PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کلیه بحث ها ، مشکلات و اموزش های برنامه Ahead Nero

صفحه ها : 1 2 3 [4]

Ship Storm
14-03-2011, 07:55
دوستان من از Nero Multimedia Suite 10.0.11200.12.100 استفاده می کنم و بیشتر کار من nero vision هست که باهاش فایل های تصویری avi رو روی dvd می زنم.
چون همیشه کانتک هستم هر از گاهی نرو کار نمی کنه. چطور می تونم آپدیت نرو رو غیر فعال کنم؟

البته در اصل باید از طریق نرم افزارهای اینترنت سکوریتی و از طریق قسمت فایروال دسترسی Nero رو به اینترنت مسدود کنید و برای اطلاعات دقیق تر باید در انجمن آنمتی ویروس مطرح کنید

یک فایل هست تقریبا مرتبط هست با این موضوع
به مسیر زیر برید

C:\Program Files\Common Files\Nero\AdvrCntr5

فایلی به اسم NeroPatentActivation رو پاک کنید

Hi5
14-03-2011, 12:18
سلام.

من میخوام با nero چند تا فایل Avi رو روی دی وی دی بزنم که در دستگاه های پخش کننده خانگی نمایش بده اما منو نداشته باشه! میشه بگین باید چیکارکنم؟ باید روی حالت data رایت کنم ؟

Ship Storm
14-03-2011, 15:41
سلام.

من میخوام با nero چند تا فایل Avi رو روی دی وی دی بزنم که در دستگاه های پخش کننده خانگی نمایش بده اما منو نداشته باشه! میشه بگین باید چیکارکنم؟ باید روی حالت data رایت کنم ؟

DATA گار رایت کنید که نشون نمیده
شما میتونید MENU رو نوعش رو تغییر بدید و بصورت لیست وار نمایش بدید
چون برای انتخاب بین چند فیلم بر روی یک DVD باید حق انتخاب وجود داشته باشه ، مگر اینکه فیلم ها رو به هم ملحق کنید و سپس رایت کنید

Hi5
16-03-2011, 10:29
DATA گار رایت کنید که نشون نمیده
شما میتونید MENU رو نوعش رو تغییر بدید و بصورت لیست وار نمایش بدید
چون برای انتخاب بین چند فیلم بر روی یک DVD باید حق انتخاب وجود داشته باشه ، مگر اینکه فیلم ها رو به هم ملحق کنید و سپس رایت کنید

خوب چطوری لیست وار رایت کنم؟منظورم مثل همین divx هاست !

Ship Storm
16-03-2011, 18:28
خوب چطوری لیست وار رایت کنم؟منظورم مثل همین divx هاست !

برای نرم افزاری مثل NERO باید از Nero Vision استفاده کنید در هنگامی که فایل هاتون رو ادد کردید در قسمتی از شما پرسیده میشه که نوع Category رو انتخاب کنید که اینجا باید گزینه Standard 2D رو انتخاب کنید
یک عکس براتون از این قسمت تهیه کردم ملاحظه کنید:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Hi5
16-03-2011, 20:50
برای نرم افزاری مثل NERO باید از Nero Vision استفاده کنید در هنگامی که فایل هاتون رو ادد کردید در قسمتی از شما پرسیده میشه که نوع Category رو انتخاب کنید که اینجا باید گزینه Standard 2D رو انتخاب کنید
یک عکس براتون از این قسمت تهیه کردم ملاحظه کنید:

من نمی تونم فایل های avi رو ادد کنم:

Ship Storm
17-03-2011, 06:58
من نمی تونم فایل های avi رو ادد کنم:

شما فکر کنم از Nero Express یا Nero Nurning Rom مسر رو طی کردید
دراین قسمت که DVD Video File قراره رایت کنید فقط باید فرمت های DVD رو انتخاب کنید
شما Nero 10 نسخه فول رو نصب کنید و به راحتی از طریق برنامه Nero Vision هر فرمتی رو که خواستید تبدیل به DVD کنید و رایت کنید

Hi5
18-03-2011, 18:31
شما فکر کنم از Nero Express یا Nero Nurning Rom مسر رو طی کردید
دراین قسمت که DVD Video File قراره رایت کنید فقط باید فرمت های DVD رو انتخاب کنید
شما Nero 10 نسخه فول رو نصب کنید و به راحتی از طریق برنامه Nero Vision هر فرمتی رو که خواستید تبدیل به DVD کنید و رایت کنید

من نمیخوام به vob یا فرمت dvd تبدیل بشه،من میخوام همین فایل های avi رو روی dvd رایت کنم تا بشه در دستگاه های پخش نمایش خانگی دید و گرنه اینکه بخوام به vob تبدیل کنم این رو خیلی از نرم افزارها انجام میدن !

با سپاس....

esmail_talebi
18-03-2011, 21:56
سلام من میخوام روی دی وی دی فیلم بریزم با نرو 6 ولی فقط image میگیره چیکار کنم عکس رو ضمیمه میکنم

Ship Storm
18-03-2011, 23:47
من نمیخوام به vob یا فرمت dvd تبدیل بشه،من میخوام همین فایل های avi رو روی dvd رایت کنم تا بشه در دستگاه های پخش نمایش خانگی دید و گرنه اینکه بخوام به vob تبدیل کنم این رو خیلی از نرم افزارها انجام میدن !

با سپاس....

nero این قابلیت رو نداره که بخواد فرمت Avi رو بصورت Dvd بزنه و یا حداقل من اطلاع ندارم در این مورد شاید کسی بلد باشه در کل اونطور که من میدونم باید قبلش تبدیل رو انجام بده

Ship Storm
18-03-2011, 23:53
سلام من میخوام روی دی وی دی فیلم بریزم با نرو 6 ولی فقط image میگیره چیکار کنم عکس رو ضمیمه میکنم

شما در My COmputer کزینه DVD ROM فعال هست براتون؟سخت افزار رو شناسایی کرده؟
اگر فعال هست نرم افزار رو پاک کنید و مجدد نصب کنید

mohsen_djd2
16-04-2011, 23:18
سلام
من از نرو 6 استفاده میکنم چون حجمش کمه و روسیستمم راحت میاد
حالا وقتی اسم فایل فارسی باشه نمتونم رایت کنم
چطوری مشکلو حل کنم

Ship Storm
18-04-2011, 13:17
سلام
من از نرو 6 استفاده میکنم چون حجمش کمه و روسیستمم راحت میاد
حالا وقتی اسم فایل فارسی باشه نمتونم رایت کنم
چطوری مشکلو حل کنم

مشکل کاراکتر های فارسی در ورژن های پایین هست و در ورژن های بالاتر هم بعضا به چشم میخوره
شما یک بک آپ از دیتا بیس بگیری با زبان فارسی نام گذاری و رایت کرده باشی بعدا که بخوای درجای دیگه بهره برداری کنی دچار مشکل میشی

JOSTOJUGAR
21-04-2011, 14:11
سلام
من یه مشکل دارم برای رایت DVD تصویری خواهشن اگه ممکنه راهنمایی کنید یه چند تا فایل دارم که داخل هر کدوم 2 تا فایل داره یکی با پسوند MOVE CLIP یکی هم فایل INFO با پسوند MOEG- TS
میخوام یه فایل تصویری DVD رایت کنم که رو دستگاه دی وی دی جواب بده ؟؟؟ خواهشن راهنمایی کنید نمیدونسم کجا سوالمو مطرح کنم :42:
راستی NERO 10 دارم

JOSTOJUGAR
21-04-2011, 15:00
:41:
هیچکی اینجا نیست جواب بده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Ghaioom
21-04-2011, 17:32
سلام
من یه مشکل دارم برای رایت DVD تصویری خواهشن اگه ممکنه راهنمایی کنید یه چند تا فایل دارم که داخل هر کدوم 2 تا فایل داره یکی با پسوند MOVE CLIP یکی هم فایل INFO با پسوند MOEG- TS
میخوام یه فایل تصویری DVD رایت کنم که رو دستگاه دی وی دی جواب بده ؟؟؟ خواهشن راهنمایی کنید نمیدونسم کجا سوالمو مطرح کنم :42:
راستی NERO 10 دارم
علیک سلام

برای رایت فیلم و نشون دادن تو دستگاه از ابزار nero vision که، کنار ابزارهای nero هست رو استفاده کنید.

Golbarg01
01-05-2011, 14:31
طریقه رایت دی وی دی های تصویری چجوریه؟

سلام این سویال شاید به نظر اماتوری بیاد ولی چون تا حالا انجام ندادم بلد نیستم چجوریه.
من می خوام دی وی دی های تصویری یعنی با فرم VOB رو با برنامه نرو 7.5 رایت کنم روی دی وی دی جوری که در دستگاه های دی وی دی پلیر معمولی قابلیت پخش داشته باشه چطور باید اینکارو انجام بدم؟
من همیشه دی وی دی یا سی دی که رایت می کنم به صورت دیتا یعنی فایل ها رو به صورت در هم بر هم رایت می کنم که البته فقط هم در کامپیوتر قابلیت پخش داره وای تا حالا دی وی دی تصویری رایت نکردم.

من یهخ فیلم رو با فرمت mkv با نرم افزار winaviconverter تبدیل کردم به فرمت دی وی دی و بعد از تبدیل دو تا پوشه تولید شده یکی به اسم AUDIO_TS و یکی هم VIDEO_TS
که داخل AUDIO_TS خالیه ولی داخل VIDEO_TS چند تا فایل هست که 4 تاش تصویریه و دو تاش هم با پسوند BUP.
که از تصویریها هم سه تاش خیلی کم حجمه و یکیش پرحجمه که فکر کنم تبدیل شده فیلم همون باشه که با kmplayer هم بازش کردم فیلم رو پخش کرد.

حالا با نرو چجوری رایتش کنم و کدوم فایل رو سلکت کنم که رایت بشه و داخل دستگاههای دی وی دی پلیر هم میذارم پخش بشه؟
و اگر سه چهار تا فیلم بود هم چجوری رایتشون کنم کنار هم؟
ممنون میشم راهنماییم کنید.

Ghaioom
02-05-2011, 07:56
طریقه رایت دی وی دی های تصویری چجوریه؟

سلام این سویال شاید به نظر اماتوری بیاد ولی چون تا حالا انجام ندادم بلد نیستم چجوریه.
من می خوام دی وی دی های تصویری یعنی با فرم VOB رو با برنامه نرو 7.5 رایت کنم روی دی وی دی جوری که در دستگاه های دی وی دی پلیر معمولی قابلیت پخش داشته باشه چطور باید اینکارو انجام بدم؟
من همیشه دی وی دی یا سی دی که رایت می کنم به صورت دیتا یعنی فایل ها رو به صورت در هم بر هم رایت می کنم که البته فقط هم در کامپیوتر قابلیت پخش داره وای تا حالا دی وی دی تصویری رایت نکردم.

من یهخ فیلم رو با فرمت mkv با نرم افزار winaviconverter تبدیل کردم به فرمت دی وی دی و بعد از تبدیل دو تا پوشه تولید شده یکی به اسم AUDIO_TS و یکی هم VIDEO_TS
که داخل AUDIO_TS خالیه ولی داخل VIDEO_TS چند تا فایل هست که 4 تاش تصویریه و دو تاش هم با پسوند BUP.
که از تصویریها هم سه تاش خیلی کم حجمه و یکیش پرحجمه که فکر کنم تبدیل شده فیلم همون باشه که با kmplayer هم بازش کردم فیلم رو پخش کرد.

حالا با نرو چجوری رایتش کنم و کدوم فایل رو سلکت کنم که رایت بشه و داخل دستگاههای دی وی دی پلیر هم میذارم پخش بشه؟
و اگر سه چهار تا فیلم بود هم چجوری رایتشون کنم کنار هم؟
ممنون میشم راهنماییم کنید.
تو nero که میری dvd video files هست میزنی بعد سمت چپ فک کنم دو تا پوشه به اسم VIDEO_TS و AUDIO_TS هست که میریزی توی اون همون فایل های vob رو بعد حله دیگه.

mahya78
04-05-2011, 16:57
سلام
من نرو7 دارم
منو فارسی اش وجود داره ؟

Ship Storm
08-05-2011, 10:24
سلام
من نرو7 دارم
منو فارسی اش وجود داره ؟

بعید میدونم چون زبان فارسی تو خود سایتش هم پکیجی نداره برای دانلود و یا شاید من اطلاع ندارم

badboy2008
23-05-2011, 01:21
من جدیدا Nero Burning ROM 10 رو دانلود کردم

نکته اول در Nero Burning ROM برای رایت فایلها بصورت دیتا گزینه ای تحت عنوان Data نداره
برای رایت فایلها بصورت دیتا همون گزینه اول یعنی ISO رو انتخاب کنیم ؟

نکته دوم در Nero Burning ROM برنامه Nero Express موجود نیست. Nero Express در کدوم نسخه های نرو هستش؟بصورت مجزا هم منتشر میشه؟
چون در سایت های دانلود ، Nero Express 10 Lite Edition رو دیدم ولی در خود سایت نرو چنین چیزی ندیدم ... چنین برنامه ای قابل اعتماد هستش؟

ممنون

Ship Storm
24-05-2011, 06:52
من جدیدا Nero Burning ROM 10 رو دانلود کردم

نکته اول در Nero Burning ROM برای رایت فایلها بصورت دیتا گزینه ای تحت عنوان Data نداره
برای رایت فایلها بصورت دیتا همون گزینه اول یعنی ISO رو انتخاب کنیم ؟

نکته دوم در Nero Burning ROM برنامه Nero Express موجود نیست. Nero Express در کدوم نسخه های نرو هستش؟بصورت مجزا هم منتشر میشه؟
چون در سایت های دانلود ، Nero Express 10 Lite Edition رو دیدم ولی در خود سایت نرو چنین چیزی ندیدم ... چنین برنامه ای قابل اعتماد هستش؟

ممنون

پایین همین عکسی که گذاشتید باید یک دکمه ای باشه به اسم Nero Experess روی اون بزنید وارد محیطش میشید
شما اگر فقط انتظار رایت کردن از این نرم افزار دارید میتونید نسخه سبک و کم حجم Nero رو نصب کنید
مثل Nero 8 Micro
لینک صفحه دانلود :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

badboy2008
24-05-2011, 19:45
پایین همین عکسی که گذاشتید باید یک دکمه ای باشه به اسم Nero Experess روی اون بزنید وارد محیطش میشید
نه دوست عزیز، کل سایت نرو رو گشتم و فهمیدم Nero Experess از نسخه 10 از برنامه Nero Burning ROM برداشته شده

Nero Experess در حال حاضر در Multimedia Suite و نسخه BackItUp & Burn موجوده

البته نرو یه برنامه رایگان سبک تحت عنوان Nero BurnLite منتشر کرد که شامل Nero Experess و Burning ROM و بخش های پایه ای رایت بودند

اما این برنامه چنان محدود و نا امن بود ( اقدام به نصب یک برنامه دیگر تبلغاتی برای خودش میکرد) که تمام کاربرانش رو ناراضی کرد

بهرحال شرکت نرو هم سریعا این نسخه برداشت و یک برنامه Nero Kwik Media رو جایگزینش کرد که چندان برای رایت نیست

شما اگر فقط انتظار رایت کردن از این نرم افزار دارید میتونید نسخه سبک و کم حجم Nero رو نصب کنید
مثل Nero 8 Micro

اخه دنبال نسخه 10 میگردم یا یه برنامه رسمی منتشر شده

Ship Storm
24-05-2011, 22:58
نه دوست عزیز، کل سایت نرو رو گشتم و فهمیدم Nero Experess از نسخه 10 از برنامه Nero Burning ROM برداشته شده

Nero Experess در حال حاضر در Multimedia Suite و نسخه BackItUp & Burn موجوده

البته نرو یه برنامه رایگان سبک تحت عنوان Nero BurnLite منتشر کرد که شامل Nero Experess و Burning ROM و بخش های پایه ای رایت بودند

اما این برنامه چنان محدود و نا امن بود ( اقدام به نصب یک برنامه دیگر تبلغاتی برای خودش میکرد) که تمام کاربرانش رو ناراضی کرد

بهرحال شرکت نرو هم سریعا این نسخه برداشت و یک برنامه Nero Kwik Media رو جایگزینش کرد که چندان برای رایت نیست

اخه دنبال نسخه 10 میگردم یا یه برنامه رسمی منتشر شده

جدیدترین نسخه ها در تاپیک زیر قابل دسترس هست

Ahead Nero Burning Rom | راهکار نهایی ضبط اطلاعات، فیلم ، عکس ، صدا و ایجاد پشتیبان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ... آخرين صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

momo
26-05-2011, 20:53
دوستان من يك فايل اييميج با پسوند iso با حجم 4.8 گيگ دارم اما روي ديوي دي 4.7 گيگ رايت نميشه آيا راهي براي رايت آن روي يك يا دو تا از اين نوع دي وي دي است يا بايد حتما ديويدي با حجم بالاتر تهيه كرد؟

MILAD MGH
13-06-2011, 13:36
سلام.من وقتي سي دي يا دي وي دي با فرمتاي wma يا mov رايت ميكنم موقع پخش تو دي وي دي پلير صدا نداره.
وقتي هم كه فايلو براي رايت تو نرو add ميكنم حجمش نصف ميشه.
ميخواستم ببينم مشكل چيه؟
ممنون.

Ghaioom
13-06-2011, 13:41
سلام.من وقتي سي دي يا دي وي دي با فرمتاي wma يا mov رايت ميكنم موقع پخش تو دي وي دي پلير صدا نداره.
وقتي هم كه فايلو براي رايت تو نرو add ميكنم حجمش نصف ميشه.
ميخواستم ببينم مشكل چيه؟
ممنون.
یا تبدیل کنید یا با nero vision رایت کنید ببینید چی میشه.

MILAD MGH
13-06-2011, 13:47
یا تبدیل کنید یا با nero vision رایت کنید ببینید چی میشه.

قبلا تبديلش كردم ولي بازم صدا نداره.
هر دو بار هم با nero vision رايت كردم.

seyed_mahdi
26-06-2011, 19:45
کمک کمک کمک بد بخت شدم

سلام خدمت همه مهندسین و متخصصین عزیز

خواهش میکنم کمک کنید این مشکل منو رفع کنید .

کسی میدونه چطور باید این پنجره رو موقع بوت برداشت :

من میخواستم یه سی دی مولتی بوت درست کنم یعنی چندتا نرم افزار رو داخل یه سی دی بصورت بوت در بیارم

تو یه سابت خوندم که Nero اینکارو میکنه به این صورت که Nero Burning Rom میریم و از سمت راست Cd boot رو انتخاب میکنیم

بعد یه جایی هست که باید مسیر Image نرم افزار رو بدیم و Nero خودش بصورت پیش فرض DosBootImage رو گذاشته

مشکل از اینجاست که من این گزینه رو تغییر ندادم و یادم رفت مسیر ایمیج رو بدم

و رفتم و 3 تا نرم افزار بوت رایت کردم وقتی سی دی بالا اومد با این مواجه شدم :

هر چی گشتم نرم افزار های خودم وپیدا نکردم اما اشتباهم اینجا بود که WWBMU رو اجرا کردم و رفتم اینجا :

اینم ریزتر :

نمیدونم چیکار کردم که دیگه هر وقت میخاد ویندوز بالا بیاد اون صفحه اولی میاد یه بار هم Y زدم دیدم بوت ویندوز رو پروند و مجبور شدم از قابلیت Repair Boot داخل DVD 7 درستش کنم

حالا کسی میدونه چطوری باید این پنجره رو برداشت .

تو رو خدا کمک کنید

Golbarg01
16-07-2011, 18:23
سلام دوستان
راستش من یه مشکلی با نرم افزار نرو دارم اینکه فایل هایی که نامشون غیر انگلیسیه یا در نامشون حروف غیر انگلیسی به کار رفته مثل حروف فارسی و ترکی و روسی و ... رو با نام های غیر متعارف رایت می کنه نه همون نامی که دارن مثلا به شکل علامت سوال یا حروف خرچنگ قورباغه یا نامنظم.
گاهی حتی بعد از رایت می بینم اون فایلی که نامش بعد از رایت روی سی دی تغییر کرده حتی اجرا هم نمیشه مثلا اگر فایل ورد هست باز نمیشه یا اگر فایل صوتی و تصویری هست توسط پلیر ها خونده نمیشه!
لطفا راهنمایی کنید چیکار کنم درست بشه؟
زبان ویندوزم درسته یعنی همه زبان ها روش نصبه مطمئن هستم ویندوزمم 7 هست.
ورژن نرو هم 7.5.7 هست.

Rahpooyan
16-07-2011, 18:52
با اشامپو تست کن ...

Golbarg01
16-07-2011, 19:45
با اشامپو تست کن ...

اگه می خواستم از اشامپو استفاده کنم که این تاپیکو نمیزدم!
می خوام از نرو استفاده کنم!!

MrGee
16-07-2011, 21:29
ورژن نرو هم 7.5.7 هست.

ورژنهاي پايين تر از 8 نرو از زبان فارسي پشتيباني نمي كنن بايد نسخه نروتون از 8 به بالا باشه

Golbarg01
16-07-2011, 22:59
ورژنهاي پايين تر از 8 نرو از زبان فارسي پشتيباني نمي كنن بايد نسخه نروتون از 8 به بالا باشه

آخه فقط فارسی نیست فکر کنم خیلی از زبان های دیگه باشه.
خودم امروز به شخصه مشکلم با رایت فایل ها با اسم ترکیه ای بود.

setayesh_mj
17-07-2011, 13:19
سلام به همه دوستان:10:

من چند روزیه ویندوز سیستمم را عوض کردم ولی یه مشکلی برای نصب نرم افزار Nero روی سیستم دارم
و اون مشکل اینکه هنگام نصب نرم افزار Nero این پیغام ظاهر میشه و اجازه نصب نرم افزار را نمیده:

ممنون میشم در حل این مشکل کمکم کنید :11:

saeed774
17-07-2011, 13:29
پیغام میگه که فایل اجرایی شما مورد داره و آسیب دیده . قبلا با همین فایل نرو رو نصب کرده بودید؟
اخیرا سیستمتون به ویروسی که فایل های اجرایی رو آلوده میکنه ، مبتلا شده بود؟ شما با یه فایل اجرایی دیگه امتحان کن .

برای نصب نرو ، نرم افزارهای جانبی هم نیازه که اصولا فایل اجرایی نرو شامل اونا هم میشه مثله Microsoft Visual C , ....
به احتمال خیلی زیاد چون فایل شما آسیب دیده ، نرم افزار قادر به نصب اونا نیست و در نهایت نرو هم نصب نمیشه .

setayesh_mj
18-07-2011, 14:23
پیغام میگه که فایل اجرایی شما مورد داره و آسیب دیده . قبلا با همین فایل نرو رو نصب کرده بودید؟
اخیرا سیستمتون به ویروسی که فایل های اجرایی رو آلوده میکنه ، مبتلا شده بود؟ شما با یه فایل اجرایی دیگه امتحان کن .

برای نصب نرو ، نرم افزارهای جانبی هم نیازه که اصولا فایل اجرایی نرو شامل اونا هم میشه مثله Microsoft Visual C , ....
به احتمال خیلی زیاد چون فایل شما آسیب دیده ، نرم افزار قادر به نصب اونا نیست و در نهایت نرو هم نصب نمیشه .

ممنون از جوابتون
من قبلا با همین فایل نرم افزار را نصب میکردم ولی الان نمیتونم نصبش کنم حتی با فایلها و ورژنهای مختلف هم امتحان کردم ولی باز هم نشد
در ضمن قبل از عوض کردن ویندوز هیچ مشکلی با نصب نرو نداشتم
میشه بیشتر راهنمایی کنید که چیکار کنم؟
آیا لازمه دوباره ویندوزم را عوض کنم یا نه؟

saeed774
19-07-2011, 13:45
تم ویندوز رو خودتون عوض کردین یا همینطوری بودش؟
احتمالا ویندوز از اون ویندوزهای دستکاری شده باشه ، پیشنهاد میدم ویندوز رو تغییر بدین .
ولی قبلش این نرم افزار رو هم نصب کنین ، اگه جواب نداد ویندوز عوض کنین .

از لینک زیر ، آخرین مورد که 3 مگ حجم داره رو دانلود کن :

---------- Post added at 01:45 PM ---------- Previous post was at 01:42 PM ----------

شما مطمئن شدی سیستمتون ویروسی نیست؟ ویروس کشی کردین؟

saeed774
19-07-2011, 13:51
شما حتما نرم افزار زیر نصب کن و بعد از آپدیت یه اسکن باهاش بزن :

MrGee
19-07-2011, 21:38
به احتمال زياد همون ويروسه

اگه مطمئن هستيد كه الان ويروس نداريد از روي cd برنامه رو نصب كنيد(cd اي كه از بيرون خريديد و مطمئن هستند كه تو سيستم هاي ديگه اجرا مي شه)

setayesh_mj
23-07-2011, 12:26
تم ویندوز رو خودتون عوض کردین یا همینطوری بودش؟
احتمالا ویندوز از اون ویندوزهای دستکاری شده باشه ، پیشنهاد میدم ویندوز رو تغییر بدین .
ولی قبلش این نرم افزار رو هم نصب کنین ، اگه جواب نداد ویندوز عوض کنین .

از لینک زیر ، آخرین مورد که 3 مگ حجم داره رو دانلود کن :

---------- Post added at 01:45 PM ---------- Previous post was at 01:42 PM ----------

شما مطمئن شدی سیستمتون ویروسی نیست؟ ویروس کشی کردین؟

ممنون از جوابتون
متاسفانه من نتونستم این نرم افزار را دانلود کنم چون سایتش باز نمیشه
ویندوزی که من نصب کردم روی سیستمهای دیگه هم نصب شده و هیچ مشکلی با نرم افزار نرو نداره
در مورد ویروس هم غیر ممکنه که هیچ سیستمی ویروس نداشته باشه چند بار با نود اسکنش کردم
ولی چیزی نشون نداده
الان برای چندمین بار ویندوزم را عوض کردم ولی بازم مشکلم حل نشد
دیگه دارم دیوونه میشم و نمیدونم چیکار باید بکنم
تورا به خدا کمکم کنید :41:

MrGee
23-07-2011, 13:15
چند بار با نود اسکنش کردم

:2::13:
با یه برنامه دیگه اسکن کنید همچنین این کارها رو بکنید

مشکوک شدید به آلوده بودن ویندوز.

تاپیک مرجع رو بخونید.
مهم : ₪◙₪◙₪ مرجع رفع تمامی آلودگی های ویروسی (قبل از ایجاد تاپیک جدید مطالعه کنید) ₪◙₪◙₪

این مواردی که من میگم رو حتما انجام بدید.

اسکن با TDS و malware bytes . hitman و لاگ کمبوفیکس و rkill

لاگ ها + نتیجه توی پست بعدتون باشه.

موفق باشید.

majid_n
25-07-2011, 06:51
سلام

مدتیه می خوام یه سری عکس رو روی دی وی دی رایت کنم که بتونم رو دستگاه خونگی نگاه کنم اما هر راهی رو رفتم نشد البته نروی مورد استفاده من 9 هست و مشکل دیگه ای هم که دارم اینه که تازه ویندوز عوض کردم
و نروی 9 رو نصب کردم سرعت رایت خیلی کم شده یعنی هر دی وی دی حدود 35 تا 40 دقیقه رایتش طول
میکشه. اگه کمک کنین این مشکلات رو بر طرف کنم ممنون میشم.

با تشکر بسیار :20:

MrGee
25-07-2011, 10:28
چه دستگاهی؟ cd player یا dvd player ؟

در cd player تنها در صورتی می شه عکسها رو دید که به یه فایل ویدیوی تبدیل شده باشن
ولی در dvd player می شه با کپی ساده عکسها به سی دی اونها رو اون دستگاه ها دید
در ضمن نرو هم خودش امکاناتی رو برای این که فراهم می کنه که اگه شما تو قسمتهای مختلفش بگردی پیدا می کنی
مشکل می تونه از خراب بودن هارد, سیستم پایین کامپیوتر شما یا سرعت پایین رایت در برنامه باشه

setayesh_mj
25-07-2011, 14:19
:2::13:
با یه برنامه دیگه اسکن کنید همچنین این کارها رو بکنید

سلام
متاسفانه من نتونستم هیچ کدوم از این برنامه ها را دانلود کنم البته به دلیل اینکه اینترنت تو اینجا با سوخت فسیلی کار میکنه
آیا میتونم این برنامه ها را از بیرون تهیه کنم یا باید دنبال راه دیگه باشم؟:41:

MrGee
25-07-2011, 16:04
چرا نتونستی؟ برنامه ها که حجم چندانی ندارند همشون زیر 10 مگ هستند

من الان مجموع دانلود هام وقتی که از سوخت فسیلی استفاده می کردم شدن 2 تا DVD حالا شما با دانلود چندتا فایل مشکل داری:8:
از بیرون هم شاید بشه گیر آورد ولی ممکنه سخت باشه
البته می تونی از کافی نت اونها رو دانلود کنید
راه دیگه هم اینه که سی دی نرو رو از بیرون بخری و با اون برنامه رو نصب کنی و نتیجه رو اعلام کنی

majid_n
26-07-2011, 07:11
چه دستگاهی؟ cd player یا dvd player ؟

در cd player تنها در صورتی می شه عکسها رو دید که به یه فایل ویدیوی تبدیل شده باشن
ولی در dvd player می شه با کپی ساده عکسها به سی دی اونها رو اون دستگاه ها دید
در ضمن نرو هم خودش امکاناتی رو برای این که فراهم می کنه که اگه شما تو قسمتهای مختلفش بگردی پیدا می کنی
مشکل می تونه از خراب بودن هارد, سیستم پایین کامپیوتر شما یا سرعت پایین رایت در برنامه باشه

سلام
1. در دی وی دی پلیر 2. نرو رو زیرو رو کردم ولی نتونستم پیدا کنم

3.من قبل از نصب ویندوز جدید از نروی 6 استفاده میکردم . آیا مشکل میتونه از 1. ویندوز 2. نرو باشه

دیشب باز م رایت کردم و سرعت رو رو ماکزیمم گذاشتم ولی ....

setayesh_mj
26-07-2011, 14:54
چرا نتونستی؟ برنامه ها که حجم چندانی ندارند همشون زیر 10 مگ هستند

من الان مجموع دانلود هام وقتی که از سوخت فسیلی استفاده می کردم شدن 2 تا DVD حالا شما با دانلود چندتا فایل مشکل داری:8:
از بیرون هم شاید بشه گیر آورد ولی ممکنه سخت باشه
البته می تونی از کافی نت اونها رو دانلود کنید
راه دیگه هم اینه که سی دی نرو رو از بیرون بخری و با اون برنامه رو نصب کنی و نتیجه رو اعلام کنی

به خدا دانلود ابن برنامه ها مکافاته :13:

من نرو را از روی سی دی هم نصب کردم هم ورژن 6 و 8 اما باز هم همین پیغام را داد
دیگه دارم دیوونه میشم :41:
یه خواهش ؟ البته با کلی شرمندگی از بابت اینکه این همه وقتتون را گرفتم
میشه یکی از این برنامه را برام ایمیل کنید؟

MrGee
26-07-2011, 14:57
من خودم نرو ندارم ولی تو Ashampoo این امکان وجود داره
در ضمن تا اونجایی که من می دونم تو دی وی دی پلیرها می شه رایت عکسها به صورت دیتا اونها رو تو دستگاه دید
قبل از نصب ویندوز سرعت رایت شما خوب بود؟ سیستمتون پایین نیست که مثلا نرو رو نکشه؟
موقع رایت اون نوار پایینی که اسمش Buffer هست پره یا خالی؟

MrGee
26-07-2011, 15:40
دوست گلم مرجع رو بخونید ، لاگ ها ، ریپورت و نتایج رو اینجا بذارید.
ورد جادویی وجود نداره که کسی براتون بخونه ، کار رو باید خود شما انجام بدید. مراحل به ساده ترین شکل نوشته شده.

احتمالا نرو میوقع نصب فایلهاش رو اکستراکت می کنه به یه پوشه و بعد از اکستراکت هم ویروس میاد فایل رو آلوده می کنه
یه احتمال هم هست اینه که هارد شما بد سکتور پیدا کرده و باید با برنامه چک دیسک خود ویندوز یا HDD Regenerator اون رو اسکن کنی
یه راه دیگه ای هم هست اینه که شما سیستم رو با یه آنتی ویروس خوب و آپدیت اسکن بکنی
اگر این دوتا کار رو کردی و جواب نداد تنها چاره همون تاپیک هم هست.

همون اون لینکها مستقیم هستند شما چرا می خوای که اونها رو به شما میل کنم
شما که اول و آخر باید اونها رو دانلود بکنی حالا چه فرقی می کنه از کجا

---------- Post added at 03:40 PM ---------- Previous post was at 03:39 PM ----------

saeed774
26-07-2011, 15:54
برنامه زیر 4 مگ حجم داره و لینکش قابلیت رزوم یا ادامه دانلود هم داره.
برای اجراش موقتا هر آنتی ویروسی داری غیرفعالش کن و بعد ارتباطت رو با نت قطع کن . به تمام سوالتش جواب مثبت بده . مدتی صبر کن تا برنامه کارش رو انجام بده ، ویندوز بطور خودکار ریست خواهد شد . بعد ار ریست باز به کارش ادامه میده . زمانی کار برنامه تموم هست که متنی از کارهای انجام داده شده نمایش داده بشه .

به لینک زیر برو و روی لینکی که روبروش 10:00 نوشته کلیک کن تا دانلود آغاز بشه . بهتره با نرم افزار دانلود اینکارو انجام بدی:

Ghaioom
27-07-2011, 10:03
سلام

مدتیه می خوام یه سری عکس رو روی دی وی دی رایت کنم که بتونم رو دستگاه خونگی نگاه کنم اما هر راهی رو رفتم نشد البته نروی مورد استفاده من 9 هست و مشکل دیگه ای هم که دارم اینه که تازه ویندوز عوض کردم
و نروی 9 رو نصب کردم سرعت رایت خیلی کم شده یعنی هر دی وی دی حدود 35 تا 40 دقیقه رایتش طول
میکشه. اگه کمک کنین این مشکلات رو بر طرف کنم ممنون میشم.

با تشکر بسیار :20:
دی وی دی که رایت کنی خیلی طول میکشه. اگه فیلم باشه باید تبدیل بشه به دی وی دی که خود نرو انجام میده بعد رایت میکنه به همین خاطر اونقد طول میکشه! من دو جا دیدیم که اون 35 تا 40 دقیقه طول میکشید.

Mahziar-7
08-08-2011, 18:49
تو نرو 9 چطور میشه آهنگ رو به عنوان پس زمینه اسلایدشو اضافه کرد؟

titanium_zarin
22-08-2011, 00:03
سلام ...

من این نسخه رو گرفتم ...
حالا ...
1.نیاز به کرک داره ؟؟ اگه اره برام بزارید
2.این اخرین نسخه هست ؟؟

Ghaioom
23-08-2011, 09:50
سلام ...

من این نسخه رو گرفتم ...
حالا ...
1.نیاز به کرک داره ؟؟ اگه اره برام بزارید
2.این اخرین نسخه هست ؟؟
نه آخرین نسخه نیس
آخرین نسخه رو تو آدرس زیر صفحه آخر پیدا کن

بعدشم ----------- کارش درسته با کرک میزاره.

titanium_zarin
23-08-2011, 10:48
نه آخرین نسخه نیس
آخرین نسخه رو تو آدرس زیر صفحه آخر پیدا کن

بعدشم ----------- کارش درسته با کرک میزاره.

ببخشید ؟؟
این پستی که شما دادید صفحه اول این نرم افزار هیت ..
خودتون ببینمید ...
لااقل بگید پست چنده ؟؟

Ghaioom
24-08-2011, 12:03
ببخشید ؟؟
این پستی که شما دادید صفحه اول این نرم افزار هیت ..
خودتون ببینمید ...
لااقل بگید پست چنده ؟؟
برو آخرین صفحه دیگه این که گفتن نداشت! :31:اونجا میفهمی
ولی مواظب باش حجمش بالاس D: :31:
اینم آخرین صفحه اگه حوصله نداری :31:

Papillon
24-08-2011, 14:41
با سلام
قبلا نرو 10 داشتم و به راحتی می شد فایل های flv رو add کرد و رایت کرد ولی بعد از اینکه ویندوز عوض کردم اصلا flv رو import نمی کنه...
داستان چیه ؟
ممنون از راهنایی شما

joe_satriani
24-08-2011, 20:15
با سلام
همون نسخه از نرم افزار؟؟

موفق باشید.

metalika_68_01
27-08-2011, 07:19
با سلام
من چند وقتيه با يه ويروس مواجه شدم به اسم U997.exe ، هر فولدري كه باز ميشه اين فايل ديده مي شده و سرعت كامپيوترم خيلي پايين اومده، من از آنتي ويروس nod32 استفاده ميكنم كه هميشه آپديته ولي ار پس اين يكي برنيومده، لطفا يه آنتي ويروس بهم معرفي كنيد
ممنون

Ship Storm
27-08-2011, 15:22
با سلام
من چند وقتيه با يه ويروس مواجه شدم به اسم U997.exe ، هر فولدري كه باز ميشه اين فايل ديده مي شده و سرعت كامپيوترم خيلي پايين اومده، من از آنتي ويروس nod32 استفاده ميكنم كه هميشه آپديته ولي ار پس اين يكي برنيومده، لطفا يه آنتي ويروس بهم معرفي كنيد
ممنون

سلام
بحث خودتون رو در انجمن زیر پیگیری کنید

اورژانس سیستم های آلوده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Glad Boy
31-08-2011, 12:44
سلام دوستان

آقا من یه سوال برام پیش اومده ! من یه سی دی nero7 فکر می کنم روی دی وی دی رایترم بود. همیشه همون رو نصب می کردم!
ولی قبلنا یه بار nero9 رو نصب کردم نمی دونم چرا اصلا باهاش حال نکردم ! خیلی شلوغ پلوغ بود و کلی نرم افزارهای اضافی و مسخره
روی سیستم نصب میکنه که کلا دیگه همه چیز روی سیستم میشه nero !
حالا می خواستم ببینم ورژن های مختلف نرو تفاوتی هم توی رایت و کیفیت رایت دارن !؟ مثلا nero9 کیفیت رایت بهتری نسبت به nero7
داشته باشه !؟

h_kh_1367
03-09-2011, 09:18
ضمن تشکر از دوستان عزیز پاسخگو
قبلاً که من نرم افزار nero7 رو از توی سی دی که همراه dvd drive بود نصب میکردم بعد از وصل کردن گوشی (پاکت پی سی) یه نرم افزار با اجازه بنده تو گوشی نصب میشد که قابلیت های مولتی مدیایی nero رو تا حدودی تو گوشی در دسترس قرار میداد . ولی الان که از nero8 یا nero10 استفاده می کنم از این خبرا نیست . به خاطر تعویض سیستم و اینکه سیستم جدید از windows 7 x64 بهره میبره نمیشه که اون سی دی رو روی این سیستم نصب کرد و در این صورت من از این نرم افزار بی بهره ام .
سوال اینجاست ، چطور می تونم بدون اون سی دی به اون نرم افزار دسترسی پیدا کنم ؟

قبلاً و قلباً از همکاری و همیاری شما متشکرم !

Ship Storm
04-09-2011, 22:53
سلام دوستان

آقا من یه سوال برام پیش اومده ! من یه سی دی nero7 فکر می کنم روی دی وی دی رایترم بود. همیشه همون رو نصب می کردم!
ولی قبلنا یه بار nero9 رو نصب کردم نمی دونم چرا اصلا باهاش حال نکردم ! خیلی شلوغ پلوغ بود و کلی نرم افزارهای اضافی و مسخره
روی سیستم نصب میکنه که کلا دیگه همه چیز روی سیستم میشه nero !
حالا می خواستم ببینم ورژن های مختلف نرو تفاوتی هم توی رایت و کیفیت رایت دارن !؟ مثلا nero9 کیفیت رایت بهتری نسبت به nero7
داشته باشه !؟

نخیر هیچ فرقی تو کیفیت نداره فقط تنها چیزی که اضافه داره اینکه که قابلیت های مولتی مدیا بهش اضافه شده که برای همه کاربرد نداره

reza_3722
26-09-2011, 14:25
دوستان من از Nero Multimedia Suite v10.5 Platinum HD استفاده میکنم
موقع کار کردن با Nero Vision وقتی که وارد Make DVD یا Make Bluray میشم و فایلی رو میخوام import کنم پیغامی میده واسه فعالسازی! و بعد هم از برنامه خارج میشه. بخش های دیگه مشکلی نداره
سریال جدیدی لازمه؟
لطفا راهنمایی کنید

Ghaioom
27-09-2011, 11:20
دوستان من از Nero Multimedia Suite v10.5 Platinum HD استفاده میکنم
موقع کار کردن با Nero Vision وقتی که وارد Make DVD یا Make Bluray میشم و فایلی رو میخوام import کنم پیغامی میده واسه فعالسازی! و بعد هم از برنامه خارج میشه. بخش های دیگه مشکلی نداره
سریال جدیدی لازمه؟
لطفا راهنمایی کنید
نسخه های بالای نرو مثل 9 یا 10 فک کنم خود 10 بیشتر همین مشکل سریال رو دارن. شما شاید تو قسمت کرک نرو تو انجمن کرک بپرسی جوابتو بگیری.
یا شاید دوستان دیگه هم اگه بلدن حتما اینجا هم میگن.

saeedss
02-10-2011, 17:01
با سلام

من میخام یه dvd صوتی تصویری که پسوندش vob هست رو در سیستمم کپی کنم و بعدش از یکی دو فایل مشخص رایت بگیرم
یه بار اینکارو کردم و فقط تصویر رایت شده و dvd که رایت کردم صدا نداره.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1043x180.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این فایلهایی که دورشون خط قرمز کشیدم رو کپی کردم و بعدش با نرو اینا رو رایت کردم اما فقط تصویر رایت شده و صدا نداره.
حالا چیکار باید بکنم که صدا هم رایت بشه؟

Setareh 2006
11-10-2011, 03:25
سلام
سییستم من پنتیوم 4 ، رم 512 مگ و ویندوز هم اکس پی سرویس پک 3 هست .
در نرو 6 ، در برنامه Nerovisionexpress 2 ، وقتی یک فایل ویدئو رو لود می کنم فقط صدای فایل پخش میشه و قسمت پریویو ، صفحه سیاه هست و هیچی نشون نمیده . مشکل از کجاست ؟

Ghaioom
11-10-2011, 12:44
سلام
در نرو 6 ، در برنامه Nerovisionexpress 2 ، وقتی یک فایل ویدئو رو لود می کنم فقط صدای فایل پخش میشه و قسمت پریویو ، صفحه سیاه هست و هیچی نشون نمیده . مشکل از کجاست ؟
شما نسخه بالاتر nero vision رو از لینک زیر دانلود کنید ببینید چی میشه.

لینک دیگر

نسخه بالاتر برنامه:

Aloneboy
18-10-2011, 00:19
با سلام با نصب برنامه Nero_Multimedia_Suite ورژن 10 و یا 11 هر کدوم که نصب کردم در قسمت رایت سی دی گزینه ای برای رایت ویدئو نداشت اما برای دی وی دی داره چرا؟و برای اضافه کردن لطفا راهنمایی کنید؟

Erfan.B
21-10-2011, 16:12
سلام

دوست من 2 علت داره :
1)کدک ها ایراد داره.
2) درایور کارت گرافیکت (و حتی خودش) مشکل داره که می تونی حداقل درایور کارت گرافیکت رو آپدیت کنی.
موفق باشی.

Erfan.B
21-10-2011, 16:27
با سلام

من میخام یه dvd صوتی تصویری که پسوندش vob هست رو در سیستمم کپی کنم و بعدش از یکی دو فایل مشخص رایت بگیرم
یه بار اینکارو کردم و فقط تصویر رایت شده و dvd که رایت کردم صدا نداره.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1043x180.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این فایلهایی که دورشون خط قرمز کشیدم رو کپی کردم و بعدش با نرو اینا رو رایت کردم اما فقط تصویر رایت شده و صدا نداره.
حالا چیکار باید بکنم که صدا هم رایت بشه؟

دوست من شما بهتره با یه نرم افزار chapter های دلخواه دی وی دی تون رو همراه با زیرنویس و صدا انتخاب کنی و به فرمت AVI , MP4 , MKV تبدیلش کنی. این راه به نظرم عاقلانه تر میاد و جمع و جورتر.و البته بی دردسر تر.:46:
اینم یه نمونه برنامه برای این کار :

Tipard DVD Ripper Pack

موفق باشی دوست من.:11:

IntelCentrino
17-11-2011, 01:29
Nero Lite چی هست؟ و چه فرقی با بقیه نسخه ها دارد؟

Ship Storm
17-11-2011, 07:04
Nero Lite چی هست؟ و چه فرقی با بقیه نسخه ها دارد؟

نسخه ای هست که امکانات اضافی nero رو نداره و فقط امکانات اصلی رایت کردن رو داره و حجمش خیلی سبک تر از nero های نسخه فول هست

IntelCentrino
17-11-2011, 18:15
نسخه ای هست که امکانات اضافی nero رو نداره و فقط امکانات اصلی رایت کردن رو داره و حجمش خیلی سبک تر از nero های نسخه فول هست

نسخه lite متعلق به همون شرکتی هست که Nero را ارائه میکند؟ منظورم اینه که محصول رسمی اون شرکت هست؟!

اگر که اینطور هست، ازکجا ورژن 11 اون را می تونم دانلود کنم. توی سایت اصلی Nero ندیدم همیچن چیزی را!

hamid_diablo
17-11-2011, 21:14
سلام

من دیروز خونی یکی از آشناهامون بودم با برنامه نرو 9 یه سی دی رایت کردم که 7 تا اهنگ توش بود.بعد اومدم خونه و 3 تا اهنگ دیگه با برنامه نرو 6 در ادامش رایت کردم.اما مشکلی که الان دارم اینکه 7 تا اهنگ قبلی که با نرو 9 رایت کردم نمیادش

تو دی وی دی پلیر بعضی وقتها اون 7 تا میاد بعضی وقتها هم اون 3 تایی که جدیدا رو سی دی رایت کردم میاد.راهی وجود نداره که اطلاعات قبلی رو تو کامپیوتر بریزم چون اصلا نشون داده نمیشه و فقط 3 تا آهنگ جدید رو میخونه

Ship Storm
18-11-2011, 12:28
نسخه lite متعلق به همون شرکتی هست که Nero را ارائه میکند؟ منظورم اینه که محصول رسمی اون شرکت هست؟!

اگر که اینطور هست، ازکجا ورژن 11 اون را می تونم دانلود کنم. توی سایت اصلی Nero ندیدم همیچن چیزی را!

بله محصول همون شرکت هست
از لینک زیر قابل دریافت هست

IntelCentrino
18-11-2011, 20:22
بله محصول همون شرکت هست

میشه لطف کنید و لینک مربوط به این نسخه را در سایت Nero به من معرفی کنید؟!

Ship Storm
18-11-2011, 20:39
بله محصول همون شرکت هست

میشه لطف کنید و لینک مربوط به این نسخه را در سایت Nero به من معرفی کنید؟!

تو خود سایت ارائه نمیشه این نسخه ها بصورت پک هایی برای شرکت های دیگه ساخته میشه
مثلا همرا با dvd/rw برند hp یک نسخه از این نرم افزاربصورت رایگان قرار داده میشه و ...
به جای اون خط چین ها این عبارت رو بگذارید و لینک رو تکمیل کنید

soft 9 8 .i r ( فاصله ها رو بردارید)

moghaddas mfa
20-11-2011, 12:10
من نرو 11رواز سایت اسان دانلود دان کردم ولی موقع استخراج فایل ستاپ باارور پسورد مواجه میشم.
البته من پسورد فایلو دارم ودرست تایپ میکنم با حروف کوچیک.
دیگر محتوای فایل زیپ رو میتونم با همون پسورداستخراج کنم ولی فایل ستاپو نه چیکار کنم...

moghaddas mfa
20-11-2011, 12:17
اگه از سایت نرو نرم افزار نروtril رو دان کنم وبعد با سریال فعالش کنم میتونم بصورت کامل از نرو استفاده کنم.
اخه دیگه حوصله دان کردن از سایت های دیگه رو با این اینترنت هندلی ندارم.فکر کنم 350مگ بود که دان کردم که دوروز طول کشیداگه میشه کمک کنین ....:19:

Ship Storm
20-11-2011, 16:41
اگه از سایت نرو نرم افزار نروtril رو دان کنم وبعد با سریال فعالش کنم میتونم بصورت کامل از نرو استفاده کنم.
اخه دیگه حوصله دان کردن از سایت های دیگه رو با این اینترنت هندلی ندارم.فکر کنم 350مگ بود که دان کردم که دوروز طول کشیداگه میشه کمک کنین ....:19:

trial های 15 و 30 روزه رو اگر سریال معتبر داشته باشی مشکلی نداره و میتونی بصورت کامل از نرم افزار استفاده کنی

moghaddas mfa
20-11-2011, 18:28
من نرو 11رواز سایت اسان دانلود دان کردم ولی موقع استخراج فایل ستاپ باارور پسورد مواجه میشم.
البته من پسورد فایلو دارم ودرست تایپ میکنم با حروف کوچیک.
دیگر محتوای فایل زیپ رو میتونم با همون پسورداستخراج کنم ولی فایل ستاپو نه چیکار کنم...

درمورد این مشکل میتونید کمک کنید ؟:46:

moghaddas mfa
20-11-2011, 18:33
trial های 15 و 30 روزه رو اگر سریال معتبر داشته باشی مشکلی نداره و میتونی بصورت کامل از نرم افزار استفاده کنی
به نظر شما میتونم از سریال این نرویی که از اسان دانلود دان کردم استفاده کنم.؟؟
:13:

Ghaioom
20-11-2011, 19:28
درمورد این مشکل میتونید کمک کنید ؟:46:
اگه رو یکی از پارت ها خطا میده اون پارت رو دوباره دانلود کن ببین درست میشه و به احتمال زیاد هم باید درست بشه.
شاید repair هم بکنید درست بشه.

---------- Post added at 07:28 PM ---------- Previous post was at 07:25 PM ----------

به نظر شما میتونم از سریال این نرویی که از اسان دانلود دان کردم استفاده کنم.؟؟
:13:
اگه همون نسخه هست باید بشه.

moghaddas mfa
20-11-2011, 22:01
Users\22222\Desktop\Nero_Multimedia_Suite_v11.0.10 700_[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] CRC failed in the encrypted file Setup.exe. Corrupt file or wrong password.
! Cannot execute "C:\Users\2222\AppData\Local\Temp\Rar$EX42.552\Setu p.exe"
بصورت پارت پارت نیست ریپیر هم کردم نشد بازم ارور بالا رو میده .:19:

Ship Storm
21-11-2011, 08:22
Users\22222\Desktop\Nero_Multimedia_Suite_v11.0.10 700_[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] CRC failed in the encrypted file Setup.exe. Corrupt file or wrong password.
! Cannot execute "C:\Users\2222\AppData\Local\Temp\Rar$EX42.552\Setu p.exe"
بصورت پارت پارت نیست ریپیر هم کردم نشد بازم ارور بالا رو میده .:19:

ریپیر همیشه جواب نمیده
اگر یک پارت هست پس مشکل سر همونه
درصورتی که از صحت رمزی که وارد میکنید مطمئن هستید این فایل صدمه دیده و بد دانلود شده و باید مجدد دانلود بشه

moghaddas mfa
21-11-2011, 09:52
اگه ممکنه سایتیو معرفی کنید که نرو تمام فول بصورت چند پارتی بشه ازش دان کرد .صددرصد هم نروش نصب بشه.
ممنون

Ship Storm
21-11-2011, 09:55
اگه ممکنه سایتیو معرفی کنید که نرو تمام فول بصورت چند پارتی بشه ازش دان کرد .صددرصد هم نروش نصب بشه.
ممنون

moghaddas mfa
21-11-2011, 10:16

سرعت اینترنتم پایینه ممکنه 15ساعتی طول بکشه .اخه اینم تک پارتی هستش.مشکلی پیش نمیاد.؟؟
حالا ما اینقدر دنبال این نرو 11هستیم به نظر شما چه جوری؟

Ship Storm
21-11-2011, 17:38
سرعت اینترنتم پایینه ممکنه 15ساعتی طول بکشه .اخه اینم تک پارتی هستش.مشکلی پیش نمیاد.؟؟
حالا ما اینقدر دنبال این نرو 11هستیم به نظر شما چه جوری؟

نخیر اگر درست دانلود بشه مشکلی پیش نمیاد
زیاد دیسکانکتی نباید پیش بیاد و زیاد نباید دانلود رو Stop و مجدد resume کنید
نرو 11 خیلی خوبه اما lite اون زیاد توفیقی نمیکنه با lite های دیگه چون کار رایت کردن رو میخواد انجام بده دیگه و نه کار دیگه ای
اما نسخه های فول این ورژن امکانات خیلی زیادی رو در برداره

moghaddas mfa
23-11-2011, 14:55
سلام
ماکه از نرو 11خیری ندیدیم
اگه میشه بگید چه جوری نرو6 رو روی ویندوز سون بنصبم.
نصب میشه ولی بالا نمیاد.
اگه نسخه پرتابلشو دارین ممنان میشم بزارن.
اگه راحله دیگه ای دارین بگید. :11:

savoz
23-11-2011, 23:57
سلام این کار رو می تونه با نرم افزار Total video converter انجام بدی از لینک زیر دانلودش کن بعد اگه در کار با این نرم افزار مشکل داشتی می تونی از لینک دومی آموزششو هم دانلود کنی

Erfan.B
24-11-2011, 02:51
سلام
نصب میشه ولی بالا نمیاد.
دوست عزیز نرو 6 روی 7 جواب نمی ده.
شما به جای نرو از این برنامه استفاده کن اگه فقط مورد استفاده ات دیتا و MP3 و AUDIO CD و رایت ایمیج هست ، کم حجمه و رایگان و کار راه اندازه ؛
خدمت شما :

CDBurnerXP 4.3.9.2809

موفق باشي :40:

Erfan.B
24-11-2011, 02:52
سلام
نصب میشه ولی بالا نمیاد.
دوست عزیز نرو 6 روی 7 جواب نمی ده.
شما به جای نرو از این برنامه استفاده کن اگه فقط مورد استفاده ات دیتا و MP3 و AUDIO CD و رایت ایمیج هست ، کم حجمه و رایگان و کار راه اندازه ؛
خدمت شما :

CDBurnerXP 4.3.9.2809

savoz
24-11-2011, 19:48
سپاس از لینک هایی که میزارین

---------- Post added at 08:48 PM ---------- Previous post was at 08:44 PM ----------

رایت CD و DVD های تصویری از طریق Nero Express :
گاها" با این مشکل مواجه شده اید که برخی از فیلم ها فقط درکامپیوتر قابل اجرا هستند ولی از طریق دیسک خوان های CD و DVD اجرا نمی شوند برای رفع این مشکل فیلم مورد نظر باید به صورت Video CD رایت شود دراین بخش ما قصد داریم نحو ی ایجاد, Super Video CD, Video CD و DVD-Video Files را آموزش دهیم.
رایت Video CD :
این نوع رایت به شما این امکان را میدهد که از فیلم ها و عکسهایتان یک video CD ایجاد کنید که در اغلب دستگاههای DVD و VCD قابل اجرا هستند گفتنی است که نرم افزار خود به طور اتوماتیک فرمت فایل ها را به video CD تبدیل می کند.
درپنجره NERO EXPRESS بر روی بخش videos/picturesرفته و سپس بر روی گزینه ی video CD کلیک نمایید :
من این آموزشو در لینک زیر دیدم به نظرم خوب بود

Greedy
10-12-2011, 18:57
این نسخه 11 خیلی بد شده nero start smart که حذف شده و بعدشم موقع دانلود ارور میده میگه باید به اینترنت وصل بشی تا نت فریمورک دانلود کنی خلاصه 370 مگ بیخودی دانلود کردیم
من این نسخه 370 مگی رو که هر وقت دانلود میکردم فقط نرم افزارهای start smart و nero express رو تیک میزدم نصب کنه بقیشونو تیکشون برمیداشتم تا نصب نکنه من الان رفتم سایت نرو دیدم یه نرم افزار جدید زده

این زده همون نسخه لایتش هست اسمش عوض شده
کسی دانلود کرده ببینه چطوریاس ؟ همون نسخه کم حجم نرو هست یا کلا سیستمش فرق داره ؟

amirpers
10-12-2011, 19:40
دوستان آخرین نسخه Nero Multimedia Platinum 11 چنده ؟
من چند وقت پیش ورژن 15800 رو دانلود کردم و دیروز دیدم که تو تاپیک معرفی برنامه ورژن 15500 معرفی شده ؟
چرا 15500 بعد از 15800 اومده ؟

Ship Storm
11-12-2011, 08:52
دوستان آخرین نسخه Nero Multimedia Platinum 11 چنده ؟
من چند وقت پیش ورژن 15800 رو دانلود کردم و دیروز دیدم که تو تاپیک معرفی برنامه ورژن 15500 معرفی شده ؟
چرا 15500 بعد از 15800 اومده ؟

سلام
اگر ورژن 15500 بعد از اون اومده بخاطر Release های مختلف از اون ورژن هست که ارائه شده

Erfan.B
13-12-2011, 03:25
این نسخه 11 خیلی بد شده nero start smart که حذف شده و بعدشم موقع دانلود ارور میده میگه باید به اینترنت وصل بشی تا نت فریمورک دانلود کنی خلاصه 370 مگ بیخودی دانلود کردیم
من این نسخه 370 مگی رو که هر وقت دانلود میکردم فقط نرم افزارهای start smart و nero express رو تیک میزدم نصب کنه بقیشونو تیکشون برمیداشتم تا نصب نکنه من الان رفتم سایت نرو دیدم یه نرم افزار جدید زده

این زده همون نسخه لایتش هست اسمش عوض شده
کسی دانلود کرده ببینه چطوریاس ؟ همون نسخه کم حجم نرو هست یا کلا سیستمش فرق داره ؟
دوست من این یه مدیا منیجر هست مثل ویندوز مدیا پلیر که می تونی ریپ کنی و رایت کنی.

Amir Hossein
01-01-2012, 23:54
سلام
شاید سوعالم تکراری یا خیلی ضایه باشه ولی:
من چطور میتونم چند تا فایل تصویری(غیر vob) رو طوری رو dvd بزنم که تو dvd پلیر نشون بده
mer30

Ship Storm
02-01-2012, 00:10
سلام
شاید سوعالم تکراری یا خیلی ضایه باشه ولی:
من چطور میتونم چند تا فایل تصویری(غیر vob) رو طوری رو dvd بزنم که تو dvd پلیر نشون بده
mer30

اول باید تبدیل فرمت رو انجام بدید و یا با ورژن های بالا و نسخه فول Nero کار کنید که خودش عمل تبدیل فرمت رو انجام میده

Amir Hossein
03-01-2012, 00:18
اول باید تبدیل فرمت رو انجام بدید و یا با ورژن های بالا و نسخه فول Nero کار کنید که خودش عمل تبدیل فرمت رو انجام میده

سلام
اگه نروم زیاد جدید نباشه(با 7 کار میکنم)
باید چه کار کنم
یعنی به vob کانورت کنم؟!

Ghaioom
03-01-2012, 23:20
سلام
اگه نروم زیاد جدید نباشه(با 7 کار میکنم)
باید چه کار کنم
یعنی به vob کانورت کنم؟!
علیک
ببین ابزار nero vision داره یا نه اگه داشته باشه باهاش میتونی تبدیل کنی بعد رایت.

رعد
07-01-2012, 08:18
يك سوال يك نفر ديگه هم در پست قبل پرسيده بود كه هنوز جواب ندادن و من هم دوباره ميپرسم
كسي از دوستان نميدونه در نروي 10 و 11 گزينه رايت وي سي دي كجا رفته ؟

moghaddas mfa
11-01-2012, 19:47
يك سوال يك نفر ديگه هم در پست قبل پرسيده بود كه هنوز جواب ندادن و من هم دوباره ميپرسم
كسي از دوستان نميدونه در نروي 10 و 11 گزينه رايت وي سي دي كجا رفته ؟

سلام
شما با همون بخش دی وی دی کارتو انجام بده و هنگام گذاشتن سی دی خام خودش تنظیم میشه برای سی دی.......

expanium
22-01-2012, 00:48
سلام دوستان 2 تا سوال داشتم:

1.تو نرو در مرحله آخر که دیسک میخاد بره برا رایت یه گزینه هس که نوشته : verify data after burning

که تو مربع جلوش میتونی تیک بزاری.این دقیقا چکار میکنه؟

2.ببخشید اگه تکراریه. سرعتی که برای رایت فایلای مختلف انتخاب میکنیم بهتره رو چند x بزاریم (مثلا ویدیو و دیتا) تا بهترین کیفیتو بهمون بده؟
با سپاس

moghaddas mfa
22-01-2012, 19:12
سلام دوستان 2 تا سوال داشتم:

1.تو نرو در مرحله آخر که دیسک میخاد بره برا رایت یه گزینه هس که نوشته : verify data after burning

که تو مربع جلوش میتونی تیک بزاری.این دقیقا چکار میکنه؟

2.ببخشید اگه تکراریه. سرعتی که برای رایت فایلای مختلف انتخاب میکنیم بهتره رو چند x بزاریم (مثلا ویدیو و دیتا) تا بهترین کیفیتو بهمون بده؟
با سپاس

سلام.
سوال اولتون .اون گزینه برای اینه که بعد رایت سی دی دوباره توسط نرو چک میشه که مشکلی در رایت نداشته باشه.
دومی سوال .البته پیشنهاد منه... بهتره برای تصویری ودیتا از سرعت 16و برای صوتی و..... که از اهمیت کمتری برخوردارند از سرعت 24استفاده کنی......درکل بسته به اهمیت هر سی دی (اهمیت بیشتر سرعت کمتر)سرعت مناسب رو انتخاب کنی.....
به برند سی دی هم باید توجه کنی.....
موفق باشی:46:

Ghaioom
13-02-2012, 23:48
یه چند تا فایل avi هست که با nero vision میخوام رو دی وی دی بریزم که رایت نمیکنه میخوام تو دی وی دی پلیر ببینم ویدئو با دوربین گرفته شده.

خطای:
Burn process failed!
An error log file was created that can be very helpful in diagnosing problems. Would you like to save it?

میده. میدونید مشکل چیه؟
فکر کنم از ویدئو باشه ولی یه جوری که باید رایت بشه. در ضمن Data هم نمیخوام رایت کنم.

Ghaioom
15-02-2012, 07:16
ای باو کسی جواب نداده از چه برنامه دیگه میشه استفاده کرد پس؟
حجمشم کم باشه. من میخوام به vob تبدیل کنه. چون فایلهای دیگه رو هر دی وی دی پلیری نمیخونه.

ask_bl
15-02-2012, 22:20
ای باو کسی جواب نداده از چه برنامه دیگه میشه استفاده کرد پس؟
حجمشم کم باشه. من میخوام به vob تبدیل کنه. چون فایلهای دیگه رو هر دی وی دی پلیری نمیخونه.
ConvertXtoDVD

Ghaioom
16-02-2012, 08:44
ConvertXtoDVD
حس تبدیل نیست.
بعدشم یه بار از خود نرو و یه بار با nero vision رو سی دی زدم. یه بار زدم نمیدونم با کدوم بود که صداش نبود!! بار دیگه ایمیج گرفتم رو هارد که صداش بود. الان دقیق یادم نیست که کدوم صداشو آورد فکر کنم نرو ویزیون بود! رو سی دی نزدم هنوز بعدا میزنمش رو سی دی که میخواستم بزنم رو یه دی وی دی که الان میخوام بزنم رو دو تا سی دی که اوکی بشه. :20:
بازم ممنون

بعدا که دیدم با nero vision صداشو میاره با خود نرو اون فایلی که رایت میکنم صداشو نمیاره!

pedipartala
23-02-2012, 08:21
سلام خدمت دوستان نمی دونم توی این تاپیک جاش هست یا نه ولی به هر حال من اینجا سوالم رو مطرح می کنم ...
من یک لپ تاپ فوجیتسو دارم که متاسفانه نمی دونم چرا وقتی به ویدئو پروژکتور وصلش می کنم تصویر نمیاد ... !!! کم کم دارم به این نتیجه می رسم که شاید این مارک از لپ تاپ به پروژکتور وصل نمیشه !!! چون دوستام با مارک های مختلف به محض اینکه کابل دستگاه رو وصل می کنن ؛ تصویر دارن و ....
حالا نمی دونم باید تنظیم خاصی انجام بدم یا نه ... اگه کسی می دونه راهنمایی کنه من رو بی زحمت ...

Ghaioom
23-02-2012, 09:12
سلام خدمت دوستان نمی دونم توی این تاپیک جاش هست یا نه ولی به هر حال من اینجا سوالم رو مطرح می کنم ...
من یک لپ تاپ فوجیتسو دارم که متاسفانه نمی دونم چرا وقتی به ویدئو پروژکتور وصلش می کنم تصویر نمیاد ... !!! کم کم دارم به این نتیجه می رسم که شاید این مارک از لپ تاپ به پروژکتور وصل نمیشه !!! چون دوستام با مارک های مختلف به محض اینکه کابل دستگاه رو وصل می کنن ؛ تصویر دارن و ....
حالا نمی دونم باید تنظیم خاصی انجام بدم یا نه ... اگه کسی می دونه راهنمایی کنه من رو بی زحمت ...
مشکلات لپ تاپ ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

K A R I M I
28-02-2012, 22:00
سلام
ممنون میشم بفرمایید که با استفاده از نرو چگونه یک سی دی mp3 رو رایت کنم ؟
خواهشا مرحله به مرحله توضیح بدید !

me_am76
28-02-2012, 23:39
تو nero وارد قسمت data cd بشید فایل های mp3 رو add کنید و بعد رایت کنید.

majid_n
07-03-2012, 06:09
سلام
نرو 11 رو می خوام پاک کنم اما خیلی وقت می بره و در آخر کار فایل آپدیتش می مونه که قابل پاک شدن نیست به نظر شما چه کار کنم؟

ممنون از راهنماییتون

Ship Storm
08-03-2012, 07:38
سلام
نرو 11 رو می خوام پاک کنم اما خیلی وقت می بره و در آخر کار فایل آپدیتش می مونه که قابل پاک شدن نیست به نظر شما چه کار کنم؟

ممنون از راهنماییتون

نرم افزارهایی که پاک نمیشند با استفاده از نرم افزارهای Unistaler میتونید پاکشون کنید
Final Uninstaller | حذف کننده قدرتمند برنامه ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ... آخرين صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))
Perfect Uninstaller | پاك كردن و حذف كردن برنامه هاي نصب شده بر روي سیستم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ... آخرين صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))
و ....

moghaddas mfa
11-03-2012, 21:55
سلام .
دوستان اگه میشه کلید فعال سازی Nero_BurningROM-11.0.10500_trial.exe رو بزارید ممنون

Ship Storm
12-03-2012, 21:11
سلام .
دوستان اگه میشه کلید فعال سازی Nero_BurningROM-11.0.10500_trial.exe رو بزارید ممنون
درخواست کرک و سریال ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

btfilegroup
15-03-2012, 17:59
سلام دوست عزیز
من میخوام عکس رایت کنم بعد تو دستگاه های خانگی نشون بده باید چه کار کنم

Ghaioom
15-03-2012, 18:04
سلام دوست عزیز
من میخوام عکس رایت کنم بعد تو دستگاه های خانگی نشون بده باید چه کار کنم
اگه دی وی دی پلیر هست فکر کنم data بزنی بخونه.
با فلش ببر بزن دستگاه ببین میخونه اگه دی وی دی پلیر هست. اینجوری معلوم میشه.

SPIRIT PALST III
20-03-2012, 13:18
آیا میشه با nero یا هر نرم افزار دیگه فایل های iso را روی سی دی یا دی وی دی به صورت چند باره رایت کرد منظورم اینه که : من یه فایل ایزو رو یکبار روی یه دی وی دی رایت کردم و اینبار می خوام یه فایل ایزو دیگه رو روی همون دی و دی رایت کنم اما امکانش نیست آیا ای امکان وجود داره و یا میشه فایل ایزو رو به روی هارد extract کرد؟!

lakers320
20-03-2012, 14:21
با نرم افزار iso buster گمان کنم بشه فایل ایزو را روی هارد ریخت. من گزینه اش را توش دیدم ولی امتحان نکردم: شما یک امتحان بکنید بد نیست!! به احتمال زیاد میشه.

Ghaioom
21-03-2012, 08:40
همچنین با نرم افزار winrar هم به راحتی میتونید فایل iso رو extract کنید.

SPIRIT PALST III
21-03-2012, 19:18
همچنین با نرم افزار winrar هم به راحتی میتونید فایل iso رو extract کنید.

اگه ممکنه یه توضیح بدید که با winrar چطوری باید این کار رو کرد من نتونستم winrar فایل ایزو رو نمی خونه ...

SPIRIT PALST III
21-03-2012, 19:29
با نرم افزار iso buster گمان کنم بشه فایل ایزو را روی هارد ریخت. من گزینه اش را توش دیدم ولی امتحان نکردم: شما یک امتحان بکنید بد نیست!! به احتمال زیاد میشه.

آره تست کردم فایل ایزو رو اکسترک می کنه ...

مرسی ...

Ghaioom
28-04-2012, 13:39
اگه ممکنه یه توضیح بدید که با winrar چطوری باید این کار رو کرد من نتونستم winrar فایل ایزو رو نمی خونه ...
شما فایل رو open with کن با winrar. اگه خوند مشکلی نداره اگه نخوند حتما خرابه.

یه سوال:

من یه چند تا فایل رکورد شده دارم ts هست. اینو تبدیل میکنم حجمش خیلی خوب میاد پایین ولی با nero vision که میخوام رایت کنم حجمشو یک و نیم گیگ نشون میده. تبدیل شدش 300 مگ بیشتر نیست. چرا؟

ahmadasgharie
13-06-2012, 16:56
سلام بچه ها
من توی رایت فایلهای دیتا روی dvd به مشکل برخوردم.
میخوام یه سری فایلهای iso و rar رو روی دی وی دی بریزم.از گزینه data dvd هم برای رایت استفاذه میکنم.
اما مشکل اینجاست که در حین عمل رایت پیغام Book Type automatically set to: DVD-ROM میاد و روی 4% میمونه و دیگه اصلا تکون نمیخوره. حتی 1 ساعت بعد هم اصلا تکون نمیخوره.
ممنون میشم اگه کسی بتونه راهنماییم کنه....

Ghaioom
13-06-2012, 19:50
سلام بچه ها
من توی رایت فایلهای دیتا روی dvd به مشکل برخوردم.
میخوام یه سری فایلهای iso و rar رو روی دی وی دی بریزم.از گزینه data dvd هم برای رایت استفاذه میکنم.
اما مشکل اینجاست که در حین عمل رایت پیغام Book Type automatically set to: DVD-ROM میاد و روی 4% میمونه و دیگه اصلا تکون نمیخوره. حتی 1 ساعت بعد هم اصلا تکون نمیخوره.
ممنون میشم اگه کسی بتونه راهنماییم کنه....
سلام پسرها :31:

آدرس دقیققی نمیتونم بدم ولی تو گوگل جستجو کردم. تو برو لینک زیر

بعد اگه زبون خارجی نفهمیدی بده تو قسمت انجمن ترجمه بده ترجمه کنن واست :31:

در ضمن شاید از دستگاه باشه شاید از نرو شاید از ویندوز. در ضمن سرعت رایت رو هم تغییر بده.

موفق باشید.

majid_n
14-06-2012, 13:52
سلام
مدتیه نرو 11 نصب کردم تازه متوجه شدم که نمی تونم سی دی تصویری رو رایت کنم چرا که گزینه رایت سی دی رو نداره . دیتا هم سی دی و هم دی وی دی رو داره

ام پی تری هم همینطور ولی تو قسمت تصویری نیست ولی دی وی دی تصویری داره.

به نظر شما چه باید کرد؟

ممنون از راهنماییتون

Ghaioom
15-06-2012, 07:49
سلام
مدتیه نرو 11 نصب کردم تازه متوجه شدم که نمی تونم سی دی تصویری رو رایت کنم چرا که گزینه رایت سی دی رو نداره . دیتا هم سی دی و هم دی وی دی رو داره

ام پی تری هم همینطور ولی تو قسمت تصویری نیست ولی دی وی دی تصویری داره.

به نظر شما چه باید کرد؟

ممنون از راهنماییتون
حتما از نسخه نرو هست عوض کنید.

rmwiner
28-07-2012, 11:32
با سلام
کسی اینجا میتونه مشکلمو حل کنه؟
من از نرم افزار Tipard Total Media Converter Platinum برای کانورت استفاده میکنم واز همه چیش راضی ام ولی فقط یک مشکل دارم .اینه که میخام به فیلم موقع تبدیل زیرنویس بچسبونم توسط این نرم افزار ولی این گزینه برام غیرفعاله اینم لینک عکسش
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

لطفا راهنماییم کنین چیکارکنم؟من این نسخه رو همراه با کرک دانلود کردم و کامل نصب کردم

Ghaioom
01-08-2012, 06:19
با سلام
کسی اینجا میتونه مشکلمو حل کنه؟
من از نرم افزار Tipard Total Media Converter Platinum برای کانورت استفاده میکنم واز همه چیش راضی ام ولی فقط یک مشکل دارم .اینه که میخام به فیلم موقع تبدیل زیرنویس بچسبونم توسط این نرم افزار ولی این گزینه برام غیرفعاله اینم لینک عکسش
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

لطفا راهنماییم کنین چیکارکنم؟من این نسخه رو همراه با کرک دانلود کردم و کامل نصب کردم
اون پایین که نوشته ساب تیتل اگه منظورت اونه که فک نکنم از اون قسمت زیرنویس رو باید به برنامه داد انگار اونجا یه چیز دیگه از زیرنویس هست!
من که از این برنامه استفاده نکردم ولی فکر کنم از جای دیگه باید زیرنویس رو به برنامه داد.

در ضمن میتونی از effectmatrix Total Video Converter هم استفاده کنی برای اضافه کردن زیرنویس به فیلم. کانورتر کامل و خوبی هست.

hamed29
07-08-2012, 13:39
سلام.موقع نصب ‏Nero 9 ‎حواسم نبود و زبان روسی تنظیم شد.میخوام زبان رو به انگلیسی تغییر بدم.راهنمایی کنید لطفا.

jafarian
08-08-2012, 08:10
این مسیر برین Start>Programs>Nero 8>Nero Toolkit>Nero ControlCenter بعد این مسیر ببینید میبینید ControlCenter-automate updates-manage licences-change language settings اگر بازم نبود به رجیستری برین ببینید مسیر پایین دارین بعد داخل پنجره سمت راست ببینید دو تا کی مورد نظر میبینید FamilyLanguage با InstalledLanguages یک روش دیگه هم هست به اینصورت که Go to Nero 9 (start menu) ---> Setup ---> Nero ControlCentre 4 بعدش آخرین آیتم داخل ستون سمت چپ انتخاب کنید بعدش تو اون قسمت زیون روسی رو مشاهده میکنید که از اونجا میتونید زیان انگلیسی رو انتخاب تایید کنیدطبق شکل پایینم توضیح داده شده.

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Nero\Nero8\Shared

hamed29
09-08-2012, 12:06
تو منوی استارت همون اولش رو نوشتم (Nero ControlCenter) این منو اومد:

از منوی سمت چپ آخری رو زدم،زبان رو انتخاب کردم ،بعد هم روی دکمه ی بالای cancelar کلیک کردم درست شد.
از راهنمایی تون ممنونم.

dany_3p4u
01-09-2012, 18:35
سلام
برنامه Nero.Micro.Edition.v8.1.1.0_-----------.com را چند روز پیش دانلود کرده بودم (الآن سرچ کردم ورژن 11 رو گذاشتن با حجم بالای 100 مگ)
موقع رایت دیتا (یه سری آهنگ MP3 برای ضبط ماشین) کمترین سرعنتی که داشت 10x بود؛ با همون رایت کردم اما ضبط نخوند!
توی برنامه هایی که داشتم ورژن Nero-11.2.400_Setup هم بود که سرعت 4x رو می داد اما موقعی که زدم رایت شه رفت روی 10x !
خلاصه تا اونجا که یادمه من قبلا با سرعت 1x برای ظبط ماشین بدون مشکل رایت کرده بودم اما این ورژن ها چرا سرعت کمتر ندارن یا اگه دارن اذیت می کنه؟!

(البته برای ظبط فایل تصویری هم داستان های خودش رو داره ! بی خیال شده بودم تصویری رو اما اینکه صوتی نخونه و اذیت کنه دیگه هیچی!)

Mohammad Yek110
03-09-2012, 17:36
سلام
وقتی فایلهایی که اسمشون فارسی هست رو رایت میکنم اسمشون عوض میشه ( میشه عدد و حروف انگلیسی )
چیکار کنم؟
ممنون:11:

amirpers
17-10-2012, 20:25
دوستان این نرو 12 چرا یه سری از امکانات و بر نامه ها رو نداره ؟
مثل Wave Editor یا نرم افزار طراحی لیبل برای دیسک ؟

Ship Storm
17-10-2012, 22:17
سلام
وقتی فایلهایی که اسمشون فارسی هست رو رایت میکنم اسمشون عوض میشه ( میشه عدد و حروف انگلیسی )
چیکار کنم؟
ممنون:11:

ورژن نرو رو کامل عوض کنید و اطمینان حاصل کنید زبان فارسی بدرستی و با فونت های سالم روی سیستم نصب شده باشند

nelahe
22-10-2012, 17:31
من چند تا سوال در مورد رایت داشتم

شما می تونید کمکم کنید

ببینید من واقعاً با زدن سی دی یا دی وی دی به این صورت که در دستگاه ویدئو سی دی، یا دی وی دی، یا ضبط ماشین بخواند

مثلاً آموزش های نرم افزار nero گفته شده که گزینه ویدئو سی دی انتخاب بشه

اما وقتی این گزینه را می زنم برای (فیلم ها) اصلاً به خاطر فرمت اون فیلم اون را نشان نمی دهد که بخواهم add کنم و تبدیلش کنه

2- شما وقتی قرار باشد چنین سی دی یا دی وی دی هایی را رایت کنید عکس، فیلم، صدا را هر کدام را جداگانه رایت می کنید؟

3- آیا ابتدا با نرم افزار دیگری فرمت آن را تغییر می دهید؟

4- آیا با نرم افزار نرو رایت می کنید یا با نرم افزار دیگری؟

5- وقتی آهنگ را با adiuo نرم افزار نرو بزنم حجم خیلی بالا می رود و چند عدد آهنگ بیشتر جا نمی شود؟

6- انگار قبلاً نرو گزینه رایت به صورت mp3 داشته

7- دی وی دی و ویدئو سی دی های خانگی چه فرمت های صوتی و چه فرمت های تصویری را می توانند بخوانند؟ انگار در هر کدام فرق دارد

nelahe
28-10-2012, 18:45
سلام

میشه این سوالات را جواب بدهید خیلی مهمه

Reza82N
02-11-2012, 16:51
سلام میشه یه نسخه از نرو رو بهم لینکشو بدید که در ویندوز 8 کار کنه؟

Ship Storm
03-11-2012, 00:11
سلام میشه یه نسخه از نرو رو بهم لینکشو بدید که در ویندوز 8 کار کنه؟

شما باید از نسخه های جدید و بروز اون استفاده کنید
تو خود سایت نرو نسخه های سازگار با ویندوز 8 چنانچه معرفی شده باشن قابل استفاده هستن
به سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) سربزنید

aryna
22-12-2012, 00:06
سلام دوستان میشه کمک کنید بگویید این پیغام واسه چیه و چرا و چگونه حلش کنم

ممنون میشم کمکم کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Ghaioom
27-02-2013, 21:19
سلام دوستان میشه کمک کنید بگویید این پیغام واسه چیه و چرا و چگونه حلش کنم

ممنون میشم کمکم کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

انگار سی دی ای که گذاشتین خالی نیست!

یه سوال این patent activation نرو 9 رو چطوری بردارم؟! سریال که دادیم بهش نمیدونیم چشه!

dany_3p4u
18-03-2013, 19:37
سلام
وقتی می خوام تعدادی آهنگ mp3 رو داخل CD رایت کنم، کمترین سرعتی که داره 10x هستش که ظبط نمی تونه بخونتش!
Nero و Ashampoo رو هم تست کردم!
(اگه سی دی داخل سی دی رام نباشه سرعت 8 و 4 ایکس هم نشون می ده اما وقتی سی دی را داخلش قرار می دم کمترین سرعت 10 هست!)
کسی راه کاری داره? :»

IntelCentrino
29-03-2013, 11:28
همانطور که دوستان می دونند همراه نرو، کامپوننت های زیادی نصب میشه.
من در مجموعه نرو، فقط به نرو اکسپرس احتیاج دارم. آیا راهی هست که بشود فقط نرو اسکپرس را دانلود و نصب کنم؟

Ghaioom
16-04-2013, 12:21
سلام
وقتی می خوام تعدادی آهنگ mp3 رو داخل CD رایت کنم، کمترین سرعتی که داره 10x هستش که ظبط نمی تونه بخونتش!
Nero و Ashampoo رو هم تست کردم!
(اگه سی دی داخل سی دی رام نباشه سرعت 8 و 4 ایکس هم نشون می ده اما وقتی سی دی را داخلش قرار می دم کمترین سرعت 10 هست!)
کسی راه کاری داره? :»
یعنی میخوای با سرعت کمتر از 10 سی دی رایت کنی؟!
اینجا یه چیزایی گفته شده البته به انگلیسی! :دی
و

جواب گرفتی اینجا بگو چی شد.

همانطور که دوستان می دونند همراه نرو، کامپوننت های زیادی نصب میشه.
من در مجموعه نرو، فقط به نرو اکسپرس احتیاج دارم. آیا راهی هست که بشود فقط نرو اسکپرس را دانلود و نصب کنم؟
موقع نصب نرو میتونی تعیین کنی چیا نصب کنه. یه گزینه داشت دقیق یادم نیست. موقع نصب باهاش وربرو پیدا میکنی.

sali_1000i
16-04-2013, 15:19
سلام من میخوام فرمت هاییی مثل avi &mkv رو به dvd تبدیل کنم ورایتش کنم این کارو بلدم ولی وقتی (نرو) تبدیل ورایت میکنه در نسخه های جند زبانه .فقط با یک زبان رایت میشه که زبان اصلیه .باید چیکار کنم که همه ی زبان ها هم رایت بشه؟؟اصلا اگر نسخه صدای دوبله فارسی یا زیر نویس رو دارم چه جوری در هنگام رایت کردن با نرو اضافه کنم؟؟؟مثل dvdهای اورجینال که optionهایی برای انتخاب زیرنویس وزبان های دیگر داره؟؟؟خیلی ممنون میشم کسی به من اموزش بده

dany_3p4u
24-04-2013, 18:39
یعنی میخوای با سرعت کمتر از 10 سی دی رایت کنی؟!
اینجا یه چیزایی گفته شده البته به انگلیسی! :دی
و

جواب گرفتی اینجا بگو چی شد.

بین علما اختلاف هست! عده ای می گن از خود سی دی رایتر هست و عده ای می گن از خود سی دی خام!

نظر من هم به گزینه دوم نزدیک هست:دی یک بار هم یک سی دی گرفتم که روش نوشته بود سرعت رایتش از 1 ایکس تا 52 ایکس هست! اما در عمل مثله بقیه ی سی دی ها بود! بنظرم بی خود نوشته بود و سی دی تقلبی بود!

دیگه برای تست ها بعدی فرصت نشد! اما اگر کسی خواست حالا چه فایل تصویری و چه صوتی رایت کنه طوری که همه یا بیشتر دستگاه ها بتونن بخوننش و مشکلی نداشته باشن، اولین گزینه بنظر من سی دی یا دی وی دی با کیفیت تهیه کنن نه از اینا که بقالی ها توی کيسه فريزر می زارن بهت تحویل می دن!!! و سرعت رایت را روی کمترین حد ممکن قرار بدن

TimeWarp
01-05-2013, 10:02
نرو 10 رو نصب کردم که هزار و یک برنامه ی جانبی باهاش نصب شده اما جالبه در nero express هیچ گزینه ای برای رایت vcd نداره . راه حلی برای رفع این مشکل نیست ؟

ask_bl
08-05-2013, 07:48
نرو 10 رو نصب کردم که هزار و یک برنامه ی جانبی باهاش نصب شده اما جالبه در nero express هیچ گزینه ای برای رایت vcd نداره . راه حلی برای رفع این مشکل نیست ؟
قابلیت تیدیل VCD از ورژنهای جدید نرو برداشته شده

TimeWarp
08-05-2013, 19:15
قابلیت تیدیل VCD از ورژنهای جدید نرو برداشته شده

خوب برای زدن vcd باید از چه نرم افزاری استفاده کنیم ؟ نرو 9 یادمه داشت . از کجا می تونم فقط بخش nero express + nero burning 9 رو با یه کرک مناسب دانلود کنم. تو گوگل چیز به درد خوری نیافتم.:n13:

ask_bl
08-05-2013, 23:28
خوب برای زدن vcd باید از چه نرم افزاری استفاده کنیم ؟ نرو 9 یادمه داشت . از کجا می تونم فقط بخش nero express + nero burning 9 رو با یه کرک مناسب دانلود کنم. تو گوگل چیز به درد خوری نیافتم.:n13:
Nero 9.4.12.708 Lite

parya24
08-07-2013, 19:59
با سلام
بچه ها من به یک مشکل بزرگ برخوردم و واقعا موندم چیکار کنم
من هرچی با برنامه نرو سی دی رایت می کنم تو سیستم خودم فایل هارو نشون می ده اما سی دی رو وقتی تو سیستم های دیگه باز می کنیم خالی نشون می ده
رایتر و دی وی دی رام سیستم رو هم عوض کردم نشد،نوع سی دی رو عوض کردم نشد، برنامه نرو رو از رو سی دی اورجینال نصب کردم باز نشد، جالبه رو هر چی سیستم امتحان می کنم با این مشکل برخورد می کنم
حتی ویندوز رو عوض کردم،دیگه نمی دونم مشکل از کجاس، کارمونم یه جوری هست که خدمات کامپیوتری هست و هر روز شاید چندبار نیاز به رایت سی دی باشه
منتظر راهنمایی هاتون هستم

yesilsulduz
11-07-2013, 11:46
سلام خسته نباشید
من با نرو 12 mp3 دیسک رایت می کنم اما تو ماشین پخش نمیشه . تو پخش های مختلف هم تست کردم ولی جواب نداده
مشکل ار چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :n13::n13::n13::n13:

MZ_Love17
13-07-2013, 11:19
سلام
از دوستان اینجا کسی برای رایت مالتی مدیا با نرم افزار Nero کار کرده؟
چندتا سوال در مورد همین نرم افزار داشتم.
مهمترین سوالم این هست که وقتی یک فایل ویدوئی رو توسط نرم افزار nero برای دستگاههای پخش دی وی دی (DVDPlayer) رایت می کنیم، خودش فایل ویدئویی رو تغییر فرمت می ده.
حالا سوالم اینکه اگه یک فایل ویدئویی حجمش بیش از 4.7 گیگ شد (حجم مجاز رایت).
نرو این رو چطوری رایت می کنه؟
خودش فایل رو به دو تیکه می کنه و ادامه رو توی دی وی دی دوم رایت می کنه یا باید خودمون فایل رو تقسیم بندی کنیم؟
ممنون می شم دوستانی که با نرم افزار نرو کار کردن و این مورد رو می دونن راهنمایی کنن.
پیشاپیش از لطف دوستانی که در تاپیک شرکت می کنن، تشکر می کنم.

پ.ن: سوالات بعدی رو بعدا می پرسم.

Capital
15-07-2013, 21:31
سلام.دوستان من یه سوالی دارم که احتمالا قبلا هم پرسیده شده که با عرض شرمندگی من دیگه وقت خوندنشو نداشتم.میخواستم ببینم که نرو میکرو یا nero burning یا نرو اکسپرس...اخه من رفتم از اینترنت دانلود کنم که انواع و اقسام اسم داشت لطفا دقیق بگین چون من هیچی نمیدونم از این نسخه ها.

IntelCentrino
30-07-2013, 00:49
در نسخه 12 برنامه Nero چگونه می شود VCD ایجاد کرد؟

ask_bl
30-07-2013, 19:02
در نسخه 12 برنامه Nero چگونه می شود VCD ایجاد کرد؟
این قابلیت فکر کنم از نسخه 9 به بعد نرو برداشته شد!

IntelCentrino
31-07-2013, 01:21
این قابلیت فکر کنم از نسخه 9 به بعد نرو برداشته شد!

چرا؟ یعنی اینقدر VCD قدیمی شده؟!

ask_bl
01-08-2013, 16:52
چرا؟ یعنی اینقدر VCD قدیمی شده؟!
بله، با gBurner کار کنین

abbas-t
03-08-2013, 17:49
سلام دوستان
من با برنامه xilisoft video converter 7.5 فیلمی را که با دوربین گرفته بودم به فرمت vob تبدیل کردم ،الان میخوام با نرو 8 اونو روی dvd رایت کنم پیغامی میده که من سر در نمیارم
اسکرین شات اونو براتون میزارم تا کمکم کنید

Ghaioom
30-01-2014, 00:02
سلام دوستان
من با برنامه xilisoft video converter 7.5 فیلمی را که با دوربین گرفته بودم به فرمت vob تبدیل کردم ،الان میخوام با نرو 8 اونو روی dvd رایت کنم پیغامی میده که من سر در نمیارم
اسکرین شات اونو براتون میزارم تا کمکم کنید

سلام.
با nero vision رایت کن. مشکلتون رو نمیدونم چرا اینطوری شده ولی اون حل میکنه.

Yamabushi_Heydar
08-03-2014, 01:21
من نرو ورژن 15.0.07700 دارم کار میکنم و قسمت نرو ویدئو یا همون ویژن سابق که میخوام burn رو بزنم. burn کار نمیکنه :n13: . کسی میتونه کمک کنه؟!!:n03:

solmaz123456
06-07-2014, 11:09
دوستان من نرو 15 رو از همین سایت دان کردم و نصب کردم ولی نمیدونم چطوری باید کرکش کنم.یه فایل کرک هم داخلش است اما نمی دونم چطوری باید کرکش کنم.تو رو خدا هر کس بلئه بکه.با تشکر

Ghaioom
07-07-2014, 09:28
من نرو ورژن 15.0.07700 دارم کار میکنم و قسمت نرو ویدئو یا همون ویژن سابق که میخوام burn رو بزنم. burn کار نمیکنه :n13: . کسی میتونه کمک کنه؟!!:n03:
سلام

شاید مشکل از کرک باشه.

دوستان من نرو 15 رو از همین سایت دان کردم و نصب کردم ولی نمیدونم چطوری باید کرکش کنم.یه فایل کرک هم داخلش است اما نمی دونم چطوری باید کرکش کنم.تو رو خدا هر کس بلئه بکه.با تشکر

سلام.

شما کرک رو باز کنید و عکس بزارید از صفحه اش تا ببینیم چطوریه :n01:

پسر خاکستری
14-07-2014, 14:31
سلام

من Nero Burning ROM 2014 15.0.04600 رو نصب کردم. طبق راهنمای Crack هم رفتار کردم.
ولی برنامه موقع نوشتن خطای Canceled by user رو می ده و دیسک رو می فرسته بیرون.
حتی ویندوز رو هم عوض کردم ولی درست نشد. حتی با نسخه ی آزمایشی کار کردم ولی باز هم جواب نداد.

ممنون می شم راهنماییم کنید، چون بهش نیاز دارم.

mohsen19x
18-12-2015, 22:06
سلام .. من با رایترم زیاد رایت میکنم همیشه هم با NER0 7 و حتی یک سوختگی هم نداشته ... اما یک هفته مسافرت بودم .. وقتی برگشتم بیشتر دی وی دی ها را 4 درصد میسوزونه ...... یا اصلا روی 1 درصد گیر میکنه دیگه جلو نمیره ....کسی پیشنهادی نداره ASUSE 24D3ST

photolife
31-05-2016, 16:03
سلام
زبان نرم افزار nero چجوری تغییر میکنه؟
میخوام از روسی به انگلیسی تغییرش بدم
اگه تصویری بگید ممنون میشم

vahid*
18-10-2016, 01:27
سلام دوستان/موقع رایت dvd بصورت data وقتی گزینهburn رو میزنم دقیقا موقعی که میخواد شروع به رایت کنه ارور میده : Burn process failed at 8x البته با هر سرعتی میخوام رایت کنم این پیغامو میده/از نسخه 8 و 9 نرو استفاده میکنم / با برنامه های دیگ هم رایت نمیکنه و ارور میده/قبلا راحت رایت میزدم نمیدونم چرا اینطور شده؟ لطفا راهنمایی کنین

vahid*
20-10-2016, 08:15
سلام دوستان/موقع رایت dvd بصورت data وقتی گزینهburn رو میزنم دقیقا موقعی که میخواد شروع به رایت کنه ارور میده : Burn process failed at 8x البته با هر سرعتی میخوام رایت کنم این پیغامو میده/از نسخه 8 و 9 نرو استفاده میکنم / با برنامه های دیگ هم رایت نمیکنه و ارور میده/قبلا راحت رایت میزدم نمیدونم چرا اینطور شده؟ لطفا راهنمایی کنین
موارد زیر هم آزمایش کردم ولی جواب نداد:
تعویض ویندوز/رایت با سرعتهای مختلف/استفاده از ورژنهای مختلف نرو/و درآخر بااستفاده از برندهای مختلف dvd که با نتیجه عجیبی روبرو شدم . با پرینکو و سونی و تیگیت انجام نشد ولی بایه مارک بنام ...ultra که از قدیم داشتم رایت کردم انجام شد
مشکل از چی میتونه باشه؟؟؟لطفا راهنمایی کنین

Shesaeng
25-10-2016, 20:18
سلام دوستان من یه مشکلی با رایت کردن دارم لطفا راهنماییم کنین. تعداد تاپیک ها خیلی زیاد بود نمیتونم همه رو بخونم.

من یک دی وی دی با برنامه Tipard DVD Creator رایت کردم یک روزم دقیقا طول کشید ولی توی مای کامپیوتر حافظه اش رو از هفت و نود و شش همون هفت و نود و شش میزنه یعنی خالیه اما محض امتحان خواستم دوباره رایت کنم میزد دی وی دی پره یک دی وی دی دیگه بزارید!

یکی دیگه ام الان با برنامه gburner رایت کردم تموم شد دیگه حتی نمیزنه پره روش ک کلیک میکنم دی وی دی رو میده بیرون عینه زمانی ک دیسک داخل لپ تاپ نباشه بزنی رو درایو جی ولی چون خالیه میاد بیرون ولی این با اینکه پره باز میاد بیرون و اجراش نمیکنه. چرا؟

با برنامه نرو هم خواستم رایت کنم همش میزنه چون فایلا با فرمت mkv هست نمیشه رایت کرد! وقتی هم فیلم ها رو تبدیل کردم بازم رایت نمیکنه. اما وقتی به عنوان دیتا رایتش کردم شد اما دیگه دی وی دی رو باز لپ تاپم شناسایی نمیکه! روی درایو جی کلیک میکنم دوباه میاد بیرون! چیکار باید بکنم؟:n35:

راستی برای کاهش حجم فیلم های avi اگه کسی برنامه ایی جز Advanced Video Compressor میشناسه معرفی کنه. این برنامه خوبیه برای کاهش حجم و اینکه بعد کاهش حجم هم همون با کیفیت خوب بیرون میده اما یه فیلم 59 دقیقه ایی رو 3 ساعت و نیم طول میده! من بخوام قسمت های یه سریال رو کاهش حجم بدم یه هفته طول میده!
ممنون دوستان:n16: