PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✔ انــتــقــالــی دانــشــگـــاه

صفحه ها : 1 [2]

vahid javani
21-05-2013, 22:31
فقط می شود میهمان گرفت؟
یعنی نمی شود انتقالی دائم گرفت؟
با شرایطی که من دارم.
یعنی معافیت کفالت.
ممنون اگه راهنمایی کنید.

از طریق سایت ظاهرا نمیشه و حتما باید سه ترم میهمانی بگیری و بعد انتقالی دایم
ولی از طریق خود دانشگاه ها اگه خیلی پافشاری کنی شاید بتونی بدون میهمانی انتقالی دایم بگیری.

alone_boy
13-06-2013, 14:37
سلام
من نقشه برداری آزاد سنندج میخونم و ورودی ترم بهمن هستم،حالا میخوام انتقالی بگیرم به کرمانشاه
آزاد کرمانشاه نقشه برداری نداره،خواستم بدونم میتونم به همراه انتقالی تغییر رشته هم بدم(به عمران)؟
مشکل نظام وظیفه و اینا نداره؟!

Йeda
13-06-2013, 23:18
سلام دوستان

من یه سوال داشتم :

آیا میشه از یک دانشگاه ( آزاد ) به دانشگاه دیگری در همان شهر انتقالی گرفت ؟

برای مثال : از تهران غرب به تهران مرکز .

از توجه شما خیلی سپاسگزارم.

alavi71
15-06-2013, 14:06
سلام دوستان

من یه سوال داشتم :

آیا میشه از یک دانشگاه ( آزاد ) به دانشگاه دیگری در همان شهر انتقالی گرفت ؟

برای مثال : از تهران غرب به تهران مرکز .

از توجه شما خیلی سپاسگزارم.

سلام
برای دختر ها کمی سادهخ تر هست ..
مثلا ازدواج.زندگی والدین در شهر مقصد ملاک هست ...
و باید داشنگاه مبدا و مقصد موافقت کنند.
یا اینکه میهمانی بگیرید اون شهر بعدا اگر معدل بالای 17 باشید که میمومنید نباشید هم با یکسری شرایط که جدیادا اعلام شده ان شا الله که تغییر داشنگاه میدید
پیروز باشید
به واحد دانشگاهیتون مراجعه کنید ...

esfhost
09-07-2013, 12:02
سلام دوستان من واسه تمدید انتقالیم باید 10تومان انلاین بریزم واسه سایت
Msrt.ir
اما همش برگشت میخوره تو حسابم و شماره پیگیری نمیده چیکار کنم لطفا هرچه زودتر کمکم کنید تا فردا وقت داره انگار
:-(

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

elaheeshgh
09-07-2013, 12:28
nemidonam aziz

vahid javani
09-07-2013, 13:55
Msrt.ir
اما همش برگشت میخوره تو حسابم و شماره پیگیری نمیده چیکار کنم لطفا هرچه زودتر کمکم کنید تا فردا وقت داره انگار

من فقط با مرورگر اینترنت اکسپلورر نصف شب اینقدر زدم تا ناگهان درست شد!!!

alavi71
10-07-2013, 19:25
Msrt.ir

شما برید قسمت پیگیری پرداخت الکترونیک و بعد از اون گزینه کنترل با بانک رو بزنید واریز وجه در صورتی که از حساب شما کم شده باشه با موفقیت انجام میشه ...
پیروز باشید

golsorkhighonche
21-07-2013, 22:15
سلام کمکم کنید

واسه مهمانی دانشگاه دولتی اگه درسی رو افتاده باشی دیگه بهت مهمانی نمیدن ؟

vahid javani
21-07-2013, 22:17
سلام کمکم کنید

خیر ربطی نداره. و برای گرفتن میهمانی مشکلی به وجود نمیاد.

alavi71
22-07-2013, 08:43
سلام کمکم کنید

سلام
میهمانی بستگی به موافقت دانشگاه مبدا و مقصد داره.
اگر دلیل خاصی داشتی باشید(مثلا اردواج-یا زندگی خانواده در شهری دیگر) میهمانی رو راحت میتونید بگیرید بدون در نظر گرفتن معدل ....
البته انتقالی از دانشگاههای سطح یک دانشگاههای سار سطوح بلا مانع هست ...

موفق باشید

golsorkhighonche
23-07-2013, 10:15
من تو سامانه وزارت علوم درخواست مهمانی دادم و موافقت شد. به احتمال زیاد یکی از درس هام رو میفتم( البته استاد میندازه ما نمیوفتیم!!!!!) میخواستم بدونم این افتادن باعث لغو مهمانی میشه ؟ ولی معدلم بد نیست.

alavi71
24-07-2013, 16:05
من تو سامانه وزارت علوم درخواست مهمانی دادم و موافقت شد. به احتمال زیاد یکی از درس هام رو میفتم( البته استاد میندازه ما نمیوفتیم!!!!!) میخواستم بدونم این افتادن باعث لغو مهمانی میشه ؟ ولی معدلم بد نیست.

سلام
سلام خیر البته اگر دلایل خوبی برای میهمانی داشته باشید معدلتون رو نمیتونن در نظر بگیرند
موفق باشید

aoc1
11-08-2013, 02:31
عزیزان از دانشگاه آزاد تهران مرکز میشه به صنعتی اصفهان انتقالی گرفت؟ ساکن تهران هستیم رشته it :n10:

vahid javani
11-08-2013, 07:17
عزیزان از دانشگاه آزاد تهران مرکز میشه به صنعتی اصفهان انتقالی گرفت؟ ساکن تهران هستیم رشته it :n10:

خیر!:n02:
آیین نامه انتقال و میهمان رو بخون
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Black-night
21-08-2013, 21:07
سلام
می خواستم بدونم وقتی از یک دانشگاه انتقالی گرفتیم,مدرک کارشناسی رو دانشگاه مبدا صادر می کنه یا مبدا
ممنون میشم هرکی اطلاع داره جواب بده

vahid javani
21-08-2013, 21:10
سلام
می خواستم بدونم وقتی از یک دانشگاه انتقالی گرفتیم,مدرک کارشناسی رو دانشگاه مبدا صادر می کنه یا مبدا
ممنون میشم هرکی اطلاع داره جواب بده

در میهمانی و میهمانی دایم مدرک رو دانشگاه مبدا میده و در انتقالی مدرک رو دانشگاه مقصد میده

منبع:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

vahid javani
24-08-2013, 09:15
امروز بالاخره جواب دادند، دوتا مشکل هست
یکی اینکه من مقصد رو زده بودم صنعتی اصفهان و نزدیکترین دانشگاه رو زده بودم دانشگاه اصفهان و تو صفحه تایید اطلاعات هم دانشگاه صنعتی اولویت اول بود و بعدش دانشگاه اصفهان، اونوقت حالا نوشته دانشگاه اصفهان با درخواست شما موافقت نکرده و در حال بررسی در دانشگاه صنعتی است.

مشکل دوم هم اینکه دانشگاه اصفهان اینطوری نوشته: و هیچ دلیل ذکر نکرده، به نظرتون چه خاکی تو سرم بریزم؟؟
درخواست شما از طرف دانشگاه(دانشگاه اصفهان) به دليل
مورد موافقت قرار نگرفت.
و هیچ دلیل ذکر نکرده،

به نظرتون چه خاکی تو سرم بریزم؟؟
کسی شماره تلفنی نداره که کمکم کنه؟؟؟

زنگ زدم به مدیر گروه کامپیوتر دانشگاه اصفهان، میگه در خواست برای هر دو دانشگاه مقصد و "نزدیکترین دانشگاه" ارسال میشه، بعد نزدیکترین دانشگاه هم همیشه درخواست هایی رو که اینطوری باشه، بررسی نمی کنه!!! و هیچ کاری هم به دانشگاه مقصد نداره...
یعنی مسئولای میهمانی و انتقالی چیزی به نام عقل تو کلشون هست؟؟؟ اصلا معنی اولویت بندی رو میدوند چیه؟؟ آخه چرا ما باید گیر این گوسفندان بیوفتیم؟؟؟؟؟

چی کار کنمممممممممممممممم؟؟

mahdiali35
17-09-2013, 19:22
سلام
من امسال کنکور دادم و آزاد قبول شدم حالا میتونم انتقالی بگیرم از دانشگاه آزاد قبلی و بیام دانشگاه جدیده ؟
واحد ها تطبیق میخوره ؟ و بحث نظام وظیفه چی میشه ؟

dooni
18-09-2013, 12:59
سلام دوستان
من پزشکی اردبیل قبول شدم. میخوام انتقال بگیرم ارومیه. چون برادر بزرگم ارومیه دانشجویه.
کار سختیه؟ میشه انتقال گرفت؟
شنیدم اگه مهمان بگیرم برم ارومیه یه محدودیت هایی میزارن. در مورد نمره و .... درسته؟

dvis
30-10-2013, 12:26
همه دوستاني كه خواهان انتقالي هستند ميتونن به من با email اطلاع بدن.در كوتاه ترين زمان كارشونو درست ميكنم.سراسري و آزاد.شمارتون هم بنويسيد. .dvis723@gmail.com

arashvar
21-01-2014, 19:44
دوستان من دانشجوی کارشناسی ترم 2(این ترم که هنوز شروع نشده) مکانیک دانشگاه صنعتی قم هستم. معدلم هم بالای 17 هست!
میخواستم بدونم امکانش هست برای دانشگاه عباسپور(شهید بهشتی) حتی شده یه ترم مهمانی بگیرم؟ راستش فکر کنم بتونم یه بیماری هم ردیف کنم
که نمیتونم به مدت زیاد تو اتوبوس بشینم.هزینه هر ترم چقدر هست؟فکر میکنید موافقت میکنند؟

alavi71
22-01-2014, 14:20
دوستان من دانشجوی کارشناسی ترم 2(این ترم که هنوز شروع نشده) مکانیک دانشگاه صنعتی قم هستم. معدلم هم بالای 17 هست!
میخواستم بدونم امکانش هست برای دانشگاه عباسپور(شهید بهشتی) حتی شده یه ترم مهمانی بگیرم؟ راستش فکر کنم بتونم یه بیماری هم ردیف کنم
که نمیتونم به مدت زیاد تو اتوبوس بشینم.هزینه هر ترم چقدر هست؟فکر میکنید موافقت میکنند؟

سلام
اگر ساکن تهران باشید امکانپذیر هست .ولی چون دانشگاه سطح یک هست به سختی ....
و فقط در حد میهمانی ترم امکانپذیر هست ...
موفق باشید

alavi71
22-01-2014, 14:21
سلام دوستان
من پزشکی اردبیل قبول شدم. میخوام انتقال بگیرم ارومیه. چون برادر بزرگم ارومیه دانشجویه.
کار سختیه؟ میشه انتقال گرفت؟
شنیدم اگه مهمان بگیرم برم ارومیه یه محدودیت هایی میزارن. در مورد نمره و .... درسته؟

سلام
بسته به محل زندگی و نوع انتقال داره .
با امور داشنجویی دانشگاه مطرح کنید ...

arashvar
22-01-2014, 17:43
سلام
اگر ساکن تهران باشید امکانپذیر هست .ولی چون دانشگاه سطح یک هست به سختی ....
و فقط در حد میهمانی ترم امکانپذیر هست ...
موفق باشید
ممنون بابت پاسختون!
بله ساکن تهران هستم، و در مورد اینکه فرمودید دانشگاه سطح یک هست، چون به نظرم سطح پایین ترین دانشگاه سراسری تهران هستش اونو پیشنهاد دادم ،درسته؟؟

alavi71
22-01-2014, 22:01
ممنون بابت پاسختون!
بله ساکن تهران هستم، و در مورد اینکه فرمودید دانشگاه سطح یک هست، چون به نظرم سطح پایین ترین دانشگاه سراسری تهران هستش اونو پیشنهاد دادم ،درسته؟؟

اخریا ک گفتند انتقال دانشجو زیاد نباید سختگیری بشه .البته چون معدلتون خوبه مساله نیست یک ترم میتونید بگیرید مهمانی در صورتی ک معدلتون بالای 17 بمونه خیلی کارتون راحتتر خواهد بود ...
البته اگر متاهل باشید یا یک سری چیزاهای دیگه راححتر امکانپذیر هست ...
اگر ک موفق ب این کار شدید خبرش رو هم به ما بدید ک برای اطلاع سایر دوستان منعکس کنیم ....

timsar jackson
25-01-2014, 18:37
توی دوره کارشناسی میشه ترم دوم انتقال دائم گرفت از دانشگاه علامه تهران به دانشگاه زاهدان؟ بومی زاهدان

timsar jackson
28-01-2014, 21:36
توی دوره کارشناسی میشه ترم دوم انتقال دائم گرفت از دانشگاه علامه تهران به دانشگاه زاهدان؟ بومی زاهدان

:n28::n28:

poyan1
29-01-2014, 10:48
:n28::n28:

دوست عزیز انتقالی دائم برای شما اشتباه محض هست! باید میهمان دائم بگیری چون تو انتقال مدرکت رو زاهدان میده ولی در میهمانی وقتی درست تموم شد برمیگردی مدرکتو از تهران میگیری...

timsar jackson
29-01-2014, 13:39
دوست عزیز انتقالی دائم برای شما اشتباه محض هست! باید میهمان دائم بگیری چون تو انتقال مدرکت رو زاهدان میده ولی در میهمانی وقتی درست تموم شد برمیگردی مدرکتو از تهران میگیری...

میهمانی دائم میدن؟ انتقالی چه طور؟ برای اینکه واسه ترم بعدی(مهر ) زاهدان باشم کی باید اقدام کنم؟

elysuim
29-01-2014, 15:55
میهمانی دائم میدن؟ انتقالی چه طور؟ برای اینکه واسه ترم بعدی(مهر ) زاهدان باشم کی باید اقدام کنم؟
سلام برای ترم مهر اردیبهشت فرمها میاد روی سنجش

elysuim
29-01-2014, 15:59
سلام من ورودی ۹۲ مهندسی‌ مواد دانشگاه تبریز هستم خودم ساکن تهران هستم با توجه به اینکه رشتهٔ من رو ۵ دانشگاه تاپ(شریف‌تهران‌علم و صنعت‌خواجه نصیر و امیر کبیر ) دارن آیا شانسی برای گرفتن مهمانی ترم پاییز سال بد رو دارم؟این ترم هم معدلم ۱۷.۱۹ شد

svb93
30-01-2014, 17:42
سلام دوستان
اگر کسی بخواد از یک مرکز علمی کاربردی به یک مرکز دیگر علمی کاربردی در همان شهر انتقالی بگیره
شرایطش چطور هست ؟؟

دلیل انتقال هم
دانشگاه مبدا هیچگونه امکاناتی نظیر سلف سرویس + بدون تجهیزات کارگاهی و بدون آزمایشگاه می باشد

فکر کنم دانشگاه مبدا هم به خاطر شهریه موافقت نمی کنه
لطفا راهنمایی کنید

hossein019940
30-01-2014, 17:53
باید به تاپیک علمی کاربردی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])پست بزنید

arashvar
01-02-2014, 11:15
دوستان ، شاگرد اول شدن هم تاثیری در روند پذیرش میهمانی داره؟
در ضمن توصیه میکنید قبل از موعد فرم سازمان سنجش، خودم حضوری با دانشگاه مبدا و مقصد صحبت کنم و ...؟

hossienmoein
03-02-2014, 21:04
بچه ها سلام خواهشمندم من رو راهنمایی کنید
اقا من امسال در دانشگاه ازاد شهرستان xدر رشته پرستاری قبول شدم . الان موفق شدم یک ترم مهمانی به شهرستان خودمون بگیرم ..
به نظرتون چطور میتونم مهمانی یک ترم خودم رو به دو ترم و یا مهمان دائم یا اصلااا انتقالی تبدیل کنم؟
با تشکر از شما

hossienmoein
03-02-2014, 21:07
بچه ها سلام خواهشمندم من رو راهنمایی کنید
اقا من امسال در دانشگاه ازاد شهرستان xدر رشته پرستاری قبول شدم . الان موفق شدم یک ترم مهمانی به شهرستان خودمون بگیرم ..
به نظرتون چطور میتونم مهمانی یک ترم خودم رو به دو ترم و یا مهمان دائم یا اصلااا انتقالی تبدیل کنم؟
یه جوری بشه که تو شهر خودمون ثابت بشم
با تشکر از شما

hossienmoein
03-02-2014, 23:28
بچه ها کسی نیست یاری کنه؟

Reza31001
04-02-2014, 03:31
تو دانشگاه فردوسی که بچه هایی که مهمان هستند اگه خوب کار کنن تمدید میشه و در نهایت بعد چند ترم انتقالی هم میگیرن
کلا دانشگاه مقصد باید قانع بشه شما دانشجویی هستی که ارزشش رو داره منتقلت کنن

elestor_potter
08-02-2014, 18:25
دوستان یه سوال:
من به دلایلی از دانشگاه آزاد شهرمون انصراف دادم و یه شهر دیگه در دوره بدون آزمون همون رشته قبول شدم و یه نامه (پیوست 8) و کارنامه دروس گذرانده شده رو از دانشگاه گرفتم بردم بهشون نشون دادم.....ولی میگن که برات تطبیق واحد نمی کنیم و قبول نمی کنیم و...
یه راهنمایی بکنید من با کارنامه ام (96 واحد پاس کرده) چه کار میتونم بکنم؟ میشه دانشگاه آزاد ثبت نام کنم یا جای دیگه؟ یا همه 96 واحدی که گذروندم به هدر میره؟ :n03::n03:

timsar jackson
09-02-2014, 20:04
من رشته x در دانشگاه a قبول شدم.و ترم اولم. میشه انتقالی بگیرم به رشته ی y در دانشگاه b?من رشته y در دانشگاه b رو تو انتخابای بعدیم تو کنکور قبول شدم. و دانشگاهی که میخوام انتقالی بگیزم دانشگاه شهرستانه ولی دانشگاه الانم دانشگاه درجه یک تهرانه

arashvar
05-04-2014, 18:47
توی دفترچه یا فرمی که تو اردیبهشت پر می کنیم، فقط یدونه دانشگاه رو میشه برای درخواست مهمانی انتخاب کرد؟من از یکی شنیده بودم ۲ تاست ولی مطمعن نیستم!
کسی میدونه؟

vahid javani
05-04-2014, 19:17
توی دفترچه یا فرمی که تو اردیبهشت پر می کنیم، فقط یدونه دانشگاه رو میشه برای درخواست مهمانی انتخاب کرد؟من از یکی شنیده بودم ۲ تاست ولی مطمعن نیستم!
کسی میدونه؟

سال قبل دوتا داشت ولی وقتی درخواستت به دانشگاه دوم بره اصلا بررسی نمیشه، چون تکلیف درخواستت تو دانشگاه اول هنوز معلوم نشده...

arashvar
05-04-2014, 19:56
به نظر شما من با معدل 17.25 دانشجوی مکانیک دانشگاه صنعتی قم،ساکن تهران، کدوم دانشگاه رو به عنوان مقصد انتخاب کنم که احتمال پذیرش در اون بیشتر باشه؟؟!!! اصلا بدون پارتی تا حالا کسی تونسته بره؟ایا؟؟

vahid javani
05-04-2014, 20:23
به نظر شما من با معدل 17.25 دانشجوی مکانیک دانشگاه صنعتی قم،ساکن تهران، کدوم دانشگاه رو به عنوان مقصد انتخاب کنم که احتمال پذیرش در اون بیشتر باشه؟؟!!! اصلا بدون پارتی تا حالا کسی تونسته بره؟ایا؟؟

من 5 ترمه دارم درخواست میدم، چون پارتی نداشتم یا دانشگاه مبدا موافقت نمی کرد یا دانشگاه مقصد!!
ولی من از رو نمی رم و برای 6 امین بار هم درخواست میدم :n02:

arashvar
05-04-2014, 21:01
من 5 ترمه دارم درخواست میدم، چون پارتی نداشتم یا دانشگاه مبدا موافقت نمی کرد یا دانشگاه مقصد!!
ولی من از رو نمی رم و برای 6 امین بار هم درخواست میدم :n02:
مگه هر سال فقط اردیبهشت نیست؟ یعنی هر ۲ ترم در میون؟چجوریاست؟
بعد مبدا برای بالا بودن معدلتون که قبول نمیکنه؟ من که میرم پیش مدیر گروه زار زار گریه زاری میکنم تا قبول کنه!

vahid javani
05-04-2014, 21:28
مگه هر سال فقط اردیبهشت نیست؟ یعنی هر ۲ ترم در میون؟چجوریاست؟
بعد مبدا برای بالا بودن معدلتون که قبول نمیکنه؟ من که میرم پیش مدیر گروه زار زار گریه زاری میکنم تا قبول کنه!

برای ترم نیمسال دوم باید از طریق سایت وزارت علوم اقدام کنید، برای نیمسال اول به دانشگاه خودتون فقط نامه میدید، اگه موافقت کردند نامه رو میبرید دانشگاه مقصد.
مبدا که چون دانشجو کم داره قبول نمی کنه...

arashvar
10-04-2014, 11:48
برای نیم سال دوم اگر از طریق وزارت علوم به یه دانشگاه درخواست بدم و بعدش تو یه دانشگاه دیگه از طریق پارتی بتونم موافقت بگیرم،میشه رفت اونجا(یعنی بدون درخواست تو وزارت علوم)؟

arashvar
16-04-2014, 19:49
دوستان این سوال رو هر کی میدونه پاسخ بده که خیلی برام مهمه:
هزینه شهریه دانشجوی مهمان تو دانشگاه های مختلف متفاوته؟؟
من شنبدم بعضی ها خیلی گرون هستند؟
کسی از شهریه خواجه نصیر خبر داره؟

farshidshd
17-04-2014, 21:08
من رشته x در دانشگاه a قبول شدم.و ترم اولم. میشه انتقالی بگیرم به رشته ی y در دانشگاه b?من رشته y در دانشگاه b رو تو انتخابای بعدیم تو کنکور قبول شدم. و دانشگاهی که میخوام انتقالی بگیزم دانشگاه شهرستانه ولی دانشگاه الانم دانشگاه درجه یک تهرانه

رشته رو نمیتونید عوض کنید

دوستان این سوال رو هر کی میدونه پاسخ بده که خیلی برام مهمه:
هزینه شهریه دانشجوی مهمان تو دانشگاه های مختلف متفاوته؟؟
من شنبدم بعضی ها خیلی گرون هستند؟
کسی از شهریه خواجه نصیر خبر داره؟

نه همه جا یکیه و بستگی به تعداد واحدها داره

arashvar
21-04-2014, 19:41
دوستان کسی تونسته درخواست بده؟ من هر چی میزنم تو مرحله پرداخت یه ارور مینویسه و میاد بیرون!

aminelement
22-04-2014, 16:20
دوستان سلام
من تو دانشکده فنی شهید شمسی پور تهران در دوره روزانه کارشناسی ناپیوسته تحصیل میکنم
الان ترم 1 دارم میگدرونم ولی میخوام انتقالی بگیرم برم غیر انتفاعی اهواز درس بخونم
میشه از الان درخواست انتقالی بدم که ترم دوم رو اهواز بگدرونم؟
تو یه قسمتی از فرم فیلدی به نام معدل ترم وجود داره در صورتی که من هنوز ترم 1 نگدروندم چی بزنم؟

farshidshd
22-04-2014, 17:59
دوستان سلام
من تو دانشکده فنی شهید شمسی پور تهران در دوره روزانه کارشناسی ناپیوسته تحصیل میکنم
الان ترم 1 دارم میگدرونم ولی میخوام انتقالی بگیرم برم غیر انتفاعی اهواز درس بخونم
میشه از الان درخواست انتقالی بدم که ترم دوم رو اهواز بگدرونم؟
تو یه قسمتی از فرم فیلدی به نام معدل ترم وجود داره در صورتی که من هنوز ترم 1 نگدروندم چی بزنم؟

سلام
کارشناسی ناپیوسته انتقالی نداره

دانشجوی کاردانی با معدل کل بالاتر از میانگین ورودی های همسال در مدت حداقل دو نیمسال متوالی میهمانی

دانشجوی کارشناسی پیوسته با معدل کل بالاتر از میانگین ورودی های همسال در مدت حداقل چهار نیمسال متوالی میهمانی

aminelement
22-04-2014, 22:06
سلام
کارشناسی ناپیوسته انتقالی نداره

دانشجوی کاردانی با معدل کل بالاتر از میانگین ورودی های همسال در مدت حداقل دو نیمسال متوالی میهمانی

دانشجوی کارشناسی پیوسته با معدل کل بالاتر از میانگین ورودی های همسال در مدت حداقل چهار نیمسال متوالی میهمانی

خب اگه این شخص بیماری لاعلاجی مثل دیابت داشته باشه چطور؟

farshidshd
23-04-2014, 12:02
خب اگه این شخص بیماری لاعلاجی مثل دیابت داشته باشه چطور؟

این آیین نامه رو بخونین :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

همه شرایط توش نوشته شده

arashvar
17-06-2014, 08:12
دوستان این شهریه خیلی برای من جای سوال داره!
اخه مگه خونه خالست؟رفتم خواجه نصیر میگه ترمی نزدیکای 1700 در میاد.عباسپور طرفای 1100 در میاد.یکی از دوستان دانشگاه تهران مهمانه،ترمی نزدیکه 400 میده!

nazi6872
17-06-2014, 08:31
همینطوریه دیگه.حالا این داستان انتقالی که باید شهریه ثابت رو هر دو تا جا بپردازی رو چی میگید؟من خواستم انتقالی بگیرم توی شهر خودم باشم که کرایه ماشینم کمترشه دیدم میگه شهریه متغیر و ثابت دانشگاه مقصد رو میدی بعد شهریه ثابت دانشگاه مبدا رو هم میدی بعد شرایطش متاهل بودن و ... هزار تا اما و اگر.گذشتم از خیرش دیگه.حالا شرایط مهمانی چه جوریه؟ من بخوام ترم تابستون بردارم توی شهر خودم باید چی کارکنم؟:n13:

arashvar
17-06-2014, 13:08
همینطوریه دیگه.حالا این داستان انتقالی که باید شهریه ثابت رو هر دو تا جا بپردازی رو چی میگید؟من خواستم انتقالی بگیرم توی شهر خودم باشم که کرایه ماشینم کمترشه دیدم میگه شهریه متغیر و ثابت دانشگاه مقصد رو میدی بعد شهریه ثابت دانشگاه مبدا رو هم میدی بعد شرایطش متاهل بودن و ... هزار تا اما و اگر.گذشتم از خیرش دیگه.حالا شرایط مهمانی چه جوریه؟ من بخوام ترم تابستون بردارم توی شهر خودم باید چی کارکنم؟:n13:
اخه من سراسری روزانه هستم،شهریه مبدا ندارم.مثلا خواجه نصیر گفت ما اصلا شهریه ثابت ازت نمیگیریم ولی قیمت واحداش نجومی بود.در مورد ترم تابستان مشکلی وجود نداره ولی درسهای کارگاهی و عمومی اراعه میشه.

ZahraBorhan
16-09-2014, 17:24
سلام من پیام نور شیراز علوم اجتماعی قبول شدم حالا که کارنامه‌ی نهایی اومده اولویت بعدیم روانشناسی غیرانتفاعی شیرازم آوردم میخوام ببینم چطوری باید روانشناسی غیرانتفاعی رو برم ؟باید اول پیام نور ثبت نام کنم بعد انتقالی بگیرم یا چی؟ خسارت یا شهریه‌ای باید به پیام نور بدم؟ میتونم از همین ترم شروع به تحصیل کنم تو غیر انتفاعی روانشناسی یا باید منتظر ترم بهمن باشم؟ ممنون

ZahraBorhan
19-09-2014, 11:53
سلام من پیام نور شیراز علوم اجتماعی قبول شدم حالا که کارنامه‌ی نهایی اومده اولویت بعدیم روانشناسی غیرانتفاعی شیرازم آوردم میخوام ببینم چطوری باید روانشناسی غیرانتفاعی رو برم ؟باید اول پیام نور ثبت نام کنم بعد انتقالی بگیرم یا چی؟ خسارت یا شهریه‌ای باید به پیام نور بدم؟ میتونم از همین ترم شروع به تحصیل کنم تو غیر انتفاعی روانشناسی یا باید منتظر ترم بهمن باشم؟ ممنون
هیچکی نمیدونه؟:n27:

Reza31001
20-05-2016, 21:00
دوستان در مورد مهمانی و در ادامه انتقالی دانشگاه های علوم پزشکی کسی تجربه ای داره؟
گویا سیستمشون متفاوت با سایر دانشگاه ها هست
می خواستم بدونم شرایطی که برای سایر دانشگاه های هست (به عنوان مثال اولیویت با دانشجویان دختر) در اونجا هم اجرا میشه؟
و اینکه در حالت کلی چقدر احتمال داره دانشجو (دختر) از شهر کوچک به مرکز استان (رشته بهداشت، مقطع کارشناسی) منتقل بشه؟ و یا حداقل مهمان؟

artin95000
02-10-2016, 10:08
با سلام
من امسال ۹۵-۹۶ در رشته برق روزانه دانشگاه سراسری پذیرفته شدم و الان هم دارم ترم ۱ رو میگذرونم و میخواستم برم دانشگاه شهر خودم دوستان شرایط انتقالی گرفتن چجوریه؟ شنیدم باید ۴ ترم مهمان باشی بعد انتقالی بگیری درسته ؟ اگه درسته میتونم ترم بعد انتقالی بگیرم یعنی میدن یا باید بزارم برا اردیبهشت ماه ؟
ممنون