PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كاملترين نرم افزار براي محافظت و پسورد گذاري..

ذوالقرنين
26-03-2008, 09:37
سلام دوستان . سوالي از خدمتتون داشتم و اون اينه كه كاملترين نرم افزار براي محافظت و پسورد گذاري روي فولدرها كدام نرم افزار است . كاربرد حرفه اي و اسان مهم نيست قابل اطمينان باشه. پيشاپيش از راهنمايي شما متشكرم.

saeid_panah
26-03-2008, 12:38
شما ميتونيد از PC Security استفاده كنيد.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Mohsen6558
27-03-2008, 02:18
نرم افزارهای زیادی برای این کار هست
Folder Lock یکی از بهترین نرم افزارهای قفل گذاری بر روی فایلها وفولدر ها / تمامی ورژنها در اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ساخت گاو صندوق الکترونیکی جهت محافظت از اطلاعات توسط Steganos Safe / تمامی ورژنها در اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

H@mid-Vista
28-03-2008, 11:41
ببین بین رمزگذاری و اینكه فولدر رو كسی نتونه باز كنه فرق هست
رمزگذاری در واقع معادل كلمه encryption هست و یك عملیات كه در طی اون فایل به صورتی در میاد كه با انتقالش روی سیستمهای دیگر هم قابل باز گشایی نیست مگر آنكه كلید رمزگذاری وجود داشته باشه
این كار معمولا" در انتقال داده های مهم به صورت فیزیك و روی نت استفاده میشه
نوع دوم كه بیشتر مد نظر شما هست اینه كه محتویات یك فولدر در صورت دابل كلیك قبل از رمز نمایش داده نشه
در این حالت برنامه مذكور یك سرویس در حین استارت ویندوز ران میكنه و یك سطح قبل از دسترسی اكسپلورر نام فولدرها رو چی میكنه و اگه لازم باشه رمز میخواد

m.saam
28-03-2008, 12:05
من از بين همه نرم افزارهايي كه استفاده كردم ashampoo security setting رو توصيه مي كنم كه كار encrypt رو بسيار عالي انجام ميده.

ذوالقرنين
28-03-2008, 21:30
سلام دوستان عزيز . اول ممنون بخاطر راهنماييهاتون . راستش چون از ADSL استفاده ميكنم و روي كامپيوترم عكسهاي خانوادگي دارم بخاطر اونا ميترسم . (چون مدام هم ويندوز عوض ميكنم نمي تونم از Encryption خود ويندوز استفاده كنم ) اين يعني همون دومي كه شما فرمودي . حال با اين اوصاف كدوم برنامه رو پيشنهاد ميكني. از همتون بخاطر راهنماييهانون متشكرم

Sajad2006
28-03-2008, 21:36
سلام.
دستتون درد نکنه.
من خیلی وقت بود دنبال این برنامه میگشتم.
خیلی ممنون.

Mohsen6558
28-03-2008, 22:17
من هم برای عکس و فیلم های شخصیم از این برنامه استفاده می کنم
چند تا خصوصیت داره که من دوستش دارم
این که وقتی رستارت می شه قفل می کنه
چهار حالت داره این که خواندن فایل رو ببنده دوم این که نوشتن فایل رو ببنده سوم این که حذف فایل رو ببنده چهارم این که دیدن فایل رو ببنده برا همین وقتی که اجازه ی خواندن می دم اما دیدن نه می تونم فیلم رو تماشا کنم ولی قفل باشه و با بسته برنامه ی پخش کننده هیچی معلوم نباشه !
کلید فوری داره برا باز و بسته کردن
Encrypt هم داره اما من نیازی بهش پیدا نکردم تا حالا
Universal Shield 4.2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]