم افزار دوم چی ؟؟ نرم افزاری که بشه باهاش بروی عکس اسم سایت را بصورت بی رنگ یا شیشه ای تایپ کرد ..ممنون میشم اگه اسمش را هم بگید کافیه خودم پیداش میکنم ..

قربون آقا

rezaete
27-03-2008, 14:18
ممنون از پاسختون دوست عزیز ..در مورد نرم افزار دوم چی ؟؟ نرم افزاری که بشه باهاش بروی عکس اسم سایت را بصورت بی رنگ یا شیشه ای تایپ کرد ..ممنون میشم اگه اسمش را هم بگید کافیه خودم پیداش میکنم ..

قربون آقا
این کار رو با فتو شاپ انجام میدن . عکسی که میخوای روی عکس های دیگه بزاری باید transparent باشه .
به این تاپیک ها هم سر بزن :
آموزش : ساخت یک آرم فوق حرفه ای :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
آموزش: ساختن مُهر تک رنگ ( ساخت براش ) :

sonamy1
27-03-2008, 14:50
با تشکر از شما دوست گرامی ..ظاهرا من درست توضیح ندادم ...منظور من چیز دیگه ای بود ..اسم سایت بصورت بی رنگ تایپ بشه مثل عکس زیر :..اینو مطمئنم که نرم افزارش هست چون قبلا دیدم ولی الان اسمش یادم نیست ..

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

rezaete
27-03-2008, 16:59
ببین این خوبه : ( فکر میکنم مناسب باشه ، در ضمن میتونی همزمان روی چند تا عکس ، تبلیغ بزاری )
نرم افزار گذاشتن لوگو روی عکسهای گروهی

Mohsen6558
27-03-2008, 18:34
به کاری که شما می خوایین بکنین می گن WaterMark حالا تگه شما یه عکس GIF ترسپرنت Transparent رو بهش بدین خب اون به صورت شیشه ای اضافه می کنه به عکس من تو تاپیک زیر چندتا گذاشتم می تونین استفاده کنین
درخواست نرم افزار گذاشتن لوگو روی عکسهای گروهی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

sonamy1
27-03-2008, 19:10
ممنون محسن جان ...من نرم افزار Watermark Factory v2.57 را دان کردم ..میشه کرک یا سریالشو برام بزارید ..یکدنیا ممنونت میشم

Mohsen6558
27-03-2008, 19:14
کرکشو بخوای باید بری بخش درخواست کرک باید همراش می بود کرکش عجیبه
این داره تست کنین
Watermark Factory v2.58 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
عکس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

sonamy1
27-03-2008, 19:24
سلام مجدد

من حقیقت اسمو را از تاپیک شما برداشتم و از سایت سازنده دان کردم ...حالا عزیز میخوام Watermark Factory v2.58 که شما زحمتشو کشیدی گزاشتی را دانلود کنم ..فقط مطمئنید که همراه کرکه ..چون حقیقت با اینترنت زغالی باید دانلود کنم ..

با تشکر از همکاری و لطفتون