PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پی دی اف !! ...

Marichka
20-05-2006, 21:50
سلام

چند تا مقاله به صورت PDF در مورد مسايل مربوط به كشاورزي چند گونه گياهي:

آفتابگردان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

آبگزيدگي ميوه سيب ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مهمترين واريته هاي خارجي سيب ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نگهداري محصولات كشاورزي: سيب انگور مركبات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اصول بهداشت، كاشت، داشت،‌ برداشت سيب زميني ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سيب زميني در هلند ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سيب زميني ها از آلودگي ويروسي پاك مي شوند ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سيب زميني شيرين ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تكثير پايه هاي سيب ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مديريت تلفيقي بر اساس مبارزه ي غير شيميايي در باغهاي سيب ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

داستانهايي درباره ميوه هاي تابستاني ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بررسي اثر پوشش ورقه هاي پلاستيک کود حيواني وتلفيق آنها روي نماتدهاي مولد گره ريشه خيار و جمعيت کل نماتدهاي موجود در خاک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بررسي اثرات سولفات آهن و روي بر کميت و کيفيت خيار سبز گلخانه اي ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

خربزه درختي پاپايا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

درباره موز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

عکس العمل گونه هاي مختلف مرکبات به عوامل مولد بيماري انگومک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

انگور ياقوتي سيستان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بررسي ميزان مقاومت برخي ارقام انگور در مقابل سرما ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بررسي باقيمانده سولفيت موجود در انگورهاي تدخين شده با غلظتهاي مختلف گاز دي اکسيد کربن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بررسي تاثير نوع محيط کشت در ريشه زايي قلمه انگور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نگهداري انگور به شيوه کشورهاي پيشرفته ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشيد :happy:

matarsakemazrae
19-10-2008, 21:14
:11:من یک مقاله فارسی با موضوع اصلاح نباتات زراعی نیاز دارم؟

matarsakemazrae
20-10-2008, 22:53
من یک مقاله فارسی با موضوع اصلاح نباتات زراعی نیاز دارم؟