PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كمك در مورد مرورگر Avant Browser

soooot
07-11-2005, 18:19
سلام من مرور گر Avant Browser رو از روي سايتش دانلود كردم و قسمت اسكين هاي اضافي رو هم از روي سايتش دانلود كردم ولي نمتونم به وسيله اون اسكين هاي جديد رو به مرور گر اضافه كنم لطفا اگر كسي ميتونه اين كار رو بكنه به من كمك كنه در ضمن من از مرورگ رهاي اينترنت اكسپلورر و فاير فكس و اپرا هم استفاده كردم ولي اينترنت اكسپلورر خيلي كنده و اپرا و فاير فكس هم سايتهاي فارسي رو نميتونن درست بيارن و ايميلهاي فارسي رو هم نميشه باهاشون خوب خوند در ضمن وقتي فاير فكس رو دانلود ميكنيد هيچي نداره و بايد همه چيز رو براش دانلود كنيد كه وقت زيادي ميگيره و در آخر هم به خاطر پشتيباني نكردن خوب فارسي زياد به درد كار در ايران نميخوره ولي Avant Browser به طور كامل فارسي رو پشتيباني ميكنه و حتي نوار منو اون هم فارسيه و امكانت خيلي خوبي هم داره و حجمش فقط كمي بيشتر از 1 مگا بايت هست و از همون اول تمام فلش ها و موزيك ها و ويدئو ها و غيره رو نشون ميده و احتياج به دانلود چيز اضافه اي هم نداره من كه تا به حال به هيچ مشكلي به جز عوض كردن اسكين هاش بااسكينهاي جديد پيدا نكردم كه اميدوارم اون هم با راهنمايي شما درست بشه البته از نظر امنيت نميدونم به پاي اوناي ديگه ميرسه يا نه لطفا اگر چيزي درباره اين مرور گر ميدونيد ايرادهاش رو بگيد ممنوم

mpsjavad
07-11-2005, 18:24
با سلام ..

دوست من چرا شما چند جا تاپيك ميزني ؟! يه خورده دقت كنيد !

شما بريد به :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

:)