PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اورژانسی!!: چرا وقتی با کامپیوتر با Gprs ایرانسل آنلاین می شم سرعت اینترنتش تو کامپیوتر خیلی میاد پایین؟

parsilog
26-03-2008, 13:22
آقا چرا وقتی با کامپیوتر با Gprs ایرانسل آنلاین می شم سرعت اینترنتش خیلی میاد پایین؟

آقا گوشیه من نوکیا 3250 اس ! بعد وقتی گوشی رو وصل کامپیوتر می کنم تا کانکت شم سرعتش خیلی میاد پایین ! در حدی که سایت اصلا باز نمی کنه و بزور مسنجرم بالا میاد! اما با گوشی سرعت اینترنت خیلی زیاده حدود 30/40 kb/s ! :18:

حالا کسسی نمی دونه چجوری باید سرعتشو تو کامپیوتر بالا ببرم ؟! تنظیماتی چیزی داره ؟! فقط آقا اورژانسیه ها !!! :11:

H M R 0 0 7
26-03-2008, 13:51
»» کلیه بحث های مربوط به ایـــــرانـــــســـــل فـقـط در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

parsilog
26-03-2008, 14:07
آقا نوشتم که ارژانسیه ! فردا عصر می خوایم بریم مسافرت !! اونجا خط تلفن از کجا گیر بیارم وصل لپ تاپ کنم !! باید با ایرانسل آن شم !!! فقط تورو خدا اگه کسی بلده زوووووووووووود!!!

blackhero
26-03-2008, 14:45
با اینکه جاش اینجا نیست ولی چون اورژانسی! خوب دوست عزیز شما خودت جواب خودت رو دادی! Gprs یعنی اینترنت موبایل نه کامپیوتر! این سیستم برای موبایل طراحی شده تا سایتها و فایل ها با حجم کم رو بر روی گوشی دریافت کنی نه اینکه یه صفحه سایت رو که مخصوص کامپیوتره و هر کدوم حدود 500 کیلوبایت حجم داره رو با گوشی باز کنی!!!

parsilog
27-03-2008, 00:25
نه عزیز ! ببین با گوشی 30kb/s سایتها رو باز می کنه !!!! با کامپیوتر 1kb/s !!!! این مشکله منه!!!!!

msa d820
27-03-2008, 12:10
با اینکه جاش اینجا نیست ولی چون اورژانسی! خوب دوست عزیز شما خودت جواب خودت رو دادی! Gprs یعنی اینترنت موبایل نه کامپیوتر! این سیستم برای موبایل طراحی شده تا سایتها و فایل ها با حجم کم رو بر روی گوشی دریافت کنی نه اینکه یه صفحه سایت رو که مخصوص کامپیوتره و هر کدوم حدود 500 کیلوبایت حجم داره رو با گوشی باز کنی!!!
دوست عزیز من تا 2 ماه پیش با ایرانسل بوسیله کامپیوتر کانکت می شدم خیلی خوب بود صبح معمولا می شد در حد adsl بود یعنی تا 2 ساعت سرعت دانلود بین 5 و6 بود من تازه چند سایت هم کنارش باز می کردم اصلا باورم نمی شد اما از شانس بد ما بعد مدتی نزدیک 1 ماه کلا اینترنت ایرانسل قطع شد تا 2 پیش که دوباره وصل شد دیگه اون اینترنتی من میخواستم نیست تازه با موبایل هم مشکل داره هی می گه مشکل در ارتباط با متصدی خود تماس بگیرید اصلا خیلی فرق کرده من گفتم حتما می خوان سیستم جدید و پر سرعت رو می خوان فعال کنن چون تو اکثر سایت ها گفتن ایرانسل تا پایان سال 86 می خواد نسل جدید اینترنت پرسرعتش رو راه اندازی کنه الان که این مطلب رو می نویسم با ایرانسل بوسیله کامپیوتر وصل شدم البته با هزار بدبختی اخه نمی تونه باز کنه راستی چطوری میشه این مشکل رو به مسئولان ایرانسل اطلاع داد اخه من ایرانسل رو فقط به خاطر اینتر نتش گرفتم یه خط دائمی همراه اول دارم

arvin_tanha2001
07-04-2008, 22:35
البته اين مشكلات رو از طريق
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ميتوني با ايرانسل در ميون بگذاري و جوابش به ايميلت مياد
:11:

arvin_tanha2001
07-04-2008, 22:41
البته به حرفهاي ايرانسل و قول و قراراش نبايد اعماد كني
يه چيز ديگه در مورد مشكلت اينه كه تو تنضيمات conection كه واسه ايرانسل هستش تو قسمت properteis تو configuer ميتوني سرعت conect رو زياد كني
البته سرعت اينترنت گوشي به ميزان انتني هم كه داري هم بستگي داره:5:

aydin_eb7777
07-04-2008, 23:14
آقا GPRS ایرانسل رو خود گوشی هم بعضی وقتا اصلاً کار نمی کنه چه برسه به کامپیوتر.
در ضمن این را بگم بد نیست دوست عزیز، سرعتی که هنگام متصل شدن نشان داده می شه با سرعتی که هنگام دانلود و یا دریافت دیتا کاملاً فرق فوکوله :)
سرعت ایرانسل هم ورژن 2.5 هستش و از Dialup هم کمتره انتظار داری ADSL یا وایرلس را داشته باشی ؟؟
اون دوستمون درست گفت این اینترنت مخصوص موبایله و 100% با موبایل بهتر جواب می ده تا کامپیوتر :)
موفق باشی

hamkar1981
08-04-2008, 06:38
داش حسين هنوز اون تاپيك ايرانسل مجدد راه اندازي نشده
موفق باشي

Hadi King
08-04-2008, 13:20
آقا GPRS ایرانسل رو خود گوشی هم بعضی وقتا اصلاً کار نمی کنه چه برسه به کامپیوتر.
در ضمن این را بگم بد نیست دوست عزیز، سرعتی که هنگام متصل شدن نشان داده می شه با سرعتی که هنگام دانلود و یا دریافت دیتا کاملاً فرق فوکوله :)
سرعت ایرانسل هم ورژن 2.5 هستش و از Dialup هم کمتره انتظار داری ADSL یا وایرلس را داشته باشی ؟؟
اون دوستمون درست گفت این اینترنت مخصوص موبایله و 100% با موبایل بهتر جواب می ده تا کامپیوتر :)
موفق باشی
درسته بعضي موقع اينترنت ايرانسل رو گوشي هم ارور ميده كه سرور خرابه....:18:
سرعت واقعي ايرانسل رو ميخواي ببيني موقع دانلود اگه حوصله داشته باشي ساعت 4 شب برو يه فايل 5 مگابايتي رو دانلود كن نگاه در چند دقيقه بهت دانلود ميكنه....بقيه ساعات شبانه روز الكي....:11:
اينم 100% درسته كه اينترنت ايرانسل رو گوشي بهتر جواب ميده تا رو كامپيوتر....:2:

البته به حرفهاي ايرانسل و قول و قراراش نبايد اعماد كني
يه چيز ديگه در مورد مشكلت اينه كه تو تنضيمات conection كه واسه ايرانسل هستش تو قسمت properteis تو configuer ميتوني سرعت conect رو زياد كني
البته سرعت اينترنت گوشي به ميزان انتني هم كه داري هم بستگي داره:5:
دوست عزيز تو ايرانسل هر چي تو اين تنظيمات سرعتش رو كمتر كني بهتر تا بيشتر...:21:

موفق باشيد!:40:

msa d820
09-04-2008, 12:35
اول سرعتش خوب بود یکی دو ماهی هست که به درد نمی خوره اولا سرعتش موقع دانلود با اپرا 5 6 7 بعضی موق 10هم میشد البته بین ساعت 8 تا 11 که بعضی موقع بیشتر هم طول می کشه