PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لینک دانلود Uses Crt پاسکال را بذارید

babi
08-11-2005, 08:55
با سلام .
عزیزان اگر امکان دارد لینک دانلود Uses Crt پاسکال را بذارید .. البته اگه وجود داره !

babi
17-11-2005, 09:24
جدا کسی نداره !!!
اگر میشود یه آدم جوانمردی حداقل این Uses را اپلود کنه

bithiah
17-11-2005, 11:46
دوست عزیز، حقیقت اینه که بعد از مدتی طولانی دوری از زبان پاسکال، خیلی مطمئن نیستم، ولیاگه منظور شما از Uses، همون فایل crt.int هست که باید در مسیر Turbo Pascal باشه تا بتونین از توابع کتابخانه CRT وعبارت Uses CRT در ابتدای برنامتون استفاده کنین، براتون در این آدرس آپلودش کردم:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولی قبول دارین که پیدا کردن این فایل بعد از چهار-پنج سال کار نکردن با پاسکال، کار دشواریه!
البته با وجود این، از شانس خوب شما 2 دقیقه بیشتر طول نکشید که تونستم از انبوه فایلهای درهم و برهم پیداش کنم. :happy:

MCMan
17-11-2005, 17:55
سلام ، آقا اگر خواستی email بده برات بفرستم. من الان Host جایی ندارم که بخوام Uploade کنم.

pcboy
17-11-2005, 18:05
خب از پاسكال تحت ويندوز استفاده كن كامپايلرش هم سريعتره.
uses هم wincrt است.

babi
19-11-2005, 08:11
متشکرم bithiah . ولی مطمئنی آدرسی که نوشتی درسته !!
از پاسکال تحت ویندوز میخوام استفاده اما خطایی میده که حل نشدنی (نسخه ایی که دارم خرابه )
باز هم متشکرم

babi
19-11-2005, 08:15
سلام ، آقا اگر خواستی email بده برات بفرستم. من الان Host جایی ندارم که بخوام Uploade کنم.
اگر توی توانت هست برام بفرست .

babak007ahm@gmail.com
babak007ahm@yahoo.com

bithiah
19-11-2005, 08:19
متشکرم bithiah . ولی مطمئنی آدرسی که نوشتی درسته !!
از پاسکال تحت ویندوز میخوام استفاده اما خطایی میده که حل نشدنی (نسخه ایی که دارم خرابه )
باز هم متشکرم
بله دوست عزیز مطمئنم که درسته.
تمام محتویات این فایل هم به شرح زیره، می تونی یه فایل بهمین نام بسازی و اینو درش Paste کنی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

R£ɀД
19-11-2005, 08:31
يك سري به [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بزن.

babi
19-11-2005, 08:47
بله دوست عزیز مطمئنم که درسته.
تمام محتویات این فایل هم به شرح زیره، می تونی یه فایل بهمین نام بسازی و اینو درش Paste کنی:
[/CODE]
این اطلاعات را که گفتی با نام Crt.int ذخیره کنم ؟ بعد مشکل حل میشه ؟
این فایل را ویندوز که نمیشناسه .. درسته؟ ... توربو پاسکال چطور؟
متشکرم

bithiah
19-11-2005, 08:59
بله باید بنام crt.int ذخیره کنی و فایل رو در مسیر یونیت های کامپایلر پاسکالت قرار بدی. البته پیسکال تحت DOS نه ویندوز. مال ویندور اسمش WinCRT هست، اگه اشتباه نکنم.

babi
21-11-2005, 08:32
متشکرم .. خیلی زحمت کشیدی bithiah
McMan از میلت ممنون . دانلود کردم اما یه جاش مشکل داره .