PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بعد از پک کردن برنامه خطای زیر صادر می شه چی کار کنم ؟

as13851365
25-03-2008, 09:29
بعد از این که برنامه ای را که با بانک اطلاعاتی کار می کنه را با برنامه (FSG 2.0 و یا MEW 11 1.2 SE ) پک می کنم پیغام خطای زیر هنگام اجرای برنامه صادر می شه :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چطوری می تونم این خطا را رفع کنم ؟

Mr.reCoder
25-03-2008, 19:56
حتما نرم افزار پکر را رجیستر نکردی و از یکی از ویژگیهای این نرم افزار که فقط در حالت رجیستر شده میتوانی ازش استفاده کنی، استفاده کردی. بهتره از نسخه ی کامل و رجیستر شده ی این نرم افزار استفاده کنی و اگه از کرک شده ی این نرم افزار استفاده کرده ای بهتره یک کرک دیگه براش پیدا کنی!

as13851365
27-03-2008, 10:34
حتما نرم افزار پکر را رجیستر نکردی و از یکی از ویژگیهای این نرم افزار که فقط در حالت رجیستر شده میتوانی ازش استفاده کنی، استفاده کردی. بهتره از نسخه ی کامل و رجیستر شده ی این نرم افزار استفاده کنی و اگه از کرک شده ی این نرم افزار استفاده کرده ای بهتره یک کرک دیگه براش پیدا کنی!

دوست گرامی من برنامه هایی را که با بانک اطلاعاتی کار نمی کنه را وقتی که پک می کنم درست کار می کنند اما وقتی که برنامه ای را که با بانک اطلاعاتی اکسس کار می کنه پک می کنم دیکه کار نمی کنه و پیغام خطا می ده.

در ضمن قبلا یک جایی ( نمی دونم کجا :46: ) یک برنامه ای را معرفی کرده بودند که فکر کنم این مشکل را حل می کرد فکر کنم توی یکی از این انجمن ها بود اما با چه نامی نمی دونم

Js0ner
27-03-2008, 11:10
روی پکرهای دیگه هم یه تستی کن

hakhamanesh
27-03-2008, 14:54
پكرهايي كه شما داري ازش استفاده ميكني به درد نميخوره بهتره وقتتون رو بيخود باهاشون تلف نكني چون خيلي راحت آنپك ميشن از Themida استفاده كن هم خيلي قويتر هست هم به احتمال قوي مشكلتون حل ميشه
لينك دانلود Themida

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

as13851365
28-03-2008, 22:40
پكرهايي كه شما داري ازش استفاده ميكني به درد نميخوره بهتره وقتتون رو بيخود باهاشون تلف نكني چون خيلي راحت آنپك ميشن از Themida استفاده كن هم خيلي قويتر هست هم به احتمال قوي مشكلتون حل ميشه
لينك دانلود Themida

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

از تمام دوستان کمال تشکر را دارم .

این برنامه را هم یه امتحانی می کنم تا ببینم نتیجه چی می شه :11:

اندازه این برنامه هشت و خرده ای مگابایت است :18:

hakhamanesh
28-03-2008, 22:47
اندازه این برنامه هشت و خرده ای مگابایت است :18:
البته زيپ شده هست از زيپ خارج كني ميشه 11 مگ:31:

as13851365
31-03-2008, 17:37
البته زيپ شده هست از زيپ خارج كني ميشه 11 مگ:31:
دست خوش . دانلود کردم و خیلی خوب هم کار می کنه

ولی
در برنامه های قبلی وقتی که برنامه ای را پک می کردم پکر برنامه را فشرده می کرد اما این برنامه فشرده نمی کنه که هیچ اندازه فایل را هم افزایش می ده!!!:18:

:40:در هر حال برنامه ی خوبی است از تمام دوستان تشکر می کنم:40: