PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کلیه بحث ها ، مشکلات و اموزش های برنامه Ahead Nero

صفحه ها : 1 2 [3] 4

as13851365
17-12-2008, 13:38
یه سوال : برای رایت کردن یک dvd کامل ( 4.3 گیگا فیلم ) با سرعت 4x چند دقیقه وقت لازم است ( به صورت میانگین ) ؟

Ship Storm
17-12-2008, 18:04
یه سوال : برای رایت کردن یک dvd کامل ( 4.3 گیگا فیلم ) با سرعت 4x چند دقیقه وقت لازم است ( به صورت میانگین ) ؟

سلام حدودا 13 دقیقه طول میکشه

Ship Storm
17-12-2008, 18:12
تو این تاپیک که انگار کسی نیست جواب بده همه دارن فقط سوال میپرسن که!!!

tohidkh
17-12-2008, 18:32

سلام حدودا 13 دقیقه طول میکشه
اگه بخواهید در فرمتی رایت کنید که همه ی دستگاههای دی وی دی پلیر نشون بدند، بیش از یک ساعت. (الی سه ساعت) وقت لازمه.
ولی اگه به صورت دیتا، رایت کنید مابین 10 الی 20 دقیقه.

تو این تاپیک که انگار کسی نیست جواب بده همه دارن فقط سوال میپرسن که!!!
تایید میشه :27:

موفق باشید :11:

Amin01
17-12-2008, 20:24
سلام دوستان
من افکت Autotune را روی برنامۀ Adobe Audition 2.0 برای لیزری کردن صدا ها نصب کردم ولی متاسفانه طرز کار با اون رو بلد نیستم
اگه کسی آموزشش رو داره بیزحمت اونو بزاره فقط میدونم که از این افکت برای لیزری کردن صدا مثلاً (یه چیز تو مایه های مریم دی جی) استفاده میشه
لطفآ از تجارب خود در این زمینه ما را بی بهره نگذارید

binahayat_m
17-12-2008, 22:40
من وقتی دی وی دی فیلم رایت می کنم با سرعت 8x میزن و 10 دقیقه طول میکشید و حالا تا 35 دقیقه هم طول میکشه؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

Ship Storm
17-12-2008, 22:45
من وقتی دی وی دی فیلم رایت می کنم با سرعت 8x میزن و 10 دقیقه طول میکشید و حالا تا 35 دقیقه هم طول میکشه؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

احتمالا تو مدت 27 دقیقه داره عمل Encoding فایل های ویدئویی شما رو انجام میده ودر 8 دقیقه بعدی DVD شما رو رایت میکنه

binahayat_m
18-12-2008, 11:33
ممنون دوست عزیز
اما خوب تا چند بار این کار ادامه میده؟
تا به حال 3 تا دی وی دی اینجوری زده

Ship Storm
18-12-2008, 13:27
ممنون دوست عزیز
اما خوب تا چند بار این کار ادامه میده؟
تا به حال 3 تا دی وی دی اینجوری زده

خوب هر دفعه که شما ویدئو رایت میکنید اون هم مبدلش شروع به تبدیل فایل ها میکنه احتمالا فایل های شما با فرمتی که میخواهید پخش بشن تفاوت دارن به خاطر همین هر دفعه عمل encofing صورت میپذیره

binahayat_m
19-12-2008, 03:16
خوب هر دفعه که شما ویدئو رایت میکنید اون هم مبدلش شروع به تبدیل فایل ها میکنه احتمالا فایل های شما با فرمتی که میخواهید پخش بشن تفاوت دارن به خاطر همین هر دفعه عمل encofing صورت میپذیره

عزیز ممنونم که با من همکاری میکنم
اما چکار کنم که اینقدر طول نکشه
اخه قبلا در عرض 10 دقیق یه دی وی دی میزد اما حلا تا 35 دقیق طول میکشه!!!
برادرم میگه مشکل از ویندوز منم هی بهش میگ هیچ ربطی نداره قبول نمیکنه.
منم همیشه dvd به dvd میزنم
ممنون میشم یه راه حل بهم گی.
شاد باشی

Ship Storm
19-12-2008, 10:36
عزیز ممنونم که با من همکاری میکنم
اما چکار کنم که اینقدر طول نکشه
اخه قبلا در عرض 10 دقیق یه دی وی دی میزد اما حلا تا 35 دقیق طول میکشه!!!
برادرم میگه مشکل از ویندوز منم هی بهش میگ هیچ ربطی نداره قبول نمیکنه.
منم همیشه dvd به dvd میزنم
ممنون میشم یه راه حل بهم گی.
شاد باشی

راهی که بخوای ازش بیای بیرون وجود نداره مگه اینکه فرمت فایل هایی که میخواهید رایت کندی با فرمتی که انتخاب میکنید تو نرو همخونی داشته باشه
شما یک کاری کن نسخه 6 نرو رو اگه دسترسی بهش داری نصب کن اون دیگه از این کارها نمیکنه البته یک مشکلی داره اینه که encoding ضعیفی داره و روی همه فایل های ویدئویی جواب نمیده
همه ورژن های جدید و بالاتر اینگونه عمل میکنند که شما مثلا چند تا فایل تصویری با فرمت avi یا هرفرمت دیگه ای به غیر از فرمت های dvd دارید و میخواهید اون فایل ها رو dvd video file بزنید که توی dvd player های خانگی قابلیت پخش رو داشته باشه خوب خود نرو فایل های شما رو به فرمت مورد نظر تبدیل میکنه و بعد اون ها رو رایتش میکنه(البته این توی همه شرایط عمل نمیکنه)
شما ورژن 6 رو نصب کن ببین مشکلت حل میشه یا نه

binahayat_m
19-12-2008, 15:29
راهی که بخوای ازش بیای بیرون وجود نداره مگه اینکه فرمت فایل هایی که میخواهید رایت کندی با فرمتی که انتخاب میکنید تو نرو همخونی داشته باشه
شما یک کاری کن نسخه 6 نرو رو اگه دسترسی بهش داری نصب کن اون دیگه از این کارها نمیکنه البته یک مشکلی داره اینه که encoding ضعیفی داره و روی همه فایل های ویدئویی جواب نمیده
همه ورژن های جدید و بالاتر اینگونه عمل میکنند که شما مثلا چند تا فایل تصویری با فرمت avi یا هرفرمت دیگه ای به غیر از فرمت های dvd دارید و میخواهید اون فایل ها رو dvd video file بزنید که توی dvd player های خانگی قابلیت پخش رو داشته باشه خوب خود نرو فایل های شما رو به فرمت مورد نظر تبدیل میکنه و بعد اون ها رو رایتش میکنه(البته این توی همه شرایط عمل نمیکنه)
شما ورژن 6 رو نصب کن ببین مشکلت حل میشه یا نه

دوست عزیز این dvd هایی که من میزنم هم فرمتند و به صورت کپی به کپی میزنم اخه دیگه تبدیل برای چی؟
ببخشید که اینقدر سوال میکنم

tohidkh
19-12-2008, 15:33
دوست عزیز این dvd هایی که من میزنم هم فرمتند و به صورت کپی به کپی میزنم اخه دیگه تبدیل برای چی؟
سلام.
ای بابا :31:
خب اگه کپی میزنید از Clone Cd استفاده کنید دیگه...
من خودم دی وی دی رو با استفاده از Clone Cd کپی میزنم....
تا حالا هم با هیچ مشکلی برخورد نکردم.
معمولا هر دی وی دی، 10 دقیقه طول میکشه.

Ship Storm
19-12-2008, 21:45

سلام.
ای بابا :31:
خب اگه کپی میزنید از clone cd استفاده کنید دیگه...
من خودم دی وی دی رو با استفاده از clone cd کپی میزنم....
تا حالا هم با هیچ مشکلی برخورد نکردم.
معمولا هر دی وی دی، 10 دقیقه طول میکشه.

یا با clone dvd رایتش کنید و یا اینکه نسخه nero خودتون رو عوض کنید مشکل حل میشه :11:
موفق باشید

as13851365
20-12-2008, 10:52
از این که به سوال قبلیم جواب دادید کمال تشکر رو دارم

نمی دونم چرا وقتی که می خوام تایپیک جدید ایجاد کنم مدیر بخش تایپیک رو قفل می کنه و می گه بیام این جا سوالم رو مطرح کنم ولی انگار این جا متروکه شده حالا منظور مدیر چی است نمی دونم

بگذریم .

می شه درباره این قسمت هایی که مشخص کردم یکی از دوستان یه توضیحی بده ؟
پیشاپیش از جوابی که می دهید کمال تشکر رو دارم .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه در این باره کسی توضیحی بده ممنون می شم

Ship Storm
20-12-2008, 16:15
اگه در این باره کسی توضیحی بده ممنون می شم

اولین گزینه مربوط به این میشه که Nero از حداکثر سرعت ممکنه برای رایت استفاده کنه
قسمت دوم رو زمانی میتونید فعال کنید ک تیکک قسمت سوم رو بردارید اونوقت به جای دکمه Burn شما با دکمه simulate مواجه میشید که فکر کنم یک حالت شبیه سازی رایت رو اجرا میکنه
قسمت سوم هم تیکش رو که بزنید برای انجام عمل رایت کرن هستش و اگر تیک نخورده باشه دکمه burn غیر فعاله
چهارم مربوط میشه یه اینکه بعد از عمل رایت کردن کامپیوتر خاموش میشه
قسمت پنجم هم فکر کنم مربوط میشه به اینکه وقتی یک فرمت ویدئویی رو قصد رایت کردن دارید Nero خودش یکسری فایل هایی رو برای اینکه قابلت پخش رو توی ویدئو پلیر های خانگی پیدا کنه به dvdشما اضافه میکنه
موفق باشید:11:

Ship Storm
18-01-2009, 01:44
وستان کاملترین نسخه این نرم افزار اومده کسی لینکی ازش نداره؟

مشخصاتش رو ببینید:

- Nero Suite 9.0.4.0
کاملترین نسخه ی نرم افزار رایت Nero
شماره نسخه ( Nero Suite 9.0.4.0b )
حجم 2.60 گیگابایت

این یک نمونه سایتی که گذاشته: p 3 0 d o w n l o a d . c o m

reza3600
20-01-2009, 14:04
سلام
ایا میشه با نرو از درایوی که ویندوز توش هست از همه ی درایو بکاپ گرفت و روی چند تا دی وی دی ریخت تا به جای عوض کردن ویندوز اون بکاپها رو برگردونیم. این دی وی دی های بکاپ رو چه جوری میشه bootable کرد. تا اگر ویندوز خراب شد بشه بکاپ رو بگردوند.
راستی باید برای بکاپ از اون درایو نرو رو در یه درایو دیگه نصب کنم.
ممنون

gholam14
22-01-2009, 05:32
باسلام
دوستان من هركارميكنم نميتوانم بانرو هيچگونه فايلي ازجمله فايلهاي صوتي راروي سي دي هاي معمولي رايت كنم ولي روي سي دي هايي كه ميشودچندبارروي آنهارايت كردمشكلي ندارم مثلاامشب يكي ازدوستان چندسي دي آوردكه برايش رايت كنم ولي هيچكدام ازسي دي هارايت نشد تنهاچيزي كه من بنظرم رسيداين بودكه سي دي هاي دوستم 48xبودوسي دي هاي اصلي52xبودندآياممكن است مشكل ازاين موضوع باشد چون نروفايلهارابه ظاهررايت ميكندوهيچگونه اخطاري يامشكلي نشان نميدهدولي وقتي سي دي رايت شده رادرسي دي رام ميگذارم انگارخالي است لطفاراهنماييم كنيد.
متشكرم

Ship Storm
22-01-2009, 13:11
باسلام
دوستان من هركارميكنم نميتوانم بانرو هيچگونه فايلي ازجمله فايلهاي صوتي راروي سي دي هاي معمولي رايت كنم ولي روي سي دي هايي كه ميشودچندبارروي آنهارايت كردمشكلي ندارم مثلاامشب يكي ازدوستان چندسي دي آوردكه برايش رايت كنم ولي هيچكدام ازسي دي هارايت نشد تنهاچيزي كه من بنظرم رسيداين بودكه سي دي هاي دوستم 48xبودوسي دي هاي اصلي52xبودندآياممكن است مشكل ازاين موضوع باشد چون نروفايلهارابه ظاهررايت ميكندوهيچگونه اخطاري يامشكلي نشان نميدهدولي وقتي سي دي رايت شده رادرسي دي رام ميگذارم انگارخالي است لطفاراهنماييم كنيد.
متشكرم

شما از سی دیتون اول با nero یک image بگیرید و بعد اون رو با image درایو باز کنید تا از صحت فایل ها مطمئن شید و بعد روی سی دی رایت کنید اگه توی مراحل image گیری error نداد دیگه برای رایت کردن مشکلی ندارید

مشکل اینکه سی دی رو خام نشون میده در حالی که رایت شده بر میگرده به اون سی دی رام یا دی وی دی رامتون
این مشکل برای خود من هم بوجود اومد ولی با آپدیت قریم ور سخت افزار هم نشد حل بشه تا آخر مجبور شدم برم یه دی وی دی رایتر دیگه بخرم

reza3600
23-01-2009, 14:54
سلام
ایا میشه با نرو از درایوی که ویندوز توش هست از همه ی درایو بکاپ گرفت و روی چند تا دی وی دی ریخت تا به جای عوض کردن ویندوز اون بکاپها رو برگردونیم. این دی وی دی های بکاپ رو چه جوری میشه bootable کرد. تا اگر ویندوز خراب شد بشه بکاپ رو بگردوند.
راستی باید برای بکاپ از اون درایو نرو رو در یه درایو دیگه نصب کنم.
ممنون

کسی هست جواب بده؟ اخه کارم فوریه
ممنون

babak_tour
24-01-2009, 14:19
سلام
من روسيستمم nero9 ريختم. image driver نداره؟
چي كار كنم؟

Ghaioom
24-01-2009, 14:57
سلام
من روسيستمم nero9 ريختم. image driver نداره؟
چي كار كنم؟
سلام
مگه میشه؟
شاید شما درست نگاه نکردی.
یا به پوشه ی نصب Nero برو بعد از اونجا بگرد شاید هم اسمش فرق میکنه.

babak_tour
25-01-2009, 15:33
نیست. حتی تو کنترل پنل هم نبود. اگه یادتون باشه قبلی ها یه Icon تو کنترل پنل داشتن.

Ship Storm
25-01-2009, 22:35
نیست. حتی تو کنترل پنل هم نبود. اگه یادتون باشه قبلی ها یه Icon تو کنترل پنل داشتن.

این مورد قبلا بحث شده
منم این مشکل رو داشم
خیلی جالبه که نرو 9 ایمیج درایو نداره فقط نسخه های فول این نرم افزار این امکان رو داره:

Nero Suite 9.0.4.0
کاملترین نسخه ی نرم افزار رایت Nero
شماره نسخه ( Nero Suite 9.0.4.0b )
حجم 2.60 گیگابایت

Ship Storm
25-01-2009, 22:41
کسی هست جواب بده؟ اخه کارم فوریه
ممنون

نرم افزار ghost این کار رو براتون انجام میده:11:

نحوه کارش اینطوریه:

با دیسک بوت داس میای بالا
اینو اجرا میکنی
بک آپ میگیری
بعد دوباره از همون راه رستورش میکنی

لینک دانلود و آموزشش هم اینجا هست:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

satttanism
27-01-2009, 15:45
سلام دوستان
من Nero 9.2.6.0 رو دانلود کردم ولی روی سیستمم نصب نمیشه
یعنی بعد از نصب هیچی نیست به جز قسمت مدیریت license code ها و آپدیت و اینا
مشکل از چیه؟

Ship Storm
28-01-2009, 12:21
سلام دوستان
من Nero 9.2.6.0 رو دانلود کردم ولی روی سیستمم نصب نمیشه
یعنی بعد از نصب هیچی نیست به جز قسمت مدیریت license code ها و آپدیت و اینا
مشکل از چیه؟

موقع نصب سریال رو درست زدی؟

این دو تا تاپیک رو ببین:

satttanism
28-01-2009, 12:24
موقع نصب سریال رو درست زدی؟

این دو تا تاپیک رو ببین:

بله دوست عزیز
سریال رو درست می زنم کنارشم سبز میشه تریالشم برداشته میشه!
وقتی قبل از نصب من گزینه Costume رو انتخاب می کنم که مشخص کنم چه برنامه هایی نصب شن اصلا در لیستش هیچی نیست!!!!

Ship Storm
28-01-2009, 20:55
بله دوست عزیز
سریال رو درست می زنم کنارشم سبز میشه تریالشم برداشته میشه!
وقتی قبل از نصب من گزینه Costume رو انتخاب می کنم که مشخص کنم چه برنامه هایی نصب شن اصلا در لیستش هیچی نیست!!!!

روی xp سرویس پک 2 نصب کنید در ضمن قبلش این ورژن رو از کجا دانلودک ردید؟؟ خود سایت ahead ؟
روی یک ویندوز دیگه یا سیستم دیگه تست کنید ببینید نصب میشه یا نه اگه نصب شد سیستم عامل مشکل داره

majid_n
03-02-2009, 13:49
سلام

وقتی دی وی دی رو برا رایت می زارم نرو قفل میکنه اما برا سی دی اینطور نیست
لطفا راهنمایی بفرمایید

نرو 7.10.1.0 ممنون

iammahdi
10-03-2009, 22:45
با سلام ...
من امروز اومدم mp3 رو cd رایت کنم اما وقتی تو ویدئو سی دی گذاشتم بعضی از آهنگاش می خوند بعضیهاشم نمی خوند ...
من واسه رایت make Data Disc رو انتخاب کردم ...
قبلا" هم همین گزینه رو انتخاب می کردم و رایت می شد اما این دفعه نمی دونم چرا رایت نشد ....
با تشکر ...

Ghaioom
11-03-2009, 16:36
با سلام ...
من امروز اومدم mp3 رو cd رایت کنم اما وقتی تو ویدئو سی دی گذاشتم بعضی از آهنگاش می خوند بعضیهاشم نمی خوند ...
من واسه رایت make Data Disc رو انتخاب کردم ...
قبلا" هم همین گزینه رو انتخاب می کردم و رایت می شد اما این دفعه نمی دونم چرا رایت نشد ....
با تشکر ...
سلام
برای رایت mp3 از گزینه ی Make MP3 CD استفاده کنید.

iammahdi
11-03-2009, 23:16
سلام
برای رایت mp3 از گزینه ی make mp3 cd استفاده کنید.

اینو می دونم ولی من همیشه برای رایت فایل های صوتی از همین گزینه استفاده می کردم اما نمی دونم چرا این بار نشد اشکال از سی دی نیست ...
این گزینه ایی هم که شما گفتین باهاش رایت کردم ولی وقتی تو دستگاه ویدئو سی دی گذاشتم اصلا" شروع به حرکت نکرد...

javad2625
15-03-2009, 00:26
سلام
من برای این که بتونم فایل های MP3 را به صورت پوشه بندی شده رایت کنم و در عین حال، روی دستگاه هم بخواند گزینه:
Start> Nero> Audio Tools> Nero Burning Rom> CD-ROM ISO
را انتخاب می کنم و بعد هم بقیه مراحل رایت را طی می کنم. اما بیشتر CD هایی را که از این طریق رایت می کنم روی دستگاه های VCD نمی خواند یا ناچار می شویم چند بار داخل بگذاریم و بیرون بیاوریم تا بخواند. علت چیست؟

Honradez
16-03-2009, 12:06
سلام. خسته نباشيد.

من برنامۀ نرو 9 را دانلود كردم، ولي وقتي مي‌خوام نصبش كنم، توي قسمتي كه براي انتخاب نرم‌افزارهايي كه مي‌خوام نصب بشن هست، هيچ چيزي نمياد. بعدش هم يك نرم‌افزار 5 مگابايتي نصب مي‌كنه به اسم Nero Control Center و بس!

خواهش مي‌كنم كمكم كنيد كه چكار بايد بكنم.

دات‌نت فريم‌ورك 3.5 روي كامپيوترم نصبه، ويندوزم ويستاست و فايلي هم كه دانلود كردم كامله و حدود 400 مگابايته.

ممنون ميشم كمك كنيد. با آرزوي موفقيت. :46:

ghermezeteh
17-03-2009, 17:06
سلام,چطور می تونم با نرو رایت کنم ولی اسم فایل هایی که فارسی هستند به هم نخوره؟
من از نرو 6 startsmart استفاده می کنم.
لطفا آدرس دقیقشو بگین
.
.
در ضمن یه سوال دیگه هم داشتم اینکه چطور میشه با سرعت کمتر از 12 با نرو روی سی دی رایت کرد چون وقتی می خوام رایت کنم سرعت رو 12 16 24 32 قرار داده و من یه 100 تا سی دی کم کیفیت یه نفر بهم داد که با 12 هم رایت می کنم باز بی کیفیت رایت میشه می خواستم ببینم از طریق تنظسمات نرو چطور می تونم سرعت کمتر از 12 رو هم برای رایت سی دی انتخاب کنم.
ممنون

Honradez
17-03-2009, 21:36
آقا چي شد؟ مثل اينكه تاپيك جدا ميزدم بهتر بود.

P‌C
19-03-2009, 01:33
برنامه nero vision 5.1.4.2 محدودیت 30 روزه داره.
سریال یا کیجنی براش نیست؟

ice boys
21-03-2009, 12:37
با سلام

من امروز می خواستم یه cd bootable بسازم ولی در قسمت data گزینه ای برای ساخت cd bootable وجود نداشت.

ورژن:7.5.13.1

لطفا راهنمایی کنید خیلی حیاتیه......
با تشکر

Reza Azimy_RW
27-03-2009, 23:54
سلام به همه دوستان
ببخشيد من يک برنامه ساختم که فرمتش exe هست . حالا چطوري ميتونم يک سي دي رايت کنم که وقتي داخل دستگاه ميزاري و کامپيوتر رو رستارت ميکني مثل سي دي هاي ويندوز بنويسه :
Press Any Key To Contion ...
و وقتي يک کليد رو ميزنم برنامه اي که ساختم اجرا بشه . يعني به طور خلاصه يک نرم افزار رو بدون وارد شدن به ويندوز حتي اگه ويندوز نداشته باشم اجراش کنم . حالا شاید ربطی هم به نرو نداشته باشه !!!
واقعا ممنون ميشم کمک کنيد

Dreamland
29-03-2009, 14:53
آقا چي شد؟ مثل اينكه تاپيك جدا ميزدم بهتر بود.
باید کرک بتا مسترو بگیری قبلش

Honradez
31-03-2009, 19:48
باید کرک بتا مسترو بگیری قبلش
متشكرم. فقط ميشه بيشتر توضيح بدين كه اين كرك رو از كجا و با چه اسمي ميشه دانلود كرد؟

موفق باشيد. سال نو هم مبارك. :46:

Dreamland
01-04-2009, 21:25
متشكرم. فقط ميشه بيشتر توضيح بدين كه اين كرك رو از كجا و با چه اسمي ميشه دانلود كرد؟

خواهش میکنم
دوست عزیز اینم نشانیش

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدکسپرو غیر فعالش کن کرک کن دوباره فعالش کن
تیم بتا مستر از معروف ترین تیم های ساخت کرک هست
100% تروجان نیست

قبلش پیشنهاد میکنم nero lite نصب کنی چون خیلی سبک و خوبه

iammahdi
02-04-2009, 18:06
با سلام ...
من گزینه make your own dvd-video توی نروی 6 که دارم نیست ...
باید چیکار کنم ...

Dreamland
02-04-2009, 18:19

برنامه پاک کردن نرو Nero General Clean Tool 2.2.0.37

طریقه کرک کردن Nero 9 :

کرک را اجراش کنید بعد تیک auto رو روشن کنید
به مرحله وارد کردن سریال که رسیدید 3 دکمه سمت چپ را از بالا به پایین چندین بار هر کدام را بزنید که برنامه سریالها رو به لیست سفید اضافه کنه

بعدم مطایق شکل :

هنوز برنامه به طور کامل کرک نشده بایستی منوی product کرک رو باز کنید و به ترتیب از اولین نوشته تا آخرین نوشته به ترتیب دکمه generate و add to wite list رو بزنید

Dreamland
02-04-2009, 18:25
با سلام ...
من گزینه make your own dvd-video توی نروی 6 که دارم نیست ...
باید چیکار کنم ...

پیشنهاد میکنم nero 9 lite نصب کنی چون خیلی سبک و خوبه

یا

کرک:

:31:

درضمن نرو 6 مال زمان ناصردین شاس
فکر نکنم dvd رایت کنه
از لینکهای بالا nero 9 سبک را دانلود کن

meshkiposh2200
02-04-2009, 22:44
با سلام.من چندین فایل وی سی دی را خواستم بصورت ویدیو روی دی وی دی رایت کنم .با nero vision رایت کردم و حدود 4 تا 5 ساعت طول کشید.خواستم بدونم همه ی نرم افزار ها اینقدر طول میکشه یااین نرم افزار این طوری است؟

nw_nk
03-04-2009, 05:07
با سلام.من چندین فایل وی سی دی را خواستم بصورت ویدیو روی دی وی دی رایت کنم .با nero vision رایت کردم و حدود 4 تا 5 ساعت طول کشید.خواستم بدونم همه ی نرم افزار ها اینقدر طول میکشه یااین نرم افزار این طوری است؟

سلام. DVD Video معمولی؟

اگر فرمت یا مشخصات فایل ها با استاندارد مورد نظر (در مورد شما DVD Video که میشه MPEG2 با رزولوشن 720) یکی نباشه. هنگام رایت باید تبدیل بشن. که این تبدیل زمان بره.

شاید بین برنامه های مختلف یکی با کیفیت پایین تر تبدیل کنه و یا خود شما تنظیمات رو طوری بزارید که تند تر تبدیل انجام بشه اما باز هم این عمل خیلی سریع نخواهد بود.

Honradez
03-04-2009, 10:38
برنامه پاک کردن نرو nero general clean tool 2.2.0.37

طریقه کرک کردن nero 9 :

کرک را اجراش کنید بعد تیک auto رو روشن کنید
به مرحله وارد کردن سریال که رسیدید 3 دکمه سمت چپ را از بالا به پایین چندین بار هر کدام را بزنید که برنامه سریالها رو به لیست سفید اضافه کنه

بعدم مطایق شکل :

ممنون ميلاد جان. ولي بعد از اينكه نصب ميشه، وقتي ميخوام بازش كنم اين پيغام رو ميده كه پيوست كردم عكسشو.

ممنون ميشم راهنمايي كنين.
سال خوبي داشته باشين. :10:

Dreamland
03-04-2009, 12:04
ممنون ميلاد جان. ولي بعد از اينكه نصب ميشه، وقتي ميخوام بازش كنم اين پيغام رو ميده كه پيوست كردم عكسشو.

دوست عزیز شما هم سال خوبی داشته باشید
بعد از نصب برنامه هنوز برنامه به طور کامل کرک نشده بایستی منوی product کرک رو باز کنی و به ترتیب از اولین نوشته تا آخرین نوشته به ترتیب دکمه generate و add to wite list رو بزنی
این کارو کردی 100% جواب میگیری
:11::40::7::26:

iammahdi
03-04-2009, 17:42
پیشنهاد میکنم nero 9 lite نصب کنی چون خیلی سبک و خوبه

یا

کرک:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید:31:

درضمن نرو 6 مال زمان ناصردین شاس
فکر نکنم dvd رایت کنه
از لینکهای بالا nero 9 سبک را دانلود کن

ممنون ...
ولی کرکش ویروس داشت این آنتی ویروسه پاکش کرد، آنتی ویروس و از کار انداختم ، این راپید شیر گیر داد و نمی شه دانلود کنم دوباره ...
کرکه دیگه نداری ...

Dreamland
03-04-2009, 18:19
ممنون ...
ولی کرکش ویروس داشت این آنتی ویروسه پاکش کرد، آنتی ویروس و از کار انداختم ، این راپید شیر گیر داد و نمی شه دانلود کنم دوباره ...
کرکه دیگه نداری ...
من کرک را ببخشید تست کردم و هیچ مشکلی نداره
درضمن من گفتم ببخشید آنتی رو غیر فعال کنید
بعدش هم ببخشید این بهترین کرک برای nero 9 هست
پایان:31:

S!LENCE
03-04-2009, 21:23
سلام دوستان
من این پرسش رو در تاپیک زیر عنوان کردم کسی جواب نداد. لطفن اگه کسی می دونه جواب بده
تاپیک:

سوال:
می خواستم ببینم بهترین راه برای کپی کردن دی وی دی فیلم در حالتیکه می خوایم اول روی کامپیوتر کپی کنیم و ببینیم و بعدنا رایت کنیم چه راهیه؟
من خودم اون دو تا فولدرو کپی می کنم و می بینم و بعد به صورت دیتا روی دی وی دی رایت می کنم تا اینجا مشکلی نیست ولی خب بعضی دی وی دی پلیر ها نمی تونن بازش کنن این دی وی دی جدید رو.
یه سوال دیگه اگه بخوایم 2 یا چند فایل فیلم با فرمت های گوناگون (اغلب دو تا دی وی دی مثلن سریال که جمعشون بیشتر از یه دی وی دی نمیشه) رو روی یک دی وی دی بریزیم و خودمون منو درست کنیم باید از چه برنامه ای استقاده کنیم. (لطفن نگید Nero که ورژن 9 که آخرشه رو نصب دارم ولی گیر و گور زیاد داره)
ممنون

h_radnoosh
06-04-2009, 16:30
سلام چگونه می تونم ته یک دی وی دی را نبندم و ادامش رایت کنم؟ برای سی دی را بلدم اما دی وی دی نمیشه. تیک فاینالایز غیر فعاله. اگه بجز نرو برنامه دیگه ای هست بگید ممنون.

h_radnoosh
07-04-2009, 14:21
اگه میشه جواب منو بدید لازم دارم ادامه دی وی دی هام رایت کنم.

denzelmovie
11-04-2009, 11:50
با سلام
دوستان من وقتی میخوام نرم افزار Nero رو نصب کنم این ارور رو میده
چندتا Nero رو هم امتحان کردم
همیشه همین ارور رو میده
فقط بعضی مواقع که ویندوز عوض میکنم درست میشه
مشکل از کجاست؟؟؟؟؟
لطفا کمک کنید
با تشکر

An error occurred during the copy process (file name: Nero\Unistall\UNNero.exe)
Error: 13
The data is invalid

Please reboot your computer and retry

Milad_Sky
18-04-2009, 17:41
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان

من هر فایل ویدیویی رو که می خوام با گزینه make video cd nero برای پخش در vcd player خانگی رایت کنم برنامه ی nero قبل از رایت میره رو حالت encoding video

شاید بگید مشکل از فرمت ویدیو هست.من حتی cd فیلمی رو که با vcd player قابل پخش هست رو وقتی فالشو رو کامپیوتر کپی میکنم،اگر بخوام حتی اون فایل رو با make video cd رایت کنم باز نرو الکی می خواد تبدیلش کنه
واقعا گیج شدم

اگر کسی می تونه کمک کنه لطفا نظرشو بگه

boy_kochak
30-04-2009, 17:20
کسی آموزش pdf کامل نرو رو نداره اگه داره یه لینک دانلودش رو بگید تا همه استفاده کنن .... راستی چرا طریقه رایت dvd ها رو هم نمیگید ... ما 4 و 5 تا تا حالا خراب کردیم اما نتونستیم درست رایت کنیم .... لطفا یکی از دوستان کمک کنه؟

mesmaeil2
11-05-2009, 09:53
من نرو7 را روی سیستم نصب بود بعد پاکش کردم خواستم نرو 9 را نصب کنم ارور میده و ریجستر نمیشه لطفا کمک کنید

mesmaeil2
11-05-2009, 11:20

دقیقا همین مشکل را دارم
در ضمت انگار لیتک کرک از کار افتاده

ali_ab
29-05-2009, 18:27
با سلام به دوستان عزیز

از nero 8 واسه رایت استفاده می کنم . مشکل اینجاست فلدرهایی که نامشون فارسی هست رو رایت نمیکنه و واسه رفع مشکل باید نام فلدرها رو به انگلیسی تغییر بدم . ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

با سپاس

موفق باشید

hhhh_1360
05-06-2009, 16:32
سلام دوستان عزیز من نرم افزار Windows Admin Password ---- را دانلود کردم برای اینکه پسورد administrator سیستم را فراموش کردم برنامه Windows Admin Password ---- را باید به صورت سی دی بوت در آورم و دوستان گفتند باید با نرو این کار را انجام بدهید خواهش می کنم آموزش درست سی دی بوت با نرم افزار nero 8 را توضیح بدهید

Ghaioom
05-06-2009, 16:58
سلام دوستان عزیز من نرم افزار Windows Admin Password ---- را دانلود کردم برای اینکه پسورد administrator سیستم را فراموش کردم برنامه Windows Admin Password ---- را باید به صورت سی دی بوت در آورم و دوستان گفتند باید با نرو این کار را انجام بدهید خواهش می کنم آموزش درست سی دی بوت با نرم افزار nero 8 را توضیح بدهید
سلام
با Nero 6 هست مال 8 رو پیدا نکردم.

cpplover
06-06-2009, 15:09
سلام

زمانی که میخوام در Nero یکسری فیلم که با دوربین گرفتم رو به صورت VCD رایت کنم Nero همه اون فایلها رو که با پسوند MPG هستند رو قبول نمیکنه و در encode کردن آنها دچار مشکل میشه در صورتی که من دو تا کار رو هم انجام دادم ولی نتیجه ای نگرفتم :
1-اونها رو به فرمتهای دیگه مثل AVI تبدیل کردم.
2-فایها رو با نرم افزار های دیگر رایت هم آزمایش کردم و لی اونها هم قبول نکردند ممکنه بگید من باید چکار کنم ؟(ضمنا فایلها به راحتی باز می شوند.)

cpplover
07-06-2009, 08:24
کسی نیست جواب سوال ما رو بده ؟

hhhh_1360
08-06-2009, 00:00
سلام طریقه آموزشNero Vision برای تبدیل dvd به vcd که به صورت dat فرمت شود

hhhh_1360
08-06-2009, 21:35
کسی نیست مرا یاری کند

hhhh_1360
10-06-2009, 14:47
کسی نیست مرا یاری کند

hhhh_1360
11-06-2009, 16:11
سلام طریقه آموزشNero Vision برای تبدیل dvd به vcd که به صورت dat فرمت شود

MohandesMCD
22-06-2009, 17:43
نمیدونم اینجا بود این سوال رو پرسیدم یا جای دیگه بود
من چندتا dvd فیلم دارم.میخام کپی بگیرم روی کامپیوتر.مثلا با فرمت divx یا avi.میخام حجمش همون حجم dvd با بالاترین کیفیت ممکن باشه.زیرنویس هم باهاش نباشه و اگه بشه جداش کنم زیرنویس رو.توی 1 پارت هم تبدیلش کنم

p30worwor
15-07-2009, 23:27
با سلام
من هم یک سوال مهم داشتم
گاهی اوقات وقتی که با برنامه Nero StartSmart ، یک DVD را به صورت DVD-Video رایت میکنم ، بعد از اینکه رایت 100 درصد میشود ، دوباره از صفر شروع میکند که باید حدود 10 تا 15 دقیقه دیگر صبر کنم تا دوباره 100 درصد شود . بعد از این مرحله هم هیچ پیغامی برای اتمام رایت ظاهر نمیشود و وقتی که دکمه stop را میزنم پیغام زیر ظاهر میشود که در آن گزینه abort را انتخاب میکنم. در این حالت درب DVD Writer باز نیمشود و باید سیستم را ReStart کنم تا باز شود.
* نسخه های مختلفی از nero را امتحان کردم خصوصا برنامه Nero 8.3.6.0 Micro_Bonus Pack که در بخش دانلود تبیان قرار دارد. اما با همه همین مشکل را دارم.
* مدل دستگاه = Liteon 22X IDE
پیغام بعد از زدن کلید stop :
would you really like to abort the burn process ؟
Info : interrupting burning may make your disc unreadable
با وجود همه مشکلات فوق ، فیلم ها در DVD به خوبی نمایش داده میشود. لطفا توضیح کاملی دهید
با تشکر

amintnt
15-07-2009, 23:49
با سلام
من هم یک سوال مهم داشتم
گاهی اوقات وقتی که با برنامه Nero StartSmart ، یک DVD را به صورت DVD-Video رایت میکنم ، بعد از اینکه رایت 100 درصد میشود ، دوباره از صفر شروع میکند که باید حدود 10 تا 15 دقیقه دیگر صبر کنم تا دوباره 100 درصد شود . بعد از این مرحله هم هیچ پیغامی برای اتمام رایت ظاهر نمیشود و وقتی که دکمه stop را میزنم پیغام زیر ظاهر میشود که در آن گزینه abort را انتخاب میکنم. در این حالت درب DVD Writer باز نیمشود و باید سیستم را ReStart کنم تا باز شود.
* نسخه های مختلفی از nero را امتحان کردم خصوصا برنامه Nero 8.3.6.0 Micro_Bonus Pack که در بخش دانلود تبیان قرار دارد. اما با همه همین مشکل را دارم.
* مدل دستگاه = Liteon 22X IDE
پیغام بعد از زدن کلید stop :
would you really like to abort the burn process ؟
Info : interrupting burning may make your disc unreadable
با وجود همه مشکلات فوق ، فیلم ها در DVD به خوبی نمایش داده میشود. لطفا توضیح کاملی دهید
با تشکر
احتمالا شما تیک چک کردن دیسک پس از اتمام رایت رو زدین. مرحله ی دوم به خواندن دیسک رایت شده میپردازد و خللی به رایت دیسک وارد نمیکند. بنابراین قبل از شروع رایت تیک مربوطه را غیر فعال کنید.

p30worwor
16-07-2009, 12:23
احتمالا شما تیک چک کردن دیسک پس از اتمام رایت رو زدین. مرحله ی دوم به خواندن دیسک رایت شده میپردازد و خللی به رایت دیسک وارد نمیکند. بنابراین قبل از شروع رایت تیک مربوطه را غیر فعال کنید.

سلام
اگر منظورتان گزینه verify data on disc after burning است ، این گزینه غیر فعال است در ضمن با توجه به مطالب زیر فکر نکنم این مسئله به خاطر چک کردن دیسک باشد :
1_ این مشکل گاهی اوقات پیش می آید مثلا از هر 3 بار رایت کردن یک یا دو بار این مشکل پیش می آید در صورتی که گزینه فوق همیشه غیر فعال است.
2_ با توجه به اینکه بعد از اتمام رایت پیغامی ظاهر نمیشود و مجبور میشوم که برنامه nero را End Task کنم و برای بیرون آوردن DVD سیستم را ReStart کنم بنابراین باید علت دیگری داشته باشد
با تشکر

Kharg Island
17-07-2009, 00:36
سلام
اگر منظورتان گزینه verify data on disc after burning است ، این گزینه غیر فعال است در ضمن با توجه به مطالب زیر فکر نکنم این مسئله به خاطر چک کردن دیسک باشد :
1_ این مشکل گاهی اوقات پیش می آید مثلا از هر 3 بار رایت کردن یک یا دو بار این مشکل پیش می آید در صورتی که گزینه فوق همیشه غیر فعال است.
2_ با توجه به اینکه بعد از اتمام رایت پیغامی ظاهر نمیشود و مجبور میشوم که برنامه nero را End Task کنم و برای بیرون آوردن DVD سیستم را ReStart کنم بنابراین باید علت دیگری داشته باشد
با تشکر

دوست عزیز

وقتی با DVD Writer بازی ، برنامه و..... نصب میکنی باز هم باید حتما ری استارت کنی یا همون موقع سی دی در میاد.

p30worwor
17-07-2009, 14:40
دوست عزیز

وقتی با DVD Writer بازی ، برنامه و..... نصب میکنی باز هم باید حتما ری استارت کنی یا همون موقع سی دی در میاد.

سلام
خیر ، هنگام نصب برنامه ها و ... هیچ مشکلی ندارم و فقط بعضی مواقع هنگام رایت باید برای بیرون آوردن DVD ، سیستم ری استارت شود. البته همان ظور که گفتم بعضی اوقات هم رایت به خوبی انجام میشود.
یکی از دوستان میگفت که در برنامه nero گزینه simulation تیک دارد در صورتی که این گزینه تیک ندارد.
با تشکر از شما

p30worwor
21-07-2009, 02:29
سلام
خیر ، هنگام نصب برنامه ها و ... هیچ مشکلی ندارم و فقط بعضی مواقع هنگام رایت باید برای بیرون آوردن DVD ، سیستم ری استارت شود. البته همان ظور که گفتم بعضی اوقات هم رایت به خوبی انجام میشود.
یکی از دوستان میگفت که در برنامه nero گزینه simulation تیک دارد در صورتی که این گزینه تیک ندارد.
با تشکر از شما

سلام
با وجود اینکه گزینه simulation تیک ندارد پس مشکل از کجاست ؟ آیا ممکن است فعال بودن گزینه های دیگر باعث این مشکل شده باشد ؟
لطفا جواب دهید

saieedkhan
22-07-2009, 15:28
سلام
من برای ضبط صدا با نرم افزار camtasia studio چی کار کنم تصویر رو صبط میکنه ولی صدا رو نه
راستش می بخشید که سوالم رو تو این تاپیک نوشتم ندونستم توکد.م تاپیک سوالم رو مطرح کنم !

amintnt
22-07-2009, 16:09
اشتباه شد...

adameh_bahal
22-07-2009, 19:45
من ميخوام با نرو رايت کنم اين ارور رو ميده:
The file "install.wim" is larger than 2GB and therefore cannot be stored in an ISO file system. Please use the UDF file system to write such larger files. this can be done by selecting another compilation type. "

vazirdaftar
07-08-2009, 15:11
با عرض سلام و خسته نباشید
چگونه dvd/cd bootable میتوان ساخت؟
با تشکر

Ghaioom
08-08-2009, 07:19
با عرض سلام و خسته نباشید
چگونه dvd/cd bootable میتوان ساخت؟
با تشکر
سلامیه سرچ کنی میومد

majid_n
09-08-2009, 16:26
سلام

دی وی دی پرینکو - رو ش نوشته آپ تو 16 ایکس ولی موقع رایت این ارور رو میده power calibration error

به نظر شما چه علتی می تونه باشه؟

ممنون

AB
09-08-2009, 18:01
سلام

برای نصب نرو هر کاری میکنم بازم ارور پایینی میاد.جنرال کلین تول هم که خودش لینکشو داده استفاده کردم بازم نشد.در ضمن

رو این ویندوزم تا حالا نرو نصب نکردم.ایراد از ویندوز هست یا برنامه؟

AB
11-08-2009, 09:49
کسی نبود؟

در ضمن تو ویندوز ایکس پی هم نصب کردم.(رو یه پی سی دیگه)نصب شد ولی کنترل سنترش باز نمیشه.

کسی تا حالا تونسته بدون مشکل نصبش کنه؟(منظورم نسخه 9.4.13.2c هست)

Lord_theOne
11-08-2009, 10:38
فكر كنم دارد ايراد از ويندوزت مي گيرد Nero هاي قبلي را پاك كن و ويندوزت را Clean Up بكن ببين درست مي شود

AB
11-08-2009, 18:25
فكر كنم دارد ايراد از ويندوزت مي گيرد Nero هاي قبلي را پاك كن و ويندوزت را Clean Up بكن ببين درست مي شود

اصلن رو ویندوزم نرو نصب نکردم که بخام پاکش کنم.ویندوزم تازه تازست.

Lord_theOne
11-08-2009, 20:37
Disc Clean Up ويندوز را بزن شايد درست شد احتمالا يك چيزي نصب شده كه دارد اذيت مي كند

AB
11-08-2009, 23:13
Disc Clean Up ويندوز را بزن شايد درست شد احتمالا يك چيزي نصب شده كه دارد اذيت مي كند

دیسک کلین آپ رو هم زدم.فرقی نکرد.شاید با ویستای 64 بیتی سازگار نیست.مثل این که باید دوباره ویندوزمو

عوض کنم.:41:

Lord_theOne
12-08-2009, 07:30
فكر كنم بايد نسخه 64 بيتيشو بگيري

AB
12-08-2009, 08:36
فكر كنم بايد نسخه 64 بيتيشو بگيري

مگه نسخه 64 بیتی هم داره؟میشه لینکشو بدین.

s2010
20-08-2009, 23:25
سلام
من وقتی‌ می‌خوام با نرو رایت کنم مینویسهinterna lerro

Mahziar-7
28-08-2009, 14:56
سلام
Nero 7 Essentials کلیپ های ویدئویی رو رایت نمی کنه و این خطا رو میده:

دلیلش چیه؟
اصلا فرق Nero Essentials با Ahead چیه؟

Ghaioom
28-08-2009, 15:08
سلام
Nero 7 Essentials کلیپ های ویدئویی رو رایت نمی کنه و این خطا رو میده:

دلیلش چیه؟

شاید مشکل از نسخه نرو هست یا پسوند فایل ویدیویی.

فرقی نداره . Ahead اسم اولش هست جلوی nero یعنی Ahead Nero فک کنم اینجوریه.

Mahziar-7
28-08-2009, 15:19
شاید مشکل از نسخه نرو هست یا پسوند فایل ویدیویی.

مشکل از نسخه اش نیست چون قبلا هم با همین رایت کردم. پسوندش هم WMV هستش.

Saeed kmss-D
29-08-2009, 14:24
سلام دوستان...

من قبلا با همین nero درایو مجازی میساختم،
اما الان که برای همین کار سراغش رفتم، گزینه مربوط رو پیدا نکردم. ( Nero ImageDrive )
windows 7
Nero 8

همین نسخه رو رو یه کامپیوتر دیگه نصب کردم کامل بود، این گزینه رو هم داشت!
ولی من ندارم!

چیکار کنم؟

موفق باشی♥♥♥

Ghaioom
31-08-2009, 10:03
سلام دوستان...

من قبلا با همین nero درایو مجازی میساختم،
اما الان که برای همین کار سراغش رفتم، گزینه مربوط رو پیدا نکردم. ( Nero ImageDrive )
windows 7
Nero 8

همین نسخه رو رو یه کامپیوتر دیگه نصب کردم کامل بود، این گزینه رو هم داشت!
ولی من ندارم!

چیکار کنم؟

موفق باشی♥♥♥
سلام
فک کنم از ویندوز باشه
تو ویندوز xp به احتمال زیاد هست.

موفق باشی

Aloneboy
09-09-2009, 17:30
ساخت دی وی دی بوتیبل ویندوز سون نیز مانند ویندوز ویستا با استفاده از برنامه cd image هست اگه اینطور نیست لطفا در ساخت ان راهنمایی کنید

arashsafa
23-09-2009, 14:05
سلام دوستان

من نرو 9.0.9.4.b رو نصب کردم با کرک و همه چیش خوب کار می کنه بجز nero vision که من خیلی ازش استفاده می کنم. یعنی وقتی روش کلیک می کنم بازش می کنه ولی هیچ کدوم از گزینه هاش جواب نمیده. ممنون میشم اگه کسی بتونه یه راهنمایی بکنه شاید مشکل حل شه. نرم افزارو هم بعد از نصب جدید ویندوز گذاشتم و هیچ مشکلی از بابت ورژنهای قبلی نرو نیست.

مرسی
آرش.

H a m e e d
27-09-2009, 00:37
با سلام.
بعد از اینکه اخیرا ویندوزمو مجددا نصب کردم،nero 9 رو نصب کردم و بدلیل اینکه کرکش کار نمیکرد و به هیچ وجه نتونستم ازش استفاده کنم و وارد محیطش بشم مجبور شدم با ابزار General Clean Tool پاکش کنم و حالا Nero 8 رو نصب کرده م و دارم استفاده می کنم، منتها وقتی منوی Auto-play مربوط به CD یا DVD ای که داخل درایو گذاشتم لود میشه، گزینه های مربوط به CopyCD و PlayAudio مربوط به Nero 9 که حالا دیگه آیکونشون هم پاک شده در لیست قرار میگیرن؛ علاوه بر اینکه همین گزینه ها که مربوط به Nero 8 میشن هم با آیکون مربوط به خودشون در لیست وجود دارن؛ همین موضوع منو به این فکر انداخت که با وجود حذف Nero 9 همه اثراتش پاک نشدن و از نرم افزار Final Uninstaller که از امکاناتی مثل Junk Files Scanner و Registry Clean-up Expert برخوردار بود استفاده کردم ولی با همه این کارهایی که انجام شد اون دو مورد مربوط به Nero 9 از لیست Auto Play حذف نشدن.
میدونم موردی جزئی هستش؛ ولی این شبهه رو برام بوجود آورده که Nero 9 خوب حذف نشده؛ اگه راهی برای حل این مشکل هست ممنون میشم راهنمایی کنید.

Street.Boy
07-10-2009, 01:14
من یک مشکل اساسی با Nero 8 دارم. نصب کردم کرک هم کردم. و سریال نامبر هم دادم ولی کنار ساعت یه آیکون شکل یک تیک سبز می یاد و نوشته Third Party Patent Activation سریال جدید که می دم می ره ولی دوباره بعد از چند ساعت می یاد دوباره!!!!چیکار کنم که کامل کرک بشه و دیگه این Activation نیاد؟؟؟؟؟؟

MOHAMAD SALEM
10-10-2009, 21:47
اقا شرمنده میشه بگین چطوری میشه با nero فیلمی که از دیویدی تبدیل شده رو مثلا به 2 سی دی تبدیل رایت کرد

mooo0oooein
20-10-2009, 20:30
سلام ...
وی سی دی هایی که داخل کامپیوتر کپی کردیم ... اگه بخوایم داخل یک دی وی دی رایت کنیم و در دستگاه دی وی دی پلیر اجرا بشه .... وقتی با نرو (Nero 7 Essentials) ... به بخش
photo and video >>>make your own dvd - video
برای رایت remain میزنه 23 ساعت خیلی طول میکشه ..... جریان چیه ؟ ! .................... چیکار باید کرد ؟

ardavan_2008
28-10-2009, 02:06
میشه بگید این DVD9 با DVD5چه فرقی داره؟وبرای چیه؟

Alireza.M67
28-10-2009, 12:05
دوستان من nero 9 رو کاملا رجیستر کردم ولی فقط control center 4 نصب شده و خود برنامه که باهاش رایت بزنیم وجود نداره .
خود برنامه رو چطور نصب کنم ؟
فایلی که واسه نصب دارم نزدیک به 400 مگ هست ولی control center 4 که نصب شده فقط 12 مگه ...

Reza Azimy_RW
29-10-2009, 20:17
سلام دوستان یه سوال خیلی فوری داشتم :
دی وی دی ویدیو اگه بخوای رایت کنی 4.7 گیگ میگیره ولی چون کیفیت فیلمها رو بالا میبره ( حتی DAT

( حجم فایلها بالا میره و 120 دقیقه بیشتر جا نمیگیره !
سوال من اینه که ایا میشه طور دیگه ای دی وی دی تصویری رایت کرد که هم روی دستگاه های DVD

اجرا بشه و هم حجم فایلها رو افزایش نده ؟ مثلا میشه همون فایلهای ویدیویی رو روی Data Dvd

رایت کرد ؟ اونوقت توی دستگاه DVD نشون میده ؟

بی نهایت ممنون میشم جواب بدید ...

Ghaioom
30-10-2009, 07:29
سلام دوستان یه سوال خیلی فوری داشتم :
دی وی دی ویدیو اگه بخوای رایت کنی 4.7 گیگ میگیره ولی چون کیفیت فیلمها رو بالا میبره ( حتی DAT

( حجم فایلها بالا میره و 120 دقیقه بیشتر جا نمیگیره !
سوال من اینه که ایا میشه طور دیگه ای دی وی دی تصویری رایت کرد که هم روی دستگاه های DVD

اجرا بشه و هم حجم فایلها رو افزایش نده ؟ مثلا میشه همون فایلهای ویدیویی رو روی Data Dvd

رایت کرد ؟ اونوقت توی دستگاه DVD نشون میده ؟

بی نهایت ممنون میشم جواب بدید ...
با nero vision میشه فایل های ویدئویی رو که در دستگاه پخش بشه دی وی دی رایت کرد.
یعنی پسوند dat داشته باشی خود به خود فک کنم به فایل dvd برای پخش تو دستگاه تبدیل کنه.

Reza Azimy_RW
30-10-2009, 13:34
با nero vision میشه فایل های ویدئویی رو که در دستگاه پخش بشه دی وی دی رایت کرد.
یعنی پسوند dat داشته باشی خود به خود فک کنم به فایل dvd برای پخش تو دستگاه تبدیل کنه.
از راهنماییتون ممنون ولی مثل اینکه سوالمو درست متوجه نشدین !
تبدیل میکنه ولی حجم فایل میره بالا در نتیجه 120 دقیقه میشه روی یک دی وی دی رایت کرد !

hamid090
04-11-2009, 00:10
سلام
nero 9.2.5.0 رو میخام نصب کنم اما هرچی سریال از اینترنت گرفتم کار نکرد و من بدون راه حل موندم!!
اگر ک.ر.ک یا کی جن وجود داره که منو کمک میکنه،لطفا معرفی کنید.
متشکرم

danavan
09-11-2009, 00:47
سلام
دوستان امکانش هست آموزشی دررابطه با قابلیت Burn Label بذارید.
من تا الان 3 ات دی وی دی سوزوندم
اینکه آیا روی هر نوع دی وی دی میشه لیبل حک کرد؟
اینکه میشه هم رو و هم پشت دی وی دی لیبل حک کرد ( من قسمت دیتاش رو تونستم اما اطلاعاتم هم از بین رفت (البته بعد از رایت اطلاعات لیبل رو حک کردم)
خلا صش کار کردن با آیکن زیر رو اگه کسی میدونه ما رو شرمنده کنه
این هم help خود nero:
Printing LabelFlash™ Labels and DiskT@2

Basically, it is irrelevant whether you print on the label (mk:@MSITStore:C:\Users\Mohammad\Desktop\NeroBurni ngRom_Eng.chm::/htm/glosslabel.htm) or the data side when creating labels. The label is actually printed outside the normal burn process.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]@MSITStore:C:\Users\Mohammad\Desktop\NeroBurnin gRom_Eng.chm::/htm/images/redb.gifYou can print on the label side of the DVD (mk:@MSITStore:C:\Users\Mohammad\Desktop\NeroBurni ngRom_Eng.chm::/htm/glossdvd.htm) at any time.
We recommend that you print on the data side first when you have burned the compilation. It is not possible to burn data on a printed data side. When you insert a DVD on which data has already been burned, Nero Burning ROM automatically identifies the space that is still available on the data side and on which you can print.

To print a LabelFlash™ label on the front or a DiscT@2™ label on the flipside, proceed as follows:
If you want to print a LabelFlash™ label on the label side, insert a blank LabelFlash™ disc (mk:@MSITStore:C:\Users\Mohammad\Desktop\NeroBurni ngRom_Eng.chm::/htm/glossdisc.htm) into the burner with the label side facing down.

The Burn Label window is opened with the LabelFlash™ logo.

If you want to print a DiskT@2 on the data side, insert a blank LabelFlash™ disc with the data side facing down into the burner.

The Burn Label window is opened with the DiskT@2™ logo.

Create a label according to your requirements or open a label (File > Open menu) that you have already created with Nero CoverDesigner.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]@MSITStore:C:\Users\Mohammad\Desktop\NeroBurnin gRom_Eng.chm::/htm/images/redb.gifThe interface in the Burn Label window and the process for creating a label work on the same principle as Nero CoverDesigner. Please see the Nero CoverDesigner user manual for full instructions on how to make professional looking covers and labels.

If you want to change the area in which the label is printed, change the print area accordingly using the text boxes Inner Radius and Width.
If you want to view or change the print properties:

Click on the Change button.

The LabelFlash(TM) Print Properties window is opened.

If you want to change the printing quality, select a quality level from the Print quality profile drop-down menu.
If you select the User defined entry from the Print quality profile drop-down menu, you can change the contrast level and the rotation speed.
Click on the OK button.

The LabelFlash(TM) Print Properties window is closed and the changes accepted.

Click on the Burn button.

The labeling procedure starts and the LabelFlash(TM) - printing or DiscT@2(TM) - printing window is opened. The window shows you the estimated printing time and the print progress. When printing is complete, a dialog box opens informing you about the successful print process.

Click on OK.

The dialog box is closed and the disc ejected.

You have successfully printed a label.

ستاره آبی
10-11-2009, 00:55
با سلام به همه دوستان عزیز:11::11:
من با برنامه نرو 9محتویات یک سی دی فیلم رو روی یه سی دی دیگه رایت کردم از طریق copy entire cd همه مراحل نصب هم به خوبی انجام شد وهمه پوشه ها از قبیل MPEGAV و cdi وغیره توی سی دی موجودن وفیلم رو هم توی کامپیوتر می تونم ببینم اما مشکلم اینه که این سی دی رو دی وی دی پلیرم پخش نمی کنه و ارور میده که دیسک رو بررسی کنید مشکل از کجاست و برای رفع اون باید چکار کنم؟؟ ( این رو هم اضافه کنم که سی دی های فیلم دیگه دقیقا با همین پوشه ها وفایل DAT رو دی وی دی پلیرم پخش می کنه ولی در مورد این سی دی این ارور رو میده " هم سی دی اصلش هم این رایتیه )[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ستاره آبی
10-11-2009, 11:43
ای بابا اینجا متروکه است؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

danavan
11-11-2009, 18:15
با تشکر از دوستان و اساتید عزیز حودم جوابم رو پیدا کردم جهت طلاع آندسته از عزیزانی که ممکن است با مشکل من مواجه باشند عرض می کنم:
بر روی هر نوع دی دو دی ( منظور قسمت دیتا)می توان عکس یا طرح گرافیکی حک کرد( در صورت ساپرت کردن دی وی دی رایترتان)
اما برای حک نوشته یا طرح گرافیکی بر پشت دی وی دی (منظور همان لیبل خودمان است) فقط باید از دی وی دی هایی استفاده کرد که در بازار به نام لایت اسکریب(lightscribe) شناخته می شود
قیمت این نوع دی وی دی 500 تومان و فاقد هر گونه مارک یا نوشته ای بر روی dvd می باشد.

ehsan-inventor
06-12-2009, 14:58
سلام دوستان
یه مدت بود دنبال یاد گرفتن آموزش رایت فیلم با فرمت avi و همراه با زیرنویس روی dvd بودم که متاسفانه توی فروم یک سایت کسی به من جواب ندادو بی خیالش شدم.
دوباره می خوام یادش بگیرم ! اگر شما کمک کنید!
ولی خیلی سخته تو مانیتور فیلم ببینم اگر دوستان منو راهنمایی کنن خیلی لطف کردن ضمن اینکه اگر امکانش باشه در هر دی دی دی 3-4 فیلم رایت شه طوری که کیفیت صداشون که ac3 هست افت نکنه همین طور کیفیت فیلم.این کیفیت خیلی برام مهمه.
خوب چطوری میشه؟ راهنمایی می کنید؟
پیشاپیش ممنون

ehsan-inventor
08-12-2009, 21:30
دوستان کسی نیست به من کمک کنه؟؟!
من با ner0 7 خواستم فیلم رایت کنم اما نمی تونستم فایل زیرنویس رو اضافه کنم...چطوری باید این کارو کنم حداقل یکی زیرنویسو بگه !

NΣVΣRHOOD
10-12-2009, 14:40
با سلام
من میخوام از طریق نرو 8 cd mp3 رایت کنم ولی هرچی میگردم گزینه make mp3 cd رو پیدا نمیکنم
میشه به من کمک کنید؟؟؟

NΣVΣRHOOD
11-12-2009, 11:22
همچنان در انتظار جوابم

Golbarg01
16-12-2009, 06:36
وقتی با برنامه نرو فایلی رو رایت می کنیم و اون فایل تصویری از فرمت وی سی دی نیست قبل از رایت کردن اون فایل رو decode می کنه.چیکار میشه کرد که فایل decode شده روی فایل سیو بشه؟

ehsan-inventor
16-12-2009, 08:26
اینجا فقط سوال میشه اما کسی نیست جواب بده !

saeedn70
17-12-2009, 07:56
سلام دوستان....خسته نباشید....:10:

با نرم افزار نرو هنگامی که آیکون video cd را میزنم ارور میده و از برنامه بیرون میاد...نمیتونم vcd رایت کنم.

عکس:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اندازه این تصویر کوچک شده است ! برای مشاهده تصویر اصلی اینجا کلیک کنید . اندازه اصلی تصویر 1106x554 و حجم آن 135 کیلوبایت میباشد.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و اینکه چرا هنگام رایت dvd video با نرم افزار نرو نمیشود فایلهای mpg را dvdvideo رایت کرد...

با چه نرم افزاری فایلهای ام پی جی را می شود dvd video رایت کرد..

ali_ab
17-12-2009, 10:40
با سلام به دوستان عزیز

با نرو یه سری عکس روی dvd رایت کردم که برخی از اون عکسها اسم فارسی داشتن البته رایت شدن ولی باز نمیشن .ایا راهی واسه رایت این قبیل فایل ها وجود داره یا باید اسامی اونها رو لاتین کنم؟

با سپاس فراوان

کامیاب و برقرار باشید

Golbarg01
18-12-2009, 06:28
وقتی با برنامه نرو فایلی رو رایت می کنیم و اون فایل تصویری از فرمت وی سی دی نیست قبل از رایت کردن اون فایل رو decode می کنه.چیکار میشه کرد که فایل decode شده روی فایل سیو بشه؟

این سوال رو که کسی جواب نداد
ولی یه سوال دیگه هم داشتم اونم اینکه با نرو بعضی فایل ها یا فولدر ها رو که نام فارسی دارن رایت می کنم بعد از اینکه از روی سی دی رایت شده دوباره کپی شون می کنم رو هارد یا از روی سی دی باز می کنم اسمشون تغییر کرده به این صورت مثلا 5dhjf&g یا همشون علامت سوال شده اینجوری ؟؟؟؟؟؟؟؟
چجوری فایل های فارسی رو با نرو رایت کنم که اسمشون تغغیر نکنه؟

Ship Storm
18-12-2009, 07:34
این سوال رو که کسی جواب نداد
ولی یه سوال دیگه هم داشتم اونم اینکه با نرو بعضی فایل ها یا فولدر ها رو که نام فارسی دارن رایت می کنم بعد از اینکه از روی سی دی رایت شده دوباره کپی شون می کنم رو هارد یا از روی سی دی باز می کنم اسمشون تغییر کرده به این صورت مثلا 5dhjf&g یا همشون علامت سوال شده اینجوری ؟؟؟؟؟؟؟؟
چجوری فایل های فارسی رو با نرو رایت کنم که اسمشون تغغیر نکنه؟

در مورد نام فایل های شما : اینکه زبان فارسی بصورت کامل روی سیستم نصبه؟

Ship Storm
18-12-2009, 07:36
با سلام به دوستان عزیز

با نرو یه سری عکس روی dvd رایت کردم که برخی از اون عکسها اسم فارسی داشتن البته رایت شدن ولی باز نمیشن .ایا راهی واسه رایت این قبیل فایل ها وجود داره یا باید اسامی اونها رو لاتین کنم؟

با سپاس فراوان

کامیاب و برقرار باشید

اسامی رو اگه انگلیسی در نظر بگیرید خیلی بهتر و بدون دردسر تره
زبان فارسی رو هم روی سیستم کاملا فعال کنید نباید مشکلی داشته باشه

Golbarg01
18-12-2009, 13:23
در مورد نام فایل های شما : اینکه زبان فارسی بصورت کامل روی سیستم نصبه؟

بله از اون لحاظ مشکلی نیست.
البته افراد زیادی رو دیدم این مشکلو دارن.

ali_ab
18-12-2009, 14:54
اسامی رو اگه انگلیسی در نظر بگیرید خیلی بهتر و بدون دردسر تره
زبان فارسی رو هم روی سیستم کاملا فعال کنید نباید مشکلی داشته باشه

دوست خوبم ممنونم از راهنمایی شما . زیان فارسی روی سیستم فعال هست ولی باز هم فایل ها اجرا نمیشن

با سپاس

موفق باشید

Mehdi.ss
18-12-2009, 17:38
سلام
من همیشه با نرو تقریبا تا 80 دقیقه فیلم رایت میکردم ولی الان چند وقته این ارورو میده مشکل از چیه ؟؟؟؟
وقتی فیلمو تیکه میکنم و میرسونمش به زیر 600 اونوقت رایت میکنه

Ship Storm
18-12-2009, 18:00
سلام
من همیشه با نرو تقریبا تا 80 دقیقه فیلم رایت میکردم ولی الان چند وقته این ارورو میده مشکل از چیه ؟؟؟؟
وقتی فیلمو تیکه میکنم و میرسونمش به زیر 600 اونوقت رایت میکنه

ببینید همیشه دقیقه مطرح نیست
سی دی توانایی ذخیره 702 مگابایت رو داره حالا این بستگی به کیفیت فیلم داره میتونه HD باشه و فقط 10 دقیقه بتونی روش رایت کنی و یا میتونه یه فیلم بی کیفیت باشه 120 دقیقه روش رایت کنی
شما مدت زمان فیلم رو در نظر نگیر حجم فیلم رو در نظر بگیر که از 702 مگابایت بیشتر نشه روی یک سی دی خام

ehsan-inventor
27-12-2009, 09:59
دوست عزیز ship storm ممکنه منو راهنمایی کنید؟
من با نرو 7 می خوام فیلم با فرمت avi رایت کنم طوری که زیرنویس هم داشته باشه و از همه مهم تر در پلیر خانگی هم نشون بده... اصلا با نرو 7 میشه؟ اگر نه برنامه ای هست که بهتر از این باشه و کار باهاش آسون تر باشه؟ اگر بتونید راجع به اضافه کردن زیرنویس به فیلم هم راهنمایی کنید خیلی خیلی ممنون میشم.
(من کوانتوم رو از فروشگاه اینجا نهیه کردم... اگر نرم افزاری هست که تو رایت دی وی دی ویدئو حرف اول رو می زنه لطفا معرفی کنید )
موفق باشید

Ship Storm
27-12-2009, 11:35
دوست عزیز ship storm ممکنه منو راهنمایی کنید؟
من با نرو 7 می خوام فیلم با فرمت avi رایت کنم طوری که زیرنویس هم داشته باشه و از همه مهم تر در پلیر خانگی هم نشون بده... اصلا با نرو 7 میشه؟ اگر نه برنامه ای هست که بهتر از این باشه و کار باهاش آسون تر باشه؟ اگر بتونید راجع به اضافه کردن زیرنویس به فیلم هم راهنمایی کنید خیلی خیلی ممنون میشم.
(من کوانتوم رو از فروشگاه اینجا نهیه کردم... اگر نرم افزاری هست که تو رایت دی وی دی ویدئو حرف اول رو می زنه لطفا معرفی کنید )
موفق باشید

سلام دوست عزیز
بین نرم افزارهای موجود که برای رایت کردن انواع سی دی و دی وی دی موجوده هنوز چیزی رو دست Nero نیومده و در این هم شکی نیست
در مورد زیرنویس دار کردن فیلم های AVI ما تاپیک جداگانه در انجمن فیلم بعد نرم افزاری هم داریم ملاحظه کنید :

آموزش جامع زیرنویس‏دار کردن فیلم های Avi برای پخش در پلیرهای خانگی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

masoudtr
01-01-2010, 22:55
چگونه میشه با نرو بطور همزمان دو تا سی دی رایت کرد ؟لطفا توضیح بدین من یک دی وی دی رایتر و یک سی دی رایتر دارم
ولی نمیدونم همزمان چجوری دو تا رایت کنم؟

Ship Storm
02-01-2010, 06:05
چگونه میشه با نرو بطور همزمان دو تا سی دی رایت کرد ؟لطفا توضیح بدین من یک دی وی دی رایتر و یک سی دی رایتر دارم
ولی نمیدونم همزمان چجوری دو تا رایت کنم؟

هیچوقت بصورت همزمان چنین کاری رو انجام نده چون وقتی شما داری رایت میکنی هارد خودش درگیر ارسال اطلاعات به درایو سی دی میشه و همین ارسال اطلاعات اون رو خیلی درگیر میکنه و اگه در این لحظه بخوای دیسک دوم رو هم برای رایت شدن قرار بدی امکان داره اطلاعات رایت شده دچار مشکل بشه
بصورت همزمان نمیتونی دوتا رو با هم رایت کنی ولی میتونی دوبار Nero رو اجرا کنی و همزمان دکمه Burn رو فشار بدی رو هر دو

Amir Hossein
04-01-2010, 16:15
من مشكلي كه تو پست اول وجود داره رو دارم بايد چه كار كنم

matr!x_2008
13-01-2010, 21:26
سلام
من چند تا فایل تصویری VCD دارم.میخوام اینا رو رو DVD رایت کنم.به طوری که با دی وی دی پلیر بشه پخش کرد.از کدوم گزینه نرو استفاده کنم؟ از قسمت رایت تصویری NERO استفاده میکنم ولی فقط فایل های VOB رو قبول میکنه! دوستان راهنمایی کنین:11:

matr!x_2008
13-01-2010, 23:27
کسی نیست جواب ما رو بده؟

Ship Storm
17-01-2010, 14:55
سلام
من چند تا فایل تصویری VCD دارم.میخوام اینا رو رو DVD رایت کنم.به طوری که با دی وی دی پلیر بشه پخش کرد.از کدوم گزینه نرو استفاده کنم؟ از قسمت رایت تصویری NERO استفاده میکنم ولی فقط فایل های VOB رو قبول میکنه! دوستان راهنمایی کنین:11:
با نرو Start Smart روی Make Your Own DVD Video بزن و فایل هاتون رو اونجا تبدیل کنید
البته نیازمند نسخه فول نرو هستید

tazevared2006
17-01-2010, 18:13
وقتی میخوام رایت کنم با پیغام زیر مواجه میشم. باید چی کار کنم؟؟؟
Burn process failed at 4x

Ship Storm
17-01-2010, 19:26
وقتی میخوام رایت کنم با پیغام زیر مواجه میشم. باید چی کار کنم؟؟؟
Burn process failed at 4x

این چندین حالت میتونه داشته باشه که برای رفعش میتونید اقدام کنید
نرم افزار رو رورژنش رو عوض کنید و از یک ورژن دیگه استفاده کنید(ورژن بالا مثل 8 و 9)
نوع و جنس DVD و یا CD مصرفی خودتون رو عوض کنید
ضعیف شدن اپتیک دستگاه و عدم کارایی مورد نیاز

Golbarg01
06-03-2010, 21:21
چرا نرو6 فایل های با نام فارسی رو وقتی رایت می کنه بعد که سی دی رو میذارم می بینیم نام فارسی تبدیل به علامت سوال شده به این شکل ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چجوری این مشکل رو برطرف کنم؟

علیرضا
06-03-2010, 23:13
سلام بچه ها من Nero ورژن 9.4.19.0 رو دانلود کردم و در حین نصب، اونجایی که سریال نامبر می خواد یکی از سریال های این Keymaker رو وارد کردم و قبول کرد ولی بعد از گذشتن از اون مرحله به این صفحه رسیدم :
(لینک غیر مستقیم از عکس; به دلیل قیلتر بودن تمامی هاست ها)

همونطور که ملاحظه می کنید من هیچ Component ای نمی تونم برای نصب انتخاب کنم چون هیچ چیز برای انتخاب کردن وجود نداره.
و بعد از نصب هیچ چیزی در حقیقت نصب نشده .

من فکر کنم اون سریاله کار رو خراب کرد ولی حالا چجوری درستش کنم ؟

علیرضا
06-03-2010, 23:36
مشکل حل شد
از System Restore استفاده کردم ....

Golbarg01
16-03-2010, 20:06
در نرو وقتی می خوایم ویدئو سی دی رایت کنیم که پنجره menu settings نیاد همون که میگه یه عکس باید انتخاب کنیم برای منو و همینطور پنجره preview

amin1354
05-04-2010, 21:20
من بازی فرار از زندان رو دانلود کردم که بصورت EMAGE است خواستم ببینم چطور میشه اونو با ثقخ ایت کنم وچطور ازش استفاده کنم؟

starunique
05-04-2010, 22:30
سلام ، من برنامه Nero Start smart دارم ، اما وقتي مي خوام از بخش nero express اون استفاده کنم، مرتب Not Responding مي زنه و بيشتر اوقات مجبور مي شم براي اين که از دست خوندن هاي بي نتيجه اش رها بشم ، با Task manager اونو ببندم .
برنامه رو از دي وي دي کينگ گرفتم و نصب کردم ، فکر مي کنيد مشکل از کجاست و چه جوري بايد اونو حل کرد؟
در ضمن از ويندوز 7 استفاده مي کنم .
ممنون

Ship Storm
06-04-2010, 06:50
در نرو وقتی می خوایم ویدئو سی دی رایت کنیم که پنجره menu settings نیاد همون که میگه یه عکس باید انتخاب کنیم برای منو و همینطور پنجره preview

ورژن رو تغییر بدید به ورژن بالاتر ترجیحا 8 نسخه فول

Amin.P30
19-04-2010, 13:55
کدوم نسخه با 7 32 بیتی سازگاره...
هر کدوم را نصب کردم جواب نداد؟؟؟؟؟

Ship Storm
21-04-2010, 08:57
کدوم نسخه با 7 32 بیتی سازگاره...
هر کدوم را نصب کردم جواب نداد؟؟؟؟؟

ورژن 8 رو من دارم و مشکلی نداره و خیلی هم عالی عمل میکنه

hamid_diablo
29-04-2010, 19:14
سلام دوستان

چند تا فایل بی فورمت dat تو کامپیوتر دارم میخواستم رو cd رایتشون کنم طوری که هم تو کامپیوتر نشون بده و هم تو دستگاه های vcd-dvd

از برنامه nero 6 هم استفاده میکنم.میخواستم کمکم کنید از کدوم قسمت(منو)باید این کارو انجام بدم

Ghaioom
01-05-2010, 18:53
سلام دوستان

چند تا فایل بی فورمت dat تو کامپیوتر دارم میخواستم رو cd رایتشون کنم طوری که هم تو کامپیوتر نشون بده و هم تو دستگاه های vcd-dvd

از برنامه nero 6 هم استفاده میکنم.میخواستم کمکم کنید از کدوم قسمت(منو)باید این کارو انجام بدم
سلام
بگرد دنبال make video cd

karajwizard
04-05-2010, 20:32
سلام.میخواستم اولویت قرارگیری آهنگ ها رو قبل از رایت خودم تعیین کنم آیا ممکنه؟اگه آره ممنون میشم توضیح بدید

---------- Post added at 08:32 PM ---------- Previous post was at 08:30 PM ----------

برای مثال لیستی که خودم دوست دارم رو درست کنم و گوش بدم و از nero 7 استفاده میکنم.پیشاپیش ممنون:11:

Ghaioom
05-05-2010, 07:07
سلام.میخواستم اولویت قرارگیری آهنگ ها رو قبل از رایت خودم تعیین کنم آیا ممکنه؟اگه آره ممنون میشم توضیح بدید

---------- Post added at 08:32 PM ---------- Previous post was at 08:30 PM ----------

برای مثال لیستی که خودم دوست دارم رو درست کنم و گوش بدم و از nero 7 استفاده میکنم.پیشاپیش ممنون:11:
بعد از انتقال آهنگ به نرو هر کدوم رو که میخوای انتخاب میکنی بعد با ماوس بالا و پایین میکشی.

karajwizard
05-05-2010, 16:32
دوست عزیز این روش روی mp3 جواب نمیده ولی رو audio میشه اینکارو کرد.مجددا متشکرم

UIQ 3
01-06-2010, 13:11
سلام دوستان
من از قسمت Nero Vision زیاد استفاده دارم الان بعد از گذشت یک ماه از نصب نرو 10 با مشکل Patent Activation مواجه شده ام
دوستان اگر کسی کرکی یا راهی برای این مشکل می دانند منو راهنمایی کنند
ممنون

nelahe
04-06-2010, 10:18
با سلام و صلوات بر محمد و آل محمد (ص)

نمیدونم چطور رایت كنم تا ترك های ویدئویی به همان ترتیب سی دی مادر یا به ترتیب دلخواهم رایت شود ودر ویدئو سی دی پخش شوند؟؟؟؟؟ 2- در برنامه نرو را هم بفرمایید

چرا بعضی اوقات یک فایل ورد را که رایت میکنم وقتی بازش میکنم داخلش هیچی نیست و صفحات بهصورت سفید هستند
چطور فایلهایی که نام فارسی دارند را رایت کنم که اسم آنها عجیب وغریب نشود

هنگام رایت بعضی اوقات با وجود انتخاب دو گزینه l
Verify data on ...
Allow files added later...

هم ته سی دی بسته می شود و هم سی دی را بعد از رایت بیرون می زند و نمی توان آن را قبل ازخروج نگاه کرد و رایت شدن آن اطمینان حاصل کرد

5-سی دی پشت رنگی چه خصوصیتی دارد؟
6- برای رایت سی دی که در ویدئو سی دی یا دی وی دی نشان داده شود چه مواردی باید رعایت شود و فرق رایت کردن سیدی

archi_R
15-06-2010, 23:38
من با نرو 9 نمی تونم ایمیج یا ویدیو رایت کنم!می زنه one or more files could not be added to a compliation
کسی می دونه باید چیکار کنم؟

silhouette
24-06-2010, 12:52
چطوری میشه با نرو10درایو مجازی ساخت

Ship Storm
25-06-2010, 00:01
من با نرو 9 نمی تونم ایمیج یا ویدیو رایت کنم!می زنه one or more files could not be added to a compliation
کسی می دونه باید چیکار کنم؟

ورژن Nero رو عوض کنید و نتیجه رو اعلام کنید
از نسخه های فول استفاده کنید

Ship Storm
25-06-2010, 00:04
سلام دوستان
من از قسمت Nero Vision زیاد استفاده دارم الان بعد از گذشت یک ماه از نصب نرو 10 با مشکل Patent Activation مواجه شده ام
دوستان اگر کسی کرکی یا راهی برای این مشکل می دانند منو راهنمایی کنند
ممنون

تو انجمن درخواست کرک و سریال مطرح کنید اونجا بهتر در مورد کرک و سریال میشه نتیجه گیری کرد

iran2008
14-07-2010, 12:22
1- میخوام بدونم بهترین نسخه نرو چی هست ؟
چون من هنوز از نرو 6 استفاده میکنم و نرو بالاتر رایت کردنشون برام یه جوریه .

2- بعضی وقتا پیش میاد نرو قبل از اینکه رایت کنه ، ایمیج میگیره بعد رایت میکنه .
واسه همین درایو ویندوز الکی حجمش میره بالا .
میدونید این ایمیج ها کجا میرن؟ پیداشون نمیکنم .

Ghaioom
15-07-2010, 13:29
1- میخوام بدونم بهترین نسخه نرو چی هست ؟
چون من هنوز از نرو 6 استفاده میکنم و نرو بالاتر رایت کردنشون برام یه جوریه .

2- بعضی وقتا پیش میاد نرو قبل از اینکه رایت کنه ، ایمیج میگیره بعد رایت میکنه .
واسه همین درایو ویندوز الکی حجمش میره بالا .
میدونید این ایمیج ها کجا میرن؟ پیداشون نمیکنم .
1- به نظر ما نرو 6 . آخرین نسخه 6 رو بگیر اگه نداری سرچ کن میاد.
2- این ایمیج رو میگیره بعد مثل اینکه پاک میکنه! درست نمیدونم.

mohammadp30
21-08-2010, 12:42
سوال : چگونه يك فايل با حجم 10 گيگ را از هارد روي دي وي دي به صورت پشت سر هم رايت كنم يعني به ترتيب از dvd1 تا هر چند تا رو پيغام بده و از من dvd خام بخواد . در nero اين امكان وجود داره لطفا راهنمايي بفرماييد‌؟

mohammadp30
21-08-2010, 14:46
جواب خودم پيدا كردم قابليتي هست به نام Disc Spaning كه در نرم افزار Ashampo burner ديدم ميشه اطلاعات بزرگ يك فايل رو روي چند

دي وي دي رايت كرد.

Ship Storm
07-09-2010, 17:26
سوال : چگونه يك فايل با حجم 10 گيگ را از هارد روي دي وي دي به صورت پشت سر هم رايت كنم يعني به ترتيب از dvd1 تا هر چند تا رو پيغام بده و از من dvd خام بخواد . در nero اين امكان وجود داره لطفا راهنمايي بفرماييد‌؟

جواب خودم پيدا كردم قابليتي هست به نام Disc Spaning كه در نرم افزار Ashampo burner ديدم ميشه اطلاعات بزرگ يك فايل رو روي چند

دي وي دي رايت كرد.

درسته قابلیت Disc Spaning تو نرم افزار فوق این امر رو ممکن میکنه
راه دیگه ای هم بود که با winrar بصورت store ذخیره کنی و رایت کنی

Ehsanpark
12-09-2010, 21:49
سلام
تو ورژن 8 چطوری باید فایل پروژه رو سیو کنم که بعدا دوباره با همون فایل ها رایت کنم؟

Ship Storm
12-09-2010, 23:59
سلام
تو ورژن 8 چطوری باید فایل پروژه رو سیو کنم که بعدا دوباره با همون فایل ها رایت کنم؟

موقع خروج از شما میپرسه ذخیره کنم یا نه بزنید ذخیره کنه

Ehsanpark
13-09-2010, 09:08
موقع خروج از شما میپرسه ذخیره کنم یا نه بزنید ذخیره کنه
نمی نویسه فقط مینویسه آخرین پروژه هنوز رایت نشده می خواین خارج بشین یا نه؟

Ship Storm
13-09-2010, 18:23
نمی نویسه فقط مینویسه آخرین پروژه هنوز رایت نشده می خواین خارج بشین یا نه؟

نه عزیز مینویسه Do You Want To Save Project
عکس این پیغام رو پیسوت کردم که ملاحظه کنی:

Ehsanpark
13-09-2010, 22:05
نه عزیز مینویسه Do You Want To Save Project
عکس این پیغام رو پیسوت کردم که ملاحظه کنی:
llنون زحمت کشیدید
فکر کنم ورژنش فرق داره. یعنی مال من Nero StartSmart Essentials هست ظاهرش هم با اینی که شما گذاشتید متفاوته. راهنمایی می کنید؟ این مال منه:

Ship Storm
13-09-2010, 23:12
llنون زحمت کشیدید
فکر کنم ورژنش فرق داره. یعنی مال من Nero StartSmart Essentials هست ظاهرش هم با اینی که شما گذاشتید متفاوته. راهنمایی می کنید؟ این مال منه:

شما از منوی start برو تو all programs وبعد شاخه nero رو پیدا کن و Nero Express رو اجرا کن

mahdi_mbi
30-09-2010, 13:13
دوستان من یه مشکلی دارم؛ نمیتونم با استفاده از Nero سی-دی MP3 رایت کنم و همون اوایل سی-دی میسوزه. جالب اینجاست که سی-دی دیتا بدون مشکل رایت میشه.
از ورژن های مختلف Nero هم استفاده کردم؛ نسخه 6، 9Full، 9Express ،10Lite و ... ولی بازم مشکل حل نشد.
با DVD Writer سعی کردم نشد...
با CD Writer تست کردم نشد...
گفتم شاید کیفیت سی-دی ها بده، از یه مارک سی-دی دیگه استفاده کردم نشد...

:19:

کسی راه حلی به ذهنش میرسه؟

پ.ن. من از ویندوز سون نسخه Ultimate N استفاده میکنم.

Ship Storm
30-09-2010, 14:10
دوستان من یه مشکلی دارم؛ نمیتونم با استفاده از Nero سی-دی MP3 رایت کنم و همون اوایل سی-دی میسوزه. جالب اینجاست که سی-دی دیتا بدون مشکل رایت میشه.
از ورژن های مختلف Nero هم استفاده کردم؛ نسخه 6، 9Full، 9Express ،10Lite و ... ولی بازم مشکل حل نشد.
با DVD Writer سعی کردم نشد...
با CD Writer تست کردم نشد...
گفتم شاید کیفیت سی-دی ها بده، از یه مارک سی-دی دیگه استفاده کردم نشد...

:19:

کسی راه حلی به ذهنش میرسه؟

پ.ن. من از ویندوز سون نسخه Ultimate N استفاده میکنم.

اگه از سالم بودن درایو رایتر خودتون مطمئن هستید ویندوز شما دچار مشکل شده
از نرم افزار Tune Up Utility استفاده کنید و بزارید سیتم رو یکبار چک کنه و مشکلات رو شناسایی و رفع کنه اگر مشکل حل نشد احتمال زیاد با نصب مجدد سیستم عامل مشکل شما حل بشه

[/URL][URL="[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]"]TuneUp Utilities / تمامی ورژنها در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ... آخرين صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

classic_m
10-10-2010, 23:24
با سلام . من با ورژن نرو10 میخوام vcd رایت کنم ولی فقط dvd داره .
لطفا کمک

alireza1411
11-10-2010, 08:54
با سلام . من با ورژن نرو10 میخوام vcd رایت کنم ولی فقط dvd داره .
لطفا کمک

جاش عوض شده دادا. برو تو نرو ویژن نه تو نرو اکسپرس. من ورژن 10 دارم و تو نرو اکسپرس این گزینه رو نمیبینم در حالکهی قبلها با نرو اکسپرس کار میکردم.:11::11:

Ghaioom
21-10-2010, 16:51
با سلام

قیمت make super video cd تو nero مال چی هست؟ من یه آهنگ تصویری رو با این زدم صداش نیومد!!

Ship Storm
22-10-2010, 20:57
با سلام

قیمت make super video cd تو nero مال چی هست؟ من یه آهنگ تصویری رو با این زدم صداش نیومد!!

‌SVCD مخفف Super Video CD هست که نوع پيشرفته‌تري از VCD است كه با فرمت 2-MPEG تهيه میشه و همه دستگاهی قابلیت پخش اون رو نداره

Ghaioom
23-10-2010, 08:46
‌SVCD مخفف Super Video CD هست که نوع پيشرفته‌تري از VCD است كه با فرمت 2-MPEG تهيه میشه و همه دستگاهی قابلیت پخش اون رو نداره
چرا کامپیوتر صداش رو پخش نمیکنه؟!!

Ship Storm
23-10-2010, 14:58
چرا کامپیوتر صداش رو پخش نمیکنه؟!!

احمال خیلی زیاد کدکش رو نداره

Ghaioom
25-10-2010, 08:57
احمال خیلی زیاد کدکش رو نداره
نه من کلا کدها رو دارم مگا کدک رو خیلی وقته نصب کردم! :20:

Ship Storm
25-10-2010, 15:58
نه من کلا کدها رو دارم مگا کدک رو خیلی وقته نصب کردم! :20:

روی یک سیستم دیگه تست کن چون من خورم svcd زدم و تست کردم از نظر صدا هیچ مشکلی نداشته

shanaj
15-11-2010, 02:28
من هم مشكل دوستي رو دارم كه اين سوال رو مطرح كردن:

من يه سري پوشه خاص مثل عكس يا موزيك و ... روي كامپوترم توي يه درايو خاص (مثلا d:\aks ) دارم كه هميشه توش اطلاعاتمو اضافه مي كنم و هر ماه 1 بار اونا رو رايت مي كنم تا باصطلاح ازشون back up داشته باشم . مشكل اينه كه تا قبل از اينكه ويندوزم رو عوض كنم هر وقت دي وي دي مورد نظرمو تو درايو ميذاشتم و nero رو باز مي كردم ، اوتوماتيك خودش اطلاعاتمو تو همون مسير اپديت مي كرد و اطلاعات جديدمو تو ادامه دي وي دي وارد مي كرد و به اطلاعات قبليم اضافه مي كرد . حالا كه ويندوزو عوض كردم ، ديگه اين كارو نمي كنه و من بايد كل اون پوشه رو دوباره رايت كنم . آيا تنظيمات خاصي داره كه دوباره مثل قبل بشه ؟
ور‍ن: Nero 7 . ultra edition

و اما سوال دوم :

در ورژن 9 اين نرم افزار هم وقتي سي دي رايت شد و ادامه ي سي دي خالي موند دفعه ي بعد كه سي دي رو ميندازم آيا اطلاعات جديدي كه به فولدر هاي رايت شده ي قبلي اضافه شده خودش مثل نرو7 شناسايي و رايت ميكنه يا خودمون از اول بايد كل اون فولدر رو اد كنيم توي نرو تا رايت كنه ؟

love to love
18-11-2010, 10:48
سلام خسته نباشید .

دوستان من به کمک شما نیاز دارم من تو رایت دی وی دی مشکل دارم .میخوام دی وی دی رایت کنم که دستگاه دی وی دی نسون بده ولی تو نرو که میخوام فیلمو add کنم ارور میده فرمت فیلم هم دی وی دی هست اگه میسه منو کامل تو این مسئله راهنمایی کنین ممنون میشم :41: باتشکر از همتون:41::41::41::41::41:

Ship Storm
18-11-2010, 12:29
سلام خسته نباشید .

دوستان من به کمک شما نیاز دارم من تو رایت دی وی دی مشکل دارم .میخوام دی وی دی رایت کنم که دستگاه دی وی دی نسون بده ولی تو نرو که میخوام فیلمو add کنم ارور میده فرمت فیلم هم دی وی دی هست اگه میسه منو کامل تو این مسئله راهنمایی کنین ممنون میشم :41: باتشکر از همتون:41::41::41::41::41:

تاپیک شما منتقل شد اینجا :
...

تو nero اگه بخواهید dvd video رایت کنید باید فرمت شما bup , vob , ifo باید باشه
آیا همین هاست؟

love to love
18-11-2010, 12:43
سلام والا یکی منو راهنمایی کنه من نه بلدم از این سایت استفاده کنم الانم یه مشکلی تو رایت دی وی دی دارم که خیلیم واجبه اگه عجله کردم دلیلش اینه اگه میشه منو تو این زمینه اولا چطوری وارد بحثا بشم چطوری مشکلی که دارمو بگم و جوابمو کی میدن و از کجا میتونم نگاه کنم راهنمایی کنین ممنون میشم من تازه کارم لطفا دوستان منو راهنمایی کنین

love to love
18-11-2010, 13:00
بله فرمت .فیلم وب هستش من از اروری که میده عکسی گرفتم نمیدونم چطوری تو سایت بزارم .ببخشید من عجله کردم آخه بلد نیستم از کجا باید پیام بفرستم تازه دارم میفهمم

Ship Storm
18-11-2010, 13:04
سلام والا یکی منو راهنمایی کنه من نه بلدم از این سایت استفاده کنم الانم یه مشکلی تو رایت دی وی دی دارم که خیلیم واجبه اگه عجله کردم دلیلش اینه اگه میشه منو تو این زمینه اولا چطوری وارد بحثا بشم چطوری مشکلی که دارمو بگم و جوابمو کی میدن و از کجا میتونم نگاه کنم راهنمایی کنین ممنون میشم من تازه کارم لطفا دوستان منو راهنمایی کنین

بله فرمت .فیلم وب هستش من از اروری که میده عکسی گرفتم نمیدونم چطوری تو سایت بزارم .ببخشید من عجله کردم آخه بلد نیستم از کجا باید پیام بفرستم تازه دارم میفهمم

شما باید یکم صبر داشته باشید تا به پاسخ برسید چون در لحظه کسی نیست که پاسخگو باشه و مدتی طول میکه که دوستا و اساتید سر بزنن و بخوان جواب سوالات رو بدند:

عکستون رو در سایت زیر آپلود کنید و لینکی رو که میده اینجا قرار بدید:

love to love
18-11-2010, 13:28
من عکسئ اپولود کردم و این لینکی که داده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

love to love
18-11-2010, 16:59
سلام خسته نباشید من ظهری عکسی ارورو هم گزاشتم ولی تا حالا پاتسخی دریافت نکردم اگه میشه به سوال من جوابدین ممنون میشم

Ghaioom
19-11-2010, 07:54
سلام خسته نباشید من ظهری عکسی ارورو هم گزاشتم ولی تا حالا پاتسخی دریافت نکردم اگه میشه به سوال من جوابدین ممنون میشم
شما باید از nero vision استفاده کنید. تو خود نرو هست تو نسخه های بالاتر.

melina_rosy
12-12-2010, 15:20
سلام

با نرو چطوری میشه فایل های avi رو روی dvd رایت زد؟طوری که مثلاً 12 تا avi با حجم 350 روی یه dvd جا بشه؟

Ship Storm
12-12-2010, 20:06
سلام

با نرو چطوری میشه فایل های avi رو روی dvd رایت زد؟طوری که مثلاً 12 تا avi با حجم 350 روی یه dvd جا بشه؟

منظورتون اینه که قابل پخش تو دستگاه های dvd player خونگی باشه؟
اگه حالت عادی بخواین که بصورت Data میتونید رایت کنید ولی بخواهید تو dvd player قابلیت پخش داشته باشه باید به فرمت dvd تبدیل بشه

melina_rosy
13-12-2010, 13:22
مرسی. منظورم همون حالت عادی بود که بشه تو کامپیوتر و دستگاه های عادی پخش divx دید

ali khajeh
24-12-2010, 00:28
سلام دوستان من بایه مشکل اساسی گیر کردم نرو من دی وی دی رایت نمیکنه ازهرورژنی ازبرنامه نرواستفاده کردم مشکلم حل نشد بارها برنامه روحذف ونصب کردم بازم نشد حتی دی وی دی رایتم روتعویض کردم بازم مشکل حل نشد حسابی اعصابمو به هم ریخته چندبار حتی ویندوزم رو عوض کردم ازورژن های مختلفی استفاده کردم بازم نشد توقسمت آخرنرو که میخوام سرعت روانتخاب کنم اون قسمت محو شده وبجای گزینه درایو دی وی دی رایترم گزینه ایمج رکوردر میاد

Ship Storm
24-12-2010, 09:01
سلام دوستان من بایه مشکل اساسی گیر کردم نرو من دی وی دی رایت نمیکنه ازهرورژنی ازبرنامه نرواستفاده کردم مشکلم حل نشد بارها برنامه روحذف ونصب کردم بازم نشد حتی دی وی دی رایتم روتعویض کردم بازم مشکل حل نشد حسابی اعصابمو به هم ریخته چندبار حتی ویندوزم رو عوض کردم ازورژن های مختلفی استفاده کردم بازم نشد توقسمت آخرنرو که میخوام سرعت روانتخاب کنم اون قسمت محو شده وبجای گزینه درایو دی وی دی رایترم گزینه ایمج رکوردر میاد

احتمال داره dvd-rom با مادربردتون همانگ نیست که حی با تعویض اون این مشکل برطرف نشده چون در بدترین حالات اگه ویندوز عوض بشه مشکل رفع میشه ولی شما حتی با تعویض ویندوز و با تعویض dvd-rom بازم نتیجه نگرفتید
بایوس مادربردتون رو آپدیت کنید و برای این منظور از انجمن سخت افزار کمک بگیرید

zinor
13-01-2011, 10:53
سلام
وقتی من با nero هر سی دی یا دی وی دی رو رایت می کنم با این حال که فضای خالی داره دیگه نمی تونم اطلاعات بهش اضافه کنم یا روش رایت کنم !؟ و همیشه پیغام میده که یک سی دی یا دی وی دی خالی رو در دی وی دی رام بذارم !؟ من چیکار کنم تا دیگه با این مشکل مواجه نشم ؟ و بتونم روی دی وی دی هایی که رایت می کنم و باز جای خالی داره اطلاعات ذخیره کنم ؟

Ship Storm
13-01-2011, 20:14
سلام
وقتی من با nero هر سی دی یا دی وی دی رو رایت می کنم با این حال که فضای خالی داره دیگه نمی تونم اطلاعات بهش اضافه کنم یا روش رایت کنم !؟ و همیشه پیغام میده که یک سی دی یا دی وی دی خالی رو در دی وی دی رام بذارم !؟ من چیکار کنم تا دیگه با این مشکل مواجه نشم ؟ و بتونم روی دی وی دی هایی که رایت می کنم و باز جای خالی داره اطلاعات ذخیره کنم ؟

شما موقع رایت کردن در آخرین مرحله قبل از فشردن دکمه Burn در نرم افزار Nero تیک گزینه Multissesion Disk رو بزنید تا دیسک رو پس از رایت کردن تهش رو باز بزاره که دفعات بعد هم بتونید در ادامه و در فضای خالی موجود چیز دیگه ای رو رایت کنید

Golbarg01
23-01-2011, 20:07
سلام
در write method منظور از Disc-at-once و Track-at-once چی هست؟
روی کدومش باید بذاریم و بهتره؟
کلا فرقی می کنه؟

Hi5
24-01-2011, 14:06
سلام.

من یه بازی حدود 7 gig دانلود کردم که بصورت فیل image ISO هستش.چطوری میتونم با nero روی dvd رایتش کنم درحhلیکه 7 gig هست اما این dvd های معمولی 4.5 gig فضا دارن !؟؟!!؟

با سپاس...

Ship Storm
25-01-2011, 07:25
سلام
در write method منظور از Disc-at-once و Track-at-once چی هست؟
روی کدومش باید بذاریم و بهتره؟
کلا فرقی می کنه؟

تفاوت بين disc-at-once و Track-at-Once در چيست؟
دو روش اساسي براي Write كردن يك CD-R وجود دارد.(DAO ) Disc-At-Once ، كل CD را در يك مرحله و احتمالا تراك هاي چندگانه را Write مي كند. تمام سوزاندن بايد بدون وقفه كامل شود و امكان اضافه كردن اطلاعات بيشتر وجود ندارد. Track-At-Once ( TAO ) موجب مي شود تا Write كردن در جند مرحله صورت بگيرد. براي هر ديسك، يك حداقل طول تراك 300 بلاك و يك حداكثر 99 تراك و همچنين كمي سربار اضافي در رابطه با توقف و آغاز ليزر وجود دارد. از آنجايي كه براي هر تراك ليزر خاموش و روشن مي شود، reader چند بلاك به نام بلاك هاي run-out و run-in در بين تراك ها باقي مي گذارد اگر كار به درستي صورت بگيرد، بلاك ها خاموش و معمولا غيرقابل توجه خواهند بود. CD ها و تراك هايي كه با يكديگر اجرا مي شوند ” توقف”‌قابل توجهي را خواهند داشت. برخي از تركيبات نرم افزار و سخت افزار ممكن است در اين فاصله چيزهاي زائدي را بر جاي بگذارند، كه موجب كليك آزار دهنده در بين تراك ها مي گردد. برخي درايوها و يا بسته هاي نرم افزاري ممكن است به شما اجازه ندهد تا اندازه فاصله بين تراك هاي صوتي را هنگام ضبط كردن در مد Track-At-Once كنترل كنيد، بنابراين 2 ثانيه فاصله براي شما برجاي مي گذارد. برخي از recorder ها همچون philips CDD 2000 ، ضبط ” Session-at-once ” را مي پذيرند. اين امر كنترل disc-at-once بر روي فاصله هاي بين تراك ها را براي شما فراهم مي سازد و اجازه Write كردن در بيش از يك Session را به شما مي دهد. و اين در زماني كه ديسك هاي CD Extra را Write مي كنيد، مي تواند مفيد واقع شود. مواردي وجود دارد كه ضبط disc-at-once ضروري است. براي مثال، گاهي اوقات ممكن است بدون استفاده از مد disc-at-once ، ساختن كپي هاي پشتيبان يكسان از برخي از ديسك ها، مشكل يا غير ممكن باشد. همچنين برخي از دستگاه هاي master كننده CD ممكن است ديسك هايي كه در مد Track-at-once ضبط شده اند، را نپذيرد، زيرا فاصله بين تراك ها به صورت خطا به نمايش در خواهند آمد.
ضبط disc-at-once كنترل بيشتري را بر روي ايجاد ديسك، بخصوص CD هاي صوتي دارد، اما هميشه مناسب يا ضروري نيست. ايده خوبي است كه recorder اي بگيريد كه هم از ضبط disc-at-once هم از ضبط Track-at-once پشتيباني كند.

منبع:

---------- Post added at 07:25 AM ---------- Previous post was at 07:23 AM ----------

سلام.

من یه بازی حدود 7 gig دانلود کردم که بصورت فیل image ISO هستش.چطوری میتونم با nero روی dvd رایتش کنم درحhلیکه 7 gig هست اما این dvd های معمولی 4.5 gig فضا دارن !؟؟!!؟

با سپاس...

بهترین کار اینه که شما dvd بگیری که ظرفیت 8gb داشته باشه

Ghaioom
25-01-2011, 09:28
سلام.

با سپاس...
دو تكه كردن فايل iso

Hi5
25-01-2011, 11:35
بهترین کار اینه که شما dvd بگیری که ظرفیت 8gb داشته باشه

خوب این از کجا بدونم دی وی دی رایتر من 8 gig رو ساپورت میکنه؟

Ship Storm
25-01-2011, 15:05
خوب این از کجا بدونم دی وی دی رایتر من 8 gig رو ساپورت میکنه؟
دی وی دی رایتر های جدید همگی این قابلیت رو دارند و اگه از دیوی دی رایتر های قدیمی بهره میگیرید باید ببینید رو جعبه و کاتالوگ دستگاه در مورد Double- Layer Capability چیزی گفته شده یا خیر

Ali*Reza
26-01-2011, 20:50
آخرین نسخه چه شماره ایه؟

bayern
27-01-2011, 15:01
سلام
دوستان رایتر من Lightscribe داره
من چجوری باید روی سی دی یا دی وی دی متنی که میخوام بنویسم رو چاپ کنم
تو نرو 9 یه جایی برا طراحی هستش ولی طراحی که میکنم گزینه ای برا رایت کردن نمیبینم
کمک کنید ممنون میشم

LordMMD
27-01-2011, 15:45
نسخه مخصوص 64 بیت هست از نرو ؟
برا من از هر 2 تا اجرا تو 7 64 بیتی، یکیش منجر به crash میشه !

---------- Post added at 03:45 PM ---------- Previous post was at 03:45 PM ----------

آخرین نسخه چه شماره ایه؟
نسخه 10 هست

Ship Storm
27-01-2011, 15:59
آخرین نسخه چه شماره ایه؟

ورژن 10.5.10500

سلام
دوستان رایتر من Lightscribe داره
من چجوری باید روی سی دی یا دی وی دی متنی که میخوام بنویسم رو چاپ کنم
تو نرو 9 یه جایی برا طراحی هستش ولی طراحی که میکنم گزینه ای برا رایت کردن نمیبینم
کمک کنید ممنون میشم

شما باید نرم افزار LightScribe رو نصب کنی تا کدکش روی نرو اجرا بشه
بهترین روش رایت کردن اینه که طرحتون رو با فتوشاپ بزنید و بعد بوصرت یک عکس import کنید من خودم از این روش استفاده میکنم چون قابلیت هایی که تو قسمت طراحی لیبل نرم افزار نرو قرار داده شده خیلی محدوده و چیز خوبی از آب در نمیاد

چاپ بر روی دیسک های لایت اسکریب ||| LIGHTSCRIBE SYSTEM SOFTWARE ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نسخه مخصوص 64 بیت هست از نرو ؟
برا من از هر 2 تا اجرا تو 7 64 بیتی، یکیش منجر به crash میشه !

نرم افزار Nero مولتی Core هست و همزمان بسته به نوع سیستم عامل شما خودش 32 یا 64 بیتی رو نصب میکنه البته ورژن های قدیمی اینگونه نیستند

LordMMD
27-01-2011, 17:29
من نسخه 10 رو نصب کردم، این آخرین نسخه است دیگه ؟
اما توی
Program Files (x86)
نصب شده...

mehdisatss
27-01-2011, 19:39
سلام اول از همه از مدیران عذر خواهی میکنم چون ظاهرا تو همون تاپیک دانلود نباید سوالم رو مطرح میکردم و پستم حذف شد و ممنون که راهنمایی کردن که باید اینجا بپرسم
دوستان من یک نرم افزار نرو از قسمت دانلود انجمن ( یعنی از اینجا )

دانلود کردم که گفتن ورژن کم حجم ولی خوبیه ولی صفحه اول نصبش به یه زبان دیگس که زبانش خوب نشون داده نمیشه ولی بعد از نصب خود نرم افزار به زبان انگلیسیه . ممکنه خواهش کنم دوستانی که نرو انگلیسه دارن و نصبشو حفظند بفرمایند این صفحه اولش که چهار گزینه برای انتخاب نوع نصب داره و عکسشو در زیرگذاشتم هر کدومش به انگلیسه چه گزینه ای هستش و چه فرقی با هم میکنه؟
ممنون:11:

Ship Storm
28-01-2011, 07:19
من نسخه 10 رو نصب کردم، این آخرین نسخه است دیگه ؟
اما توی
Program Files (x86)
نصب شده...

وقتی نرم افزار رو اجرا میکنید آیا اجرا میشه یا نمیشه؟
همین که نصب شده نشون میده که مشکلی با سیستم عامل شما نداره چون در همون ابتدای نصب اگر بخواد گیر بده به سیستم عامل 32 یا 64 بیتی پیغامی روی صفحه میاره که میگه این نرم افزار قابل نصب روی سیستم عامل شما نیست

---------- Post added at 07:19 AM ---------- Previous post was at 07:18 AM ----------

سلام اول از همه از مدیران عذر خواهی میکنم چون ظاهرا تو همون تاپیک دانلود نباید سوالم رو مطرح میکردم و پستم حذف شد و ممنون که راهنمایی کردن که باید اینجا بپرسم

دانلود کردم که گفتن ورژن کم حجم ولی خوبیه ولی صفحه اول نصبش به یه زبان دیگس که زبانش خوب نشون داده نمیشه ولی بعد از نصب خود نرم افزار به زبان انگلیسیه . ممکنه خواهش کنم دوستانی که نرو انگلیسه دارن و نصبشو حفظند بفرمایند این صفحه اولش که چهار گزینه برای انتخاب نوع نصب داره و عکسشو در زیرگذاشتم هر کدومش به انگلیسه چه گزینه ای هستش و چه فرقی با هم میکنه؟

عکس شما نمایش داده نشده

ALI-17
28-01-2011, 08:44
سلام، چه فرقی بین برنامه 4Media Burner Studio / BurnAware با Nero هست؟:20:

Ship Storm
28-01-2011, 09:41
سلام، چه فرقی بین برنامه 4Media Burner Studio / BurnAware با Nero هست؟:20:

خیلی تفاوت بین این دو نرم افزار با Nero هست و میشه گفت به هیچ وجه حرفی برای گفتن پیش نرم افزار عظیم و مرجعی مثل Nero ندارند
هر دو نرم افزار فوق مثل Nero کار رایت کردن و اعمال مورد نیاز یک کاربر عادی رو برآورده میکنند ولی نرم افزارهای جانبی که به همراه Nero نصب میشه خیلی قابلیت ها و کارایی ها رو برای کاربر فراهم میکنه که در صورت نیاز میتونه از اون ها استفاده کنه
اگر به حجم نرم افزار ها هم دقت کنید حجم 5 و 10 مگابایتی نرم افزار های فوق پیش حجم چند صد مگابایتی نرم افزار Nero نشون دهنده کامل بودن و جامع بودن این نرم افزار بین سایر نرم افزار ها می باشد.

ALI-17
28-01-2011, 13:33
هر دو نرم افزار فوق مثل Nero کار رایت کردن و اعمال مورد نیاز یک کاربر عادی رو برآورده میکنند
پس اگه یکی مثل من فقط بخواد اعمال رایت رو انجام بده واسش فرقی نمیکنه که کدوم رو نصب کنه! درسته؟

Ship Storm
28-01-2011, 14:57
پس اگه یکی مثل من فقط بخواد اعمال رایت رو انجام بده واسش فرقی نمیکنه که کدوم رو نصب کنه! درسته؟

شما اگر کار خاصی با نرم افزار های جانبی NERO نداری از NERO 10 LITE استفاده کنید که همون نیاز های اولیه رو برآورده میکنه
من خودم همین نسخه رو رو سیستم نصب کردم و هم سبکه و هم رفع نیاز میکنه

mehdisatss
28-01-2011, 15:08

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددانلود کردم که گفتن ورژن کم حجم ولی خوبیه ولی صفحه اول نصبش به یه زبان دیگس که زبانش خوب نشون داده نمیشه ولی بعد از نصب خود نرم افزار به زبان انگلیسیه . ممکنه خواهش کنم دوستانی که نرو انگلیسه دارن و نصبشو حفظند بفرمایند این صفحه اولش که چهار گزینه برای انتخاب نوع نصب داره و عکسشو در زیرگذاشتم هر کدومش به انگلیسه چه گزینه ای هستش و چه فرقی با هم میکنه؟

وقتی نرم افزار رو اجرا میکنید آیا اجرا میشه یا نمیشه؟
همین که نصب شده نشون میده که مشکلی با سیستم عامل شما نداره چون در همون ابتدای نصب اگر بخواد گیر بده به سیستم عامل 32 یا 64 بیتی پیغامی روی صفحه میاره که میگه این نرم افزار قابل نصب روی سیستم عامل شما نیست

---------- Post added at 07:19 AM ---------- Previous post was at 07:18 AM ----------

عکس شما نمایش داده نشده

من که اینجا دارم عکس رو میبینم ! ولی چشم یجا دیگه آپلود میکنم. بفرمایید

Hi5
30-01-2011, 19:18
دی وی دی رایتر های جدید همگی این قابلیت رو دارند و اگه از دیوی دی رایتر های قدیمی بهره میگیرید باید ببینید رو جعبه و کاتالوگ دستگاه در مورد Double- Layer Capability چیزی گفته شده یا خیر

مدل رایترم PIONEER DVD-RW DVR-218L هستش.بنظرت ساپورت میکنه؟!؟

G.D.ragon.Ir
31-01-2011, 07:42
دوستان, وقتی که از برنامه نرو برای مشاهده فایل های ویدئویی استفاده میکنم کادر زیر باز میشه, میشه بگید برای چی هست و باید چه کرد؟ ممنون

Ghaioom
31-01-2011, 08:30
دوستان, وقتی که از برنامه نرو برای مشاهده فایل های ویدئویی استفاده میکنم کادر زیر باز میشه, میشه بگید برای چی هست و باید چه کرد؟ ممنون

نرو شما کرک شده نیست یا سریال نامبرش به پایان رسیده.
تو گوگل میتونی سرچ کنی کرک برای nero یا تو این فروم به بخش کرک برو پیدا میکنی.

G.D.ragon.Ir
31-01-2011, 09:17
نرو شما کرک شده نیست یا سریال نامبرش به پایان رسیده.
تو گوگل میتونی سرچ کنی کرک برای nero یا تو این فروم به بخش کرک برو پیدا میکنی.موقع نصب, سریال نامبری که بهمراه خوده نرم افزار, دانلود کرده بودم رو وارد کردم حالا این که به پایان رسیده یا نه رو... مسئله اینجاست که وقتی خود برنامه نرو رو باز میکنم همچین گزینه ای نمیاد, درصورتی که تو ورژن قبلیم اگه همچین مشکلی بود, به محض باز کردن نرو بهم پیغام میداد :13:

mehdisatss
31-01-2011, 14:11
دوستان من یک نرم افزار نرو از قسمت دانلود انجمن دانلود کردم که گفتن ورژن کم حجم ولی خوبیه ولی صفحه اول نصبش به یه زبان دیگس ولی بعد از نصب خود نرم افزار به زبان انگلیسیه . ممکنه خواهش کنم دوستانی که نرو انگلیسه دارن و نصبشو حفظند بفرمایند این صفحه اولش که چهار گزینه برای انتخاب نوع نصب داره و عکسشو در زیرگذاشتم هر کدومش به انگلیسه چه گزینه ای هستش و چه فرقی با هم میکنه؟ ممنون

کسی اینجا نرو نداره ؟ !!! :31:

Ship Storm
31-01-2011, 15:24
مدل رایترم PIONEER DVD-RW DVR-218L هستش.بنظرت ساپورت میکنه؟!؟

تو مشخصاتش که دیدم بله زده که ساپورت میکنه

---------- Post added at 03:24 PM ---------- Previous post was at 03:19 PM ----------

من که اینجا دارم عکس رو میبینم ! ولی چشم یجا دیگه آپلود میکنم. بفرمایید

احتمال خیلی زیاد و میشه گفت اینه که فونت های موجود در سیستم شما دچار مشکل شده باشه
کافیه این نرم افزار رو روی یک سیستم دیگه نصب کنید و ببینید اگر روی اون سیستم مشکلی نداشت بدونید مشکل از سیستم شما و بلاخص بخش فونت ها هست و اگر در سیستم دیگر هم همین مشکل رو مشاهده کردید مشکل از نرم فزار هست
من خودم نرم 10 دارم ولی نسخه light با چنین پیغامی هم روبرو نشدم که بخوام دقیق راهنمایی کنم که کدوم گزینه رو باید بزنید
حتما سایر دوستانی که از این موضوع اطلاع داشته باشن راهنمایی های بهتری رو شاید بتونن ارائه بدن

Ali*Reza
01-02-2011, 20:53
این دی وی دی های 9 گیگی رو هم میشه با این نرم افزار رایت کرد؟

Ship Storm
01-02-2011, 23:00
این دی وی دی های 9 گیگی رو هم میشه با این نرم افزار رایت کرد؟

تخصصی ترین نرم افزار رایت انواع CD و DVD هست این نرم افزار

medil0ne
03-02-2011, 00:07
دوستان من میخوام nero نصب کنم و می خوام که فقط nero express و startsmart و nero vision به علاوه ی image drive باشه که شمکل به این آخریه ...
بقیه رو میدونم کدوم رو باید بزارم نصب بشه ولی این یکی دیگه رو نمیدونم به کودوم مربوط میشه...
تو عکس یه نگاه میندازید و بفرمکایید که کودوم یکی ربط داره بهش و با نصب کردنش میتونم image drive داشته باشم...
مرسی زیاد زیاد

Ship Storm
03-02-2011, 13:24
دوستان من میخوام nero نصب کنم و می خوام که فقط nero express و startsmart و nero vision به علاوه ی image drive باشه که شمکل به این آخریه ...
بقیه رو میدونم کدوم رو باید بزارم نصب بشه ولی این یکی دیگه رو نمیدونم به کودوم مربوط میشه...
تو عکس یه نگاه میندازید و بفرمکایید که کودوم یکی ربط داره بهش و با نصب کردنش میتونم image drive داشته باشم...
مرسی زیاد زیاد

ویندوز شما چیه و چه ورژنی از برنامه رو قصد نصب دارید؟
عکسی لود نشده

allaloneboy
03-02-2011, 15:25
salam man narm afzare Solid.Documents.Solid.PDF.Tools.v7.0.1043.Cracked-EAT ro nasb kardam vali regastri cod mikhad ke tu file downlodesh nazashtin ino az koja dariaft konam

Masоud
03-02-2011, 17:02
salam man narm afzare Solid.Documents.Solid.PDF.Tools.v7.0.1043.Cracked-EAT ro nasb kardam vali regastri cod mikhad ke tu file downlodesh nazashtin ino az koja dariaft konam

سلام

دوست عزیز ورودتون رو تبریک عرض میکنم.

1. طبق قوانین این فروم فارسی زبان ، باید فارسی تایپ کنید .

2. برای درخواست کرک یا سریال مورد نظر در انجمن زیر درخواست بدید . در صورت وجود ، کرک یا سریال نرم افزار درخواستی در اختیارتون قرار خواهد گرفت :

درخواست کرک و سریال ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشید :40:

medil0ne
03-02-2011, 20:22
ویندوز شما چیه و چه ورژنی از برنامه رو قصد نصب دارید؟
عکسی لود نشده

این عکس

این عکس

ورژنی که نصب می خوام بکنم nero 8.3.2.1 هستش و از داخل یک سی دی نرم افزاری شرکت رویال به اسم دستیار کپی و nero 9 رو هم داره که البته فکر می کنم ناقص و بتا باشه...
امیدوارم بدونید
من وسواس میگیرم رو این چیزا و الان منتظرم که نتیجه رو بفهمم و بعد نصب کنم...
یه دنیا ممنون

Ship Storm
04-02-2011, 09:59
این عکس

این عکس

ورژنی که نصب می خوام بکنم nero 8.3.2.1 هستش و از داخل یک سی دی نرم افزاری شرکت رویال به اسم دستیار کپی و nero 9 رو هم داره که البته فکر می کنم ناقص و بتا باشه...
امیدوارم بدونید
من وسواس میگیرم رو این چیزا و الان منتظرم که نتیجه رو بفهمم و بعد نصب کنم...
یه دنیا ممنون

دقیقا همین ورژن رو دارم
احتمالا ویندوز 7 دارید چون تو پست قبل گفتم نوع ویندوز رو اعلام کنید ولی باز نوع ویندوز رو نگفتید
روی ویندوز 7 نرم افزار Image Drive این ورژن نصب نمیشه باید از نرم افزار مجزا برای Image Drive بهره بگیری
من خودم از Alcohol 120% استفاده میکنم

medil0ne
04-02-2011, 18:01
دقیقا همین ورژن رو دارم
احتمالا ویندوز 7 دارید چون تو پست قبل گفتم نوع ویندوز رو اعلام کنید ولی باز نوع ویندوز رو نگفتید
روی ویندوز 7 نرم افزار Image Drive این ورژن نصب نمیشه باید از نرم افزار مجزا برای Image Drive بهره بگیری
من خودم از Alcohol 120% استفاده میکنم

آره ویندوز سون دارم و جدیدا هم دارم استفاده می کنم
الان چه ورِنی استفاده کنم که روی 7 image drive داشته باشه .می خوام همین nero استفاده کنم
ممنون بابت راهنماییتون...

Ali*Reza
07-02-2011, 19:56
برنامه نرو ، ورژن خاصی داره که Nero player هم به همراهش نصب میشه؟

Ship Storm
07-02-2011, 21:15
آره ویندوز سون دارم و جدیدا هم دارم استفاده می کنم
الان چه ورِنی استفاده کنم که روی 7 image drive داشته باشه .می خوام همین nero استفاده کنم
ممنون بابت راهنماییتون...

Image Drive نرم افزار Nero روی ویندوز 7 نصب نمیشه من آخرین ورژن و بصورت فول نصب کردم ولی باز هم ایمیج درایو در کار نبود و من راه حلی برای این مورد پیدا نکردم
مثل قبل پیشنهاد میکنم از نرم افزاری مثل Alcohol 120% استفاده کنید که خیلی حرفه ای تر و بهتر عمل میکنه

medil0ne
07-02-2011, 23:17
Image Drive نرم افزار Nero روی ویندوز 7 نصب نمیشه من آخرین ورژن و بصورت فول نصب کردم ولی باز هم ایمیج درایو در کار نبود و من راه حلی برای این مورد پیدا نکردم
مثل قبل پیشنهاد میکنم از نرم افزاری مثل Alcohol 120% استفاده کنید که خیلی حرفه ای تر و بهتر عمل میکنه

آره بندم طبق فرمایش شما از همین alcohol استفاده می کنم...خیلیم عالی!
یه دنیا مرسی

Ali*Reza
08-02-2011, 19:50
برنامه نرو ، ورژن خاصی داره که Nero player هم به همراهش نصب میشه؟

لطفا راهنمایی کنین.

Ship Storm
08-02-2011, 22:39
لطفا راهنمایی کنین.

شما ورژن فول Nero 10 رو اگر نصب کنید Nero MediaHub داره که کار یک پلیر رو انجام میده

Ali*Reza
08-02-2011, 23:12
شما ورژن فول Nero 10 رو اگر نصب کنید Nero MediaHub داره که کار یک پلیر رو انجام میده

ورژن فول این برنامه توی سی دی های Asistant موجود بازار موجوده؟

Ship Storm
08-02-2011, 23:27
ورژن فول این برنامه توی سی دی های Asistant موجود بازار موجوده؟

بله در دی وی دی های نرم افزاری مرجع و معتبر 100% موجوده

mohamad skystar
12-02-2011, 23:18
NERO SUITE 10 رو نصب کردم سریال رو هم وارد کردم درست بود.
بعد از چند روز از کار افتاد
الان دارم از NERO 8 استفاده میکنم.

Ship Storm
13-02-2011, 00:06
NERO SUITE 10 رو نصب کردم سریال رو هم وارد کردم درست بود.
بعد از چند روز از کار افتاد
الان دارم از NERO 8 استفاده میکنم.

آپدیت هنگام اتصال به اینترنت که نشده؟
من خودم نرو 10 دارم و تا به حال مشکلی پیش نیومده
من کرک و سریال معتبر رو برای این محصول و این ورژن به همین پست پیوست میکنم
تست شده و 100% جواب داده
--
در هنگام نصب برنامه سریال موجود در پنجره نصب رو پاک کنید و سریال موجود در فایل سریال رو وارد کنید
بعد از نصب کامل نرم افزار فایل کرک رو اجرا کنید و روی Yes و بعد OK بزنید
سایر سریال ها هم برای فعال کردن بخش های جانبی نرو مورد استفاده قرار میگیره که باید در قسمت اکتیو کردن نرو در برنامه Nero StartSmart 10 وارد کنید

mohamad skystar
13-02-2011, 20:52
آپدیت هنگام اتصال به اینترنت که نشده؟
من خودم نرو 10 دارم و تا به حال مشکلی پیش نیومده
من کرک و سریال معتبر رو برای این محصول و این ورژن به همین پست پیوست میکنم
تست شده و 100% جواب داده
--
در هنگام نصب برنامه سریال موجود در پنجره نصب رو پاک کنید و سریال موجود در فایل سریال رو وارد کنید
بعد از نصب کامل نرم افزار فایل کرک رو اجرا کنید و روی Yes و بعد OK بزنید
سایر سریال ها هم برای فعال کردن بخش های جانبی نرو مورد استفاده قرار میگیره که باید در قسمت اکتیو کردن نرو در برنامه Nero StartSmart 10 وارد کنید

SHIP جون اینجا هم درست گفتی و من برای بار دوم در یک روز شگفت زده شدم.
ممنون از کمکت.

Golbarg01
02-03-2011, 12:20
من با برنامه نرو فایل هایی که نام فارسی دارند رو که رایت می کنم بعد از رایت اسمشون روی سی دی عوض میشه و تبدیل به سری حروف نا مربوط و علامت سوال میشه!
چجوری این مشکل رو برطرف کنم؟
در ورژن nero express 7.5.7 هست.

در ورژن های بالاتر هم این مشکل وجود داره یا برطرف شده مثلا در ورژن 10؟
البته در همین ورزن هم اگر راه حلش رو بگید چجوری درست میشه بهتره

mmiladd
05-03-2011, 00:30
سلام دوستان اخرين ورژن nero چيه كه اومده؟

manli7
05-03-2011, 00:32
سلام من داشتم يه dvd رايت مي زدم كه اين پيغام اومدم

dvd سوخت؟ دليل اين پيغام چيه؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 668x508.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Ship Storm
05-03-2011, 06:20
این سرعت بالایی که رایت کردید به هیچ وجه توصیه نمیشه
با این سرعت معمولا فایل ها حتی اگر رایت هم بشن بصورت صحیح اجرا نمیشوند
عدم توانایی سخت افزاری برای انتقال اطلاعات با این سرعت یکی دیگه از علل بروز این مشکل هست
همچنین اگر ویندوز هم مشکل داشته باشه باز میتونه این مشکل پدیدار بشه
مشکلات نرم افزاری خود نرم افزار Nero هم یکی دیگه از علل بروز این مشکل هست که با تغییر ورژن معمولا برطرف میشه

manli7
05-03-2011, 11:39
این سرعت بالایی که رایت کردید به هیچ وجه توصیه نمیشه
با این سرعت معمولا فایل ها حتی اگر رایت هم بشن بصورت صحیح اجرا نمیشوند
عدم توانایی سخت افزاری برای انتقال اطلاعات با این سرعت یکی دیگه از علل بروز این مشکل هست
همچنین اگر ویندوز هم مشکل داشته باشه باز میتونه این مشکل پدیدار بشه
مشکلات نرم افزاری خود نرم افزار Nero هم یکی دیگه از علل بروز این مشکل هست که با تغییر ورژن معمولا برطرف میشه

ممنون سرعت رو كجابايد انتخاب كرد؟ من ديتا dvd داشتم رايت مي كردم

از كجا سرعت رو انتخاب كنم؟ و اين كه معمولا چه سرعتي رو پيشنهاد مي كنيد؟

و فرق مي كنه سرعت dvd با cd?

و در اخر dvd من الان يعني سوخته؟

ممنون

Ship Storm
05-03-2011, 13:49
ممنون سرعت رو كجابايد انتخاب كرد؟ من ديتا dvd داشتم رايت مي كردم

از كجا سرعت رو انتخاب كنم؟ و اين كه معمولا چه سرعتي رو پيشنهاد مي كنيد؟

و فرق مي كنه سرعت dvd با cd?

و در اخر dvd من الان يعني سوخته؟

ممنون

در آخرین مرحله قبل از کلیک کردن بر روی دکمه burn از سمت چپ یک منویی وجود داره که معمولا خفی هست و باید روی یک فلش مانند هست کلیک کنید تا باز بشه انجا میتونید سرعت رو تعیین کنید
بهترین سرعت برای رایت انواع CD حداکثر سرعت های 16 و 24 و برای DVD پیشنهاد میشه دیگه از 8 بیشتر نذارید
سرعت رایت کردن CD با DVD فرق داره ، سرعت هر 1X برای CD برابر 150 کیلوبایت در ثانیه و برای DVD معادل 1385 کیلوبایت در ثانیه هست
بله DVD شما کامل رایت نشده و FAIL شده و به اصطلاح سوخته

M A X I M U M
10-03-2011, 05:24
سلام دوستان من برنامه ahead nero burning rom 10 رو نصب کردم
تریالش هم گذشته نمیدونم چطور باید کرکش کنم
اون فایل کرک دوستمون شیپ استورم رو دانلود کردم وقتی سریال رو میزنم میگه صحیحه اما بعد میگه سریال معتبر نیست
چیکار کنم ؟

Ship Storm
10-03-2011, 07:07
سلام دوستان من برنامه ahead nero burning rom 10 رو نصب کردم
تریالش هم گذشته نمیدونم چطور باید کرکش کنم
اون فایل کرک دوستمون شیپ استورم رو دانلود کردم وقتی سریال رو میزنم میگه صحیحه اما بعد میگه سریال معتبر نیست
چیکار کنم ؟

دقیق تر ورژنی رو که نصب کردید میگید کدومه؟
Nero Multimedia Suite 10.0.13100 هست؟
لینک کرکی رو هم که معرفی کردم مربوط به کدوم نسخه میشد؟ یادم نیست خودم الآن دقیق کرک کدوم نسخه بوده

M A X I M U M
10-03-2011, 18:51
من burning rom نصب کردم
فقط همین کرکی که داده بودید مال Nero 10 بود فکر کنم صفحه یکی دو صفحه قبل ضمیمه کرده بودید تو همین تاپیک
میگه سریال درسته ها وقتی اوکی می کنم بازم پنجره باز میشه نسخه اکتیو نشده

Ship Storm
11-03-2011, 10:48
من burning rom نصب کردم
فقط همین کرکی که داده بودید مال Nero 10 بود فکر کنم صفحه یکی دو صفحه قبل ضمیمه کرده بودید تو همین تاپیک
میگه سریال درسته ها وقتی اوکی می کنم بازم پنجره باز میشه نسخه اکتیو نشده

شاید از نسخه دیگه ای از Nero استفاده میکنید
نسخه فول ورژن 10 رو اگر استفاده کنید نباید هیچ مشکلی با این سریال داشته باشید چون توسط خود من و دوستان تست شده و مشکلی نداره
همین الآن هم من رو سیستم با همین سریال نرم افزار رو فعال کردم
شما موقع نصب نرم افزار حتما از اینترنت خارج بشید و دقت داشته باشید نسخه ای که نصب میکنید حدالمکان Nero Multimedia Suite 10.0.13100 باشه

hmdfgh
13-03-2011, 11:56
دوستان من از Nero Multimedia Suite 10.0.11200.12.100 استفاده می کنم و بیشتر کار من nero vision هست که باهاش فایل های تصویری avi رو روی dvd می زنم.
چون همیشه کانتک هستم هر از گاهی نرو کار نمی کنه. چطور می تونم آپدیت نرو رو غیر فعال کنم؟

Lord_theOne
13-03-2011, 13:52
پیشنهاد می کنم از Ashampoo استفاده کنید من هم نرو داشتم این آخریها هم سی دی خیلی می سزوند ولی دی و دی نه سی دی هم عوض کردم بازهم می سوخت Ashampoo Burning Studio 10 خیلی عالی هست حتما تست کن من هم قبلا فقط نرو کار می کردم اما این برنامه هم عالی هست