PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تــغـیـیــرات ایــجـاد شــده در انــجـمـن ( قـسـمـت اول) - سال 87

Meisam
26-03-2008, 14:40
سلام عرض میکنم خدمت تمامی دوستان عزیز ...
توی سال جدید سعی میکنیم که اتفاقات و تغییر و تحولاتی که در انجمن اتفاق میوفته رو در این انجمن
(انجمن اطلاعیه ها و اخبار انجمن) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اعلام کنیم ، که هم شما دوستان از آخرین تغییرات مطلع بشید و
هم بتونیم از زحمات دوستانی که ما رو در این تغییرات یاری کردند یک تشکر هرچند کوچیک انجام بدیم

اما قسمت اول تغییرات در سال 87 از این قرار است
تغییرات ایجاد شده در انجمن موضوعات علمی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]):

ایجاد زیرشاخه ی "مرتبط با آموزش عالی" ، مخصوص دوستان کنکوری در مقاطع مختلف تحصیلی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مـرتـبـط با آمــوزش عــالــی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
محلی برای بحث و تبادل نظر در خصوص آزمون ها و دوره های مختلف آموزشی در مقاطع مقدماتی و عالی

ایجاد زیرشاخه ی "گیاه شناسی، کشاورزی و باغبانی" برای این انجمن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] گیاه شناسی، کشاورزی و باغبانی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
کلیه ی مباحث مرتبط با شناخت، پرورش و کاربرد گیاهان

تغییر عنوان انجمن "علوم زيستي و بهداشت" به "زیست شناسی، پزشکی و بهداشت عمومی"
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] زیست شناسی، پزشکی و بهداشت عمومی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
موضوعات مرتبط با پزشکی و بهداشت و کلیه ی مباحث زیست شناسی (به استثنای علوم گیاهی)

جا داره در پایان از Dianella ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز (مدیر محترم انجمن موضوعات علمی) که زحمات فراوانی رو برای
انجمن موضوعات علمی میکشند تشکر ویژه ای انجام بدیم و همچنین از همکاران نازنین و دوست داشتنی
انجمن موضوعات علمی که همیشه تلاششون برای پیشرفت انجمن بوده قدردانی کنیم و به همه کاربران
فعال و پر تلاش انجمن موضوعات علمی خسته نباشید بگیم

با تشکر
میثم به نمایندگی از تیم مدیران :11:

Marichka
26-03-2008, 14:50
سلام عرض می کنم خدمت دوستان و عزیزان :20:

من هم به نوبه ی خودم تشکر فراوانی دارم از همه ی عزیزانی که در بخش موضوعات علمی زحمت میکشن و کمک به بالابردن سطح علمی اون می کنن از همکاران خوبمون گرفته تا کاربران فعال و خلاصه همگی کاربران خوب این بخش.

همینطور یه تشکر ویژه از Meisam ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) گرامی برای رسیدگی های به جای خودشون به انجمن ها و زحمتی که برای بهینه سازی اون مداوم میکشن تا شکل مطلوبی رو پیدا کنن انجمن ها و به نحو مطلوبی در دسترس کاربران باشن.

همونطور که اشاره شد، بخش علمی دارای دو زیرمجموعه ی جدید شده یکی برای دوستان کنکوری در هر مقطع و رشته ای که امیدوارم کمک خوبی باشه برای این که سریع عزیزان به پاسخ خودشون در این زمینه ها برسن و زیرشاخه ی دوم هم که مباحث مرتبط با علوم گیاهی و کشاورزی هست و امیدوارم برای دوستان اهل این رشته مفید و کارا باشه.

و در نهایت امیدوارم که سال جدید برای همگی دوستان و همینطور برای انجمن ها سال پر از موفقیت های پی در پی و سربلندی و کامیابی باشه؛

نوروزتون پیروز و شاد
سربلند باشید :11:

Majid ²
26-03-2008, 16:09
آرزوی موفقیت بیشتر میکنم برا شما
ایشالا که روز به روز شاهد پیشرفت بیشتر این انجمن باشیم

خسته نباشید

Saeed kmss-D
26-03-2008, 16:50
سلام...

تغيرات خيلي خوبيه!
انجمن هاي جديد هم خيلي خوبه.

ممنون ميثم جان.

از مريم جان هم تشكر ميكنم كه زحمات زيادي براي انجمن موضوعات علمي كشيدند و ميكشند.

موفق باشيد♥♥♥

mr saad
26-03-2008, 22:28
ممنون از رسیدگی به امور و خواست کاربران
از ایجاد انجمنی ویژه و مخصوص کنکوری ها نیز کمال تشکر را دارم
به امید سپری کردن سال جدید با سرافرازی و پیشرفت برای همه گان

soheilsmart
26-03-2008, 22:53
سلام عرض میکنم خدمت تمامی دوستان عزیز ...

ممنونم از شما
فقط مقداری سوت و کور هست
اموزش عالی
نمیشه یه اعلان بدید
ممنون از زحمات شما

soheilsmart
26-03-2008, 22:55
سلام عرض می کنم خدمت دوستان و عزیزان :20:

من هم به نوبه ی خودم تشکر فراوانی دارم از همه ی عزیزانی که در بخش موضوعات علمی زحمت میکشن و کمک به بالابردن سطح علمی اون می کنن از همکاران خوبمون گرفته تا کاربران فعال و خلاصه همگی کاربران خوب این بخش.

و در نهایت امیدوارم که سال جدید برای همگی دوستان و همینطور برای انجمن ها سال پر از موفقیت های پی در پی و سربلندی و کامیابی باشه؛

نوروزتون پیروز و شاد
سربلند باشید :11:

ممنون از زحمات شما در حذف پست های غیر مفید
میدونم زحمت خیلی زیادی کشیدید ها

ممنون از شما:11:

ehsssssan
27-03-2008, 02:53
ميثم جان واقعا ممنون
از بخش مرتبط با آموزش عالي بيشتر خوشم اوم

Maysam-BFU
27-03-2008, 09:15
از تیم مدیریت تشکر می کنم ،

امیدوارم باز هم شاهد چنین پیشرفت هایی باشیم.

خسته نباشید. موفق باشید.

Saman-tci
27-03-2008, 11:20
جا داره منم از زحمات هر دو عزیز تشکر کنم ....

sarina_sh
27-03-2008, 12:21
منم از دیانلا ی عزیز تشکر می کنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به حق یکی از فعالترین مدیرا هستن و این چند روزه خیلی بابت قسمت جدید زحمت کشیدن... شاد باشید و پیروز[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amin2000
27-03-2008, 12:50
منم تبریک میگم
و تشکر میکنم از میثم جان و دیانلا جان

rezaete
27-03-2008, 17:15
من درخواست میکنم انجمن های مکانیک و برق رو از هم جدا کنید و برق و الکترونیک رو در یک انجمن و مکانیک و متالورژی رو هم در یک انجمن قرار بدید چون الان وقتی میخوایم دنبال موضوعات مرتبط با مکانیک بگردیم ، لابلای اونها تاپیک های تخصصی برق هست و بلعکس . از طرفی اینکه این رشته ها به هم ربطی ندارند.

lCni
16-05-2008, 14:14
:20:با تشکر از رسیدگی به امور کاربران

lCni
16-05-2008, 14:18
لطفا اطلاعاتی در مورد نرم افزار undelete fast file بدهید
با تشکر

lCni
16-05-2008, 14:19
از آقای مدرسی هم کمال تشکر را دارم که من را با این سایت آشنا کردند

behnam_tr
16-05-2008, 14:44
:10:منم به نوبه خودم از مديران عزيز كمال تشكر را دارم.......

Sharim
17-05-2008, 20:22
من هم به نوبه خودم از مدیران , همکاران و همه دوستانی که برای بهبود روز افزون انجمن تلاش میکنن , تشکر میکنم
موفق باشید

red stars
22-05-2008, 17:56
از زحمات شما بسيار ممنونم