PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : طرح های : شهــرام Nakoot

NAKOOT
26-03-2008, 03:25
سلام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خوبید همگی؟
راستیتش من بیشتر تو MO می چرخم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] امشب گفتم یه سری به اساتید بزنیم این وسط خودمون رو قاطی جمع کنیم جسارت کنیم و کارامون رو بذاریم اینجا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
والا تعداد کارا یکم زیاد هستش اگر مشکلی نیست گالری DA ام رو ببینید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

دیگه خلاصه همین [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگر خوشتون اومد خوشحال می شم یه نظری هم بدید رو کارا ...
ببینم می تونم معتاد P30World هم بشم یا نه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] قبلا (همون موقع که عوض شدم) تلاش کردم ولی نشد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آرزومند آرزوهاتون " شهــــرام"[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Maysam-BFU
26-03-2008, 09:05
ما که همیشه طرح های قشنگ و جذابتون رو در Mo می بینیم.:20:

راستی خوشحال شدیم به جمع پی سی ورلدی ها پیوستی :40:

انشااله معتاد هم میشید :21:

موفق باشی.

hadi665
26-03-2008, 11:36
دوست عزیز کارات جالبه ولی ای کاش دونه دونه بزاری همین جا تا بتونیم نظر بدیم در بارش

NAKOOT
26-03-2008, 13:30
ما که همیشه طرح های قشنگ و جذابتون رو در Mo می بینیم.:20:

راستی خوشحال شدیم به جمع پی سی ورلدی ها پیوستی :40:

انشااله معتاد هم میشید :21:

موفق باشی.

به به داداش میثم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
MO رو می پیچونی میای اینجا؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه تو جمع راه بدنم البته [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مخلصیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوست عزیز کارات جالبه ولی ای کاش دونه دونه بزاری همین جا تا بتونیم نظر بدیم در بارش

مخلصیم
اگر نظر قوانین مشکلی چشم این کار رو می کنم ...

این2 تا از کارای جدیدم، لوگو برای شبکه KMC که یک کانال کردی هستش برای پخش موزیک ...
اوون یکی هم به سفارش محسن چاووشی برای سایت رسمی محسن خان
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ....

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

huti_421
26-03-2008, 14:27
سلام شهرام جان طرح هات رویت شد
بیست فدات شم
فقط این حرف منو من باب انتقاد قبول کن :
تو اون طرحی که واسه اون شبکه موزیک طراحی کردی خوب بود یه سری قلم کاری مثل کارای وکتور گوشش ی ذاشتی یا اینکه مثل کارهای به سبک urban چند تا باند کنارش می ذاشتی
حالا این نظر من بود شاید خودت تو یه شرایطی بودی که همون رو ترجیح دادی در کل عالیه مخصوصا کارت واسه چاووشی
در پناه حق ...

Saeed kmss-D
26-03-2008, 16:29
سلام...

منم مثل بقيه بچه ها ورودت رو به جمع ما پي سي وردي ها تبريك ميگم!
اعتيادش هم به موقع!

اول يه تشكر كه بر خلاف بيشتر كاربران تازه وارد ، قوانين رو رعايت كردي و نام تاپيك رو درست نوشتي.

طرحات هم ، همه رو ديدم،
خيلي قشنگ شده!
چون كلي لينك دادي، منم كلي ميگم كه همشون عالي بود.

سعي كن كارات رو تك تك بزاري تا نظرات و تحسينات رو بهتر بگيم.

ممنون.
موفق باشي♥♥♥

Majid ²
26-03-2008, 16:34
آقا واقعا کارات حرف نداره
ایول

bunny
26-03-2008, 16:56
سلام..

عالیه ..

اگه میتونی یه چن تا هم psd بزار ملت برن یاد بگیرن:31:

بای

NAKOOT
26-03-2008, 19:59
سلام شهرام جان طرح هات رویت شد
بیست فدات شم
فقط این حرف منو من باب انتقاد قبول کن :
تو اون طرحی که واسه اون شبکه موزیک طراحی کردی خوب بود یه سری قلم کاری مثل کارای وکتور گوشش ی ذاشتی یا اینکه مثل کارهای به سبک urban چند تا باند کنارش می ذاشتی
حالا این نظر من بود شاید خودت تو یه شرایطی بودی که همون رو ترجیح دادی در کل عالیه مخصوصا کارت واسه چاووشی
در پناه حق ...

مخلصیم داداشی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
والا اون لوگو هستش، لوگو هم می ره اون گوشه بالای تلویزیون چون برای یه شبکه ماهواره ای هستش ...
معمولا لوگو باید ساده باشه ...
مرسی از اینکه اهمیت می دی به داداش ئه کوچیکترت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام...

منم مثل بقيه بچه ها ورودت رو به جمع ما پي سي وردي ها تبريك ميگم!
اعتيادش هم به موقع!

اول يه تشكر كه بر خلاف بيشتر كاربران تازه وارد ، قوانين رو رعايت كردي و نام تاپيك رو درست نوشتي.

طرحات هم ، همه رو ديدم،
خيلي قشنگ شده!
چون كلي لينك دادي، منم كلي ميگم كه همشون عالي بود.

سعي كن كارات رو تك تك بزاري تا نظرات و تحسينات رو بهتر بگيم.

ممنون.
موفق باشي♥♥♥

لطف داری شما
والا اینجا تازه واردم ولی یه 4سالی هستش توی مجید آنلاین وول می خورم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]، اونجا هم پسر خوبی هستم مدیر ها رو دق نمی دم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مرسی که وقت گذاشتی این خط خطی های ما رو نگاه کردی ...
آرزومند آرزوهات [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آقا واقعا کارات حرف نداره
ایول

سلام..

عالیه ..

اگه میتونی یه چن تا هم psd بزار ملت برن یاد بگیرن:31:

بای

مرسی
والا اینا همش برا ملت مشتری هستش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آموزش زیاد دارم توی مجید آنلاین [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

====
اینم چندتا دیگه از کارام :

عکس سروش هیچکس رو ادیت کردم که لینک اول عکس ادیت نشده هستش، لینک دومی همون عکس که توسط بنده ادیت شده ...

عکس اورجینال:

عکس ادیت شده:

کاره بعدی هم برای سایت گروهمون (موسیقی) هستش به آدرس ئه
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید اگر دوست داشتید یه سر به این سایت هم بزنید ...

NAKOOT
26-03-2008, 20:01
این کار هم برای یاس زدم و الان هم یه نمونه چاپ شدش توی استدیویی که یاس کاراش رو رکورد می کنه هستش :

hadi665
27-03-2008, 13:16
به به داداش میثم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
MO رو می پیچونی میای اینجا؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه تو جمع راه بدنم البته [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مخلصیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مخلصیم
اگر نظر قوانین مشکلی چشم این کار رو می کنم ...

این2 تا از کارای جدیدم، لوگو برای شبکه KMC که یک کانال کردی هستش برای پخش موزیک ...
اوون یکی هم به سفارش محسن چاووشی برای سایت رسمی محسن خان
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ....

بابا تو خیلی کارت درسته ایول بابا
دومیه خیلی قشنگ شده

Lover_Football
27-03-2008, 16:21
سلام ...

به به ...

به به ...

همونطور که آقا هادی فرمودند ، کاری که برای محسن چاوشی زدی خیلی ناز شده ...

huti_421
27-03-2008, 18:16
سلام اخوی

من منظورم لوگو نبود کاری بهش ندارم قاعداتا تو شبکه های تلویزیونی یه صفحه میاد که لوگوی شبکه تو یه صفحه هست اگه توجه کرده باشی مثلا Pmc که موقع عزاداریا همچین چیزی می ذارن با این فرق که اون متحرکه حالا یه شبکه هایی هستن که این صفحه واسشون ثابته

در ضمن بهت بگم این نوع سبک بیشتر تو شبکه های ایتالیایی رواج داره

منظور من این بود این صفحه رو یه خورده شلوغ ترش می کردی نه اینکه بخوای لوگوی کوچیکشون که میره گوچه صفحه رو ویرایش کنی همین

در کل عالی بود من که خودم به شخصه خوشم اومد تا دلت بخواد !!!! دی + نگ

راستی کارای جدیدتم دیدم ( شرمنده از هیچکس حالم به هم می خوره ولی کار یاس جالب شده بود به قول یه بنده خدایی هنریههههههههههههه داداش !!!

به ما هم یه سرکی بزن ...