PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Dark Sector

صفحه ها : [1] 2

Sam Fisher 11
24-03-2008, 08:48
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Dark Sector نام عنوانی است که تا حالا چندین بار زمان ریلیزش تاخیر خورده و اگر بازم اتفاق خاصی نیفته باید طبق اعلام رسمی فردا منتشر بشه(25 مارس در آمریکا و 4 آپریل در اروپا).

به نظرم داستان بازی تقریبا کلیشه ای و برای همین تنها اشاره ای به اون میکنم.
Dark Sector یه بازی اکشن هست با داستانی علمی تخیلی.درکشوری به نام Lasria (همین کشوری وجود نداره!) آزمایشات خاصی روی اسلحه ای خطرناک انجام میشه که طبق معمول از کنترل خارج شده و منطقه رو آلوده میکنه.Hayden Tenno مامور ویژه سازمان CIA هست که برای پاکسازی و شناسایی ابعاد دیگر ماجرا به منطقه فرستاده میشه اما او نیز آلوده میشه که باعث میشه جنس دست راستش تغییر بکنه. از دست راستش چنگکی سه پره درمیاد که میتونه اون رو مانند بومرنگ به اطراف پرتاب بکنه و دوباره اون رو بگیره،از این وسیله هم برای کشتن دشمنان و هم برای انجام برخی کارهای خاص میشه استفاده کرد.

در بازی دو نوع دشمن وجود داره که یک سری موجودات وحشی و زامبی گونه هستن و یه نوع دیگر سربازان و نگهبانان هستند. در یکی از تریلرهایی که ماه نوامبر(اگر اشتباه نکنم) دیدمHayden در حال مبارزه با یک باس که به شکل یه غول عجیب(تقریبا سنگی) بود که واقعا مبارزه نفس گیری به نظر میومد و همچنین درگیریش با شبه زامبی های وحشی هم جالب بود و با دستش کارهای متفاوتی میکرد. Hayden میتونه از انواع سلاح هایی که در بازی وجود داره استفاده بکنه.

گرافیک بازی به نظرم بسیار زیبا کار شده و نسبت به تصاویری که سال قبل منتشر شد خیلی بهتر شده ، کیفیت بافت ها خوب و راضی کننده است و نورپردازی بازی هم عالی به نظر میرسه. موتوری که استودیوی Digital Extremes برای ساخت بازی استفاده کرده Evolution نام داره که البته ارتقا یافته Sector Engine است، موتوری که یکی دو سال قبل همین استودیو ساخته بود.دوربین بازی هم مانند gears of war روی شانه کاراکتر قرار میگیره.

منبع:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

در کل به نظر بازی خوبی میرسه گرچه داستانش اصلا نوآوری نداره(البته شاد توی بازی تغییر بکند) ولی گرافیک جذاب و همچنین دست خارق العاده Hayden Tenno باعث شده همچنان تا عرضه Dark Sector انتظار بکشم و امیدوارم بعد از گذشت 4 سال استودیوی Digital Extremes تنها یه بازی معمولی روانه بازار نکند!

تصاویری از بازی:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Preview Trailer
30.2MB

سازنده: Digital Extremes
ناشر: D3 Publisher
پلتفرم: PS3, Xbox 360
تاریخ انتشار: March 25th, 2008
سبک: Third-person Shooter
ریتینگ: 18+

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

davoodf
24-03-2008, 11:13
خیلی ممنون بابت اطلاعات.
این جوری که معلومه باز هم طبق معمول برای pc خبری نیست.
من نمی دونم بعضی از شرکت های بازی سازی مثل کپکوم و همین شرکت چه مشکلی با pc دارن که بازی رو براش عرضه نمی کنن؟!

S A A M
24-03-2008, 11:36
ممنون حسین جان اطلاعات جامع ومفیدی بود. بازی قشنگیه ولی حیف که واسه Pc نمیاد.

این هم از والپیپر بازی:

hadi665
24-03-2008, 11:52
گرافیکش که خوبه
ممنون دوست عزیز اطلاعات کاملی بود

a.salireza
25-01-2009, 19:57
بازی چند روزه برای pc منتشر شده. چرا این تاپیک اینقدر سوت و کوره ؟ کسی بازی رو تهیه کرده ؟ چطوریاست ؟ :31:

kkain-blood
27-01-2009, 11:48
دوستان من این بازی رو گرفتم مثل اینکه من کلا این چند وقته رو شانس نیستم البته تقصیره خودمه که بدون بررسی خریدمش!
عرض کنم خدمتتون که برای خرید این بازی فعلا عجله نکنید چون اولا بازی رو باید با daemon tools اجرا کنید دوما زبان بازی روسی ازش هیچی نمیفهمید حتی از منو هاش که البته لطف کردن بعضی از شرکتها به عکس ترجمه شده از منوها گذاشتند که میتونید قبل از ورود به بازی حفظش کنید!! بعدم من هر کاری کردم نتونستم رزولوشن بازی رو عوض کنم 600*800 هر چیشو تغییر میدم هنگ میکنه میاد بیرون فکر میکنم قفلش هم قفل محترم و دوست داشتنی starforce بود ولی خوب مشکلی ایجاد نکرد!!البته قبل از احرای بازی باید درایور مخصوصش رو از control panel نصب کنید من فعلا بیخیالش شدم تا انگلیسیش بیاد!

mehdi_360
27-01-2009, 12:37
من این بازی رو ایکس باکس انجام دادم و خیلی ازش خوشم اومد شاید به خاطر این بود که سبک بازی شبیه رزیدنت اویل 4 بود من ازش خیلی خوشم اومد
مراحل اولیه بازی خیلی خسته کننده هست ولی از مرحله 4 به بالا اصلا بازی از این رو به اون رو میشه!!و خیلی قشنگ میشه بازی هم کلا 10 تا مرحله هست فک کنم!!
خلاصه که خیلی چیزه خوفیه از دستش ندین

Optimus Prime
27-01-2009, 12:59
من این بازی رو ایکس باکس انجام دادم و خیلی ازش خوشم اومد شاید به خاطر این بود که سبک بازی شبیه رزیدنت اویل 4 بود من ازش خیلی خوشم اومد
مراحل اولیه بازی خیلی خسته کننده هست ولی از مرحله 4 به بالا اصلا بازی از این رو به اون رو میشه!!و خیلی قشنگ میشه بازی هم کلا 10 تا مرحله هست فک کنم!!
خلاصه که خیلی چیزه خوفیه از دستش ندین
حالت Brutal واقعا بعد از Ninja Gaiden 2 سخت ترین بازی برای من بود. به خاطر گرفتن Achievement Fininshed on Brutal نزدیک بود چند باز Gamepad پرت کنم طرف مانیتور.

Aseman e ghermez 2
27-01-2009, 14:24
واسه پی سی ریلیز میشه؟؟؟؟ (اصلا شده؟)

saeed_cpu_full
27-01-2009, 15:16
واسه پی سی ریلیز میشه؟؟؟؟ (اصلا شده؟)

تو بازیسنتر یکی گفته نسخه ی روسی بازی برای pc ریلیز شده

kkain-blood
27-01-2009, 16:45
دوستان من این بازی رو گرفتم مثل اینکه من کلا این چند وقته رو شانس نیستم البته تقصیره خودمه که بدون بررسی خریدمش!
عرض کنم خدمتتون که برای خرید این بازی فعلا عجله نکنید چون اولا بازی رو باید با daemon tools اجرا کنید دوما زبان بازی روسی ازش هیچی نمیفهمید حتی از منو هاش که البته لطف کردن بعضی از شرکتها به عکس ترجمه شده از منوها گذاشتند که میتونید قبل از ورود به بازی حفظش کنید!! بعدم من هر کاری کردم نتونستم رزولوشن بازی رو عوض کنم 600*800 هر چیشو تغییر میدم هنگ میکنه میاد بیرون فکر میکنم قفلش هم قفل محترم و دوست داشتنی starforce بود ولی خوب مشکلی ایجاد نکرد!!البته قبل از احرای بازی باید درایور مخصوصش رو از control panel نصب کنید من فعلا بیخیالش شدم تا انگلیسیش بیاد!

دوستان این پست رو میخوندین بد نبودا!!!!!!!!

my life is barca
29-01-2009, 12:19
کرک این بازی نیومد
آگه نیومده چرا تکین برای فروش گذاشته

hosseincode2008
29-01-2009, 14:43
اين بازي چرا مشكوكه ؟ تو گيم اسپات كه صفحه ي PC نداره ، تو هيچ سايتي هم كه در بين Release Date ها نيست .

Sha7ab
29-01-2009, 14:45
اين بازي چرا مشكوكه ؟ تو گيم اسپات كه صفحه ي pc نداره ، تو هيچ سايتي هم كه در بين release date ها نيست .
نسخه pc بازی فقط برای شرق اروپا(البته اگه اشتباه نکنم) اومد و اونیم که الان تو بازاره نسخه روسی بازیه .

G G Game
08-02-2009, 15:49
این بازی برای PC هم اومد چون در این بازی از قفل Starforce استفاده شده
اگر در نصب و اجرای بازی مشکل داشتید اینجا مطرح کنید.
به خصوص برای من هم Anti-Starforce Driver روی ویستا X64 کار نکرد

G G Game
08-02-2009, 17:38
نحوه اجرای dark setor
1.به DAEMON Tools Pro Advanced Edition 4.10.0218 احتیاج داریم...

2. یه درایو مجازی ide میسازیم... یعنی بعد از نصب daemon اون رو باز میکنیم و طبق این پیش میریم>>>

tools\virtual device manager\start ide adapter

یه ok و بعد دوباره tools\add ide virtual drive و یه درایو مجازی ide ساختیم حالا image بازی رو توی اون mount میکنیم-load میکنیم... میزاریم...

بعد بازی رو نصب میکنیم سپس بعد از نصب بازی یک بار بازی رو اجرا میکنیم که میاد درایو رو اول واسه original بودن dvd چک میکنه...

قبل از اینکه چک بکنه خودش یه star force نصب میکنه...

بعد وقتی چک میکنه نمیزاره اجرا بشه...

حالا میری سراغ control panel و add new hardware و طبق این رویه میری که:install the hardware that i manualy select from a list و show all devices و have disk و آدرس اون دوتا فایلی رو که تو اون فایل crack بودن رو بهش میدی

بعداز نصب میری دوباره بازی رو اجرا میکنی و این بار دیگه بهت error نمیده و بازی اجرا میشه...

Last Chance
16-02-2009, 15:35
من تمام این مراحل رو انجام دادم ولی وقتی میخوام برم تو بازی بهم ارور Send Error میده . فکر کنم مشکل از لانچر باید باشه . کسی میتونه لانچر این بازی رو آپلود کنه برام ؟
ممنون

Aseman e ghermez 2
20-02-2009, 12:15
پس ریلیزشده میخواستم بدونم اگه لینک دانلود رو تو قسمت دانلود بازی کسی داره بزاره!
در ضمن این که به زبان روسی هست رو میشه با پچی چه میدونم !زبانشو فینگلیش کنیم؟

B3HZ@D
20-02-2009, 15:27
من هم گرفتمش ولی روسیه...من که هر چی گشتم پچی برای زبان انگلیسی بازی پیدا نکردم
اگه میشه یکی این عکس راهنما رو بذاره...برای من همچین عکسی نداشت

Armin62
21-02-2009, 01:18
واسه من و چنتا از دوستام سخت افزارش نصب نمیشه میشه بگید چرا؟

Angel Of Darkness
21-02-2009, 18:05
کرک بازی :

نحوه انگلیسی کردن دیالوگ قبل اولین اجرای بازی :

masoud93
06-03-2009, 12:49
تو مرحمه 3 جلو در سیمتوری گیر کردم پشت در طرف چپ دکمه قرمز طرف راست نور چراغ.

بابا یکی جواب مارو بده اگه این مرحلرو رفته.:42:

T I M S A R
09-03-2009, 21:35
باید دیسک رو از بالای در پرتاب کنی و بعد هدایتش کنی به سمت دکمه تا در رو باز کنه.
من نسخه xbox رو تموم کردم برای همین نمیدونم کدوم کلید رو باید بزنی.

pedram_sad
09-03-2009, 22:50
برای من یکی خیلی جالبه که این بازی رو ورداشتن غیر قانونی و non official برای pc پورت کردن
دقیقا همون کاری که با بازی onimusha انجام دادن

sinaset
12-03-2009, 17:13

سلام دوست من
ببین شما باید اول c بزنید تا بوبرنگ رو پرتاب کنه بعد دوبار سریع c رو بزنید ( نکته c رو نگه دارید) بعد با موس به صورت صحنه اهسته بوبرنگ رو کنترول کنید فکر کنم باقیش رو دیگه بلد باشید :10::5::11:
:20:

Optimus Prime
12-03-2009, 18:01
اسم این تیغ Glaive هست.

my life is barca
13-03-2009, 11:00
میشه یک نفر بگه بازی رو از کجا گرفته (نام شعبه)-چون من به تکین و وست زنگ زدم گفتن که هنوز ارشاد اجازه نداده
بدیم بیرون---لطفا بگین از کجا گرفتین

sinaset
13-03-2009, 13:30
میشه یک نفر بگه بازی رو از کجا گرفته (نام شعبه)-چون من به تکین و وست زنگ زدم گفتن که هنوز ارشاد اجازه نداده
بدیم بیرون---لطفا بگین از کجا گرفتین
سلام
من از همین شهر خودمون گرفتم
جنوب غربی هستیم(ایران)

my life is barca
13-03-2009, 18:06
ممنون ولی منظور من تهران هستش----تو رو خدا هر کی تو تهران خریده بگه از کجا خریده -------دمتون گرم خیلی تو کفیم

M . Sayid
13-03-2009, 23:23
ممنون ولی منظور من تهران هستش----تو رو خدا هر کی تو تهران خریده بگه از کجا خریده -------دمتون گرم خیلی تو کفیم

من بعد از یکی دو ماه رفتم بازی بخرم اینو گرفتم(کرمانشاه) اکثر مغازه ها داشتن چطور تهران نداره؟؟
شاید تموم شده:20::20:
اسم شرکتش tak game اگه از این قاچاقی و زیرزمینی و.... نباشه

sargeras
15-03-2009, 20:42
سلام می خواستم بدون بازی قشنگیه ارزش خریدن رو داره یا نه؟
راستی گیم پلی بازی خوبه؟

sargeras
16-03-2009, 13:27
سلام می خواستم بدون بازی قشنگیه ارزش خریدن رو داره یا نه؟
راستی گیم پلی بازی خوبه؟
مگه هیچکس بازی نکرده؟:18:

mehdi30nema
16-03-2009, 16:29

تمام مغازه ها دارن . من خودم امروز گرفتم البته نمیتونم اسمش رو بگم چون یه بار گفتم بهم گفتن چرا داری تبلیغ میکنی .

mehdi30nema
16-03-2009, 16:30
راستی بازی من سیاه سفید هست . ماله شما هم اینجوریه ؟

resident_evil
16-03-2009, 19:20
راستی بازی من سیاه سفید هست . ماله شما هم اینجوریه ؟

بازي محيط تاريكي داره اما رنگ هم توش ديده ميشه !!!

tahoori
16-03-2009, 22:15
آقا یه راهنمایی می کنید که چطوری میشه زبان بازی رو انگلیسی کرد.تمام راههایی هم که گفته شده بود جاهای دیگه انجام دادم ولی نشد.

اگر کسی پچی چیزی داره لطف کنه برام بزاره.مرسی

mehdi30nema
17-03-2009, 10:45
بازي محيط تاريكي داره اما رنگ هم توش ديده ميشه !!!

برای من مرحله اول سیاه سفید بود ولی از مرحله دوم به بعد رنگی شد .
این بازی هم که یه چیزایی شبیه به زامبی داره . دیگه زامبی شده خوراکه همه بازی ها

resident_evil
17-03-2009, 14:13
برای من مرحله اول سیاه سفید بود ولی از مرحله دوم به بعد رنگی شد .
این بازی هم که یه چیزایی شبیه به زامبی داره . دیگه زامبی شده خوراکه همه بازی ها

ولي بازيش خيلي قشنگه به نظر من !!!
مخصوصا وقتي با اون چيزه نصفشون ميكني !!!
هرچي بري جلوتر بازي قشنگ تر ميشه ...

hosseincode2008
17-03-2009, 14:34
رو pc هم خوب پورت شده ؟ وسط بازي فريز كه نميكنه ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mehdi30nema
17-03-2009, 14:53
رو pc هم خوب پورت شده ؟ وسط بازي فريز كه نميكنه ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خیلی خوب پورت شده . البته فکر کنم این نسخه اصلی مخصوص pc هست چون هم زبانش انگلیسی هست هم اینکه هیچ مشکلی نداره .
ولی سایت ها نسخه pc را 24 مارچ زدند که میاد.

mehdi30nema
17-03-2009, 20:27
کسی میدونه بازی چند تا چپتر هست ؟
من الان چپتر 4 هستم

resident_evil
17-03-2009, 21:55
کسی میدونه بازی چند تا چپتر هست ؟
من الان چپتر 4 هستم

9 Chapter هستش مهدي جان ...

farhad07
17-03-2009, 22:02
10 چبتر است راستی اون غولرو چطوری باید کشت هر چقدر میزنم نمیمیرد؟؟

resident_evil
17-03-2009, 22:03
10 چبتر است راستی اون غولرو چطوری باید کشت هر چقدر میزنم نمیمیرد؟؟

اوا !!! تو ليست Achievement ها زده 9 تا!!!
پس Complete game هم منظورش 10 تا Chapter بوده !!!

Alireza.M67
17-03-2009, 23:28
آقا من شنیدم این بازی خیلی شبیه اویله ... راسته ؟
اون هیجان توی اویل رو داره ؟

smallfrank
17-03-2009, 23:28
سلام دوستان
منوی بازی چه جوری انگلیسی میشه؟

resident_evil
18-03-2009, 00:42
آقا من شنیدم این بازی خیلی شبیه اویله ... راسته ؟
اون هیجان توی اویل رو داره ؟

بازيش خيلي قشنگ بيد !!!
حتما بگيرش ...

farhad07
18-03-2009, 10:20
اون غولو چطوری باید کشت غول بزرگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mojtaba57
18-03-2009, 11:58
به دوستان عزیز که مشکل سیاه سفید بودن این بازی رو دارند خواستم بگم که من هم این مشکل رو داشتم با حالت های رنگ منیتورم ور رفتم دیدم صفحه بازی رنگی شد . البته هیچ دلیل علمی برای اینکار پیدا نکردم.:31:

my life is barca
18-03-2009, 12:28
سلام جون من میدونین که امروز آخرین روزه که مغازه ها بازن ----- پس یه جوری آدرس این فروشگاه dark sector رو به من برسونین خیلی تو کفیم:19::19::19::19::19::19::19::19::19::19: دمتون گرم (من تو تهرانم)

my life is barca
18-03-2009, 16:53
مرگ من بگید این بازی رو از کجا خریدید (pc) چون امروز آخرین روزه که مغازه ها بازن----------هر جا تو ولیعصر گشتم (تهران) نتونستم پیدا کنم

resident_evil
18-03-2009, 16:56
اون غولو چطوری باید کشت غول بزرگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

حيف كه من 1 سال پيش بازي كردم يادم نيست وگرنه كمكت ميكردم !!!

mehdi30nema
18-03-2009, 19:06
مرگ من بگید این بازی رو از کجا خریدید (pc) چون امروز آخرین روزه که مغازه ها بازن----------هر جا تو ولیعصر گشتم (تهران) نتونستم پیدا کنم

از سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداستفاده کن

mehdi30nema
18-03-2009, 19:36
این دشمن هایی که زره دستشونه خیلی بد میمیرن . راهی نیست بشه راحت تر کشتشون ؟

T I M S A R
18-03-2009, 19:54
این دشمن هایی که زره دستشونه خیلی بد میمیرن . راهی نیست بشه راحت تر کشتشون ؟
یکی از اپگرید تفنگها گلوله سمی هست که اگر رو اسلحه تون بزارید با یک گلوله میتونید دشمن رو بکشید(البته بعد از چند ثانیه) فکر کنم علامتش یک شیشه ازمایشگاه و گلوله بود.

mosolim
18-03-2009, 20:16
سلام
من به دوستان اهل بازی این بازی رو پیشنهاد می کنم .بازی جالبیه از گرافیک خوبی برخورداره و گیم پلی و گرافیکش یه چیزی تو مایه هایه gears of war هستش البته در سطحی پایین تر. به هر حال اینم یکی از اون بازی های 360 که برای pc تبدیل شده که البته بازی کردنش می ارزه. تو این بازار بی بازی ای این بازی جواب میده با توجه به تم تکراری بازی.

Jocker
18-03-2009, 20:48
دوستان این بازی با ویندوز ویستا مشکل دارد

روی کدام ویندوز راحتر اجرا می‌شود.

برای من روی ویستا اخطار می‌دهد

mosolim
18-03-2009, 22:05
سلام
من روی xp سرویس پک دو اجرا کردم بدون مشکل و افت فرم با بالاترین گرافیک

rsh
18-03-2009, 22:45
بچه ها سیستم مورد نیاز برای این بازی چی هست

Jocker
18-03-2009, 23:02
بچه ها سیستم مورد نیاز برای این بازی چی هست

Minimum system requirements:
Windows XP SP2 / Vista Operating system: Windows XP SP2 / Vista

Processor: Pentium IV 2.4 GHz

Memory: 2 GB

(GeForce 7600 или Radeon X1300) Video Card: 3D-graphics adapter with 512 MB memory, compatible with DirectX 9.0c shaders version 3.0 (GeForce 7600or Radeon X1300)

Audiokarta: Direct-X compatible

mehdy.z
19-03-2009, 19:14
دوستان بگیرم یا نه:23:من داغدیده هستما:41:
همین امروز صبح پول دادم و Unreal Tournament 3 رو گرفتم خیر سرمون توی تعطیلات خوش بگذرونیم نگو چی از آب دراومد:2:اگه این یکی هم ناچور از آب دربیاد اساسا ضد حال می خورم....

resident_evil
19-03-2009, 20:34
همین امروز صبح پول دادم و Unreal Tournament 3 رو گرفتم خیر سرمون توی تعطیلات خوش بگذرونیم نگو چی از آب دراومد:2:اگه این یکی هم ناچور از آب دربیاد اساسا ضد حال می خورم....

خب اون UT3 اساسا بازي براي Online هستش !!!
ولي اين كلا فرق داره با اون ختما بگيرش !!!

mehdi30nema
19-03-2009, 20:35
همین امروز صبح پول دادم و unreal tournament 3 رو گرفتم خیر سرمون توی تعطیلات خوش بگذرونیم نگو چی از آب دراومد:2:اگه این یکی هم ناچور از آب دربیاد اساسا ضد حال می خورم....

بازیه خوبی هست فقط یه مقدار درجه سختی بازی بالاست .

Jocker
20-03-2009, 12:16
دوستان ضمن عرض سال تبریک من یک سوال داشتم

برای اجرای بازی کار خاصی باید انجام بدهیم

من بازی را نصب می‌کنم (البته بازی من به زبان روسی است) بعد کرک هم کپی می‌کنم ولی بدون هیچ پیام خطایی

از بازی بیرون می‌آید چه در ویندوز و چه در ویستا

اشکال از کجاست؟

BioHazard
20-03-2009, 15:40
سلام
برای انگلیسی کردن حرف های تو بازی ، فایل DS.cfg با نت پد باز کنید و App.Language=ru رو به App.Language=en تغییر بدید

ولی یک مشکل هست ، کل نوشته های بازی این شکلی میشه ، ********* ، کسی میدونه باید چکار کرد؟

moby
20-03-2009, 16:48
سلام
برای انگلیسی کردن حرف های تو بازی ، فایل ds.cfg با نت پد باز کنید و app.language=ru رو به app.language=en تغییر بدید

ولی یک مشکل هست ، کل نوشته های بازی این شکلی میشه ، ********* ، کسی میدونه باید چکار کرد؟

سلام دوستان با تبریک سال نو
اره منم این کارو کردم ولی تمام نوشته ها تبدیل به ستاره شد از دوستان کسی راه حلی بلده؟

Jocker
20-03-2009, 18:09
حالا زبانش که مشکلی نیست همان روسی باشد مهم نیست

مشکل من این است که بازی اجرا نمی‌شود

علتش چیست؟

ممنون از راهنمایی شما

BioHazard
21-03-2009, 09:43
سلام دوستان با تبریک سال نو
اره منم این کارو کردم ولی تمام نوشته ها تبدیل به ستاره شد از دوستان کسی راه حلی بلده؟

والا یک جا دیگه دیده بودم ، که میگفت فایل های فونت توی فایل B.Font.cache هست
فایل رو با Winrar باز کنید ، میبینید ، ولی اکسترکت نشد :13:
یک تست بکنید ، ببینید اگه برای شما اکسترکت شد و CRC Failed نداد ، آپلود بکنید

mosolim
21-03-2009, 21:29
سلام
من بعد از طی کردن چند مرحله یه توضیحی میدم . بیبینید با سلیقتون مطابق هست که بگیرید یا نه.
فقط اول همه بگم که اگه شما از بازی geras of war خوشتون اومد اینو هم بازی کنید. گیم پلی دقیقا شبیه به این بازیه. یعنی دوربین روی شونه . نشونه گیری و حتی پناه گرفتن پشت دیوار و اجسام با زدن یه کلید که با نگه داشتن همون کلید دقیقا مثل کاراکتر gears of war به صورت نیم خیز و سریع راه میره. گرافیک بازی بد نیست در جایی هم میشه گفت خوبه. با سیستم هم راه کنار میاد. بازم باید بگم که اگه gears of war رو با سیستم خودتون راحت اجرا کردید پس اینم میشه. یه چیزه دیگه زبون بازی من به طور کامل انگلیسیه و حتی من زیرنویس رو فعال کردم که اصلا مشکلی نداره و هیچ ستاره ای نیست. در کل من که بدم نیومده و دارم بازی می کنم. درجه سختی بازی بالاست و یه خورده مشکله سیستم سلامت هم مثل بازی های اخیر بدون کم شدن مقدار مشخص انجام میگیره یعنی همونطوری که پس از یه مقدار آسیب باید یه جا پناه بگیرید تا توان خودتون رو از دوباره پیدا کنید.

mehdy.z
21-03-2009, 23:36
سلام
من بعد از طی کردن چند مرحله یه توضیحی میدم . بیبینید با سلیقتون مطابق هست که بگیرید یا نه.
فقط اول همه بگم که اگه شما از بازی geras of war خوشتون اومد اینو هم بازی کنید. گیم پلی دقیقا شبیه به این بازیه. یعنی دوربین روی شونه . نشونه گیری و حتی پناه گرفتن پشت دیوار و اجسام با زدن یه کلید که با نگه داشتن همون کلید دقیقا مثل کاراکتر gears of war به صورت نیم خیز و سریع راه میره. گرافیک بازی بد نیست در جایی هم میشه گفت خوبه. با سیستم هم راه کنار میاد. بازم باید بگم که اگه gears of war رو با سیستم خودتون راحت اجرا کردید پس اینم میشه. یه چیزه دیگه زبون بازی من به طور کامل انگلیسیه و حتی من زیرنویس رو فعال کردم که اصلا مشکلی نداره و هیچ ستاره ای نیست. در کل من که بدم نیومده و دارم بازی می کنم. درجه سختی بازی بالاست و یه خورده مشکله سیستم سلامت هم مثل بازی های اخیر بدون کم شدن مقدار مشخص انجام میگیره یعنی همونطوری که پس از یه مقدار آسیب باید یه جا پناه بگیرید تا توان خودتون رو از دوباره پیدا کنید.

شما کار خاصی کردی که انگلیسی شد یا نه نسخه ی انگلیسی رو خریدی؟

BioHazard
21-03-2009, 23:45

نه احتمالا نسخه انگلیسی رو گرفتن ، چون تو اینترنت دیده بودم نسخه انگلیسی رو واسه دانلود قرار دادن

برای دیالوگ ها که گفتم ، جای فونت هارو هم گفتم، فقط یکی ببینه موقع Extract کردن CRC FAILED میده یا نه
اگه نداد بزاره اینجا تا ببینیم میشه کاری کرد یا نه

البته من یک احتمال میدم ، که کرک که من داشتم ، روسیش کرد
چون کرک من یک اینستالر هم داشت

mehdy.z
21-03-2009, 23:50
خوب دوستانی که نسخه انگلیسی رو دارند اگه فایل B.Font.cache رو برای بقیه آپلود کنند فکر کنم مشکل بقیه هم حل بشه...

نظر شماها چیه؟

Turok-71
22-03-2009, 00:02
من که رفتم بازی رو بخرم سگ خور یا خوب یا بد. امید وارم خوب باشه.

mosolim
22-03-2009, 10:27
سلام دوست من
من دانلود کردم که از قضا نسخه انگلیسیه بازی هستش.

Abolfazl3007
22-03-2009, 11:01
بازی رو خریدم عالیه وقع خوب پورت شده وخیلی قشنگه
پیدا کردن آپگرید ها هم جالبه
صفحه pc تو gamespot هم اومد

mehdy.z
22-03-2009, 11:20
سلام دوست من
من دانلود کردم که از قضا نسخه انگلیسیه بازی هستش.

دوست من دو تا فایل کم حجم به نام B.Font و H.font توی فولدر cach. windows بازی وجود داره می تونی برام آپلود کنی ببینم می شه انگلیسیش کرد یانه؟

ممننون میشم:11:

mosolim
22-03-2009, 17:26
سلام
تو کرک بازی علا وه بر کرک دو تا فایل دیگه هم وجود داره. کی یکیش فایل اجرایی (exe) است که کاری به اون نداشتم و یه فایل نصب با پسوند bat می باشد که با کلیک رو اون یه چیزی نصب شد و اون فایل اجرایی هم ظاهرا نصب شد چون اثری ازش نبود. حالا من اونا رو براتون آپلود کردم امیدوارم بدرد بخوره و انگلیسی بشه.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mehdy.z
22-03-2009, 17:32
خیلی ممنون دوست عزیز ولی به این دوتا فایل B.Font و H.font که توی فولدر cach. windows هست حتما احتیاج هست اگه لطف کنی(جمعا 88kb هم بیشتر نیست) فکر کنم مشکل حل بشه.(تا اینجا تقریبا نصف بازی انگلیسی شد)

واقعا ممنون میشم...

Turok-71
23-03-2009, 01:14
بعد از 4 ساعت دانلود کردن تریلر(پست اول) بازی فهمیدم با برنامه ای اجرا میشه که من ندارم . واقعا حالمونو گرفت.

mosolim
23-03-2009, 11:29
خیلی ممنون دوست عزیز ولی به این دوتا فایل B.Font و H.font که توی فولدر cach. windows هست حتما احتیاج هست اگه لطف کنی(جمعا 88kb هم بیشتر نیست) فکر کنم مشکل حل بشه.(تا اینجا تقریبا نصف بازی انگلیسی شد)

واقعا ممنون میشم...
سلام
بفرمایید دوست عزیز هر دو فایل در یک فایل rar . دوستان دیگه هم اگه خواستند این هارو دریافت کنند شاید بازیشون انگلیسی شد. این بازی تا اینجا که خیلی قشنگ بوده و هیجان داشته. پیشنهاد می کنم حتما بازی کنند.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mosolim
23-03-2009, 11:31
بعد از 4 ساعت دانلود کردن تریلر(پست اول) بازی فهمیدم با برنامه ای اجرا میشه که من ندارم . واقعا حالمونو گرفت.
بازی با برنامه خاصی اجرا نمی شه. من گرفتم و بعد نصب کردم همین. بعد کپی کرک و بعدش بازی.

masoud93
23-03-2009, 12:59
بازی با برنامه خاصی اجرا نمی شه. من گرفتم و بعد نصب کردم همین. بعد کپی کرک و بعدش بازی.

بازی با برنامهی خاصی اجرا نمیشه تریلر با برنامهی خاصی اجرا میشه.

glsmart
23-03-2009, 18:20
من نسخه روسی رو دارم و این فایل هایی که آپلود شدن کاملا مثل همون فایلها هستند اگه کسی راه حلی که تست شده پیدا کنه لطفا برای ما هم بذاره مرسی:5:

mehdy.z
23-03-2009, 23:09
من نسخه روسی رو دارم و این فایل هایی که آپلود شدن کاملا مثل همون فایلها هستند اگه کسی راه حلی که تست شده پیدا کنه لطفا برای ما هم بذاره مرسی:5:

نه دوست عزیز مثل اینکه مشکل بزرگتر از این حرفهاست با توجه به فایلهایی که دوستمون گذاشتند و تحقیقاتی و سر وکله ای که من توی این دو روزه با بازی داشتم فهمیدم که اصلا توی نسخه روسی هم یه جورایی فونت های انگلیسی وجود داره و این انگلیسی شد فونتها تقریبا یه کار کاملا تخصصی هستش و به این راحتیها نیست:13:(فکر کنم باید به موتور بازی بفهمونی که از فونتهای انگلیسی به جای روسی استفاده کنه مثل همین تبدیل کردن مکالمه ها به انگلیسی...)

Turok-71
24-03-2009, 01:35
دوست عزیز اگه خوب دقت میکردی میدیدی گفتم تریلر بازی نه خود بازی.
با کویک تایم اجرا میشه که من ندارمش.:41:

shahinSssS
24-03-2009, 15:16
هیچ راهی برای اینگلیسی کردن بازی نیست من صدا را درست کردم ولی نوشته ها همش نقطه میاد

اینجا ببینید میشه کاری کرد:

mehdi30nema
24-03-2009, 19:16
دوستان من یک جای بازی گیر کردم .
اونجایی که یه غولی شبیه به گوریل روی سقف هست چند بار که میزنمش میاد پایین و لی دیگه نمیشه زدتش. چی کار باید بکنم ؟

mehdi30nema
25-03-2009, 21:08
دوستان من یک جای بازی گیر کردم .
اونجایی که یه غولی شبیه به گوریل روی سقف هست چند بار که میزنمش میاد پایین و لی دیگه نمیشه زدتش. چی کار باید بکنم ؟

کسی جواب منو نمیده ؟

mr bahram
25-03-2009, 22:20
اون تیغه تو دستشو اتیشی کن به اون پرتاب کن هنگامی که وایمیسته برو نزدیکش و کلید اسپیس رو فشار بده

mehdi30nema
26-03-2009, 10:45
اون تیغه تو دستشو اتیشی کن به اون پرتاب کن هنگامی که وایمیسته برو نزدیکش و کلید اسپیس رو فشار بده

این ماله زمانی هست که رو سقفه . سه بار که میزنمش میاد پایین و دیگه بالا نمیره بعد نمیشه زدتش.

mehdy.z
26-03-2009, 17:59
این ماله زمانی هست که رو سقفه . سه بار که میزنمش میاد پایین و دیگه بالا نمیره بعد نمیشه زدتش.

منم دقیقا همینجا گیر کردم ؟؟؟

salaryy
26-03-2009, 18:57
منم دقیقا همینجا گیر کردم ؟؟؟

سلام بر شما
بعد از این که سه بار میزنیش میاد پایین بازم با آتیش میزنیش هر دفه که با آتیش میزنیش با توفنگو نارنجک میافتی به جونش
میمیره!:10:

NINTENDO_DS
26-03-2009, 21:12
هنوز توی بازی دارک سکتور هستین بابا این بازی دیگه کاری نداره که
از این بازی آسونتر دیگه نیست

kingmohsen
27-03-2009, 17:55
هیچ راهی برای اینگلیسی کردن بازی نیست من صدا را درست کردم ولی نوشته ها همش نقطه میاد

اینجا ببینید میشه کاری کرد:

پیام های خصوصیت رو یه چک بکون

salaryy
27-03-2009, 20:04
داداشی مرسی که تشکر کردی
حالا شما یه راهمایی بکن صدای تفنگ دشمن و را رفتنشون تو pc من نمیاد همین نسخه رو رو pc رفیقم ریختیم مشکلی نداشت مشکل از کجاست؟!!

mehdy.z
28-03-2009, 20:53
داداشی مرسی که تشکر کردی
حالا شما یه راهمایی بکن صدای تفنگ دشمن و را رفتنشون تو pc من نمیاد همین نسخه رو رو pc رفیقم ریختیم مشکلی نداشت مشکل از کجاست؟!!

این جور مشکلات ممکنه از directx باشه مال بازی رو دوباره نصب کن ببین چی میشه...

Red Sky 09
28-03-2009, 20:57
بازی رو امرو گرفتم خیلی بازیه باحالیه بچه ها میدونستید وقتی سه بار بوم رنگ اپگرید میشه اگه c روبزنین دوباره c رو نگه دارید میتونید بوم رنگ رو با موس کنترل میکنید خیلی جالب بود

BioHazard
29-03-2009, 11:42
سلام
ممنون بچه ها ، باز اون Font هایی که گزاشتید CRC Failed میدن

فقط یک سوال ، اون زره که با دستش درست میکنه، توی آپگرید بعدی که میشه ، فقط زمانش زیاد تر میشه؟
فونت های من درست نیست ، بخاطر همین توضیخات ، آپگرید دوم دستش رو نتونستم بخونم

بازیش فوق العاده آسونه ، حداقل Resident Evil 4 ، از این سخت تر بود ، با اینکه خود Resident Evil 4 بازم آسون بود

mehdy.z
29-03-2009, 17:11
سلام
ممنون بچه ها ، باز اون font هایی که گزاشتید crc failed میدن

فقط یک سوال ، اون زره که با دستش درست میکنه، توی آپگرید بعدی که میشه ، فقط زمانش زیاد تر میشه؟
فونت های من درست نیست ، بخاطر همین توضیخات ، آپگرید دوم دستش رو نتونستم بخونم

بازیش فوق العاده آسونه ، حداقل resident evil 4 ، از این سخت تر بود ، با اینکه خود resident evil 4 بازم آسون بود

نه فکر کنم تعدادش بیشتر میشه یعنی قبلا یه بار می تونستی ایجادش کنی ولی بعد آپگرید سه بار پشت سر هم...
در ضمن همین طور که توی پستهای قبلی گفتم طبق کل کلی که من با بازی کردم و فایلهایی که دوستمون گذاشتند فهمیدم که توی نسخه ی روسی هم فونتهای انگلیسی هست(لااقل من اینجوری نتیجه گرفتم) ولی باید به موتور بازی بفهمونی که از اونها استفاده کنه(یه جورایی مثل حرف زدنها) که دست کم من یکی بلد نیستم :41:

BioHazard
29-03-2009, 20:49
نه فکر کنم تعدادش بیشتر میشه یعنی قبلا یه بار می تونستی ایجادش کنی ولی بعد آپگرید سه بار پشت سر هم...
در ضمن همین طور که توی پستهای قبلی گفتم طبق کل کلی که من با بازی کردم و فایلهایی که دوستمون گذاشتند فهمیدم که توی نسخه ی روسی هم فونتهای انگلیسی هست(لااقل من اینجوری نتیجه گرفتم) ولی باید به موتور بازی بفهمونی که از اونها استفاده کنه(یه جورایی مثل حرف زدنها) که دست کم من یکی بلد نیستم :41:

آره میشه 3 بار پشت سر هم زد
بعد گفتم ، احتمالا کرکی که من داشتم روسیش کرد ، چون کرک Installer داشت و نصب شد
و یک چیزه دیگه ، آپگرید هایی که رو اسلحه ها میزاریم ، میشه بر داشتشون و یکی دیگه گزاشت؟

mehdy.z
29-03-2009, 22:59
آره میشه 3 بار پشت سر هم زد
بعد گفتم ، احتمالا کرکی که من داشتم روسیش کرد ، چون کرک installer داشت و نصب شد

فکر کنم این کرک رو همه داشتند حتی کسانی که نسخه انگلیسی رو داشتند...

و یک چیزه دیگه ، آپگرید هایی که رو اسلحه ها میزاریم ، میشه بر داشتشون و یکی دیگه گزاشت؟

تا اونجا که من فهمیدم باید کلا اسلحه رو بفروشی و بعد دوباره بگیری و آپگریدش کنی که خیلی گرون در میاد(خریداره بی مروت خیلی گرون جونه:31:)

BioHazard
30-03-2009, 09:26
فکر کنم این کرک رو همه داشتند حتی کسانی که نسخه انگلیسی رو داشتند...

تا اونجا که من فهمیدم باید کلا اسلحه رو بفروشی و بعد دوباره بگیری و آپگریدش کنی که خیلی گرون در میاد(خریداره بی مروت خیلی گرون جونه:31:)

آره بی مروت گرون هم میکنه تاره ، انگار عیدی میخواد:31:
پس باید برم دنبال کرک جدید ، چون این کرک مثل خریداره ، بی مروت هست ، بعضی از فولدر هارو پاک میکنه:18:

Khashayar King
31-03-2009, 16:25
من یه قسمت که یه قول نقره ای میاد گیر کردم همون که بالای ستون ها میره و سنگ پرتاب میکنه!!!
کسی میتونه کمکم کنه؟! بی زحمت
شاد باشید :4:

J A V I D
31-03-2009, 23:19
آقا يه سوال اين اسلحه كه دستش مي گيره چند تا بوق مي زنه بعد اسلحه يهو از دستش مي افته نمي شه كاري كرد اين چنگولش در نياد كه اسلحه نيافته !

Khashayar King
31-03-2009, 23:24
آقا يه سوال اين اسلحه كه دستش مي گيره چند تا بوق مي زنه بعد اسلحه يهو از دستش مي افته نمي شه كاري كرد اين چنگولش در نياد كه اسلحه نيافته !

نه اینا همه به خاطر ویروسیه که به دست راستش منتقل شده شما باید از خریدار هی زیر زمینی صلاح های مخصوص خریداری کنید

من یه قسمت که یه قول نقره ای میاد گیر کردم همون که بالای ستون ها میره و سنگ پرتاب میکنه!!!
شاد باشید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کسی نبود؟

Jocker
31-03-2009, 23:36
دوستان من بازی را بدون هیچ مشکلی نصب می‌کنم ولی هنگام اجرا بدون هیچ اخطاری از بازی بیرون می‌آید و بازی اجرا نمی‌شود.

هم در ویندوز اکس پی و هم ویستا امتحان کردم همینجوری بود...

اشکال از کجاست

mehdy.z
31-03-2009, 23:54

نه اگه واقعا اسلحه رو میخوای باید بری توی فروشگاه بخری...
اصلا سبکش اینجوریه که اسلحه بعد یه مدتی از بین میره مگه اسلحه ای خریده باشی.

J A V I D
01-04-2009, 01:55
البته من رو ايكس باكس بازي مي كردم و زياد جلو نرفتم وقتي هم فهميدم نسخه پي سي هست بي خيال شدم صبر كردم تا پي سيش بياد ديشب دانلودش كردم و نصب كردم هنوز به جايي نرسيدم كه چيزي بخرم ( كلا يكي دو ساعت بيشتر بازي نكردم )... ممنون از توضيحات دوستان ...

Xx Hossein xX
01-04-2009, 10:39
سلام ....
من این بازی رو گرفتم اولش زبانش روسی بود بعد تو سی دیش توضیح داده بود چطوری باید انگلیسیش کنم اون کارو کردم دیالوگاش انگلیسی شد اما به جای همه ی نوشته ها ستاره میزاره اینم یه عکس از منوش(
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید )

خیلی نصب مزخرفی داشت رزولیشن رو باید از یه جایی تو نوت پد تغییر میدادم !!!!!
بنظرتون اوون نوشته هاشو چطوری درست کنم ؟؟؟؟؟؟

salaryy
01-04-2009, 10:46
نه اینا همه به خاطر ویروسیه که به دست راستش منتقل شده شما باید از خریدار هی زیر زمینی صلاح های مخصوص خریداری کنید

کسی نبود؟

سلام دادشی
یه خورد تاپیک و نگاه میکردی بد نبودا!!!
تو پست 92 برات توضیح دادم:11:

salaryy
01-04-2009, 10:49
شاد باشید

کسی نبود؟

داداشی یه کم تاپیک و نگا میکردی بد نبودا !!!

تو پست 92 برات توضیح دادم:5:

J A V I D
01-04-2009, 10:59
اينجا يه محلي بود همه رو كشتم ، حالا يه دري جلومه بستس چيكار بايد بكنم ! اينم عكس اونجايي كه گير كردم !

mehdi30nema
01-04-2009, 11:33
اينجا يه محلي بود همه رو كشتم ، حالا يه دري جلومه بستس چيكار بايد بكنم ! اينم عكس اونجايي كه گير كردم !

وقتی کلید c رو میزنی تا بومرنگ پرتاب شه دوباره cرو فشار بده تا دوربین به بومرنگ منتقل بشه . بعد بومرنگ رو هداین کن که به اون کلید قرمز رنگ اونور درب بخوره تا درب باز بشه

Khashayar King
01-04-2009, 12:07
سلام بر شما
بعد از این که سه بار میزنیش میاد پایین بازم با آتیش میزنیش هر دفه که با آتیش میزنیش با توفنگو نارنجک میافتی به جونش
میمیره![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داداشی یه کم تاپیک و نگا میکردی بد نبودا !!!

تو پست 92 برات توضیح دادم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون مشکل من اینه که نمیدونم با چی بزنمش تا بیاد پایین؟!
ممنون میشم بیشتر توضیح بدین
شاد باشید

kourosh4
01-04-2009, 16:56
سلام خدمت بچه های p30
دیشب بازی رو خریدم و عالیه حدود 7-8 مرحله رو رفتم و و دو تا مشکل دارم
اول اینکه زبان منوی بازی خرابه و دوم اینکه نمیتونم رزولیشن بازی رو بالا ببرم فکر کنم مشکل از کارتم باشه که ati هست چون بازی از فیلیپس پشتیبانی میکنه که کارتم نداره
در ضمن توی ویستا بازی میکنم ولی بازی خوب اجرا میشه و فقط نمیتونم رزولیشن رو بالا ببرم
اگه کسی میتونه کمکم کنه ممنون میشم

kingmohsen
01-04-2009, 17:55
برای کسانی که با اون غوله که از ستون میره بالا مشکل داشتن باید بگم که
باید با آتیش اون رو از روی ستون ها بندازین
بعد برین جلوش اسپیس بزنید که بهش تیر بزنه
بعد از 3 بار انجام اینکار بعد باید بهش آتیش بزنید و لحظه ای که در حال سوختنه با نارنجک و تیر بیوفتی به جونش
انقدر این کار رو بکنید تا بمیره

kingmohsen
01-04-2009, 18:06
برای اینگلیسی کردن دیالوگها برین توی فایل ds اون رو با notepad باز کنید و جایی که دوشته ru رو به en تغییر دهید تا صحبت ها انگلیسی بشه

برای انگلیسی کردن منو هم برید محل نصب بازی به فولدر cache.windows بعد فایل h.misc.cache رو پیدا کنید
ازش یه کپی بگیرید و یه جای دیگه paste کنید
بعد اسم فایل paste شده رو بکنید h.misc_ru.cache بعد اون رو برید توی همون فولدر cache.windows کپی کنید
یه فایل به همین اسم اونجا وجود داره
زمانی که پرسید روی اون فایل کپی بزنم شما yes بزنید

به همین راحتی

بازی رو شروع کنید
حالا هم منو اینگلیسی شده هم صحبت ها و هم زیر نویس ها

اما قبلش بگم که منو 100 درصد انگلیسی نمی شه اما حدود 90 درصد منو انگلبسی میشه
ناراحت نباشید اونجا هایی که انگلیسی نیستن اینقدر کم و به درد نخوره که اصلا به چشم نمی یاد
ولی زیر نویسها و نوشته های توی بازی 100 درصد انگلیسی می شن

kingmohsen
01-04-2009, 18:12
سلام خدمت بچه های p30
دیشب بازی رو خریدم و عالیه حدود 7-8 مرحله رو رفتم و و دو تا مشکل دارم
اول اینکه زبان منوی بازی خرابه و دوم اینکه نمیتونم رزولیشن بازی رو بالا ببرم فکر کنم مشکل از کارتم باشه که ati هست چون بازی از فیلیپس پشتیبانی میکنه که کارتم نداره
در ضمن توی ویستا بازی میکنم ولی بازی خوب اجرا میشه و فقط نمیتونم رزولیشن رو بالا ببرم
اگه کسی میتونه کمکم کنه ممنون میشم

برو فولدر setting اون چنا فایل رو با note pad باز کن ببین کجا نوشته 800 در 600 بعد اون رو با رزولیشنی که می خای عوض کن
اگه اینطوری نشد برو توی سیو های بازی همین کار رو اونجا بکن

Amir_Ariamehr2003
01-04-2009, 18:42
من که میخوام DS رو با نوتپد اجرا کنم راست کلیک که روش میکنم چیزی بنام Open With نداره که با نوتپد اجراش کنم اون کار دوم رو که گفتی انجام دادم ولی کلا الان منو ها هیچ نوشته ای نداره

mehdy.z
01-04-2009, 19:05
برای اینگلیسی کردن دیالوگها برین توی فایل ds اون رو با notepad باز کنید و جایی که دوشته ru رو به en تغییر دهید تا صحبت ها انگلیسی بشه

برای انگلیسی کردن منو هم برید محل نصب بازی به فولدر cache.windows بعد فایل h.misc.cache رو پیدا کنید
ازش یه کپی بگیرید و یه جای دیگه paste کنید
بعد اسم فایل paste شده رو بکنید h.misc_ru.cache بعد اون رو برید توی همون فولدر cache.windows کپی کنید
یه فایل به همین اسم اونجا وجود داره
زمانی که پرسید روی اون فایل کپی بزنم شما yes بزنید

به همین راحتی

بازی رو شروع کنید
حالا هم منو اینگلیسی شده هم صحبت ها و هم زیر نویس ها

اما قبلش بگم که منو 100 درصد انگلیسی نمی شه اما حدود 90 درصد منو انگلبسی میشه
ناراحت نباشید اونجا هایی که انگلیسی نیستن اینقدر کم و به درد نخوره که اصلا به چشم نمی یاد
ولی زیر نویسها و نوشته های توی بازی 100 درصد انگلیسی می شن

بابا کار درست:46:
خودت کشفش کردی ما قبلاخودمون رو کشتیم نتونستیم کاریش کنیم:41:

در ضمن کسانی که بازی رو تموم کردند مال شما هم همینجور بی سروته تموم شد مال من که نه فیلمی نه چیزی که بعد از اتمام بازی بهمون حال بده(منظورم از نظر داستانه)...

Xx Hossein xX
01-04-2009, 20:42
من تو اوون قبرستونه گیر کردم !
اونجایی که از اوون قیرا رو در هست میخوام آتیشش بزنم ، اما تا بیام اون نیم دایره ی دور قبرستون رو دور بزنم آتیشه بوم رنگم خاموش میشه باید سریع بازی کنم(هزار بار دورش دوییدم اما نتونستم !!!!!!!!! ) یا راه دیگه ای داره ؟!از اونجا دو تا عکس گرفتم شاید کمکتون کنه که بهم کمک کنین !!

مممنون

Amir_Ariamehr2003
01-04-2009, 22:38
آقا من چه جوری با Notepad فایل DS رو باز کنم؟ آخه Open With نداره با راست کلیک روی فایل

mehdy.z
01-04-2009, 22:57
اونجایی که از اوون قیرا رو در هست میخوام آتیشش بزنم ، اما تا بیام اون نیم دایره ی دور قبرستون رو دور بزنم آتیشه بوم رنگم خاموش میشه باید سریع بازی کنم(هزار بار دورش دوییدم اما نتونستم !!!!!!!!! ) یا راه دیگه ای داره ؟!از اونجا دو تا عکس گرفتم شاید کمکتون کنه که بهم کمک کنین !!

مممنون

شما یه مشعل وسط راه هست(یه جایی بالای سرت) اول اون رو روشن کن بعد از طریق اون می تونی راه رو باز کنی؟

آقا من چه جوری با Notepad فایل DS رو باز کنم؟ آخه Open With نداره با راست کلیک روی فایل

منظور فایل ds توی پوشه Configs هستش که اصلا به طور پیش فرض با notepad باز میشه...
خوب اگر هم باز نشد کاری نداره اول برنامه notepad رو باز کن بعد از طریق open file برو سراغش...

Amir_Ariamehr2003
02-04-2009, 00:20
آقا کار ها رو انجام دادم کلا منوهام رفت هیچ نوشته ای نداره

Khashayar King
02-04-2009, 00:28
نقد و برسی Dark Sector توسط Khashayar King برای Forum.P30world
نکته:این نقد کاملا توسط خودم نوشته شده
در صورت کپی کردن منبع رو فراموش نکنین

نقد رو برای نخسه پی سی نوشتم
راستی عکس ها بزرگ هستند و کمی صبر میخواهند (برای Dial-up های عزیز
--------------------------------------------
نام:Dark Sector
سازنده:Digital Extremes
ناشر:D3
سبک:Sci-Fi Shooter
تاریخ انتشار:نخسه پی سی Mar 24, 2009
پلتفورم:PC,PS3,X360
مقدمه:
بازی Dark Sector بلاخره برای پی سی منتشر شد بازی کاملا کپی بر داری از بازی های Resident Evil 4 و Gears Of War هست متاسفانه خلاقیت به خصوصی در بازی دیده نمیشه و سازندگان در کل خوب کپی کردن رو بلد بودن و هیچ خلاقیتی به خرج ندادن ولی در کل بازی خوبی از اب در اومده و به افرادی که بازی های تلفیقی دوست دارن پیشنهاد میشه

داستان:
داستان بازی کاملا از بازی Re 4 الهام گرفته شده!!!!(چه قد کپی؟)
هایدن جوانی که از طرف امریکا به روسیه برای جاسوسی فرستاده میشه بعد از انجام دادن ماموریت خود که تقریبا تمام شده بود توسط موجودی که به ویروسی الوده بود مسموم میشه و دست راستش این ویروس رو در یافت میکنه او متوجه قابلیت هایی در خودش میشه و تیغه ای سه لبه از کف دست اون در میاد (مانند بوم رنگ) از الان هایدن به دنبال دو هدف بود (تکمیل ماموریت و درمان خود") اینها فقط قسمتی از داستان بازی Dark sector هست به بخش داستان باید نمره کامل داد چون میشه گفت جذاب گیرا و جالب هست و باعث میشه شما کنجکاو شید و به ادامه راه تشویق شید!
گیم پلی:
بازی یه چیز کاملا کپی برداری شده از Gears of War هست همچنین Re4 نواوری گیم پلی -0- هست شما اگر از دو بازی RE4 یا GeOW خوشتون بیاد حتما از Dark Sector هم خوشتون میاد (بدون درنگ) بزارید اینطور بگم
Rezident Evil4 +Gears Of War +گرافیک خیلی خوب =Dark Sector
شما در بازی بعد از الوده شدن به ویروس نمیتونید از اسلحه دشمنان استفاده کنید ولی میتونید از فروشنده های زیر زمینی تفنگ خریداری کنید که شامل: کلت , کلاش , شات گان و یوزی میباشد البته اسلحه دشمنان هم متنوع نیست و شامل شاتگان و کلاشینکوف روسیه ای میباشد
تیغه سه لبه باحال ترین بهترین مرگبار ترین سریع ترین اسلحه بازی هست شما میتونید با استفاده از این تیغه مهمات رو از راه دور به خود برسانید یا با تلفیق اون با عنصر های اتیش و یخ و الکتریسیته به دشمنان شک وارد کنین و راه های بسته شده رو باز کنید
وقتی تیغه قسمتی از بدن دشمنان رو میبره انها اون قسمت رو میگیرند و فریاد میزنند در بازی دو نوع دشمن دارید که دشمنان انسانی و زامبی ها اون رو تشکیل میدن دشمن های انسانی اغلب کاور میگیرند و مواظب خودشونن ولی زامبی ها با سرعت خیلی زیاد به سمت شما میان و شما رو شکه میکنن دیگه مثه RE4 یک ساعت ناز زامبی نمیکشید تا بیاد !!
گرافیک:
گرافیک بازی واقعا زیبا و عالی طراحی شده نور پردازی که وا قعا عالی شبیه سازی شده و انعکاس و براقیت خود را به رخ بازیباز میکشد عنصر های بازی زیبا و عالی طرحی شده اند و شما رو حیرت زده میکنند گرافیک بازی در سطح بازی های امروزی (حتی بالاتر) قرار دارد و کاملا شما را راضی میکند

صدا گذاری:
میوزیک بازی یکی از بهترین هاست همچنین صدای کارکتر ها هم خیلی خوب ضبط شده و مشکلی نداره!

سخن اخر:
بازی واقعا عالی و دیدنی بود به شما ها هم پیشنهاد میکنم حتما یه دنه واسه خودتون بگیرید و لذتشو ببرید ببخشید اگه نقد کوتاهی بود

شاد باشید خشایار

mehdy.z
02-04-2009, 03:17
آقا کار ها رو انجام دادم کلا منوهام رفت هیچ نوشته ای نداره

اصلا از اینجا دانلود کن بگذار به جای فایل ds اصلی که توی پوشه configs بازی هست:

Khashayar King
02-04-2009, 14:50
سلام دقت کنید اگه پایین بیاید اون بالا یه دیواری که نزدیک به راه بسته شده هست یه مشعل بزرگه اتیش رو به سمت اون بفرستید تا مشتعل شه بعد به راحتی میتونید راهتون رو باز کنید!

Xx Hossein xX
03-04-2009, 16:05
سلام ....
من دوباره یه جا گیر کردم !!!
این غول رو چطوری بکشم ؟؟ البته خودم تا یه جاهایی پیشرفت کردم اما وقتی میره بالای اون ستونا و یخ پرت میکنه دیگه نمیدونم باید چیکار کنم ..

ممنون ..

behroz3666
03-04-2009, 20:14
سلام دوستان
من تو اجرای بازی مشکل دارم
وقتی میخوام اجرا کنم این ارور رو میده
دوستان لطفا راهنمایی کنن کف کردیم

BioHazard
03-04-2009, 20:58
سلام ....
این غول رو چطوری بکشم ؟؟ البته خودم تا یه جاهایی پیشرفت کردم اما وقتی میره بالای اون ستونا و یخ پرت میکنه دیگه نمیدونم باید چیکار کنم ..

ممنون ..

منم همین جا هستم ، باید بوم رو بخیش کنی و بعد توی آب گیرش بندازی و تا میتونی بزنیش

راستی گلوله های Rifle کمیاب نیست؟ من Magnum گرفتم بهتر بود

Khashayar King
04-04-2009, 13:25
سلام دوستان
من تو اجرای بازی مشکل دارم
وقتی میخوام اجرا کنم این ارور رو میده
دوستان لطفا راهنمایی کنن کف کردیم
راه های زیر را انجام دهید!!!:::
1.کرک بدون مشکل رو دانلود کنید
2.اگر درست نشد دوباره بازی رو نصب کنید
3.ممکن مشکل از پچ هم باشه!

farryad
04-04-2009, 13:40
بازيش ارزش وقت گذاشتن رو داره دوستان؟

my life is barca
04-04-2009, 15:46
سلام من رفتم پاساز ولیعصر به هر کی گفتم گفت یا نداریم یا نیومده تو رو خدا یکی به ما یه آدرس درست و حسابی تو تهرون بده که ما بریم بازی رو بگیریم ---والا ما به هر کی میگیم میگه بورو بگرد همه جا داره

farryad
04-04-2009, 18:37
من اين بازي رو نصب كردم اما همچين اروري ميده دوستاني كه بلدن راهنمايي كنن.
unable to find physcX

aghamajid1369
04-04-2009, 19:04
من اين بازي رو نصب كردم اما همچين اروري ميده دوستاني كه بلدن راهنمايي كنن.
unable to find physcX
دوست من باید برنامه Physc رو نصب کنی قاعدتا باید توی DVD باشه

farryad
04-04-2009, 19:59
نيست همچين برنامه اي
آيا ميشه دانلودش كرد؟

Amir_Ariamehr2003
04-04-2009, 20:47
اصلا از اینجا دانلود کن بگذار به جای فایل ds اصلی که توی پوشه configs بازی هست:

سلام آقا مهدی:10: راستش این کا رو هم انجام دادم بازم کارم راه نیفتاد و همون مشکل قبلی رو دارم:19:

aghamajid1369
04-04-2009, 23:41
این برنامه معروفیه توی اینترنت بگردی پیدا میشه
توی Google یه سرچ بزن

mehdy.z
05-04-2009, 01:27
سلام آقا مهدی:10: راستش این کا رو هم انجام دادم بازم کارم راه نیفتاد و همون مشکل قبلی رو دارم:19:

یعنی شما میخوای بگی اصلا اینجور فایلی توی پوشه Configs نداری؟

نيست همچين برنامه اي
آيا ميشه دانلودش كرد؟

از اینجا دانلود کن:

Amir_Ariamehr2003
05-04-2009, 01:49
دارم مهدی جان ولی بازم منو ندارم یعنی همون منوی روسی هم از بین رفته چه برسه انگلیسی ولی دیالوگهای توی بازی انگلیسی شدن و من میخوام منو داشته باشم تا کلیدهای بازی رو بتونم تنظیم کنم

mehdy.z
05-04-2009, 02:05
دارم مهدی جان ولی بازم منو ندارم یعنی همون منوی روسی هم از بین رفته چه برسه انگلیسی ولی دیالوگهای توی بازی انگلیسی شدن و من میخوام منو داشته باشم تا کلیدهای بازی رو بتونم تنظیم کنم

خوب برای بقیه شم طبق این پست عمل کن مشکلت حل میشه:46::

reza_r
05-04-2009, 15:17
دوستان من چپتر4 هستم اما بازی اصلا حال نمیده!روند بازی همینطوره!من موندم رو 360 با دسته اینطوری سخته!
شما با صفحه کلید چطوری بازی میکنین!!

farryad
05-04-2009, 19:31
من وقتي داخل بازي ميشم صفحه خيلي تاره سخت ميشه ديد
كسي به همچين مشكلي برخورده راهنمايي كنه؟

mehdy.z
05-04-2009, 20:39

شاید سیستمت نمیکشه

دوستان من چپتر4 هستم اما بازی اصلا حال نمیده!روند بازی همینطوره!من موندم رو 360 با دسته اینطوری سخته!

آره یه خورده کلیدهای فعال بازی زیاده...

شاید سیستمت نمیکشه برو توی قسمت تنظیمات بازی و گرافیکت رو بیار پایین...

p30 vahid
05-04-2009, 21:39
سلام

این جا چه باید کرد؟!!!!!!!

mehdy.z
05-04-2009, 23:29
سلام

این جا چه باید کرد؟!!!!!!!

اگه یه گشت میزدی پیدا جوابت رو میکردی:

farryad
06-04-2009, 11:54
اين بازي ترينر داره؟

J A V I D
06-04-2009, 18:57

جالبه چون با دسته ايكس باكس اصلا نمي تونستم راحت بازي كنم ، با كيبورد راحت تره !!! الكي بازيشو واسه ايكس باكس خريديم !

BioHazard
06-04-2009, 20:50
سلام ....

ممنون ..

اینکه کاری نداشت ، باید با یخ گیرش بندازی و بزنیش ، آخر سر قرمز میشه برو سمتش Space بزن

mohammad_twe
07-04-2009, 14:06
سلام من اينجا گير کردم چه کنم ؟؟ مشعل ها هم روشن میکنم اما یکی از اون تار هارو باید بسوزنم که تا میام بسوزونم خواموش میشه اون که دستشه

LORD GAMES
07-04-2009, 16:16
سلام
دوستان میخواستم بپرسم این بازی ارزش خریدن داره یا نه بازیش چجوریه؟

mehdy.z
07-04-2009, 19:14
سلام من اينجا گير کردم چه کنم ؟؟ مشعل ها هم روشن میکنم اما یکی از اون تار هارو باید بسوزنم که تا میام بسوزونم خواموش میشه اون که دستشه

شما عکست معلوم نیست ولی ببین مشکلت طبق این پسته خوب طبق جواب عمل کن :

سلام
دوستان میخواستم بپرسم این بازی ارزش خریدن داره یا نه بازیش چجوریه؟

به نظر من که بازیه خوبیه مخصوصا اگه از بازی gear of war خوشت میاد باهاش حال میکنی...

mohammad_twe
09-04-2009, 12:20
مرحله 5 وقتی وارد میشم یه قوله :d اهنی هست چه جوری بکشمش؟؟؟ با برق هم میزنم نمیمیره ؟؟!!

my life is barca
09-04-2009, 15:12
سلام وقتی من بازی رو اجرا میکنم نوشته ها و دیالوگها انگلیسی هست ولی اصلا منو ندارم

BioHazard
09-04-2009, 18:20
مرحله 5 وقتی وارد میشم یه قوله :d اهنی هست چه جوری بکشمش؟؟؟ با برق هم میزنم نمیمیره ؟؟!!

یک عکس بزار ، ببینیم کدوم آدم آهنی رو میگی

mohammad_twe
09-04-2009, 22:15
اینم عکسش ؟؟

mohammad_twe
10-04-2009, 16:33
یکی به ما نمیگه چه کنیم ؟؟؟؟؟

mehdy.z
10-04-2009, 16:58
یکی به ما نمیگه چه کنیم ؟؟؟؟؟

شما اول اسلحه دستت رو برقدار کن بزن بهش تا ماشینه به اصطلاح قاطی کرد بدو برو پشت سرش طرفی که سوارشه رو بنداز پایین (فکر کنم با کلید space باشه)خودت سوارش شو حالشو ببر:31:

Scary Feelings
10-04-2009, 22:13
سلام...
من تو همون مرحله که باید اون یکی ادمه که شبیه خودته و شمشیرش بزرگتره گیر کردم...چطوری بکشمش؟!

mehdy.z
11-04-2009, 00:32
سلام...
من تو همون مرحله که باید اون یکی ادمه که شبیه خودته و شمشیرش بزرگتره گیر کردم...چطوری بکشمش؟!

از دستش اونقدر فرار کن تا مجور بشه شمشیرش رو پرت کنه وقتی اینکار رو کرد بوسیله شمشیرش مال خودت رو برقدار کن و سپس به صورت قدرتی به طرفش پرت کن وقتی بهش خورد(می تونی با کلید c کنترلش کنی) و یه جورایی رنگش قرمز شد بهش نزدیک شو و کلیدهایی که می خواد بزن....

Scary Feelings
11-04-2009, 14:37
مممنون...یه سوال دیگه!!!!(خودم حوصلم نمیشه امتحان کنم : دی)اون پیرمرده چی؟وقتی چنگک های اون غولش رو میزنم و میخواد بیاد پایین یهو میمیرم :((

mehdy.z
11-04-2009, 20:33
مممنون...یه سوال دیگه!!!!(خودم حوصلم نمیشه امتحان کنم : دی)اون پیرمرده چی؟وقتی چنگک های اون غولش رو میزنم و میخواد بیاد پایین یهو میمیرم :((

درست توی همون لحظه قبل از اینکه بمیری باید به صورت قدرتی تیغه رو به طرفش پرت کنی(البته فکر کنم در حالتی که تیغه برقداره)...

hosseincode2008
14-04-2009, 19:53
بالاخره نوبت اين بازي هم رسيد تا بازيش كنم ! ديگه مطمئن شدم كه نبايد به امتياز ها و نقد هاي اين سايت هاي درپيت توجه كرد . بازيش به نظر من خيلي خوبه هر چند كه همون اولين ثانيه ها بازي خودش يكي از مشكلاتش يا بهتره بگم باگ هاش رو تابلو كرد . يكي از بزرگترين مشكلات اين بازي علاوه بر اونايي كه ميدونيد باگ فرو رفتن بدن كاراكتر تو اشيا و در و ديوار هست ، همون طور كه گفتم همون اول اون مرده پاشو ميذاره تو كشتي پاش ميره تو زمين ! يا وقتي به طرف كمد يا ديوار ميريم سر كاراكتر ميره تو . اين موقع من ضدحال خوردم ولي وقتي گيم پلي خوب و از همه مهمتر لذت بخش بودن بازي رو ديدم اميدوار شدم . ميان پرده ها هم تا اينجا خوبن من تو هر دوتايي كه ديدم شوك بهم وارد شد ! صداگذاري بازي هم توجهمو به خودش جلب كرد . گرافيك هم خوبه ...
درسته كه ميگن اين بازي همه چيزشو از يه جاي ديگه كپي كرده ولي از اونا خيلي خوب استفاده كرده و هميشه ميگن " يه تقليد خوب بهتر از نوآوري بيجاست " !!
من كه از بازي خيلي خوشم اومده و به كساني كه دودل هستن كه بازي رو بخرن يا نه پيشنهاد ميكنم كه حتما بخرن !!!!

ويرايش : يادم رفته بود از موزيك جالب بازي تعريف كنم و همچنين از هوش مصنوعي ذره اي ضعيف بازي گلايه !!

pedram_sad
14-04-2009, 22:10
بالاخره نوبت اين بازي هم رسيد تا بازيش كنم ! ديگه مطمئن شدم كه نبايد به امتياز ها و نقد هاي اين سايت هاي درپيت توجه كرد . بازيش به نظر من خيلي خوبه هر چند كه همون اولين ثانيه ها بازي خودش يكي از مشكلاتش يا بهتره بگم باگ هاش رو تابلو كرد . يكي از بزرگترين مشكلات اين بازي علاوه بر اونايي كه ميدونيد باگ فرو رفتن بدن كاراكتر تو اشيا و در و ديوار هست ، همون طور كه گفتم همون اول اون مرده پاشو ميذاره تو كشتي پاش ميره تو زمين ! يا وقتي به طرف كمد يا ديوار ميريم سر كاراكتر ميره تو . اين موقع من ضدحال خوردم ولي وقتي گيم پلي خوب و از همه مهمتر لذت بخش بودن بازي رو ديدم اميدوار شدم . ميان پرده ها هم تا اينجا خوبن من تو هر دوتايي كه ديدم شوك بهم وارد شد ! صداگذاري بازي هم توجهمو به خودش جلب كرد . گرافيك هم خوبه ...
درسته كه ميگن اين بازي همه چيزشو از يه جاي ديگه كپي كرده ولي از اونا خيلي خوب استفاده كرده و هميشه ميگن " يه تقليد خوب بهتر از نوآوري بيجاست " !!
من كه از بازي خيلي خوشم اومده و به كساني كه دودل هستن كه بازي رو بخرن يا نه پيشنهاد ميكنم كه حتما بخرن !!!!

ويرايش : يادم رفته بود از موزيك جالب بازي تعريف كنم و همچنين از هوش مصنوعي ذره اي ضعيف بازي گلايه !!
هیچ کدوم از این bug هایی که گفتی تو نسخه xbox 360 که یک سال پیش اومد و تمامش کردم نبود
و گرافیک هم خیلی بالاتر از این نسخه port شده pc بود

راستی از کدوم بازی تقلید کرده ؟
wanted : weapons of fate رو میدونم که حسابی از این تقلید کرده

harrypotter
15-04-2009, 17:31
من توی این مرحله موندم چیکار کنم؟

resident_evil
15-04-2009, 17:34
ببينم اينجا ميتوني وقتي اون تيغو پرت ميكني صحنه رو آهسته كني و كنترلش كنيو هرجا خواستي ببريش ؟؟؟!!!
اگه آره كه همين كارو بكن و بزنش به اونجا كه چراغ قرمز روشه :دي

T I M S A R
15-04-2009, 17:37
باید دیسک رو از بالای در پرت کنی و بعد اگر اشتباه نکنم دکمه c رو میزنی تا دیسک حالت اسلوموشن بگیره بعد کنترلش کن تا بخوره به دکمه کنار در

hosseincode2008
15-04-2009, 19:29
هیچ کدوم از این bug هایی که گفتی تو نسخه xbox 360 که یک سال پیش اومد و تمامش کردم نبود
و گرافیک هم خیلی بالاتر از این نسخه port شده pc بود

راستی از کدوم بازی تقلید کرده ؟
wanted : weapons of fate رو میدونم که حسابی از این تقلید کرده
از بازي Gears of War تقليد كرده البته الان به هر بازي كه سيستم كاور داشته باشه ميگن از Gears of War تقليد كرده ولي Dark Sector خيلي تابلوتر هست . يه كوچيك از تقليد تابلوش موقع دويدن سريع هست كه عينا مثل GeOW هست ، مگه اينو قبول نداري ؟ داستانش رو هم ميگن يه چيز كليشه ايه ولي من زياد قبول ندارم . ( و همچنين از RE )
ضمنا اين Glaive رو هم از يه بازي نسبتا قديمي الگو گرفتن .

pedram_sad
15-04-2009, 22:03
از بازي Gears of War تقليد كرده البته الان به هر بازي كه سيستم كاور داشته باشه ميگن از Gears of War تقليد كرده ولي Dark Sector خيلي تابلوتر هست . يه كوچيك از تقليد تابلوش موقع دويدن سريع هست كه عينا مثل GeOW هست ، مگه اينو قبول نداري ؟ داستانش رو هم ميگن يه چيز كليشه ايه ولي من زياد قبول ندارم . ( و همچنين از RE )
ضمنا اين Glaive رو هم از يه بازي نسبتا قديمي الگو گرفتن .
کاری به تقلید و این مسایل ندارم
ولی در کل بازی قوی و خوبی هست
کم کمش از بازی هایی که ادعا داشتن و گند زدن سر تره و value بالاتری داره

گرافیک
صدا
داستان
gameplay

hosseincode2008
16-04-2009, 11:46
خب منم همين نظر رو دارم ديگه ، مخصوصا اين موزيك شروع بازي منو محو خودش كرده ...
اون نظر اوليم رو هم در دفاع از بازي گفتم!
اينم باز يادم رفت بگم كه بعد از چند تا بازي Open-World و يه Racing اين بازي حسابي بهم چسبيد .

اينم لينك دانلود موزيك زيباي بازي :

Xx Hossein xX
23-04-2009, 20:14
سلام ..
من تو این غول مرحله 10 گیر کردم .... روی دستاش زیگیل های ابی داره او نا رو میزنم ولی دوباره در میاره (زرد رنگ ) اما دیگه هیچیشون نمی شه ! چیکارکنم ؟

mehdy.z
23-04-2009, 20:30
سلام ..
من تو این غول مرحله 10 گیر کردم .... روی دستاش زیگیل های ابی داره او نا رو میزنم ولی دوباره در میاره (زرد رنگ ) اما دیگه هیچیشون نمی شه ! چیکارکنم ؟

باید بزنیشون (اگه موقع پرتاب c رو بزنی کنترلش راحتره) وقتی همه رو زدی تازه اونوقت تصویر زرد میشه برای چند ثانیه فرصت داری تا با یه پرتاب قدرتی (که فکر کنم برق هم باید داشته باشه) اون رئیس اصل کاری رو که درست وسط اون بالا قرار داره بزنی اگه معطل کنی می میری بعد از چند بار طرف میمره و بازی تموم میشه...

Xx Hossein xX
23-04-2009, 22:48
باید بزنیشون (اگه موقع پرتاب c رو بزنی کنترلش راحتره) وقتی همه رو زدی تازه اونوقت تصویر زرد میشه برای چند ثانیه فرصت داری تا با یه پرتاب قدرتی (که فکر کنم برق هم باید داشته باشه) اون رئیس اصل کاری رو که درست وسط اون بالا قرار داره بزنی اگه معطل کنی می میری بعد از چند بار طرف میمره و بازی تموم میشه...

ممنون تمومش کردم ! :11::11::11:

reza_r
23-04-2009, 23:30
بچه ها بعد اون غول تو کلیسا یک روبات میاد اونو با ید چطوزی بکشم
بقث هم هست میزنم بهش پشتش قرمز میشه بعد نمیدونم چیکار کنم

mehdy.z
24-04-2009, 00:16
بچه ها بعد اون غول تو کلیسا یک روبات میاد اونو با ید چطوزی بکشم
بقث هم هست میزنم بهش پشتش قرمز میشه بعد نمیدونم چیکار کنم

راه حل شما توی این پست:

hosseincode2008
24-04-2009, 13:01
اين قدرت جديد Glaiveمون رو كه بعد از دومين برخورد با اون روباته و سوار شدن بهش به دست مياريم چطور ميشه ازش استفاده كرد ؟ همون جايي كه خط آهن رو كه چند تا واگن هم داره دنبال ميكنيم و ميرسيم به يه محوطه ي پر دشمن ... . فكر كنم قدرت بعد از سپر هست! متنش زود رفت نتونستم بخونم

p30worldapm
24-04-2009, 20:57
سلام غول تو کلیسا چه جوري مي‌ميره؟
سه بار زدمش افتاد زمين يعد جلئش spase زدم بعد حالا هي رو زمين مي‌دوه چي كارش كنم؟

mehdy.z
24-04-2009, 22:43
سلام غول تو کلیسا چه جوري مي‌ميره؟
سه بار زدمش افتاد زمين يعد جلئش spase زدم بعد حالا هي رو زمين مي‌دوه چي كارش كنم؟

آتیشش بزن و اونقدر با تیر و تفنگ و نارنجک بزنش تا به رحمت خدا بره:31:

reza_r
25-04-2009, 17:08
mehdy.z عزیز دستت درد نکنه حال دادی اساسی

mohammad_twe
27-04-2009, 11:24
بازي تو ويستا کجا سيو ميشه ؟؟؟
تو xp هم بگین ؟؟

farhad07
27-04-2009, 20:13
اون غولرو باید هر وقت اتیشش زدی و رنگش قرمز شد بزنی تا بمیره

shahramcat
27-04-2009, 21:27
کسی نسخه انگلیسی سالم و بی دردسر رو خریده لطف کنه به من هم بگه از کجا گرفته ........... ممنون

saeedpm
27-04-2009, 22:59
سلام وعرض خسته نباشید
من نزدیک 10 ترینر برای این بازی گرفتم که هیچ کدومشون کار نکرد نمی دونم چرا.
می خواستم بدونم این بازی رمزی کد تقلبی داره که فقط پولت رو بتونی زیاد کنی؟
یا هر راهی دیگه که بتونی پول بگیری.

new evil
28-04-2009, 21:30
سلام وعرض خسته نباشید
من نزدیک 10 ترینر برای این بازی گرفتم که هیچ کدومشون کار نکرد نمی دونم چرا.
می خواستم بدونم این بازی رمزی کد تقلبی داره که فقط پولت رو بتونی زیاد کنی؟
یا هر راهی دیگه که بتونی پول بگیری.

بايد version بازي و ترينر يكي باشن

saeedpm
29-04-2009, 01:04
بايد version بازي و ترينر يكي باشن

از کجا بفهم وژن بازی چنده که برم همون ترینر رو براش بگیرم؟

mehdy.z
29-04-2009, 01:57
از کجا بفهم وژن بازی چنده که برم همون ترینر رو براش بگیرم؟

با راست کلیک روی آیکون اصلی بازی و رفتن به قسمت detail در proprties می تونی بفهمی البته در بعضی بازیها با خارج شدن از حال full screen هم راحت معلوم میشه در خیلی هاشون هم در قسمت read me ورژن بازی رو نوشته...

bayern
29-04-2009, 10:44
سلام
دوستان من هر کاری کردم نتونستم رزولوشن بازی رو عوض کنم 600*800 هر چی شو تغییر میدم هنگ میکنه میاد بیرون
مشکل از چی میتونه باشه...
کمک کنید ممنون میشم

Alireza.M67
30-04-2009, 11:59
آقا این underground black market کجاست ؟
من چپتر 4 رسیدم ولی هیچی که هیچی .

saeedpm
30-04-2009, 17:37
آقا این underground black market کجاست ؟
من چپتر 4 رسیدم ولی هیچی که هیچی .

دقت کنی روی زمین چاهی وجود داره که درش مثل مهمات برق می زنه.

saeedpm
30-04-2009, 23:34
با راست کلیک روی آیکون اصلی بازی و رفتن به قسمت detail در proprties می تونی بفهمی البته در بعضی بازیها با خارج شدن از حال full screen هم راحت معلوم میشه در خیلی هاشون هم در قسمت read me ورژن بازی رو نوشته...

ورژن رو زده 0.0.0.0
کسی برای این ترینر نداره؟

Leon-117
01-05-2009, 07:03
سلام.اين بازي به سيستم من ميخوره؟روlow

bayern
01-05-2009, 11:59
سلام
دوستان من هر کاری کردم نتونستم رزولوشن بازی رو عوض کنم 600*800 هر چی شو تغییر میدم هنگ میکنه میاد بیرون
مشکل از چی میتونه باشه...
کمک کنید ممنون میشم

سلام
کسی نبود یه کمکی بمن بکنه

یعنی هیچکس برای این مشکل راه حلی سراغ نداره :41::41::41:

mehdy.z
01-05-2009, 16:56
سلام.اين بازي به سيستم من ميخوره؟روlow

احتمالا رو low باید بتونی بازی کنی:46:

سلام
کسی نبود یه کمکی بمن بکنه

یعنی هیچکس برای این مشکل راه حلی سراغ نداره :41::41::41:

دوست من تنها راهی که می تونم بهت پیشنهاد کنم اینه که بری در قسمت config و فایل editor یه قسمتی هست به نام:
[MainGameFullScreen,/Editor/WinRect]

عوضش کن به رزولوشنی که می خوای ببین عمل میکنه یا نه....

saeedpm
01-05-2009, 23:50
ورژن رو زده 0.0.0.0

کسی نیست کمکم کنه؟

saeedpm
03-05-2009, 16:18
ورژن رو زده 0.0.0.0

چرا کسی کمکم نمی کنه:19:
بخدا نیاز دارم:37:

mehdy.z
03-05-2009, 18:54
چرا کسی کمکم نمی کنه:19:
بخدا نیاز دارم:37:

برای اینکه دوست من تاپیک رو اشتباه اومدی باید اینجا درخواست می دادی:
>>> درخواست رمز ، ترينر و سيو بازيها فقط اينجا<<<

ولی خوب استثنائا ایندفعه جوابت رو میدم(البته اگه aqoa نفهمه:31:)امیدوارم این مشکلت رو حل کنه:

reza_r
03-05-2009, 20:22
من که تمومش کردم حیف وقتم که واسه این بازی گذاشتم افتضاح کامل بود

sinaset
05-05-2009, 12:20
سلام دوستان
ببخشید این بازیچه جوری باید اون قول رو بکشی
مشخصات قولش هم همون قول اهنی که اول بازی اون مله رو فور می بره تویه دستت و دستت اهنی می شه
حالا اون قوله رو باید چه جوری بکشی
با تشکر

Alireza.M67
05-05-2009, 12:41
عزیزان اون یارو که زره تمام آهنی داره با یه مسلسل 6 لول رو باید چی کارش کنم ؟
یه آسانسور اونجاست که احتمالا برق می خواد ولی نمیدونم از کجا باید برق گیر بیارم.

mehdy.z
05-05-2009, 13:06
سلام دوستان
ببخشید این بازیچه جوری باید اون قول رو بکشی
مشخصات قولش هم همون قول اهنی که اول بازی اون مله رو فور می بره تویه دستت و دستت اهنی می شه
حالا اون قوله رو باید چه جوری بکشی
با تشکر
راه حل شما اینجاست:

عزیزان اون یارو که زره تمام آهنی داره با یه مسلسل 6 لول رو باید چی کارش کنم ؟
یه آسانسور اونجاست که احتمالا برق می خواد ولی نمیدونم از کجا باید برق گیر بیارم.

شما اول باید اون دونا چیز توپ مانند که روی شونه هاش هست رو بزنی نابود کنی بعدش تا می تونی از پشت سر بهش شلیک کن تا بمیره(برای این کار اگه تصویر رو آهسته کنی بهتره) بعد از جنازه خود اون می تونی برق مورد نیاز آسانسور رو بگیری.
موفق باشید...

Turok-71
06-05-2009, 01:54
من امروز بازی رو گرفتم نیم ساعت 4 تا چپتر رفتم.آسونه یا من حرفه ای تشریف دارم؟ :دی
به نظرتون بازی گرافیک خوبی داره؟

pedram_sad
06-05-2009, 09:23
من امروز بازی رو گرفتم نیم ساعت 4 تا چپتر رفتم.آسونه یا من حرفه ای تشریف دارم؟ :دی
به نظرتون بازی گرافیک خوبی داره؟
اوایل بازی اسونه
اواسط به سمت اواخر سخت تر میشه
شما رو چه درجه سختی رفتی ؟

در مورد گرافیک هم من روی xbox 360 تمام کردی خیلی خوب و مناسب کار شده بود
texture ها , filtering , lighting , ... همه خوب و در بعض جاها عالی کار شده بودند

اما روی pc که نصب کردم مثل 90 درصد بازی های دیگه که از روی کنسول port میان
روی pc گنگ و مضخرف و ضعیف کار شده بود

در کل بازی خوب و موفقی بود و فروش بالایی هم داشت و امتیاز ها و نقد های خوبی هم گرفت

mehdy.z
06-05-2009, 12:32
مثل 90 درصد بازی های دیگه که از روی کنسول port میان
روی pc گنگ و مضخرف و ضعیف کار شده بود

دوست من امیدوارم که حرفتون از روی تعصبی چیزی نباشه چون ممکنه باعث اشتباه برداشت کردن خیلی از بچه ها بشه!!
والا من خودم طبق نصفه نیمه چیزیهای که فهمیدم این گزینه ultra high یا super high و یا حتی very high که برای بعضی بازیها ارائه میشه مخصوص نسخه pc بازیهاست که یه زره(ولی نه خیلی)گرافیک رو برای pc ارتقاء میده هم برای فن های pc(چون همونطور که می دونید در کشورهای دیگه بر خلاف ایران حق کپی رایت وجود داره و به خاطر همین اکثر گیمرها بر خلاف توی ایران کنسول دارند و شاید تنها دلیلی که باعث میشه اونها نسخه pc بازی رو بگیرند همین افزایش گرافیک موجود روی pc هستش) و هم یه کم برای نفع شرکتهای تولید کننده گرافیک چون این گزینه ها با اینکه اختلاف زیادی از نظر گرافیک ایجاد نمی کنند ولی حساسیت بیشتری نسبت به فریم از خودشون نشون میدند!!
درضمن تعجب میکنم خود من وقتی توی فرومها اعم از ایرانی وخارجی تفاوت نسخه های pc و کنسولی بازیها رو میبینم اکثرا ادعاشون میشه که نسخه pc کمی از نظر گرافیک قویترند!
در ضمن اینم بگم اگه شما می خواهید تفاوت دونسخه بازیها رو ببینید باید حتما هم برای pc و هم برای کنسول مورد نظر از یه مانیتور full hd که قادره تمام قدرت گرافیک بازیها رو به رخ بکشه استفاده کنید مخصوصا برای بازیهای که گزینه ای خاصی مخصوص dx10 دارند...
به هر حال معذرت میخوام که موضوعی خارج از بحث تاپیک رو مطرح کردم چون گفتم شاید بچه ها با گفته دوستمون دچار سر در گمی بشند که قضیه چیه!!
به هر حال همگی موفق باشید...

a.salireza
06-05-2009, 17:20
salam . bebakhshid ke nemitonam farsi benevisam . faghat hamin ye emrooza
kasi save bazi ro ta onja ke braye bar dovom ba oon robate mijangim ro dare ? age hameye kif ha va point haro gerefte bashe behtare . motshaker

Alireza.M67
06-05-2009, 18:50
در کل بازی خوب و موفقی بود و فروش بالایی هم داشت و امتیاز ها و نقد های خوبی هم گرفت

به عقیده ی من اصلا بازی خوب و موفقی نیست .
واسه سرگرمی خوبه ولی کسل کنندس .
تلفیقی از 2 بازی gears of war و alon in the dark ه که اصلا به پای اون 2 تا نمیرسه .

pedram_sad
06-05-2009, 22:38
به عقیده ی من اصلا بازی خوب و موفقی نیست .
واسه سرگرمی خوبه ولی کسل کنندس .
تلفیقی از 2 بازی gears of war و alon in the dark ه که اصلا به پای اون 2 تا نمیرسه .

خوب نظر شما هم نظریه واسه خودش
اما حرف اصلی رو امار و ارقام جهانی میزنه
نه نظر های شخصی

alone in the dark اینقدر فاجعه بود که اصلا بحثش نیست
چه برسه حالا بخوایم اونو با بازی دیگه ای compare کنیم

چیزی که واضحه اینه که این بازی با این که ماله یک کمپانی کم اوازه بود
خیلی موفق تر از بازی های گردن کلفتی بود
که شماره های جدیدش با کلی سر و صدا و بودجه و تبلیغ وارد بازار شدن
ولی حتی ارزش خورد کردن dvd هم نداشتن چه برسه gaming

موفق باشید

Turok-71
07-05-2009, 06:28
ایول.
حرفایه پدرام کاملا تایید میشه. به نظر من بازی خیلی خوبی بود مخصوصا برای یه شرکته گمنام.
درسته بازی از بازی های دیگه تقلید کرده بود اما نو اوری هایی رو هم ارائه کرده بود.

Leon-117
07-05-2009, 17:00
اره بازي خوبي بود.حتي رو سيستم هاي ژايين يا متوسط مثل برا من هم خوب و راحت اجرا مي شه.كسي سيو بازي تا اونجايي كه تو چپتر4 بعد اولين روبرويي با زامبي ها(حالا هرچي هستن!!!)رو نداره؟نمي دونم بايد چيكار كنم. وقتي اون اهرم رو مي چرخوني.لطفا يكي بزاره سيو رو.

H M R 0 0 7
13-05-2009, 22:39
تمومش کردم
بازی خوبی بود
همین دیگه.
چیز جدیدی هم نداشت
آخراش که قدرت نامرئی شدن گرفته بازی جذابتر شد

اما حرف اصلی رو امار و ارقام جهانی میزنه
به نظر من بازی ساخته میشه تا کاربر و بازی کننده لذت ببره.اگه من از بک بازی خوشم بیاد و توی آمار جهانی رنک پایینی داشته باشه بازم بازی میکنمش.
ولی اگه یک بازی رنک بالایی داشته باشه(مثل بعضی از بازهای استراتژیک) ولی من چون از این سبک خوشم نمیاد بازی نمیکنم!

mehdy.z
13-05-2009, 23:11
ولی اگه یک بازی رنک بالایی داشته باشه(مثل بعضی از بازهای استراتژیک) ولی من چون از این سبک خوشم نمیاد بازی نمیکنم!

آی گفتی موندم این بازیهای استراتژیک چیه داره که اینهمه طرفدارشند من یه بار warcraft 3 رو گرفتم حتی نتونستم نیم ساعت پاش طاقت بیارم فلفورت پاکش کردم...

Leon-117
14-05-2009, 19:34
سلام.اقا تورو خدا يكي به من جواب بده.سيو هاي بازي كجاست تا جاي سيو هارو عوض كنم؟

mehdy.z
14-05-2009, 20:27
سلام.اقا تورو خدا يكي به من جواب بده.سيو هاي بازي كجاست تا جاي سيو هارو عوض كنم؟

شرمنده پستت رو ندیده بودم... اینجاست:

driver name\Users\Administrator\AppData\Roaming

golmohammadi
14-05-2009, 21:19
من تازه نصبش كرده ام
به نظر ميرسه يكي از بهترين گيمهاست
فقط يه مشكل دارم خواستم ببينم بقيه هم اينطوريه ؟
پكي كه من گرفته ام زبانش انگليسي نيست
و توي بازي منو ها و .. همه چي زا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ نشون ميده
يه فايل اموزشي داره كه با اديت يك فايل انگليسي ميشه
من اينكارو كردم ولي تاثيري نداشت
در ضمن با deamon tools كار ميكنه گيم و روش كرك عجيبي داره اين گيم من تا حالا اينطوريشو نديده بودم
آيا مال همه اينطوريه ؟
بعد من بايد چيكار كنم؟

SHADEL
15-05-2009, 01:29
نه من که گرفتم مشکلی نداشت تازه کرکم نداشت تا آخرشم رفتم .مشکلی هم نداشت.تازه سی دی رایتی بود.هیچ برنامه ای هم لازم نداشت.
ولی فکر کنم باید یه پک دیگه بخری.احتمالا زبانش روسیه و از یه سایت روسی گرفتن.

mehdy.z
15-05-2009, 02:03
من تازه نصبش كرده ام
به نظر ميرسه يكي از بهترين گيمهاست
فقط يه مشكل دارم خواستم ببينم بقيه هم اينطوريه ؟
پكي كه من گرفته ام زبانش انگليسي نيست
و توي بازي منو ها و .. همه چي زا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ نشون ميده
يه فايل اموزشي داره كه با اديت يك فايل انگليسي ميشه
من اينكارو كردم ولي تاثيري نداشت
در ضمن با seamon tools كار ميكنه گيم و روش كرك عجيبي داره اين گيم من تا حالا اينطوريشو نديده بودم
آيا مال همه اينطوريه ؟
بعد من بايد چيكار كنم؟

نه دوست من کرک این بازی اینجوریه که اول شما باید کرک رو توی فولدر بازی کپی کنی و فایل Extractor رو هم توی فولدرCache.Windows سپس کرک رو اجرا کنی(یادت باشه که این کار فقط یکبار امکان داره واگر دوبار انجامش بدی باید کلا بازی رو پاک و دوباره نصب کنی چون هم بعضی از فایلهای بازی از بین میره هم فونتها از هم می پاشه)...
در ضمن دستور کامل انگلیسی کردن این بازی توی این پست هستش:

golmohammadi
19-05-2009, 15:39
من كه از اين گيم نتونستم سر در بيارم
حالا كه ميخوام بازش كنم ارور ميده
ببينم ميتونم حلش كنم يا نه
قبلش بهم بگين ايجا را چجوري رد كنم ؟

mehdi_360
19-05-2009, 16:23
خوب اینجا باید یکم بری جلو تر بایستی و بعد چنگک رو رها کنی و با دکمه کنترلش کنی(نمیدونم چه دکمه ای هست من رو 360بازی کردم)و به اون دکمه ی قرمز رنگ بزنی با چنگک... به همین راحتی

Turok-71
19-05-2009, 18:59
دروود.
شما باید یک بار c رو بزنید تا Glaive رو پرتاب کنه.
وقتی پرتاب کرد دوباره c رو بزنید تا دوربین پشت سر Glaive بره و وقتی رفت
هدایتش کنید و بزنید به اون دکمه ی قرمز تا در باز بشه.

golmohammadi
19-05-2009, 23:02
اهان پس كه اينطور
حقيقتش همه چي روسي هست
سر در نمياورم
چون راهنمايي هايي كه ميذاره نميتونم بخونم

mehdy.z
20-05-2009, 00:00
اهان پس كه اينطور
حقيقتش همه چي روسي هست
سر در نمياورم
چون راهنمايي هايي كه ميذاره نميتونم بخونم

مگه این راه حلی که من گفتم کارت رو راه ننداخت؟

golmohammadi
20-05-2009, 00:15
فعلا تست نكردم چون بازي ارور مده و باز نميشه
بزار از اول نصب كنم بگم
منظورم اين وبد كه خود بازي راهنمايي ميكنه كه بايستي چيكار كرد
ولي چون مال من انگليسي نيمشه نميتونم بفهمم

golmohammadi
20-05-2009, 13:37
من هر وقت اون اموزش انگليسي كردن منو را انجام ميدم بازي اجرا نميشه
الان يهب ار پاك كرده و از نو اجرا كردم
وقتي اون كارها را كردم
و h.misc_ru.cache را ريپليس كردم اجرا نشد
لطفا يكيتون فايل h.misc_ru.cache را كه كم حجمه برام اپ كنيد
تا من دوباره گيم را پاك كرده و نصب نكنم
ممنون

golmohammadi
22-05-2009, 11:36
گيم به اين خوبي چطور انقدر تاپيكش خلوته ؟
كسي فارسي كردن منوها را بروش ديگه اي بلد نيست؟

mehdi_360
22-05-2009, 11:58
این بازی خیلی وقته عرضه شده و الان همه بچه ها بازی کردن و تمام شدن به خاطر همی اینجا خلوته...!!

golmohammadi
22-05-2009, 15:36
ooo
كه اينطور
فكر نميكردم خيلي وقت باشه كه اومده

mehdi_360
22-05-2009, 16:16
نه...جدی نمیدونستی خیلی وقته که اومده...:31:

mehdy.z
22-05-2009, 17:03
گيم به اين خوبي چطور انقدر تاپيكش خلوته ؟
كسي فارسي كردن منوها را بروش ديگه اي بلد نيست؟

والا واسه ما که dial up داریم 17MB همچین کم حساب نمیشه!!!
ولی به نظر من این روشی که گفتم قطعا باید جواب بده (چون فایل های اصلی تموم بازیها بلا استثناء یکیه)حتما یه جای کار رو اشتباه میکنی...

Optimus Prime
22-05-2009, 21:02
ooo
كه اينطور
فكر نميكردم خيلي وقت باشه كه اومده
این بازی بیشتر از یک سال پیش برای XBOX360 و PS3 و چند ماهی هست برای PC اومده.

Leon-117
23-05-2009, 15:12
دوستان من اين بازي رو گرفتم انگليسي بود از همون اول.رو كاورش هم زده بودENG pack

ARAIK84
25-05-2009, 23:22
سلام
اقا چرا کسی جواب نمیده اینجا که جواب نمیدن تاپیکم براش باز میکنم میبندنش.
من بازی arksector را گرفتم ونصب کردم ولی توی بازی مرحله اول جایی که هلکوپتر میاد از بازی میاد بیرون بدون هیچ eror

كسی میدونه چرا اینجوری میشه؟ چند بارهم امتحان کردم .ممنون

mehdy.z
26-05-2009, 11:52
سلام
من بازی arksector را گرفتم ونصب کردم ولی توی بازی مرحله اول جایی که هلکوپتر میاد از بازی میاد بیرون بدون هیچ eror

ممکنه بازیت خراب باشه چون من تا حالا نشنیدم کسی با این بازی یه همچین مشکلی داشته باشه اصلا این بازی جزء بازیهایی هست که خیلی کم دچار مشکل شده وکمتر کسی بوده که به غیر از زبان بازی مشکل دیگه ای داشته باشه....

pcali
26-05-2009, 12:29
سلام دوستان بازی توی ویستا اجرا میشه

mehdy.z
26-05-2009, 18:51
سلام دوستان بازی توی ویستا اجرا میشه
راحت... خود من توی ویستا بازی کردم برو حالشو ببر:46:

golmohammadi
30-05-2009, 21:26
سلام

شما درايور كارت گرافيكي را آپديت كن
داريكتيكس هم حتما نصب كن شايد درست بشه

منم تمومش كردم
گيم خوبي بود
قسمت تقويت اصلحه ها چندان خوب و با تنوع نبود
ولي در كل خوب بود

reza1211
02-06-2009, 10:51
سلام
توی یک قسمت از بازی گیر کردم اونجایی که قطار است(( مرحله هفتم ))
نمی دونم باید چیکارکنم راهها همه جا بست است
کسی این بازی رو انجام داده که بتونه منو راهنمایی کنه

Alireza.M67
02-06-2009, 13:30
سلام
توی یک قسمت از بازی گیر کردم اونجایی که قطار است(( مرحله هفتم ))
نمی دونم باید چیکارکنم راهها همه جا بست است
کسی این بازی رو انجام داده که بتونه منو راهنمایی کنه

قطار که تو 100 جای بازی هست ...
ولی فکر کنم اونجایی هستی که تازه قابلیت یخی رو بهت میده .
اون سلاحتو پرت کن طرف اون بار قطاره که توش یخه .
بعد که یخی شد پرتش کن به اون حفاظ سیاهه .

reza1211
03-06-2009, 07:14
قطار که تو 100 جای بازی هست ...
ولی فکر کنم اونجایی هستی که تازه قابلیت یخی رو بهت میده .
اون سلاحتو پرت کن طرف اون بار قطاره که توش یخه .
بعد که یخی شد پرتش کن به اون حفاظ سیاهه .

ممنون دوست عزیز من جایی هستم که قطار راه رو بسته و یک تانکر زرد هست بالاش هم یک چیز سیاه رنگ هست وقتی تیغه یخی شد بهش میزنم اصلا اثر نمیکنه

amirpers
03-06-2009, 10:37
دوستان یه جا گیر کردم اما نمی دونم چه جوری توضیح بدم کجاست .
فکر کنم مرحله 3 بازیه .
رفتم تو یه محوطه باز ، یه هلیکوپتر میاد و میره . بعدش کلی آدم اون پایین هست که باید بکشیمشون . دو جا هم هست که مثل پناه گاه می مونه که از اونجا هم وقتی درش باز میشه آدم میاد بیرون . یکی هم میاد بیرون که سپر داره . همشون رو می کشم اما نمی دونم حالا کجا برم . یه جایی هم هست که درش بسته اس . درش باز نمیشه . نرده ایه . اگه درش باز بشه اون تو یه در دیگه هست . که دو تا چراغ هم دو طرفشه .
امیدوارم دوستان فهمیده باشند کجا رو گفتم .

Turok-71
03-06-2009, 12:06
رفیق یه عکس میزاشتی هم خودت راحت بودی هم کسی که میخواد کمک کنه.

Leon-117
03-06-2009, 12:07
دوستان یه جا گیر کردم اما نمی دونم چه جوری توضیح بدم کجاست .
فکر کنم مرحله 3 بازیه .
رفتم تو یه محوطه باز ، یه هلیکوپتر میاد و میره . بعدش کلی آدم اون پایین هست که باید بکشیمشون . دو جا هم هست که مثل پناه گاه می مونه که از اونجا هم وقتی درش باز میشه آدم میاد بیرون . یکی هم میاد بیرون که سپر داره . همشون رو می کشم اما نمی دونم حالا کجا برم . یه جایی هم هست که درش بسته اس . درش باز نمیشه . نرده ایه . اگه درش باز بشه اون تو یه در دیگه هست . که دو تا چراغ هم دو طرفشه .
امیدوارم دوستان فهمیده باشند کجا رو گفتم .
بله فهميدم.شما برو جلوي همون دره بعد برو عقب.وقتي كليدc رو ميزني اون ياروهه رو پرت ميكنه سريع دوباره c رو نگهدار(نگهدار) بعد با موس مي توني كنترلش كني بعد كنترلش كن جوري كه بخوره به اون چراغه.
مشكلت حل شد خواهشا بگو.:10::11:

reza1211
04-06-2009, 07:12
من جایی هستم که قطار راه رو بسته و یک تانکر زرد هست بالاش هم یک چیز سیاه رنگ هست وقتی تیغه یخی شد بهش میزنم اصلا اثر نمیکنه

یکی کمک کنه بی زحمت

mehdy.z
04-06-2009, 12:49
یکی کمک کنه بی زحمت

ما که نفهمیدیم کجا رو میگی یه عکس بنداز تا بهتر بشه کمکت کرد...

reza1211
04-06-2009, 16:15
اینم جایی که گیر کردم عزبزان

mehdy.z
04-06-2009, 17:42
اینم جایی که گیر کردم عزبزان

برای اینکه بد قولی نکرده باشم یه مرحله رو کامل از نو رفتم تا بفهمم کجا گیرکردی. ولی گیرت رو فهمیدم اون تیغه دستت رو یخی کن بزنش به آبی که همونجا هست بعد که آب کلا یخ زد از روش راه رو ادامه بده:46:

Hamed 360
08-06-2009, 17:06
تو چپتر 3 اونجا که یه هلیکوپتر میاد چند نفرو پیاده میکنه من همرو میکشم بعد دیگه نمیدونم چیکار کنم !؟
میشه لطفا راهنمایی کنید

mehdy.z
08-06-2009, 17:58
تو چپتر 3 اونجا که یه هلیکوپتر میاد چند نفرو پیاده میکنه من همرو میکشم بعد دیگه نمیدونم چیکار کنم !؟
میشه لطفا راهنمایی کنید
شرمنده من این بازی رو خیلی وقته انجام دادم اگه میشه یه عکس بذار دقیق بفهمم کجا رو میگی...

Hamed 360
08-06-2009, 19:47
میشه لطفا راهنمایی کنید

Leon-117
09-06-2009, 10:49
میشه لطفا راهنمایی کنید
صفحه قبل يا 2 صفحه قبل دوستون يه مشكل داشت فكر كنم همونه من جواب داد.1يا2صفحه قبل جوابت هست.
اگه مشكات حل شد لطفا بگو.:10:

aghamajid1369
09-06-2009, 23:24
fبچه ها من اینجا گیر کردم. از کجا آتیش گیر بیارم؟
پشت سرم 1 مشعل هست ولی تا بخوام برسم به اینجا آتیش اون چیزی که دستمه خاموش میشه

رتستی من 1 مشکل دیگه هم دارم. نمیتونم رزولوشن بازی رو زیاد کنم فقط روی 600*800 میتونم بازی کنم.
تا زیاد میکنم و ok میکنم از بازی میاد بیرون و دوباره میره داخل بازی بعد دوباره کلا از بازی میاد بیرون.
کسی با ویستا 64 بازی کرده؟؟؟؟؟

Turok-71
10-06-2009, 01:20
سلام اقا مجید حالت چطوره رفیق.
یکی از مشکلاتتو میتونم حل کنم:دی
وقتی که داری توی این راهرو میری بالای دیوارها رو یه نیگاه بنداز(چپ یا راست) یه مشعل هست بزن روشن شه ادامه بده.
خوب دقت کن.