PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل با ياهو

babi
08-11-2005, 07:59
خدمت همه سلام ...
نمیدونم این مشکل را چه جوری توضیح بدم . شاید یک در میلیارد باشد .
هفته پیش پسوورد آی دی یاهو خودم را عوض کردم . از آن پس نتونستم وارد صندوق پستی خودم بشم . فکر کردم پسوورد را چیزی گذاشتم که یادم نیست . چون تاریخ تولد و بقیه سوالات را دقیقا یادم نبود که چه چیزی وارد کردم تصمیم گرفتم آی دی جدید بسازم .
** اما نکته ی جالب اینجاست که با پسورود جدیدی که درست کردم در ورود به یاهو مسنجر هیچ مشکلی ندارم **
اگه میشه کسی اگر اطلاعی داره منو کمک کنه .

SNZ
08-11-2005, 08:24
بابي جان
بالاخره مشكلت چيه؟مگه Id جديد نساختي؟!
بازم باهاش مشكل داري؟
اوني كه پسوردشو يادت رفته رو كه ديگه اصلا بايد فراموش كني.

babi
08-11-2005, 08:40
بابي جان
بالاخره مشكلت چيه؟مگه Id جديد نساختي؟!
بازم باهاش مشكل داري؟
اوني كه پسوردشو يادت رفته رو كه ديگه اصلا بايد فراموش كني.

آی دی جدید ساختم . کاری باهاش ندارم و مشکلی با آی دی جدید ندارم .
اما مشکل گفتم در اینجاست که نمیتونم وارد صندوق پستی آی دی قبلی که داشتم بشم .... اما در مسنجر هیچ مشکل ندارم

SNZ
08-11-2005, 08:52
خب معلومه كه ديگه نمي توني.چون پسورد مسنجر و ميل باكس يكي است.
وقتي مال مسنجرتو فراموش كردي متاسفانه ديگه هيچوقت نمي توني ميل باكس قبلي كه پس وردشو يادت رفته باز كني.مگر اينكه موقع درست كردن Id قبلي سوالي كه انتخاب كردي جوابشو بدوني كه متاسفانه نمي دوني.

mpsjavad
08-11-2005, 19:37
با سلام ..

يک پيشنهاد ميکنم شما انجام بده فکر کنم مشکلت حل بشه !

شما فايل هاي Temp اينترنت و کوکي ها رو پاک کن بعد ياهو مسنجر رو از حالت فعال خارج کن يعني روي ايکنش توي تسک بار راست کليک کن بعد Exit ش کن .

حالا شما از طريق صفحه ابتدايي سايت Yahoo وارد قسمت وارد کردن نام کاربري و رمز عبور بشو بعد نام کابري و رمز عبورت رو با دقت وارد کن اگر پيغام خطايي مبني بر اشتباه بودن رمز عبور داد و وارد صندوق پستيت نشد رمز عبورت رو توي نوت پد وارد کن بعد کپيش کن توي کادر خودش پيست کن .. ببين وارد ميشه ! ؟

اميدوارم که مشکل حل بشه !

babi
09-11-2005, 08:31
از راهنمایی تون کمال تشکر را دارم .. مشکلم حل شد mpsjavad جان . نظرهای خوبی دادین