PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : معرفی یک سایت مخصوص علاقه مندان به تکنیکهای بازیسازی

Gilopa
07-11-2005, 13:59
دوستان میدونم زیاد جالب نیست برای معرفی یک تاپیک جداگانه باز بشه.ولی حیف چنین سایتهایی که تبلیقات کمی دارند معرفی نشند.یکی از بهترین سایتهای ایرانی در مورد بازی و بازیسازی همین سایت.

خلاصه مطالب موجود در این سایت بشرح زیر میباشد :

جزوات آموزشی ساخت بازی های کامپیوتری به زبان فارسی

انجمن های گفتگو و تبادل نظر در مورد عناصر اصلی ساخت بازی از قبیل برنامه نویسی - طراحی

هوش مصنوعی و طراحی گرافیک های 2 بعدی و مدلهای 3 بعدی

آموزش های جانبی کامپیوتر اعم از Win Applications تا شبکه و طراحی وب

معرفی نرم افزار های کاربردی روز دنیا در زمینه های تخصصی

آموزش نرم افزار های 3 بعدی از قبیل 3D Studio Max - Maya - Cinema 4D

و مقالات آموزشی متنوع در مورد نرم افزار های مختلف کامپیوتری

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
من نه با اینا فامیلم نه چیز دیگه ای.فقط به نظرم حیف اومد دوستان از مطالب این سایت استفاده نکنند.

Moh3en_DDD
07-11-2005, 21:07
فکر کنم اسم سایت اینه :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یچی تو این مایه ها

mostafaeshghi
10-11-2005, 13:41
آقاي گيلوپا مثل اين كه نشاني سايت يادت رفت؟

در ضمن يه سايت در مورده برنامه ي Game Maker V 6.0 به من معرفي كني ممنون ميشم. و بايد بگم كه با اين برنامه ميتوانيد بازي بسازيد و ميخوام تحقيق كنم كه بازي در چه سطحي از گرافيك و فكري ميشه با اين برنامه ساخت.

Arashi
17-03-2006, 09:44
سلام
دوستان حالا ايشون يادشون رفته آدرس سايت رو بنويسه بايد 10 تا پست بيهوده بديد ؟!؟! :angry: :angry:
در ضمن من تا حالا از Gilopa عزيز پست يا تاپيك سركاري نديدم :cool:
موفق باشيد :happy:

Prince_ of _Persia
21-03-2006, 07:49
سلام.

من بزودی مطالبی که در مورد بازیسازی با game Maker است و توسط خودم ترجمه شده می ذارم . اگه موافقید برید به این تاپیک و نظر بدید. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در ضمن اون سایتی که شما گلوپا جان معرفی کردید در حدود دو سال شاید هم بیشتره که داره فعالیت می کنه اما من هنوز ندیدم که آموزش اولیه و مقدماتی این نرم افزار رو بزاره. بیشتر به معرفی و حل مشکلات اون می پردازه...