PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تی شرت در اینترنت

mobin
26-03-2008, 14:03
همه ما بارها شده است که در خیابان کسی را دیده ایم که تیشرتی را بر تن دارد که یک محصول اینترنتی و یا یک برند کامپیوتری را تبلیغ می کند و یا آرم شرکتهایی مانند مایکروسافت را دارد و یا بهتر از آن یک طرح بسیار زیبا از برند موردعلاقه ما را بر روی آن انداخته اند. طبیعی است که در ان لحظه دلمان بسی به حال خودمان بسوزد که چرا جای شخص پوشنده! لباس نیستیم. ما در این مطلب کمی می خواهیم به چند محل فروش این نوع تیشرت ها نگاهی بکنیم. یکی برای دوستان خارج از کشور که مسلما فروشگاههای بهتری را در اختیار دارند و یکی به فروشگاهی در ایران که اخیرا به فروش این تیشرت ها در عنوانهای محدود روی آورده است.
نردی شیرت. همه نوع همه رقم! توی نردی شیرت شما با تعداد زیادی تی شرت روبرو هستید که در دسته بندی های مختلف در خدمت شماست. اول از همه به بخش Internet & Computer می رویم. تیشرتهای بسیار زیادی برای ما تهیه شده است. من در این دو بخش از دو تی شرت زیر خیلی خوشم آمد. اولی برای من خوره وب2 بسیار خوشحال کننده بود. فکرش را بکنید در خیابان یکی بیاید و انگشت بکند توی شکم شما و شما را به دیگهای خودش بفرستد! (دیگ - یک سایت لینک پراکنی است که با فشردن دکمه ای مانند همین دیگ می که روی لباس هم می بینید شما مطلبی را به علاقه مندی های خودتان اضافه می کنید )

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دومی هم با یک طنز زیبا به تظاهر به دختر بودن در بین بعضی کاربران اینترنتی اشاره می کند

برای هر دو تیشرت قیمت 20$ تعیین شده است. در بخش بازی های ویدیویی هم این تیشرت سبز رنگ بسیار برایم من جالب بود و من را به حس بازی قارچ خور کودکی برد. شما که قارچ خور یادتون است. مگر نه؟

این تیشرت هم 20$ بود. البته این فروشگاه دسته بندی های متنوعی با قیمتهای متنوع تری هم دارد. حتی شما می تواند وسایلی مانند کوله پشتی و یا مچ بند را هم در این سایت پیدا کنید. این سایت یک سیستم پیشنهاد دهنده را هم دارد به طوری که شما اگر یک محصول را پسندیدید خود سایت هم به شما 5 محصول دیگر را معرفی می کند. انواع کارهای اعتباری هم برای داشتن یک تیشرت زیبا در خدمت شما هستند!
بالاترین پوشان محبوب جامعهدر فروشگاه بالاترین شما می توانید از بین مدلهای متنوع زنانه و مردانه برای خودتان لباس انتخاب کنید که همگی به نقش بالاترین مزین هستند. بالاترین یکی از اولین سایتهای ایرانی است که با این اقدام راه تازه ای را به سایتهای دیگر ایرانی نشان داد. متاسفانه من به راهی برای خرید محصولات این سایت در ایران پیدا نکردم اما تیشرت زیر را به دوستان خارج از ایران پیشنهاد می کنم.

این تی شرت 25 دلاری در رنگ سفید با آستینهای مشکی برای آقایان و با آستینهای صورتی برای خانمها قابل تهیه است. دیگر فکر کنم کم کم سلیقه من دارد دستتون می آید!
تیشرتم را با مرورگرم ست می کنم!طبیعی است که شما فکر کنید باید بهترین فروشگاه لباس این مجموعه را در سایت موزیلا ببینید. موزیلا شرکتی که مرور فایرفاکس را به کاربران هدیه داده است و شما می توانید در قبال این هدیه یک سر به فروشگاه این بنیاد بزنید. اما راستش را بخواهید من باید اعتراف کنم ته قلبم به دلایل نامعلومی تاندربرد ( نرم افزار پست الکترونیکی موزیلا ) را بیشتر از فایرفاکس دوست دارم. بنابراین اگر بتوانم انتخاب کنم تی شرت زیر را به قیمت 17 دلار می خرم.

شاید شما دوست داشته باشید که مرورگر و تی شرتتان با هم ست باشند این سلیقه شماست! اما بد نیست حالا که صحبت از تی شرت است خبر اعلام رای گیری برای انتخاب تیشرت مخصوص فایرفاکس 3 را هم اعلام کنم. حتما همانطوری که می دانید بنیاد موزیلا برای طراحی یک تیشرت برای فایرفاکس3 یک مسابقه گذاشته بود که از بین 2000 طرح رسیده 5 طرح را انتخاب کرده است. حالا شما باید از بین این 5 تی شرت یکی را انتخاب کنید. من بین دو تی شرت زیر مردد بودم:
این تیشرت به فرهنگ معماری ما بیشتر می آید و من را بیشتر یاد خودمان می اندازد.
این تیشرت به نوعی حکایت از نفوذ فایرفاکس به درون جامعه امروز بشر دارد. تیشرت اول به فایرفاکس3 اشاره نکرده ولی به خود فایرفاکس اشاره خوبی کرده است ولی تی شرت دوم به فایرفاکس 3 توجه کرده است. کلا من تیشرت دوم را به خاطر سبک سنگینتر پسندیدم. شما کدام را ؟
آزادی روی تیشرت یک وبلاگ نویس میگوید : دوست دارم وقتی تو خیابون قدم میزنم با یک دوست جدید آشنا بشم که از روی تی شرتش پی بردم سلایق یکسانی داریم. وقتی کسی چنین چیزی می گوید احتمالا می توانید حدس بزنید یک شخص در داخل ایران است که دلش می خواهد از گنو/لینوکس و اوپن سورس حمایت کند و برای همین به ما چنین تیشرتهایی را با قابلیت خرید در داخل معرفی می کند!!! فروشگاه لینوکس شاپ در اقدامی ستودنی بالاخره یک سری تیشرت با آرم پروژه هایی متن باز ارائه داد. این پروژه در سه سطح فعلا شروع شده است.

پروژه گنو که در آن این تیشرت زیبا با قیمت 12 هزار تومان تقدیم شما می شود. در ضمن برای گسترش این طرح و پروژه گنو یک سری به همراه تمامی تی شرت ها یک نسخه پارسیکس ۱ رامون با معماری ۳۲ بیتی از خانواده لینوکس هدیه داده می شود.

اوبونتو دوستان هم در اینجا بی نصیب نماندند و یک تیشرت زیبا را با همان قیمت می توانند تهیه کنند. اگر شما اوبونتو داشته باشید که هیچ اما وقتی شما علاوه بر هدیه های قبلی (نسخه پارسیکس ۱ رامون با معماری ۳۲ بیتی ) یک نسخه دی وی دی اوبونتو ۷.۱۰ با معماری ۳۲ بیتی هم هدیه بگیرید می توانید به تیشرت و سیستم عاملی که با هم ست شده است افتخار کنید!

در قسمت آخر باید از تیشرت فدورا هم نامی ببریم. این تیشرت که واقعا بسیار زیبا طراحی شده است متاسفانه یک اشکال بسیار بزرگ دارد و ان هم آدرس سایت لینوکس شاپ در پشت آن است. برای حمایت از این سایت این اقدام بدی نیست ولی وقتی کسی بخواهد از فدورا حمایت کند شاید کمی به اکراه بیافتد. به نظر من این مورد در طراحی بسیار زیبای تیشرت به خوبی به چشم می آید و متاسفانه یک نمره منفی را کسب می کند. در هر حال اقدام این سایت بسیار ستودنی بوده است و امیدواریم این اقدام را با اقلامی مانند ماگ ( لیوان شخصی ) ادامه دهد تا بشود به خوبی فرهنگ لینوکس را در بین کاربران جا انداخت. فقط در موقع خرید از این فروشگاه به شدت به سایز خودتان توجه کنید. امیدواریم با حمایت بیشتر این تولیدکننده سایزبندی کاملتری را برای این تیشرت ها انتخاب کند.
تی شرت من نستعلیق دارد! نیما بهنود را که می شناسید. اگر یادتان نیامد باید عرض کنم نیما بهنود همان طراحی است که نستعلیق را در نیویورک به روی تیشرت ها آورد و همین جوری گر و گر به ملت قالب کرد و ملت آمریکایی هم همین جوری مانده بودند که اینها چی است که انقدر خوشگل از کار در آمده؟

نیما کارش را با یک طرح جنگل که به نام میرزا کوچک خان زده بوده ( همین طرحی که اینجا می بینید ) شروع کرد و خیلی عالی این روند رو به رشد را ادامه داد تا توانست کارش را به همه جهان بشناسند و تقریبا می شود حالا از بهنود به عنوان معتبرترین طراح لباس ایرانی نام برد. شما می توانید محصولات بهنود را در فروشگاه آنلاین نیمانی خریداری بکنید.
وب دویی ها تیشرت را دوست دارند

در آخر هم دلم نیامد از این تیشرت های گیکی چیزی نگویم. حتما یادتان هست که دوست خوبم علیرضا خان مجیدی در وبلاگشون درباره این تیشرت ها مطلبی نوشتند.

این تیشرت ها به این صورت است که یک برچسب بر روی آنها چسبانده اند که نام تعداد زیادی از شبکه های اجتماعی معروف را بر روی ان نوشته بودند و شما در هر کدام که بودید یک تیک کنار نام آن می زدید. این جوری هروقت من شما را می دیدم متوجه می شدم که شما در چه شبکه هایی عضو هستید. فکر جالبی بود این طور نیست؟ فکر میکنم زیاد درباره تیشرت صحبت کردیم. شاید یک روز یک مطلبی هم درباره زیر و بم تیشرت برای شما تهیه کردم ولی تا آن روز منتظر خرید های زیبای اینترنتی شما هستم. در ضمن دوستان خارج نشین دلتان برای من بسوزد و یک تیشرت برای من بخرید و بفرستید تا بیشتر از این دچار مشکلات روحی نشدیم. سال نو مبارک و پر تیشرتی داشته باشید!

به نقل از : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

eAmin
26-03-2008, 16:51
کلا من تیشرت دوم را به خاطر سبک سنگینتر پسندیدم. شما کدام را ؟

سلام.

خیلی جلب بود ممنون.

راستی منم همون انتخاب شما رو دارم!!!!!

Dj_Migren
26-03-2008, 20:02
چندتا از تیشرتا که عکسشو گذاشته تو سایتش نیست
فایرفاکس اوبانتو فدورا تاندربرد هیچ کدوم از اینا نیستن