PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : در مورد افزایش قد

amin alizadeh
24-09-2006, 11:25
خواهش مي كنم اگه كسي راهي براي افزايش قد ميدونه كمكم كنه ؟

*NashenaS*
24-09-2006, 17:29
سلام...

به طور خلاصه بهت می گم...

هر چی کلسیم داره بخور.... از هیچ دارویی استفاده نکن چون دچار پوکی استخان و بعضی مواقع تغییر رنگ مو می شی... از ورزش های کششی مثل بسکتبال به طور متداول استفاده کن.

سایتی هم که سرکار soleares معرفی کرده بودن پولی هست... برای شنیدن دوباره این چیزها پول نده...

موفق باشی. :)

soleares
24-09-2006, 17:34
عزيز من گفتم اگر از سن بلوغ و رشد كه 18 سال است گذشتي برو به اين سايت ولي اگر نه بهترين راه تغذيه خوب و ورزش به صورت حرفه اي هست ..

حالا شما چند سالتونه وقدتون چند سانتي متره ؟

amin alizadeh
28-09-2006, 13:42
سلام
من 19 سال سن دارم و قد من هم 167 سانت

sasha.ghad
01-04-2009, 16:00
سلام.سال نو مبارک
اگر کسی در مورد تمرین خاصد دی بدن سازب برای افزاش قد اطلاعاتی داره و یا در مورد ورزش خاصی به صورت تخصصی اطلاعات داره میتونه کمکم کنه؟ ازش ممنون میشم که برام روی ایمیلم بفرسته چون زیاد به اینترنت و این بحثا وارد نیستم
sasha.ghad@yahoo.com (sasha.ghad@yahoo.com)

sasha.ghad
01-04-2009, 16:01
سلام. دوستان کسی در مورد سوما اطلاعات خلصی برای افزایش قد داره؟

sasha.ghad
01-04-2009, 16:04
یک سوال از مدیریت سایت و دوستان دارم
من چطوری میتونم به صورت سریع و خیلی راحت به این قسمت بیام و جوابها و سوال های دیگرو ببینم اگه امکان داره برام ایمیل کنید چون فکر کنم اگه از اینجا از این قسمت برمن بیرون دیگه نتونم پیداش کنم
sasha.ghad@yahoo.com (sasha.ghad@yahoo.com)

hoomaan
02-04-2009, 00:29
سلام
من 19 سال سن دارم و قد من هم 167 سانت

دوست من شما حتما باید برید پیش پزشک با تخصص همین مساله . وتا اونجاییکه من میدونم بعد از گرفتن عکس از کشکک زانوها و مفاصل ( مخصوصا پا ) معلوم میشه که جای رشد در مفاصل دارید یا نه . که در صورت مثبت بودن روشهای معمول پیشنهاد میشه . یکی از دوستان من این مراحل رو طی کرده .