PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کلیه بحث ها ، مشکلات و اموزش های برنامه Ahead Nero

صفحه ها : 1 [2] 3 4

Lord_theOne
28-10-2007, 21:06
آموزش درايور مجازي Nero Image گذاشتم توي صفحات اولي هست
اگرهم دوست داري برنامه ديگري نصب كني
Daemon tools قويترين هست

golmohammadi
30-10-2007, 00:31
با سلام
من ميخوام توسط برنامه Ulead VideoStudio 11 فيلم را با فرمت DVD كپچر كنم
و بعد از ضبت كردنش رايت كنم
در برنامه Ulead VideoStudio 11 چند نوع DVD هست نميدونم كدومشو انتخاب كنم
طوري كه در موقع رايت بصورت Video DVD هيچ مشكلي پيش نياد
الان من ضبت كرده ام ولي موقعي كه فايلها را در نرو Add ميكنم كليد Burn هنوز خاموشه و نميتونم رايت كنم
چون تا حالا با فرمت DVD كپچر و رايت نكردم نميدونم اشكال از كجاست از كپچر كردن يا از نرو

Lord_theOne
30-10-2007, 07:21
بايد DVD رايت كني نه VCD
پيشنهاد مي كنم با برنامه هاي AllOk Soft تبديل به VCD كني يا DVD خيلي كارش درسته البته طول مي كشد

golmohammadi
30-10-2007, 12:10
بايد DVD رايت كني نه VCD
پيشنهاد مي كنم با برنامه هاي AllOk Soft تبديل به VCD كني يا DVD خيلي كارش درسته البته طول مي كشد

اي بابا خوب معلومه كه DVD رايت ميكنم !!!
چرا ميگي به VCD تبديل كنم ؟
فكر كنم منظورمو نگرفتي هر چند كه گويا گفتم
من ميگم الان ميخوام توسط كارت تي وي از رسيور فيلم ضبت كنم با فرمت دي وي دي و با همين فرمت رايتش كنم در دي وي دي

Lord_theOne
30-10-2007, 13:28
نمي شود فكر نكنم بايد پسوندش VOB يا يك چيزه ديگري باشد يادم نيست
گفتم بايد تبديل به DVD بكني ALLok استفاده كن توي گوگل سرچ كن پيدا مي كني

golmohammadi
30-10-2007, 22:22
نمي شود فكر نكنم بايد پسوندش VOB يا يك چيزه ديگري باشد يادم نيست
گفتم بايد تبديل به DVD بكني ALLok استفاده كن توي گوگل سرچ كن پيدا مي كني

من نميخوام تبديل كنم
ميخواهم در همون موقع كپچر با فرمت قابل قبول براي نرو كپچر كنم
كانورت خيلي وقتگيره مخصوصا كه DVD باشه
يكي دو ساعت كه نيست ...
احتمالا ده ها ساعت ...

Backstreetboys
04-11-2007, 03:11
سلام
من یه فایل MPEG_1 دارم با حجم 940MB

با کدوم نسخه Nero میشه این فایل رو به دو بخش تقسیم کرد طوریکه توی دو CD رایت بشه ؟

javad2625
04-11-2007, 07:20
من نميخوام تبديل كنم
ميخواهم در همون موقع كپچر با فرمت قابل قبول براي نرو كپچر كنم
كانورت خيلي وقتگيره مخصوصا كه DVD باشه
يكي دو ساعت كه نيست ...
احتمالا ده ها ساعت ...
شما با چه نرم افزاري كپچر مي كني؟
اگه با Intervideo WinDVR يا InterVideo WinDVD Creator يا Ulead Video Studio يا Nero يا (تقريباً) هر نرم افزار ديگري كپچر كني، مي توني فرمت ضبط برنامه رو روي Mpeg2 DVD بگذاري تا ديگه نيازي به كانورت نداشته باشه. تازه با Ulead Video Studio مي توني همزمان با كپچر كردن، روي DVD رايت كني.

البته Mpeg2 DVD بايد تنظيمات خاصي داشته باشه تا ديگه بي نياز از كانورت باشه. تنظيماتش رو مطمئن نيستم ولي فكر كنم اگه Mpeg 2 DVD Pal يا Mpeg2 DVD NTSC گذاشته باشي ديگه نيازي به كانورت نداشته باشه.

cyrus_achamenian
06-11-2007, 13:37
سلام

من یه فایل ایمیج از اینترنت دانلود کردم که 1.7 GB هستش...می خوام اینو رو DVD رایت کنم اما 2.72 GB دیسک خالی می مونه و خیلی حیفم میاد ( البته فایل های بزرگ دیگه ای هم دارم که می خوام رایتشون کنم ).

می خواستم بدونم می شه با Nero کاری کرد که بعد از اینکه فایل ایمیج رو باز می کنی یه سری فایل دیگه هم اضافه کنی؟؟؟چون حتما دیدید که در حالت معمولی وقتی فایل ایمیج رو انتخاب می کنی برای رایت ، مستقیم میره رو صفحه تعیین سرعت رایت!!

آیا راهی ( ترفندی ) وجود داره که بتونی فایل های دیگه ای هم اضافه کنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

از راهنمایی تون ممنونم

golmohammadi
06-11-2007, 14:25
من با Ulaed Video Stadio 11 كپچر ميكنم قبلا هم گفتم
فرمتي كه شما گفتي همون DVD PAL or DVD NTSC حرفي نيست حرف اينجاست كه در يوليد طبق عكس زير تنظيمات DVD زياد هست الان كدومشو بايد انتخاب كنم ؟
بعدش موقعي كه فايل كچر شده را در نرو Add ميكنم ابزار Burn هنوز خاموشه خواستم ببينم اين چرا خاموشه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

usfelme
07-11-2007, 02:13
سلام

من یه فایل ایمیج از اینترنت دانلود کردم که 1.7 GB هستش...می خوام اینو رو DVD رایت کنم اما 2.72 GB دیسک خالی می مونه و خیلی حیفم میاد ( البته فایل های بزرگ دیگه ای هم دارم که می خوام رایتشون کنم ).

می خواستم بدونم می شه با Nero کاری کرد که بعد از اینکه فایل ایمیج رو باز می کنی یه سری فایل دیگه هم اضافه کنی؟؟؟چون حتما دیدید که در حالت معمولی وقتی فایل ایمیج رو انتخاب می کنی برای رایت ، مستقیم میره رو صفحه تعیین سرعت رایت!!

آیا راهی ( ترفندی ) وجود داره که بتونی فایل های دیگه ای هم اضافه کنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

از راهنمایی تون ممنونم

بله عزیز با برنامه winiso هر چی بخوای میتونی به ایمیجت اضافه کنی.:27:

Shadow391
08-11-2007, 19:36
دوست عزیز ، جناب golmohammadi بله رایتر شما دارای قابلیت رایت روی خود دی وی دی رو هم داره.
دی وی دی رایترهایی که قابلیت لایت اسکریپت دارند، میتونند پشت دی وی دی هایی که مخصوص اینکارند هم عکس یا متنی رو چاپ کنند. بدون نیاز به کاغذ و این چیزا.
البته باید دی وی دی های مخصوص را خریسداری و استفاده کنید. بدین وسیله میتونید روی خود پوسته (همون رویی که اطلاعات ثبت نمیشه) عکس یا متنی رو که دوست دارید چاپ کنید. این فن آوری در همه dvd رایترها موجود نیست ولی در دستگاه شما موجوده و میتونید بجای چسباندن لیبل یا هرگونه کاغذی، سند مورد دلخواهتون رو بروی dvd های مخصوص چاپ کنید.
اینکار یجور رایت هست که فقط بوسیله برخی رایترها و فقط بروی dvd مخصوص امکان پذیره. البته نباید توقع چاپ رنگی داشته باشید و نیز کیفیت خوبی هم ارایه نمیده. متن یا عکس رایت شده بشکل سیاه و سفیده و کیفیت خوبی هم نداره و فقط برای نشاندان محتوای دیسک است.
شرمنده ام که اطلاعات زیادتری ندارم چونکه خودم این نوع رایتر رو نخریدم.:20:

A r c h i
08-11-2007, 23:32
سلام
من یک سوال داشتم،
با چه ورژن نرو می تونم فیلمایی که دانلود کردم را رو دی وی دی بریزم؟؟؟ من الان نرو 7دارم ولی گزینه مثل make video dvd نمی بینم...اصلا با نرو می شه؟

اگه می شه کلاراهنمایی کنید که چی کار کنم
ممنون:20:

golmohammadi
09-11-2007, 00:59
دوست عزیز ، جناب golmohammadi بله رایتر شما دارای قابلیت رایت روی خود دی وی دی رو هم داره.
دی وی دی رایترهایی که قابلیت لایت اسکریپت دارند، میتونند پشت دی وی دی هایی که مخصوص اینکارند هم عکس یا متنی رو چاپ کنند. بدون نیاز به کاغذ و این چیزا.
البته باید دی وی دی های مخصوص را خریسداری و استفاده کنید. بدین وسیله میتونید روی خود پوسته (همون رویی که اطلاعات ثبت نمیشه) عکس یا متنی رو که دوست دارید چاپ کنید. این فن آوری در همه dvd رایترها موجود نیست ولی در دستگاه شما موجوده و میتونید بجای چسباندن لیبل یا هرگونه کاغذی، سند مورد دلخواهتون رو بروی dvd های مخصوص چاپ کنید.
اینکار یجور رایت هست که فقط بوسیله برخی رایترها و فقط بروی dvd مخصوص امکان پذیره. البته نباید توقع چاپ رنگی داشته باشید و نیز کیفیت خوبی هم ارایه نمیده. متن یا عکس رایت شده بشکل سیاه و سفیده و کیفیت خوبی هم نداره و فقط برای نشاندان محتوای دیسک است.
شرمنده ام که اطلاعات زیادتری ندارم چونکه خودم این نوع رایتر رو نخریدم.:20:

ممنون دوست عزيز
من هم قبلا سوال كرده بودم در اين راجب
اما متاسفانه تو اين سايت به اين بزرگي كسي اطلاعي در اين راجب نداشت و در نتيجه بيخيال شدم
البته اگر بدونم با چه برنامه اي لايت اسكريپت ميزنند خودم ميتونم كار كنم
در مورد چاپ بر روي CD كيفيت زياد برام مهم نيست همينكه يه چيزي را بتونه بر روي CD يا DVD پرينت كنه خودش خيلي مهمه

Maziar_f
11-11-2007, 09:09
سلام
تازگیها یه مشکل توی nero کامپیوترم پیدا شده . فولدر یا فایلهایی که توی اسمشون حرف "ی" هست رو نمیشناسه !
البته یه سری فایلهایی از قبل داشتم که با اونا هیچ مشکلی نداره . 3بار هم ویندوز رو با ورژن های مختلف عوض کردم ولی جواب نداده ... همون ورژن از nero رو که روی یه سیستم دیگه امتحان میکنم هیچ مسئله ای با اینچنین فایلهایی نداره ...
اگه ممکنه منو راهنمایی کنید .
راستی ، فونت های ویندوز رو هم از طریق سایت مایکروسافت آپدیت کردم ولی نشد .

javad2625
11-11-2007, 15:53
سلام
من تا حالا فكر مي كردم DVD-Player هايي كه توي مشخصاتشون نوشته فرمت هاي mpeg1 و Mpeg2 رو ساپورت مي كنند هر جور فايل Mpg رو كه به صورت Data روي دي وي دي رايت كنيم و توي دستگاه بگذاريم پخش مي كنه اما حالا مي بينم فقط فايل هاي mpg با استانداردهاي خيلي خاص رو پخش مي كنه و مثلاً تمام فرمت ها و استانداردهاي مختلف McFunSoft Video Convert Master رو امتحان كردم هيچ كدوم روي دستگاه قابل پخش نبود.

حالا دو تا سوال دارم:
1- آيا DVd-Player شما هم همينطوره يا همه جور فايل Mpg رو با هر bitrate و fps كه باشه مي خونه؟
2- با چه نرم افزارهايي فايل هام رو كانورت كنم كه روي DVd-Player هم جواب بگيرم (البته چيزي باشه كه بتونه فايل ها رو دسته جمعي كانورت كنه نه چيزهايي مثل نرو و ulead video studio كه فايل ها رو دونه دونه كانورت مي كنند)؟

با تشكر

armin15000
16-11-2007, 15:03
سلام
ببخشيد هر چه سرچ كردم نتونستم چيزي پيدا كنم . در خصوص فرمت هاي فيلم چند سوال داشتم 1-از كجا بفهميم كه هر فيلمي چه فرمتي داره؟ 2- تفاوت اين فرمتها چيه؟ 3- آيا xdvd هم يه فرمت است؟خلاصه اگر منبعي براي كسب اطلاعات در اين خصوص داريد ممنون ميشم معرفي كنيد؟

K A R I M I
16-11-2007, 17:03
سلام
من یک سوال داشتم،
با چه ورژن نرو می تونم فیلمایی که دانلود کردم را رو دی وی دی بریزم؟؟؟ من الان نرو 7دارم ولی گزینه مثل make video dvd نمی بینم...اصلا با نرو می شه؟

اگه می شه کلاراهنمایی کنید که چی کار کنم
ممنون:20:
پیشنهاد من اینه که اول با برنامه های مخصوص این کار فیلم رو تبدیل به دی وی دی کنید بعد با Nero Vision می تونید به راحتی روی دی وی دی رایتش کنید (باید پلاگین های مخصوص دی وی دی رو نصب کرده باشید تا بتوانید از همه امکاناتش استفاده کنید )
البته خود نرو هم فایل ها رو در صورت غیر استاندارد بودن برای رایت انکود می کند ولی بهتر هست که شما خودتان این کار را انجام بدید .

سلام
من تا حالا فكر مي كردم DVD-Player هايي كه توي مشخصاتشون نوشته فرمت هاي mpeg1 و Mpeg2 رو ساپورت مي كنند هر جور فايل Mpg رو كه به صورت Data روي دي وي دي رايت كنيم و توي دستگاه بگذاريم پخش مي كنه اما حالا مي بينم فقط فايل هاي mpg با استانداردهاي خيلي خاص رو پخش مي كنه و مثلاً تمام فرمت ها و استانداردهاي مختلف McFunSoft Video Convert Master رو امتحان كردم هيچ كدوم روي دستگاه قابل پخش نبود.

حالا دو تا سوال دارم:
1- آيا DVd-Player شما هم همينطوره يا همه جور فايل Mpg رو با هر bitrate و fps كه باشه مي خونه؟
2- با چه نرم افزارهايي فايل هام رو كانورت كنم كه روي DVd-Player هم جواب بگيرم (البته چيزي باشه كه بتونه فايل ها رو دسته جمعي كانورت كنه نه چيزهايي مثل نرو و ulead video studio كه فايل ها رو دونه دونه كانورت مي كنند)؟

با تشكر
سلام
2 : نرم افزار زیر ( به نظر من ) بهترین برنامه برای این کار هست ، علاوه بر ظاهری زیبا و کارایی ساده به شما امکان انتخاب فرمت های استاندارد دی وی دی و وی سی دی رو میدهد و از سیستم Pal به خوبی پشتیبانی می کند و در ضمن قابلیت کانورت به صورت بچ را هم دارد که خوراک خودته ! یک قابلیت جالب دیگرش این هست که عمل هارد ساب را در حین کانورت انجام می دهد و شما می توانید زیر نویس های خودتون را در حین کانورت به فیلم بچسبونید ...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
کرک :

سلام
ببخشيد هر چه سرچ كردم نتونستم چيزي پيدا كنم . در خصوص فرمت هاي فيلم چند سوال داشتم 1-از كجا بفهميم كه هر فيلمي چه فرمتي داره؟ 2- تفاوت اين فرمتها چيه؟ 3- آيا xdvd هم يه فرمت است؟خلاصه اگر منبعي براي كسب اطلاعات در اين خصوص داريد ممنون ميشم معرفي كنيد؟
سلام
1: با نرم افزار هایی که فیلم ها را تماشا می کنید می تونید اطلاعاتشون را به دست بیارید ( متفاوت هست )
2 : توضيحاتي در مورد فرمت فيلمهاي دانلودي :

3 : جواب در بالا

ضمیمه : راهنمایی به صورت اسمارت !
CAM

این نوع فیلم ها معمولا توسط یک دوربین ویدیویی دیجیتال در سالن سینماهای آمریکا ضبط می شوند . گاهی از یک سه پایه برای ثابت کردن دوربین در محل استفاده می شود ، ولی اکثرا استفاده از سه پایه ممکن نیست و در طول فیلم لرزش دوربین کاملا احساس می شود . حتی بعضی اوقات محل نشستن فرد فیلم بردار ثابت نیست و قسمتهایی از فیلم از زوایای دیگر فیلم برداری می گردد ! . این فیلم ها معمولا Crop شده اند و هنگامی که نوشته ای روی پرده نمایش داده شود ، این حالت مشخص می گردد (مثلا نیمی از نوشته دیده نمی شود) . صدا از طریق میکروفون خود دوربین ضبط می شود و خصوصا در فیلم های کمدی ، صدای خنده تماشاگران شنیده می شود . عمدتا کیفیت صدا و تصویر این ریلیز بسیار پایین است ولی گاهی در صورت خالی بودن سالن سینما ، صدای مفهوم تری ضبط می گردد . این ریلیز معمولا یک یا دو روز پس از اکران فیلم بر روی شبکه قرار می گیرد .

TeleSync یا TS

این نوع ریلیز از لحاظ کیفیت تصویر تقریبا شبیه CAM بوده لیکن صدای آن ، از یک منبع خارجی ضبط شده است (این منبع معمولا Jack خروجی هدفون در صندلی مخصوص افراد با شنوایی ضعیف در سینماهاست) . در صورت ضبط مستقیم صدا توسط دوربین به دلیل وجود نویز زیاد در محیط ، کیفیت نهایی قابل قبول نخواهد بود . اکثر اوقات این ریلیز در یک سالن خالی سینما با از پنجره اتاقک آپاراتچی سینما و به وسیله دوربین های حرفه ای تر گرفته می شود ، در نتیجه کیفیت تصویر اندکی بهبود می یابد . دقت کنید که خیلی از لینک هایی که در نام آنها TS دیده می شود ، در حقیقت CAM هستند و تنها عنوانشان عوض شده است پس در صورت وجود Sample برای فیلم ، قبل از دانلود کامل حتما نمونه را چک کنید .

TeleCine یا TC

یک دستگاه "تله سینه" ، از روی نوار Positive فیلم (همان نوار آپارات در سینما) یک نسخه دیجیتالی ایجاد می کند . از لحاظ تئوری کیفیت صدا و تصویر این ریلیز باید خوب باشد ، ولی بسته به نوع دستگاه TeleCine و مهارت فردی که با دستگاه کار می کند ، عموما کیفیت ها نوسان دارد . در این نوع ریلیز ، نسبت طول به عرض (Aspect Ratio) کاملا صحیح است ( و فیلم کشیده شده یا Crop شده نیست) . مخفف TC را نباید با TimeCode اشتباه کرد . TimeCode شمارش گر زمانی است که در گوشه بعضی فیلم ها دیده می شود .

Screener یا SCR

معمولا پیش از اکران عمومی فیلم ها ، نسخه ای از فیلم بر روی نوار VHS ، به فروشگاه های ویدیویی و یا مراکز فرهنگی جهت کارهای تبلیغاتی و یا بررسی و نقد فیلم فرستاده می شود . نسبت ابعادی (Aspect Ration) این فیلم ها ، همواره 4:3 است (به صورت تمام صفحه) . یکی از مشکلات این نوع ریلیز ، پیغام هشداری است که بر روی این فیلم ها درج می گردد . این پیغام حاوی اطلاعات کپی رایت فیلم و پیگیری کپی برداری غیرقانونی از فیلم است . این پیغام معمولا در فواصل زمانی مشخص و برای چند ثانیه به نمایش در می آید (در مواردی در کل زمان فیلم نیز وجود دارد) . بسته به کیفیت و کارآیی ابزارآلات استفاده شده برای تهیه نسخه SCR ، فیلم ممکن است کیفیت خیلی خوب (کپی از نسخه Master) و یا کیفیت بسیار ضعیف داشته باشد . این فیلم ها عموما به صورت VCD یا حداکثر SVCD در آمده و روی شبکه قرار می گیرند .

DVD-Screener یا DVDSCR

این ریلیز ویژگیهایی شبیه Screener دارد اما نکته این است که در دو سه سال اخیر ، نسخه های پیش نمایش به صورت DVD (ولی یک DVD بدون اضافات و پشت صحنه ها و ...) ارائه می شوند . در این نوع نیز اکثرا پیغام Ticker یا همان هشدار دهنده کپی رایت وجود دارد . DVDSCR ها ، اکثرا به صورت SVCD یا Xvid و DivX تبدیل شده و سپس روی شبکه قرار می گیرند .

DVD-Rip

یک کپی از نسخه DVD نهایی است که به بازار ارائه شده است . این ریلیز معمولا با اندکی فاصله از پایان اکران فیلم در سینماها ، در اینترنت پخش می گردد . اکثر DVD-Rip ها ، به صورت DivX یا Xvid تبدیل و ارائه می گردند .

R5

R5 مخفف Region 5 است . می دانید که در ریلیز DVD ها در جهان ، کل دنیا به 5-6 ناحیه تقسیم بندی شده است . به عنوان مثال Region 1 شامل کشورهای آمریکای شمالی ، Region 2 شامل اروپا و خاورمیانه و غیره . Region 5 هم کشور روسیه و کشورهای اروپای شرقی را شامل می گردد . یک تفاوت DVD ها در نواحی مختلف در Rating آنهاست ، مثلا صحنه های دارای خشونت یا Nudity در ناحیه خاورمیانه حذف می گردند . تفاوت دیگر زبان فیلم و زبان زیرنویس DVD است . در Region 5 ، همیشه DVD ها چند هفته زودتر به بازار می آیند (چون در این منطقه عموما اکران سینمایی همزمان با جهان وجود ندارد) . پس R5 از نظر کیفیت تصویر همانند یک DVD-Rip است ، ولی چون زبان دی وی دی های ناحیه 5 ، انگلیسی نیست ، در ریلیز R5 ، صدای انگلیسی از یک منبع خارجی گرفته شده و روی فیلم سینک می گردد .

VHS-Rip

معمولا فیلم های ورزشی ، فیلم های اسکیت سواری و فیلم های P.O.R.N بر روی نوار VHS وارد بازار می شوند . این ریلیز نسخه دیجیتالی همان نوارهای VHS است .

TV-Rip

عبارت است از اپیزودهای مختلف سریال های تلویزیونی که توسط دستگاههای DVD ماهواره ای و یا از شبکه های کابلی آمریکا ضبط می گردند . در برخی از این نوع فیلم ها ، مثل مسابقات کشتی کج (یا کچ !!) ، در انتهای هر اپیزود ، مصاحبه ها ، پشت صحنه ها و حتی مسابقات غیر رسمی نیز نمایش داده می شود . واژه PDTV در لینک مربوط به سریال ها بسیار مشاهده می گردد . PDTV ها از طریق یک کارت کپچر دیجیتال در کامپیوتر ، به طور مستقیم دریافت و ذخیره می گردند ، لذا معمولا بهترین کیفیت را دارند . این ریلیز هم به صورت SVCD و هم به صورت Divx/Xvid یافت می شود .

WorkPrint یا WP

این ریلیز ، یک نسخه از فیلمی است که هنوز مراحل Post Production آن به پایان نرسیده است . در این نوع ، ممکن است برخی از صحنه ها و یا موسیقی ها و صداها موجود نباشند و کیفیت تصویر نیز از خیلی ضعیف تا بسیار عالی متغیر است . برخی از WP ها ، با نسخه نهایی تفاوتهای زیادی دارند (به عنوان مثال در نسخه WP فیلم مردان سیاهپوش 2 ، به جای تمام هیولاها ، بازیگر با لباس تمام آبی قرار دارد !) . این ریلیز ، تنها برای کسانی مناسب است ، که حوصله منتظر ماندن برای نسخه کامل فیلم را ندارند و یا تشنه دیدن فیلم خاصی هستند .

Divx Re-Enc

این نوع فیلم ها ، در واقع حاصل تبدیل VCD اریجینال فیلم ، به یک فایل با حجم پایین (150 الی 250 مگابایت) از نوع Divx/Xvid هستند . عموما ، لینک های این ریلیز ، در فروم ها با ظاهری شبیه Film.Name.Group.1of2 دیده می شوند . دو گروه مشهور که Divx Re-Enc را تهیه و در شبکه پخش می کنند عبارتند از SMR و TND . این ریلیز اصولا ارزش دانلود کردن ندارد ، مگر اینکه شما بر داشتن فیلم ، با حجم پایین ، ولی با بهترین کیفیت ممکن اصرار داشته باشید .

Watermarks

بسیاری از فیلم هایی که از طریق بلاگرهای آسیای شرقی در شبکه گسترش می یابند (که به Asian Silvers یا PDVD معروفند) ، در گوشه ای از تصویرشان ، نام گروه مسئول در خرید و پخش غیرقانونی فیلم به صورت یک حرف یا یک عبارت درج شده است . مشهورترین این عبارت ها ، Globe است که در گوشه اکثر ریلیزهای TV-Rip دیده می شود .

انواع قالب ها :

VCD

VCD یک قالب بر پایه فشرده سازی MPEG1 و دارای Bitrate ثابت 1150 کیلوبیت در ثانیه (kbps) و نیز رزولوشن 352x240 نقطه است . VCD ها اکثرا برای انتقال ریلیزهای با کیفیت پایین تر (screener, TC , TS , CAM) مورد استفاده قرار می گیرد ، برای اینکه کل فیلم حجم کمتری پیدا کند و بتوان مدت زمان بیشتری از فیلم را بتوان در یک دیسک جای داد . هم VCD ها و هم SVCD ها ، بر اساس دقیقه زمان بندی می شوند . و در حال حاضر ، دقیقا می توان 80 دقیقه فیلم VCD را بر روی یک سی دی 700 مگابایتی جا داد .

SVCD یا Super VCD

SVCDقالبی بر پایه الگوریتم فشرده سازی MEPG2 بوده (همانند DVD) ، و می تواند نرخ Bitrate متغیری تا حداکثر 2500 کیلوبیت در ثانیه (kbps) داشته باشد . رزولوشن تصویر در این قالب 480x480 نقطه است لیکن حین پخش (توسط کامپیوتر یا دستگاه DVD-Player) ، نسبت ابعادی آن به 4:3 تبدیل می یابد (توجه دارید که رزولوشن 480x480 یک تصویر مربعی به ما میدهد ، ولی نسبت طول به عرض تلویزیون ها یا مانیتورهای عادی 1.33 و مستطیلی است) . با توجه به نرخ Bitrate متغیر ، مدت زمانی از فیلم SVCD که می توان بر روی یک CD جای داد ، متفاوت است ، و به طور معمول 35 تا 60 دقیقه فیلم SVCD روی یک CD جای می گیرد . برای رسیدن به کیفیت بهتر در SVCD ، در هنگام Encode کردن فیلم مادر ، از روش Multiple-Pass استفاده می شود . این روش زمان طولانی تری را می طلبد ولی حاصل آن ، فیلمی با حجم کمتر و کیفیت بهتر است .

XVCD/XSVCD

گاهی VCD و SVCD هایی هستند که از قوانین و مبانی استاندارد این قالب ها پیروی نمی کنند . در هر کدام از آنها ، ممکن است رزلوشن و یا Bitrate چیزی متفاوت از مقادیر استاندارد باشد . این نوع فیلم ها ، معمولا در کامپیوتر به راحتی به نمایش در می آیند ولی دستگاه های پخش کننده دیسک (DVD Player ها) ، عکس العمل های متفاوتی نسبت به آنها دارند (مثلا دستگاههای Philips آنها را بدون مشکل پخش می کنند ، ولی اکثر دستگاههای Sony فقط صدای این فیلم ها را پخش می کنند ) . این قالب معمولا توسط افرادی استفاده می شود که قصد ریلیز و پخش فیلم در اینترنت را ندارند ، و فیلم را برای آرشیو شخصی شان می خواهند .

Divx/Xvid

Divx (بخوانید : دیو اکس نه دایوایکس !) ، قالبی است که برای استفاده در پلت فرمهای چندرسانه ای طراحی شده است . Divx از دو سیستم کدینگ ، یکی Low Motion و دیگری High Motion استفاده می کند . تا دو سال پیش ، تنها کدینگ Low Motion وجود داشت ، و اگر دقت کنید ، در فیلمهای Divx سالهای پیش ، فیلمهایی Drama ، Romance و ... که دارای صحنه های اکشن زیاد نبودند ، کیفیت قابل قبولی داشتند ولی در همان زمان ، فیلمهای اکشن که دارای صحنه هایی با حرکت دوربین زیاد و سریع بودند ، در قالب Divx دچار مشکب می شدند و کیفیت شدیدا افت می کرد . از اواخر سال 2004 و با آمدن Divx نسخه 5 ، کدینگ High Motion این مشکل را برطرف نمود . روشی تحت عنوان SBC یا Smart Bitrate Control در این نسخه به کار گرفته شده که در حین کدینگ فیلم مادر ، بسته به نوع صحنه ها ، سیستم کدینگ بین دو حالت Low Motion و High Motion سوئیچ می شود . این قالب حالت Anamorphic دارد و مقادیر Bitrate و رزولوشن قابل تغییر و انتخاب دلخواه هستند . اما تفاوت DivX و Xvid چیست ؟ بد نیست بدانید ، Xvid قالب اصلی و قدیمی تر است (اگر چه اکنون DivX شناخته شده تر است) . قالب Xvid از ابتدا به صورت Open Source (کد باز) ، طرح ریزی شده و هر کس می تواند بنا به دلخواه خود ، تغییراتی در برنامه کدینگ آن ایجاد کند ، ولی DivX در واقع نوع انحصاری شده ی Xvid است ، و تغییرات در این قالب تنها توسط شرکت دارنده کپی رایت آن ، ایجاد می شود . همچنین در Divx ، تنظیمات مربوط به انتخاب Bitrate ، رزولوشن ، MultiPass Enconding و ... بسیار محدود شده اند . به تازگی ، شرکت های سازنده DVDPlayer نیز به مزیت های این قالب (کاهش شدید حجم فایل بدون کاهش آنچنانی از کیفیت فیلم در مقایسه با DVD) پی برده اند و در محصولات خود ، از DivX و Xvid نیز پشتیبانی می کنند .

CVD

CVD ترکیبی از دو قالب VCD و SVCD می باشد و عموما توسط اکثر دستگاههای DVD-Player پشتیبانی می شود . این قالب دارای کدینگ MPEG2 و نیز نرخ Bitrate مشابه SVCD است ولی رزولوشن آن 352x480 نقطه است . در حال حاضر هیچ گروهی فیلم ها را در این قالب ریلیز نمی کند .

DVD-R

DVD مخفف Digital Versatile Disc است (یعنی دیسک چندمنظوره ی دیجیتالی) . قطعا تاکنون با انواع مختلفی از دی وی دی ها رو به رو شده اید . مثل : DVD-R ، DVD+R ، DVD-RAM و DVD-RW و یا Mini-DVD .
آنچه ما بیش از همه در بازار ایران می بینیم و با آن سر و کار داریم DVD+R و DVD-R است . بد نیست بدانید ، این دو نوع از لحاظ ساختاری هیچ تفاوتی با هم ندارند . موضوع اصلی در مورد این دو ، به دعوای تولیدکنندگان DVD در اواسط دهه 90 برمیگردد . شرکت های پاناسونیک، نوشیبا، اپل، هیتاچی، ان ای سی، پایونیر، سامسونگ و شارپ از DVD-R پیشتیبانی می کنند ، حال آنکه شرکتهای فیلیپس، سونی، هیولت پاکارد، بل، ریکو، یاماها و سایر تولیدکنندگان DVD از DVD+R حمایت می کنند . (دعوا تنها بر سر ثبت این محصول به نام گروه خود است !!) . DVD های موجود در بازار ما ، عموما از نوع یک طرفه و یک لایه هستند و می تواند 4.7 گیگابایت اطلاعات ذخیره کنند (این حجم در حالت دولایه به 9.4 و در حالت دوطرفه و دولایه به 17 گیگابایت می رسد) . فیلم های DVD ، دارای قالب فشرده سازی MPEG2 (همانند SVCD) هستند ولیکن رزولوشن آنها به طور استاندارد 720x480 نقطه بوده و دارای نرخ Bitrate متغیری از 2 تا 10 مگابیت در ثانیه (Mbps) می باشند . یکی از مزیت های DVD ، امکان انتخاب زیرنویس به زبان های مختلف و حتی انتخاب زبان دوبله فیلم در برخی از آنهاست . در بسیاری از DVD ها پشت صحنه های فیلم و یا تبلیغ سایر فیلم ها و گاها Music Video های مرتبط با فیلم گنجانده می شود . حتما به یاد دارید که در اوائل ورود DVD به بازار ، بحث از گنجاندن امکان انتخاب نمای دید (Viewing Angle) در DVD ها بود ، ولی بد نیست بدانید ، این اتفاق جز در تعداد معدودی از فیلم ها رخ نداد و کم کم به فراموشی سپرده شد

javad2625
17-11-2007, 06:02
سلام
2 : نرم افزار زیر ( به نظر من ) بهترین برنامه برای این کار هست ، علاوه بر ظاهری زیبا و کارایی ساده به شما امکان انتخاب فرمت های استاندارد دی وی دی و وی سی دی رو میدهد و از سیستم Pal به خوبی پشتیبانی می کند و در ضمن قابلیت کانورت به صورت بچ را هم دارد که خوراک خودته ! یک قابلیت جالب دیگرش این هست که عمل هارد ساب را در حین کانورت انجام می دهد و شما می توانید زیر نویس های خودتون را در حین کانورت به فیلم بچسبونید ...

کد:

خيلي ممنون
ولي عزيز جان شما كه لطف كردي، لا اقل اسم نرم افزارها رو هم مي گفتي كه شايد خودم داشته باشم و مجبور نباشم دانلود كنم. آخه دانلود 20 مگابايت با دايال آپ كار راحتي نيست. حالا دارم اون دومي رو دان مي كنم ببينم به كجا مي رسم.

به هر حال متشكرم

Maziar_f
17-11-2007, 09:01
کسی نیست بتونه منو راهنمایی کنه ؟

armin15000
17-11-2007, 15:30
سلام

خيلي ممنونم ولي اولا فرمتهايي مانند avi و mpeg و غيره تو اين ليست نيست ثانيا چطور ميشه با نرم افزارهايي كه فيلم رو تماشا مي كنيم فرمت رو بفهميم ؟ راه ديگه اي نيست؟

K A R I M I
17-11-2007, 23:07
خيلي ممنون
ولي عزيز جان شما كه لطف كردي، لا اقل اسم نرم افزارها رو هم مي گفتي كه شايد خودم داشته باشم و مجبور نباشم دانلود كنم. آخه دانلود 20 مگابايت با دايال آپ كار راحتي نيست. حالا دارم اون دومي رو دان مي كنم ببينم به كجا مي رسم.

به هر حال متشكرم
اسم برنامش TMPGEnc 4.0 XPress هست که فایل اولی خود برنامه و دومی کرک برنامه می باشد .

کسی نیست بتونه منو راهنمایی کنه ؟
شرمنده ...

سلام

خيلي ممنونم ولي اولا فرمتهايي مانند avi و mpeg و غيره تو اين ليست نيست ثانيا چطور ميشه با نرم افزارهايي كه فيلم رو تماشا مي كنيم فرمت رو بفهميم ؟ راه ديگه اي نيست؟
سلام تا اونجایی که من می دونم اینها انباره می باشند و فرمت هایی از نوع خودشان درونشان ریخته می شود ( یه چیزی تو همین مایه ها )
برای دریافت جواب دو سوالتان به شکل زیر توجه کنید:

javad2625
19-11-2007, 04:10
سلام
تازگیها یه مشکل توی nero کامپیوترم پیدا شده . فولدر یا فایلهایی که توی اسمشون حرف "ی" هست رو نمیشناسه !
البته یه سری فایلهایی از قبل داشتم که با اونا هیچ مشکلی نداره . 3بار هم ویندوز رو با ورژن های مختلف عوض کردم ولی جواب نداده ... همون ورژن از nero رو که روی یه سیستم دیگه امتحان میکنم هیچ مسئله ای با اینچنین فایلهایی نداره ...
اگه ممکنه منو راهنمایی کنید .
راستی ، فونت های ویندوز رو هم از طریق سایت مایکروسافت آپدیت کردم ولی نشد .
شايد اگه اصلاحگر حرف ي رو براي ويندوز نصب كني مشكل حل بشه. براي پيدا كردن نرم افزار اصلاح صفحه كليد فارسي، به فهرست تاپيك Microsoft Word توي تالار Office مراجعه كن.

ضمناً با نصب فونت هاي فارسي مناسب و يا تغيير ورژن نرو بايد مشكل برطرف بشه.

armin15000
20-11-2007, 19:38
سلام

با تشكر عذر ميخوام اولا من عكس رو نديدم .پاسخ سوال دوم چي؟

Setareh 2006
20-11-2007, 21:01
ببخشید من خیلی مبتدی هستم دو تا سوال دارم
من از نرو 6 دارم استفاده می کنم . روی یک دی وی دی خام یک فایل 2 گیگ و خورده ای رو رایت کردم حالا که می خوام فایل های دیگه ام رو رایت کنم دیگه این کار رو انجام نمیده و میگه باید یک دی وی دی خالی توی دی وی رایتر بگذاری . الان دی وی دی من که 4.7 گیگ بود نصفش خالیه ولی من نمی تونم فایلی توش بریزم راهی هست که من بتونم با همین ورژن 6 بقیه دی وی دی رو هم استفاده کنم ؟

K A R I M I
20-11-2007, 21:03
سلام

با تشكر عذر ميخوام اولا من عكس رو نديدم .پاسخ سوال دوم چي؟
برای مشاهده عکس به آدرس زیر بروید :

شما با دیدن عکس جواب هر دو تا سوال خود را می گیرید !

K A R I M I
20-11-2007, 21:13
ببخشید من خیلی مبتدی هستم دو تا سوال دارم
من از نرو 6 دارم استفاده می کنم . روی یک دی وی دی خام یک فایل 2 گیگ و خورده ای رو رایت کردم حالا که می خوام فایل های دیگه ام رو رایت کنم دیگه این کار رو انجام نمیده و میگه باید یک دی وی دی خالی توی دی وی رایتر بگذاری . الان دی وی دی من که 4.7 گیگ بود نصفش خالیه ولی من نمی تونم فایلی توش بریزم راهی هست که من بتونم با همین ورژن 6 بقیه دی وی دی رو هم استفاده کنم ؟
1 ) ممکن است که DVD شما ریکوردابل نباشد .
2 ) ممکن است شما تیک گزینه Allow files to be added later رو نزده باشید .

در این صورت فکر نکنم که بتونید فایلی رو اضافه کنید ...

Setareh 2006
20-11-2007, 21:32
از توجهت ممنونم
نه این طور نیست دی وی دی قابل ضبطه . من یک پکیج ده تایی از همین دی وی دی دارم که روی نه تا شون فایل ریختم ولی اون فایل ها کمتر از 2 گیگ و خورده ای بودند ولی حالا که فایل دو گیگی رو ریختم دیگه هیچ فایلی رو بعد از اون قبول نمی کنه و در ضمن این رو هم بگم که من معمولا وقت نمی کنم که همه فایلها رو در یک جلسه بریزم برای همین اون گزینه مربوط به اضافه کردن فایل در جلسات بعدی رو هم فعال کردم و مشکل من ربطی به اون قسمت نداره

SNZ
21-11-2007, 11:29
سلام

يه سوا در مورد رايت Dvd با نرم افزار Nero دارم.

يه فيلم Divix روي هاردم ريختم.حالا كه مي خوام رايتش كنم روي Dvd ميگه Dvd خام بذار يا ...
البته بارها Dvd خام گذاشتم و مشكل اون نيست.
مي خواستم بدونم روش خاصي داره رايت Divix

K A R I M I
21-11-2007, 18:55
از توجهت ممنونم
نه این طور نیست دی وی دی قابل ضبطه . من یک پکیج ده تایی از همین دی وی دی دارم که روی نه تا شون فایل ریختم ولی اون فایل ها کمتر از 2 گیگ و خورده ای بودند ولی حالا که فایل دو گیگی رو ریختم دیگه هیچ فایلی رو بعد از اون قبول نمی کنه و در ضمن این رو هم بگم که من معمولا وقت نمی کنم که همه فایلها رو در یک جلسه بریزم برای همین اون گزینه مربوط به اضافه کردن فایل در جلسات بعدی رو هم فعال کردم و مشکل من ربطی به اون قسمت نداره
دوست عزیز شما یک بار با cd این خاصیت رو اجرا کن ببین که میتونید دیسک رو به صورت باز رایت کنید یا نه ؟

سلام

يه سوا در مورد رايت Dvd با نرم افزار Nero دارم.

يه فيلم Divix روي هاردم ريختم.حالا كه مي خوام رايتش كنم روي Dvd ميگه Dvd خام بذار يا ...
البته بارها Dvd خام گذاشتم و مشكل اون نيست.
مي خواستم بدونم روش خاصي داره رايت Divix
شما به صورت امتحانی یک بار فایلتون رو انکود کنید ( نه با خود نرو ، با برنامه ای که در چند تا پست قبلتر معرفی کردم این کار رو انجام بدید ) و بعد فیلم تون رو با نرو vision رایت کنید که قابلیت های زیادی هم داره ...
(100% جواب می گیرید )

Setareh 2006
24-11-2007, 06:48
دوست عزیز شما یک بار با cd این خاصیت رو اجرا کن ببین که میتونید دیسک رو به صورت باز رایت کنید یا نه ؟

دوست عزیز متوجه منظورت نمیشم سی دی که حجمش 700مگ بیشتر نیست فایل من 2 گیگ و خورده ای هست چطوری می تونم این فایل رو با سی دی امتحان کنم :20:

K A R I M I
24-11-2007, 15:23
منظور این بود که یه فایل دیگه رو با cd امتحان کنید و ببینید که اصلا می تونید این کار رو انجام بدید یا نه ؟
اگر تونستید انجامش بدید اونوقت باید ببینیم که مشکل از کجاست ... OK ؟

abdolreza
04-12-2007, 10:56
با سلام
هر mpeg2 را با نرو رایت میکنم
حتما در convert دخالت میکند
چه کنم که فقط dvd را رایت کند و دخالت نکند حتی در حالت fast و یا disable هم با ز encode میکند
با تشکر

hessam_sz
09-12-2007, 22:35
سلام من در هنگام نصب نرو با اين پيغام واجه ميشم وقتي هم ok ميكنم ديگه هيچ اتفاقي نمي افته
[[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/URL]

FARID88
11-12-2007, 13:28
من مشکلی با نسخه 8 و ultra دارم و اونم اینه که هر بار قبل از اجرای برنامه پیغامی مبنی بر دانلود language جدید میده راهی هست برای رها شدن از شر این پیغام ؟

FARID88
20-12-2007, 15:56
من مشکلی با نسخه 8 و ultra دارم و اونم اینه که هر بار قبل از اجرای برنامه پیغامی مبنی بر دانلود language جدید میده راهی هست برای رها شدن از شر این پیغام ؟
کسی راه حلی نداشت ؟!

mohammad36
21-12-2007, 00:37
--------------------------------------------------------------------------------

سلام من وقتی با کارت تی وی کپچر میکنم موقعی که میخوام روی دی وی دی رایتش کنم بعد از انکود حدود 2 تا 3 ساعت اونو رایت میکنم ولی یه مشکلی که به وجود میاد اینه که روی سی دی یه سری خطوطی میندازه از کیفیتش کم نمیشه ولی بعضی جاهای فیلم گیر میکنه و دیگه رد نمی کنه.
با این مشخصات کپچر میکنم:
[PAL DVD]
Format: MPEG-2

Audio:
Format: MPEG-1 Layer II
Sampling Rate: 48.0 kHz 16-bit Stereo
Bit Rate: 224 KBits/sec

Video:
Size: 720x576
Frame Rate: 25.00 frames/sec
Bit Rate: 6400 KBits/sec

Total:
Bit Rate: 6883 KBits/sec
File split size : 4063 MBytes.

در ضمن با نرم افزار Nero7 در قسمت Make Your Own DVD Video کار میکنم همون جایی که Auto run میسازن
وحجم فیلم هم 2.80 GBهست.

javad2625
21-12-2007, 02:39
آقا يكي به من يه راهي بگه كه بتونم فيلمهام رو به صورت DAta روي DVD بريزم و روي DVD-Player پخش كنم. با هر كانورتوري امتحان مي كنم جواب نميده. كمك كنيد لطفاً.

K A R I M I
21-12-2007, 03:46
کسی راه حلی نداشت ؟!
در هنگام پرسش اینستال لنگویج رو بزن و در پنجره باز شده انگلیسی رو به عنوان زبانت قرار بده و بعد OK کن من هم همین مشکل رو داشتم و با این کار دیگه اون پیغام برای من نیومد ...

--------------------------------------------------------------------------------

سلام من وقتی با کارت تی وی کپچر میکنم موقعی که میخوام روی دی وی دی رایتش کنم بعد از انکود حدود 2 تا 3 ساعت اونو رایت میکنم ولی یه مشکلی که به وجود میاد اینه که روی سی دی یه سری خطوطی میندازه از کیفیتش کم نمیشه ولی بعضی جاهای فیلم گیر میکنه و دیگه رد نمی کنه.
با این مشخصات کپچر میکنم:
[PAL DVD]
Format: MPEG-2

Audio:
Format: MPEG-1 Layer II
Sampling Rate: 48.0 kHz 16-bit Stereo
Bit Rate: 224 KBits/sec

Video:
Size: 720x576
Frame Rate: 25.00 frames/sec
Bit Rate: 6400 KBits/sec

Total:
Bit Rate: 6883 KBits/sec
File split size : 4063 MBytes.

در ضمن با نرم افزار Nero7 در قسمت Make Your Own DVD Video کار میکنم همون جایی که Auto run میسازن
وحجم فیلم هم 2.80 GBهست.
دوست عزیز من هم فیلم هایی رو که از اینترنت می گرفتم رو اول با یه ترم افزار دیگه انکود می کردم و بعد با نرو رایت می کردم مشکل من هم مثل شما بود اول dvd های خام رو عوض کردم ولی مشکل حل نشد نوع و نرم افزار انکود رو عوض کردم ولی فایده ای نداشت !
در آخر فیلم خودم رو با 4x رایت کردم و مشکلم حل شد ( خیلی ساه بود نه؟ )
از Nero Vision استفاده کن و سرعت رو روی 4 بذار ...

آقا يكي به من يه راهي بگه كه بتونم فيلمهام رو به صورت DAta روي DVD بريزم و روي DVD-Player پخش كنم. با هر كانورتوري امتحان مي كنم جواب نميده. كمك كنيد لطفاً.
در صورت رایت با این فرمت فکر کنم که فقط بتونید تو کامپیوتر فیلم هاتون رو ببینید ( از حرفه ای ها بپرس ! )
مگر اینکه روی DVD Player مورد نظر نوشته باشه که فرمت های ساپورت شده : Data , Xvid , Dvix . MP3 ( :31: )و ...

mohammad36
22-12-2007, 23:24
آقای کریمی عزیز من همه رایت ها رو با سرعت 4x میزنم

mohammad36
22-12-2007, 23:27
آخه مشکل اینجاست که من همه رایت ها مو با سرعت 4x میزنم

javad2625
24-12-2007, 15:27

يكي يه راهي بگه ديگه. چند بار بپرسم؟ يعني اينجا هيچ كس دي وي دي فيلم رو به صورت DATA رايت نمي كنه؟

Aloneboy
25-12-2007, 11:45
سلام دوستان
من دو تا سوال دارم؟
میشه فایل های ویدیویی با فرمت dat رو روی dvd ضبط کرد و در دی وی دی پلیر پخش شود؟

سوال دوم:
من از یه دی وی دی به طور کامل با منوهاش بر روی هاردم کپی کردم حالا میخوام طوری رایت کنم که با دی وی دی پلیر هم پخش بشه من تا حالا دی وی دی رایت نکردم اگه ممکنه اموزش کامل رایت با برنامه نرو برام بذارید البته برنامه نروی من یه قسمت داره به نام record dvd-video نمیدونم برای رایت دی وی دی خودشه یا نه؟

mm_yaghoob
28-12-2007, 15:15
سلام
بعد از نصب نرور يك سرچ در تسكبار قرار ميگري

چطوري ميشه انو برداشت

K A R I M I
28-12-2007, 15:29
به شکل زیر دقت کنید :
در مکان تولبار هر کدوم رو که نمی خواین تیکش رو بردارین ...

mm_yaghoob
29-12-2007, 16:36
به شکل زیر دقت کنید :
در مکان تولبار هر کدوم رو که نمی خواین تیکش رو بردارین ...

دوست من مرسي.

||SIAVASH||
01-01-2008, 22:20
آقا اگه میشه اینم بخونید !! به نرو مربوطه !! برام خیلی مهمه ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Ehsan PCbase
03-01-2008, 21:53
سلام
تو nero 7 ultra edition چطور میشه از سی دی image گرفت ؟ :11:

MB_Danger
03-01-2008, 22:36
سلام ...

تاپیک به بخش بحث های نرم افزاری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) منتقل شد .

سلام

من توصیه می کنم از نرم افزارهای دیگری برای Image گرفتن از CD استفاده کنید .
برنامه هایی نظیر CloneCD ، BlindWrite ، Alcohol 120% و ...
اما اگر مایلید این کار را با نرم افزار Nero انجام دهید باید مراحل زیر را دنبال کنید :
1 . CD مورد نظرتان را در یکی از Disk Drive ها قرار دهید .
2 . برنامه ی Nero را اجرا کنید .
3 . در ابتدا کادری با عنوان New Compilation ظاهر می شود .
آن را ببندید .
4 . کلیدهای ترکیبی Ctrl + R را فشار دهید تا کادری با عنوان Choose Recorder نمایان شود .
5 . روی گزینه ی Image Recorder کلیک کنید و شستی OK را فشار دهید .
6 . به منوی Recorder بروید و روی گزینه ی Copy Disc کلیک نمایید تا کادری با عنوان New Compilation خود نمایی کند .
7 . به زبانه ی Copy Options بروید و در قسمت Source همان درایوی را انتخاب کنید که CD در آن قرار دارد ...
8 . به زبانه ی Read Options بروید و در قسمت Profile نوع CD را تعیین کنید .
9 . برای ادامه دکمه ی Copy را فشار دهید .
10 . چند لحظه صبر کنید تا کادری با عنوان Save Image File نمایان شود .
11 . مسیر و نام Image را تعیین کنید و شستی Save را فشار دهید .
کار تمام است .
موفق باشید .

adel28
03-01-2008, 22:56
سلام

مراحل رو مانند رایت سی دی به سی دی دنبال کن تا جایی که باید سرعت رو انتخاب کنی.
در اون قسمت به قسمت Source برو و بجای رایترت گزینه Image رو انتخاب کن.

mohsen_83
05-01-2008, 01:40
آقا اگه میشه اینم بخونید !! به نرو مربوطه !! برام خیلی مهمه ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کسی میدونه دی وی دی با زیر نویس فارسی و لیبل روی دی و دی و با کاور میفروشن اگه آره آدرسو بی زحمت برام بفرستید

mohsen_83
05-01-2008, 01:41
کسی میدونه دی وی دی با زیر نویس فارسی و لیبل روی دی و دی و با کاور میفروشن اگه آره آدرسو بی زحمت برام بفرستید . strangerman_1985@yahoo.com

mohamadreza85
07-01-2008, 13:14
سلام
ببخشيد آيا امكان حذف صداي خواننده از آهنگ با "نرو" وجود داره؟اگه داره آموزشش را لطف بفرماييد...ممنون ميشم

mohammad36
09-01-2008, 23:13
يعني هيچ كس نمي تونه جواب من رو بده ؟
دوباره ميگم چرا من وقتي با كارت Tvبه صورت Dvd كپچر ميكنم موقعي كه رايت ميكنم رو Dvd يك سري خط ميندازه و موقع پخش گير ميكنه.(صفحه 24 بيشتر توضيح دادم)

javad2625
10-01-2008, 09:59
يعني هيچ كس نمي تونه جواب من رو بده ؟
دوباره ميگم چرا من وقتي با كارت Tvبه صورت Dvd كپچر ميكنم موقعي كه رايت ميكنم رو Dvd يك سري خط ميندازه و موقع پخش گير ميكنه.(صفحه 24 بيشتر توضيح دادم)
اگه قبل از رايت، كيفيت خوب هست و بعد از رايت خراب ميشه، قطعاً حين رايت اتفاق بدي براش مي افته.

احتمال خيلي ضعيفي هست كه سي دي خام خوب نباشه.

اما به احتمال قوي، نرم افزار رايت شما، اين تبديل رو نمي تونه خوب انجام بده. پس بايد از نرم افزار ديگري استفاده كنيد كه تبديل رو به خوبي انجام بده. حتي مي تونيد از نرم افزارهاي كپچر مستقيم روي دي وي دي استفاده كنيد، يا نرم افزارهايي كه با فرمت اصلي DVD كپچر مي كنند و ديگه نيازي به Endcoding قبل از رايت نخواهند داشت (البته اين دومي رو مطمئن نيستم).

RAVVANY
13-01-2008, 12:21
unable to reciver TOC
Coudnt perform start of disk-at-once
اين پيغام خطايي است كه به من در Nero 6 ميدهد.درصورت امكان راهنمائي بفرمائيد.

maxoud
13-01-2008, 16:11
من میخوام nero show time پخش کننده اصلی فایل های تصویریم باشه ولی اون که نیست هیچی حتی open with رو هم که میزنم نرو تو برنامه ها نیست از تو browse هم باز نیشه.

همیشه مجبورم خود نرو رو باز کنم بعد فایل ها رو open کنم.

در ضمن برنامم نرو 7 هست.اگه می تونید کمک کنید.

arashkh
13-01-2008, 20:08
آموزش ساخت ويندوز را ميخواستم . يعني مثل Mrt-ps.s

phoenix123
14-01-2008, 01:45
نرو 7 وژن های متفاوتی داره که همشون به ظاهر نرو 7 هستن از کامل بودن و اصل بودن اون مطمعن هستی؟
سعی کن این برنامه رو از یک منبع معتبر مثل مجموعه نرم افزار های tools نصب کنی.
من دیدیم نرو 7 توی مجموعه royal ناقص بوده و ...
cd که برای نصب برنامه ، استفاده کری مخدوش یا سوراخ دار نبوده؟

golmohammadi
15-01-2008, 23:38
اين نرو 8 نصب نميشه جريان چيه؟
تو راهنمايي سي دي نوشته كه بايد ابتدا نسخه قبلي را پاك كرده و بعد برنامه CleanTool را اجرا كنيد تا از رجيستري نيز پاك كنه منم اين كارو كردم اما بازم نصب نشد و ارور زير را داد :
Your system has not been modified. to camplate instalasion at another time please run setup
Click Finish ti exit the wizard

mohammad36
19-01-2008, 03:57
اگه ميشه يكي يه نرم افزار قوي براي رايت DVD كه بشه باهاش Auto Run ساخت معرفي كنه.

javad2625
19-01-2008, 05:02
اگه ميشه يكي يه نرم افزار قوي براي رايت DVD كه بشه باهاش Auto Run ساخت معرفي كنه.
من نرم افزاري كه هم رايت كنه هم اتوران بسازه نميشناسم. اما بهترين چيزي كه براي ساخت اتوران ديدم، AutoPlay Menu Studio بوده.

mohammad36
20-01-2008, 21:25
جواد جون دستت درد نكنه حواسم نبود منظورم از Auto Run همون menu بود با nero اين كار رو ميشه انجام داد ولي چون گفته بودي كه شايد مشكل رايتت از نرم افزار باشه خواستم اونو عوض كنم.:11:

Dr.SaeiD
23-01-2008, 17:36
من چند تا فیلم کپچر کردم که با فورمت MPG روی هاردم Save شده ،

وقتی میخوام اینا رو بریزم رو CD ... اولا" میگفت پلاگین DVD-Video لازم داره !! اما بعدش 1 ساعت طول کشید تا

Encoding تموم شه !

موقع Write هم وسط کار ERROR داد ! Write Error !!

حالا من چیکار باید بکنم ؟ میخوام این MPG ها رو بصورت Video CD داشته باشم !؟

Nero 6,3,1,6

یه بار هم write کردم که تصویر به صورت SlowMotion بود و تار شده بود !! چکارش کنم اینو ! :(((((((((((((

2 - بین Video CD و Super Video CD کدوم رو باید انتخاب کرد !؟

javad2625
24-01-2008, 12:27
من چند تا فیلم کپچر کردم که با فورمت MPG روی هاردم Save شده ،

وقتی میخوام اینا رو بریزم رو CD ... اولا" میگفت پلاگین DVD-Video لازم داره !! اما بعدش 1 ساعت طول کشید تا

Encoding تموم شه !

موقع Write هم وسط کار ERROR داد ! Write Error !!

حالا من چیکار باید بکنم ؟ میخوام این MPG ها رو بصورت Video CD داشته باشم !؟

Nero 6,3,1,6

یه بار هم write کردم که تصویر به صورت SlowMotion بود و تار شده بود !! چکارش کنم اینو ! :(((((((((((((

2 - بین Video CD و Super Video CD کدوم رو باید انتخاب کرد !؟
نرو نبايد مشكلي داشته باشه. ولي حالا كه مشكل داره، مي توني اول با يه نرم افزار ديگه فايل ها رو تبديل به فرمت
Mpeg1 VCD كني و بعد با نرو يا هر برنامه ديگر رايت كني. اگه NeroVision داشته باشي، خودش عمليات كانورت رو هم روي هارد برات انجام ميده و بعداً اگه دوست داشتي رايت مي كني. اينطوري ديگه احتمال سوختن سي دي خيلي كم ميشه.

gholam14
30-01-2008, 03:32
باسلام
من ميخواهم تعدادي عكس راروي سي دي رايت كنم ميشود راهنمايي كنيد بانرو7.9.0.6 چطورميتوانم اينكارراانجام بدهم راستش من بانروخيلي خيلي كم كاركردم.
متشكرم

javad2625
31-01-2008, 00:59
باسلام
من ميخواهم تعدادي عكس راروي سي دي رايت كنم ميشود راهنمايي كنيد بانرو7.9.0.6 چطورميتوانم اينكارراانجام بدهم راستش من بانروخيلي خيلي كم كاركردم.
متشكرم
اگه ميخواي، عكسها رو به صورت فايل هاي عكس رايت كني، گزينه Make Data CD رو مي زني، فايل ها رو Add مي كني و دكمه Next بعد هم Burn رم مي زني تا رايت بشه.

اما اگه ميخواي تبديل به فيلم كني، طوري كه همراه با موسيقي زمينه، روي VCD Player قابل اجرا باشه، بايد Nero Vision داشته باشي. يعني توي برنامه نرو نگاه كن ببين گزينه Make Slide Show داري يا نداري.

am2
31-01-2008, 23:44
زبان فارسي نرور رو كسي نداره؟؟؟؟/

D^D
07-02-2008, 09:46
سلام دوستان.
اگه از اساتید کسی می دونه چه طوری می شه این درایو مجازی Nero 7 Essentials رو فعال کنم منو راهنمایی کنه.
یه عالمه image دارم ولی نمی تونم این درایو مجازی این ورژن نرو رو فعال کنم.
در ضمن در شاخه tools این ورژن هیچ آثاری از install image drive وجود نداره .
با تشکر:11:

K A R I M I
07-02-2008, 16:14
زبان فارسي نرور رو كسي نداره؟؟؟؟/
من یه زمانایی داشتم ورژن 6 رو فارسی میکردم ( اون موقع ها جوون بودم ) ولی حیف که نصف کاره ولش کردم !
فکر نکنم که زبان فارسی داشته باشه ...
اینم عکسش :

سلام دوستان.
اگه از اساتید کسی می دونه چه طوری می شه این درایو مجازی Nero 7 Essentials رو فعال کنم منو راهنمایی کنه.
یه عالمه image دارم ولی نمی تونم این درایو مجازی این ورژن نرو رو فعال کنم.
در ضمن در شاخه tools این ورژن هیچ آثاری از install image drive وجود نداره .
با تشکر:11:
سلام
دوست عزیز اون نرویی رو که شما نصب کردید ( ستاپ برنامه ) حجمش چقدر بوده ؟
چون اونایی که حجمشون کمه بعضی از ویژگی های نرو رو نداره !!
در ضمن شما باید از منوی تولز دنبال Nero ImageDrive باشید ...

javad2625
08-02-2008, 00:49
من یه زمانایی داشتم ورژن 6 رو فارسی میکردم ( اون موقع ها جوون بودم ) ولی حیف که نصف کاره ولش کردم !
فکر نکنم که زبان فارسی داشته باشه ...
اینم عکسش :

سلام
دوست عزیز اون نرویی رو که شما نصب کردید ( ستاپ برنامه ) حجمش چقدر بوده ؟
چون اونایی که حجمشون کمه بعضی از ویژگی های نرو رو نداره !!
در ضمن شما باید از منوی تولز دنبال Nero ImageDrive باشید ...
خوب اگه بلدي و جزو اسرار نيست، آموزش فارسي كردن نرو را بگذار تا ما انجام بديم (البته براي نسخه جديد).

K A R I M I
08-02-2008, 07:36
با برنامه هایی مثل ریسورس هکر ، ریسورس تونر و ... به راحتی میشه بیشتر برنامه ها رو فارسی کرد ...
کافیست که فایل اجرایی یا یکی از فایل های کتابخانه ای ( برای هر برنامه فرق میکنه و شما باید تک تک فایل های برنامه رو چک کنید ) را با برنامه های ذکر شده باز کنید و سپس از قسمت منو یا دایالوگ یا ... بگردید دنبال جمله های انگلیسی و به جاش فارسی بنویسید و در آخر هم سیو کنید .
من اولا عشق فارسی کردن برنامه ها رو داشتم ( و انصافا هر چی برنامه ریزه پیزه بود رو ور میداشتم فارسی می کردم ) و بزرگترین انگیزم فارسی کردن تن آپ بود که البتهتا یه جاهاییش رو فارسی کردم ( حتی برای فارسی کردن کل برنامه هم تو همین فروم یه تیم تشکیل دادیم ) ولی به دلیل عدم اطلاعات کافی از آنپک و ... با شکست مواجه شدیم !!
اینم لینک تاپیک :

larneg
23-02-2008, 23:09
سلام دوستان

من دو تا مشکل دارم

1) وقتی چند تا آلبوم موسیقیMP3 روی CD رایت میکنم و ته اون رو باز میزارم
دفعه بعدی با وجود این که میتونم در ادامه رایت کنم و تو کامپیوتر بقیه آلبوم ها رو میبینم اما تو VCD خونه آلبوم های جدید اضافه شده رو نمیتون ببینم

2) چطور 120 تا کلیپ شو داخل یه DVD ضبط کنم
منظورم رایت Dat داخل DVD هست ؟

ali_tadvin
27-02-2008, 15:07
سلام
من جند تا فیلم با فرمت avi دارم و میخوام اونا رو روی dvd رایت کنم آیا با video dvd نرو میشه رایت کرد
و یه سوال دیگه اگه این فبلمها رو بصورت دیتا رایت کنم با dvd پلیرهای خانگی میشه نگاه کرد.
لطفا راهنمایی کنید

majid20
28-02-2008, 07:36
سلام
چند روز پیش یه تعداد دى وى دى Datawrite گرفتم که تست کنم ببینم چطوره ... یه چیز جالب که نظرم رو جلب کرد وقتى که nero میخواد DVD رو رایت کنه بعد از گزینه ...Born process یه گزینه دیگه ظاهر میشه به این عنوان Book Type automatically set to: DVD-ROM و بعد شروع به رایت میکنه .

خب این چى میگه؟ خوبه یا بده؟
در ضمن جنس دى وى دى R+ هستش

ممنون :11:

javad2625
29-02-2008, 00:23
سلام
چند روز پیش یه تعداد دى وى دى Datawrite گرفتم که تست کنم ببینم چطوره ... یه چیز جالب که نظرم رو جلب کرد وقتى که nero میخواد DVD رو رایت کنه بعد از گزینه ...Born process یه گزینه دیگه ظاهر میشه به این عنوان Book Type automatically set to: DVD-ROM و بعد شروع به رایت میکنه .

خب این چى میگه؟ خوبه یا بده؟
در ضمن جنس دى وى دى R+ هستش

فكر كنم داره به زبان خودش اينجوري ميگه:
ديگه لازم نيست به من بگيد كه ديسك شما CD هست يا DVD. خودم حاليم ميشه.

shahedi
29-02-2008, 18:01
خوب اگه بلدي و جزو اسرار نيست، آموزش فارسي كردن نرو را بگذار تا ما انجام بديم (البته براي نسخه جديد).
سلام جواد جان این مقاله ببین به دردت می خوره البته با یاهو مسنجر توضیح داده شده ولی روش کلی یکی است
دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دانلود نرم افزار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اگر مشکل داشتی حتما PM بده کامل توضیح بدم.

ali_tadvin
04-03-2008, 04:48
کسی نیست که جواب منو بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!! :41:

yarihaker
05-03-2008, 11:23
بهترين برنامه براي اين كار
سريالشم داخل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هست

سلام دوست عريز من نتونستم توي serials.com سريال برنامه هاي allok رو پيدا كنم اگه ممكنه لينك دقيق تري بده يا سريال هارو توي يك فايل برامون بزار.
خيلي ممنون.:10:

javad2625
09-03-2008, 23:40
سلام
من نمي فهمم چطوري توي Nero سي دي mp3 درست كنم طوري كه قابل پخش روي دستگاه vcd player باشه. قبلاً يه گزينه به نام Create mp3 CD توي نرو داشتم، اما الآن هر چي توي نروي 7 و 8 مي گردم نمي بينم. تازه، وقتي از اون گزينه عمل مي كردم، فقط مي تونستم فايل هاي Mp3 رو داخل سي دي بريزم، اما پوشه ها رو نمي تونستم بريزم، چطوري ميشه فايل ها و پوشه هاي mp3 رو داخل سي دي ريخت طوري كه قابل پخش روي VCD Player باشه؟

متشكرم

K A R I M I
10-03-2008, 12:31
سلام
Nero Burning Rom رو باز کن و بعد مطابق شکل زیر عمل کن :

majid20
15-03-2008, 00:19
فكر كنم داره به زبان خودش اينجوري ميگه:
ديگه لازم نيست به من بگيد كه ديسك شما CD هست يا DVD. خودم حاليم ميشه.
ممنون بابت راهنمایت :11:

راستى دوستان یه سوالى داشتم:
نرو دو متد رایت داره : Disc-at-once و Track-at-once

خب این دو متد چه فرقى باهم دارند ؟ کدومشون بهتره (یا کدومشون براى دیتا و کدومشون براى VCD خوبه) ؟
مثلا رایتر من با سى دى Princo مشکل داره ، اگه از متد Track-at-once استفاده کنم سى دى رو موج دار رایت میکنه اما در روش Disc-at-once این مشکل رو ندارم

javad2625
15-03-2008, 01:18
سلام
Nero Burning Rom رو باز کن و بعد مطابق شکل زیر عمل کن :

سلام دوست عزيز
با سپاس از شما
يه پرسش ديگه هم دارم:
آيا با همين روش كه گفتيد (يا روش ديگه) ميشه كاري كرد كه علاوه بر فايل موسيقي، فايل هاي ديگر هم (مثلاً pdf و...) روي سي دي بريزم و در عين حال فايل هاي mp3 قابل پخش با دستگاه vcd player باشند؟

Angel Of Darkness
20-03-2008, 09:13
سلام سال نو مبارک :11::8:
من نرو 7 رو سیستم نصب داشتم بعد پاکش کردم که نرو 8 نصب کنم ولی این پیغام میده :

تو کامپیوتر دوستم که نرو نصب نداشت راحت نصب شد
مشکل از کجاست ؟
تشکر سال خوبی داشته باشید :18: :8::18:

Roham
20-03-2008, 10:02
راستش عکسی که بالا گذاشتید خیلی گویا نیست. احتمالا پیغام خطای دیگه ای در موقع نصب داده شده.

در هر حال اگر با کار کردن با رجیستری آشنا هسنین میتونین نمام کلید های Nero و Ahead رو دستی از رجیستری پاک کنین. بعد تمامی فایل های باقی مانده د ر محل نصب رو هم پاک کنین و سیستم رو ری استارت کنین. امیدوارم این مشکلتون رو حل کنه.

lord_ashkan_z
20-03-2008, 10:27
بعضي از نرم افزار ها خيلي گير هستند و اين جوري گير مي دن.مشكل مشخص هست كه يك سري از فايل هاي ورژن قبلي همچنان باقي مانده،چون وقتي يك نرم افزار را نصب كني هر كاري هم بكني در نهايت باز هم يك سري از فايل هايش باقي مي ماند. از جمله جاهايي كه من متوجه شدم كه باقي مي مانند در مسير زير است:

احتمالا اگر فايل مربوط به ورژن قبلي اين نرم افزار را از مسير بالا پيدا كني و پاك كني مشكل بر طرف بشه.البته حواست باشه هيچ فايلي رو اشتباهي پاك نكني.

البته احتمال اين كه شما ورژن قبلي را كامل پاك نكرده باشيد هم هست

Angel Of Darkness
20-03-2008, 12:14
با تشکر از دوستان

دوست عزیز Roham جان قبلا هم دستی هم با رجستری مکانیک تمام رجستری تمیز کردم ولی نشد و پیغام دیگه ای نمیده
بعدش اگه سیستم ریاستور کنی که دوباره هر چی پاک کردی بر میگرده سر جاش آره قوربونش

و جناب lord_ashkan_z که اگه نباشه جاش خالی میمونه اونجا رفتم خبری نبود
در ضمن تمام تمپ تو لوکال و اپلکشن مال تمام یوزرها رو دستی پاک پاک کردم نشد که نشد

نظر تازه ای باز داشتین بگین خوشحال میشم چون حوصله ویندوز عوض کردن برای یه نرم افزار ندارم
میبینمتون

Angel Of Darkness
21-03-2008, 15:48
 ☺   
  ☺            
¢

befermatooo
21-03-2008, 16:21
دوست عزیز nero 6 یا 7 را دوباره نصب کن و دوباره اونو Unistall کن و سیستم را ریستارت کن و nero 8 را نصب کن

Angel Of Darkness
21-03-2008, 19:30
کردم نشد که نشد

Farahmand Farshidy
22-03-2008, 02:32
سلام دوست عزیز!

عیدت مبارک عزیزم! بهار خوش برات میخوام دوستم.

کردم نشد که نشد

ساده ترین روش استفاده از یکی از برنامه های Un Installer هست.

شما میتونی از برنامه های مانند Un Installer Plus استفاده کنی که خیلی راحت این برنامه رو پاک مکنن.

یه جستجو تو گوگل کنی راحت پیداش میکنی.

مؤفق باشی دوست عزیز!
فرهمند

amirkayvan
22-03-2008, 11:58
سلام
فکر میکنم باید توسایت نرو بری یک کلین برای نرو 7 پیدا کنی بعد نرو 8 نصب کنی

s_r_asadiyan
23-03-2008, 20:24
سلام
این کلمه ی Ahead که قبل از Nero می یاد یعنی چه؟
در ضمن سریال 7 Nero را می خواستم اگه لطف کنید ممنون میشم

Angel Of Darkness
23-03-2008, 21:46
سلام فرهمند جان تو سال جدید محل سکونتت نمیخوای عوض کنی {خنده یاهویی}
باشه امتحان میکنم جواب بعد میام میدم

آقای amirkayvan عزیز هم باید بگم که فکر نمیکنم همچین چیزی باشه با این حال من یه سری میزنم

نظر شخصیم اینه که نرو قات زده وگر نه مسخره ترین نرم افزارها رو ورژن قدیمی ترشون سوار میشن و اذیت نمیکنن

saiiddz
24-03-2008, 13:38
با سلام
عزیز
نرو 8 برای درایو های بلوری و اچ-دی دی وی دی هست
و شما هیچ نیازی به نصبش نداری
نرو 7 بهترین گزینه برای درایو های دی وی دی هست
موفق باشی

amirkayvan
25-03-2008, 13:45
آقای amirkayvan عزیز هم باید بگم که فکر نمیکنم همچین چیزی باشه با این حال من یه سری میزنم

با سلام این لینک برای نرو 7 برو دانلود کن و......

h**p://[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Angel Of Darkness
26-03-2008, 21:47
سلوم saiiddz عزیز عیدت مبارک
از کجا معلوم شاید ما هم بلوری خریدیم { خنده یاهویی }
ولی در کل هر ورژن جدید که میاد هم از لحاظ گرافیکی خوشگل تر میشه هم کلی از مشکلاتش برطرف میشه
منم ویندوز عوض کردم خلاص
حالا هم باهاش مشکلی ندارم
در ضمن نرو 7 با بعضی سیستما ناهماهنگی داشت که میگن تو ورژن 8 برطرف شده
میبینمت

Angel Of Darkness
26-03-2008, 21:51
سلام امیر
دستت درد نکنه ولی این لینک برای آپ دیت نرو هست نه تبدیل 7 به 8 و باید سریال اصلی داشته باشی وگه نه باید سماغ بمکی
با این حال مچکرم زحمت کشیدی
موفق باشی

پرسپوليس
28-03-2008, 16:10
سلام دوستان
من در نرو 8 چطور باید سی دی bootable بسازم عین نرو 6 ؟
مرسی

Ghaioom
29-03-2008, 07:54
سلام
میخواستم بدونم این چیزهایی که من در پایین نوشتم در Nero کارش چیه؟ چی کار میکنه؟ اگه توضیح بدید هز کدوم از اینها چی کار میکنه ممنون میشم.
Track-at-once
Disc-at-once
Disc-at-once/96
و هم میخواستم اینم بدونم تیک اینو بزارم چی میشه؟
Use multiple recorders

Jalal
29-03-2008, 19:48
سلام
Track-at-once
Disc-at-once
دو روش اساسی برای Write كردن یك CD-R وجود دارد.(DAO ) Disc-At-Once ، كل CD را در یك مرحله و احتمالا تراك های چندگانه را Write می كند. تمام سوزاندن باید بدون وقفه كامل شود و امكان اضافه كردن اطلاعات بیشتر وجود ندارد. Track-At-Once ( TAO ) موجب می شود تا Write كردن در جند مرحله صورت بگیرد. برای هر دیسك، یك حداقل طول تراك 300 بلاك و یك حداكثر 99 تراك و همچنین كمی سربار اضافی در رابطه با توقف و آغاز لیزر وجود دارد. از آنجایی كه برای هر تراك لیزر خاموش و روشن می شود، reader چند بلاك به نام بلاك های run-out و run-in در بین تراك ها باقی می گذارد اگر كار به درستی صورت بگیرد، بلاك ها خاموش و معمولا غیرقابل توجه خواهند بود. CD ها و تراك هایی كه با یكدیگر اجرا می شوند ” توقف”‌قابل توجهی را خواهند داشت. برخی از تركیبات نرم افزار و سخت افزار ممكن است در این فاصله چیزهای زائدی را بر جای بگذارند، كه موجب كلیك آزار دهنده در بین تراك ها می گردد. برخی درایوها و یا بسته های نرم افزاری ممكن است به شما اجازه ندهد تا اندازه فاصله بین تراك های صوتی را هنگام ضبط كردن در مد Track-At-Once كنترل كنید، بنابراین 2 ثانیه فاصله برای شما برجای می گذارد. برخی از recorder ها همچون philips CDD 2000 ، ضبط ” Session-at-once ” را می پذیرند. این امر كنترل disc-at-once بر روی فاصله های بین تراك ها را برای شما فراهم می سازد و اجازه Write كردن در بیش از یك Session را به شما می دهد. و این در زمانی كه دیسك های CD Extra را Write می كنید، می تواند مفید واقع شود. مواردی وجود دارد كه ضبط disc-at-once ضروری است. برای مثال، گاهی اوقات ممكن است بدون استفاده از مد disc-at-once ، ساختن كپی های پشتیبان یكسان از برخی از دیسك ها، مشكل یا غیر ممكن باشد. همچنین برخی از دستگاه های master كننده CD ممكن است دیسك هایی كه در مد Track-at-once ضبط شده اند، را نپذیرد، زیرا فاصله بین تراك ها به صورت خطا به نمایش در خواهند آمد. ضبط disc-at-once كنترل بیشتری را بر روی ایجاد دیسك، بخصوص CD های صوتی دارد، اما همیشه مناسب یا ضروری نیست. ایده خوبی است كه recorder ای بگیرید كه هم از ضبط disc-at-once هم از ضبط Track-at-once پشتیبانی كند.

Disc-at-once/96
دقیقا نمیدونم

Use multiple recorders
رایت همزمان با 2 رایتر

s_r_asadiyan
01-04-2008, 08:13
ما یک سریال نامبر نرو 7 میخواستیم مثل اینکه کسی نیست اون رو به من بده

Ghaioom
01-04-2008, 08:45
سلام jalal
میشه بگی از کدوم یکی از اینه Track-at-once/ Disc-at-once برای رایت ویدیو و کدوم یک برای Data CD خوب عمل میکنه.

kamal333333
01-04-2008, 13:59
سلام

لطفا اگر كسي مي داند بگويد فرق نرم افزار Ultra با Premium در چيست مثلا Nero 7 Premium با Nero 7 Ultra چه فرقي ميكند :46:

amir_infernal
01-04-2008, 16:13
Ultra برای آمریکای شمالی و Premium ورژن های اروپایی هستش

saeid333
01-04-2008, 20:01
Ultra برای آمریکای شمالی و Premium ورژن های اروپایی هستش

يعني هيچ ربطي به معني انها ندارد و ايا در عملكرد فرقي دارند

farshad yonani
03-04-2008, 11:57
يعني هيچ ربطي به معني انها ندارد و ايا در عملكرد فرقي دارند

براي من هم سوال شد ميشه پاسخ بدين :20:

amir_infernal
03-04-2008, 14:50
نه فرقی با هم ندارند
ولی ممکنه که یکی دوتا برنامه ی جانبیش (Extra) کم و زیاد باشه ( شاید)

ramin_digiboy
05-04-2008, 13:33
سلام بچه ها

من nero 7 رو ریختم ولی دیگه کامپیوترم cd rom و writer نمیشناسه

چی کار کنم ؟

Ghaioom
06-04-2008, 17:11
سلام بچه ها

من nero 7 رو ریختم ولی دیگه کامپیوترم cd rom و writer نمیشناسه

چی کار کنم ؟
سلام
برو یه نسخه ی دیگه نصب کن. شاید مشکل از این نسخه هست.

Ghaioom
09-04-2008, 17:23
سلام
بهترین سرعت رایت در Nero چه سرعتی هست؟
کسی میگه سریع 16 ویکی دیگه میگه 24 من که نفهمیدم با چه سرعتی رایت کنم.
به نظر شما بهترین سرعت رایت چیه؟

ya30n
09-04-2008, 17:30
بهترین برای سی دی 16 هستش
و برای دی وی دی 4

یا حق (:

MRI 2599
09-04-2008, 17:57
به نظر من هرچی سرعت رایت پایین تر باشه ، ماندگاری و عمر سی دی یا دی وی دی بالاتره.

Sajad2006
09-04-2008, 18:06
به نظر سی دی 16 و پایین تر و دی وی دی 4 و پایین ترش.

ali_3001
19-04-2008, 14:23
ما یک سریال نامبر نرو 7 میخواستیم مثل اینکه کسی نیست اون رو به من بده

سلام
اینو امتحان کن
Nero 7 Ultra Edition: 1C82-0000-19E5-MAAX-4007-0504-8445
---------------------------------------------------
Nero 7 Premium: 1C80-0000-19E5-MA2X-4009-4497-9000
---------------------------------------------------
Nero 7 Essentials Edition : 1C89-0000-1911-0000-4005-1483-2373

omidboxter
03-05-2008, 14:48
باسلام
من هر چی سیدی تصویری با نرو رایت میکنم با اینکه با سرعت 16 و بیشتر از 600 مگ هم رایت نمیکنم و گزینه ی creat for US tv standard رو هم تیک میزنم اما باز هم در vcd شناخته نمیشوند و فقط تو سیدی رام کامپیوتر اجرا میشن.لطفا منو راهنمایی کنید .
متشکرم

Farshadd
10-05-2008, 23:57
سلام دوستان
چطوری میشه روی یه cd هنگام رایت و یا کپی قفل گذاشت؟
در واقع منظورم اینه چجوری میشه واسه یه CD رمز گذاشت به طوری که بدون وارد کردن رمز امکان ورود به CD نباشه؟؟
اگه با NERO 6 نمیشه با چه برنامه دیگه میتونم این کارو بکنم و چجوری؟:11:

با تشکر

ahriman323
11-05-2008, 15:32
سلام. من nero 8.3.2.1_micro دانلود كردم ولی تو منو هرچي مي گردم گزینه mp3 نداره :19:
از jukebox audio cd هم نمیشه ارورر میده No compatible file found
حتما باید با دیتا رایت کنم؟
اخرین نسخه که گزینه mp3 داشته باشه چیه؟با حجم متوسط

SajjadKAZ2003
12-05-2008, 21:33
سلام

موقع ايميج گرفتن از cd يا dvd در "نرو7" ميشه حجم فايل ايميج رو طوري تنظيم کرد که مثلا فايل ايميجمون در تکه هاي 100mb يا مثلا 500mb يا ... ذخيره بشه؟

اگه همچين امکاني در "نرو7" وجود داره کجا بايد اين تنظيم رو انجام داد؟

ممنون ميشم راهنمايي کنيد

Ghaioom
15-05-2008, 07:27
سلام. من nero 8.3.2.1_micro دانلود كردم ولی تو منو هرچي مي گردم گزینه mp3 نداره :19:
از jukebox audio cd هم نمیشه ارورر میده No compatible file found
حتما باید با دیتا رایت کنم؟
اخرین نسخه که گزینه mp3 داشته باشه چیه؟با حجم متوسط
سلام
منم این میخواستم جواب این سوال رو بدست بیارم.
مثل اینکه برای رایت mp3 باید از jukebox audio cd یا از Nero express استفاده کن.
من فکر کنم از jukebox audio cd استفاده کردم.
مثل اینکه تو Nero express رایت mp3 بود.

rayhaneh
22-05-2008, 10:54
سلام دوستان:11:
ببخشيد من ازبرنامه نرو براي رايت و.. استفاده ميكنم.يك دي وي دي رو ميخوام ازش در دي وي دي ديگري كه دارم كپي بگيرم.حالا جريان كپي برداري خوب پيش ميره تا وقتي كه ازم ميخواد دي وي دي دوم رو بزارم .وقتي اين كار رو كردم چند درصدي جلو ميره ولي يك دفعه ارور ميده و كل كار متوقف ميشه.ارورش هم اينه (error in command...fixination failed) البته dvd.RW رو يه بار كامل erase هم كردم ولي هيچ فرقي نكرد!:41:
كسي ميدونه مشكل از كجاست؟؟

Ghaioom
22-05-2008, 16:55
سلام دوستان:11:
ببخشيد من ازبرنامه نرو براي رايت و.. استفاده ميكنم.يك دي وي دي رو ميخوام ازش در دي وي دي ديگري كه دارم كپي بگيرم.حالا جريان كپي برداري خوب پيش ميره تا وقتي كه ازم ميخواد دي وي دي دوم رو بزارم .وقتي اين كار رو كردم چند درصدي جلو ميره ولي يك دفعه ارور ميده و كل كار متوقف ميشه.ارورش هم اينه (error in command...fixination failed) البته dvd.RW رو يه بار كامل erase هم كردم ولي هيچ فرقي نكرد!:41:
كسي ميدونه مشكل از كجاست؟؟
سلام
شاید سی دیت زیاد خش داره.

rayhaneh
22-05-2008, 21:19
سلامي دوباره
در پاسخ به آقا قيوم: نه خير دي وي دي تقريبا نو هست و خش خاصي نداره .
كسي راهي بلد هست؟يا از خير اين دي وي دي بگذرم و يكي ديگه نو بخرم؟!:41:

Ghaioom
23-05-2008, 09:15
از یه نسخه ی دیگه نرو اسنفاده کن.

rayhaneh
29-05-2008, 13:02
سلام
شمل مطمن هستيد كه مشكل من با يه نسخه ديگه حل ميشه؟
اگه ممكن هست برام بنويسيد نسخه ديگه از كجا ميتونم فولشو دانلود كنم

SajjadKAZ2003
30-05-2008, 03:23
سلام

موقع ايميج گرفتن از cd يا dvd در "نرو7" ميشه حجم فايل ايميج رو طوري تنظيم کرد که مثلا فايل ايميجمون در تکه هاي 100mb يا مثلا 500mb يا ... ذخيره بشه؟

اگه همچين امکاني در "نرو7" وجود داره کجا بايد اين تنظيم رو انجام داد؟

ممنون ميشم راهنمايي کنيد

کسی نمی دونه ؟؟؟؟؟

negar13
30-05-2008, 21:21
سلام من nero 8 ultra edition رو نصب كردم وقتي برنامه رو اجرا ميكنم يه صفحه مياد كه ازم ميخواد فرم رجيستر رو پر كنم من گزينه remind me later رو انتخاب ميكنم اما با باز شدن اين صفحه ديگه برنامه باز نميشه وقتي هم اطلاعات رو وارد ميكنم و ميخوام رجيستر كنم پيام موفق بودن رجيستر رو ميده ولي بازم برنامه اصلي اجرا نميشه . براي اطمينان چند بار هم برنامه رو ازنو نصب كردم ولي هنوزم اجرا نميشه حتي انتي ويروس و فاير وال رو هم از كار انداختم اما بازم اجرا نشد ممنون ميشم راهنمايي كنيد كه بايد چيكار كنم

panther99
03-06-2008, 11:24
من هم دقيقا همين مشكل رو دارم !!!!!!! جاي ديگه اي هم عنوان كردم كسي جواب درست و حسابي نداده . يكي كمك كنه . دمتون گرم !!!!!!!!!!!!

BABAK_POTTER
03-06-2008, 21:46
تمامی فیلم ها در کامپیوترم فقط صدا دارد و فاقد تصویر است لطفا راهنمایی کنید!

Ghaioom
04-06-2008, 08:11
تمامی فیلم ها در کامپیوترم فقط صدا دارد و فاقد تصویر است لطفا راهنمایی کنید!
سلام
شما از یه برنامه ی پخش ویدیو استفاده کنید ببین درست میشه.
شاید اشکال از ویندوز هست.

BABAK_POTTER
04-06-2008, 11:31
از راهنمایی ممنون ولی منظورت از برنامه پخش ویدیو چیه؟windows media player\nero؟

panther99
04-06-2008, 21:49
سلام بر اساتید محترم.
من نرو را نصب کردم.
وقتی می خوام اجراش کنم، صفحه رجیستر برام میاد.
چه رجیستر کنم چه remind me later را بزنم و چه هر کار دیگه ای بخوام با نرو بکنم، برام ایرور میده:
تا حالا فكر كنم 5 بار عنوان كردم. كسي هست كمك كنه ؟؟!!!!!!!!!
همين cd رو روي سيستمهاي ديگه امتحان كردم كاملا درست بود و هيچ مشكلي نداشته!! ويندوز هم عوض كردم نشد. !!!!!!!

panther99
05-06-2008, 13:36
كسي نيست جواب بده؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!

مرسي واقعا !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :41: :41: :41:

panther99
05-06-2008, 23:35
اينجا تعطيله؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ghaioom
06-06-2008, 10:13
از راهنمایی ممنون ولی منظورت از برنامه پخش ویدیو چیه؟windows media player\nero؟
پخش ویدیو یعنی مثل Windows Media Player مثلاً نرم افزار jet audio میتونی چندین پسوند های صوتی و تصویری رو باهاش ببینی.

ali_ab
06-06-2008, 12:24
با سلام به دوستان عزيز

ايا امكان داره با برنامه نرو روي سطح دي وي دي رايت شده عكس يا متني متناسب با محتوي دي وي دي رو رايت كرد ( واسه پيدا كردن سريع تر دي وي دي مورد نظر )

با تشكر

موفق باشيد

panther99
07-06-2008, 12:30
آقا كسي نيست بگه من چيكار كنم؟؟
برم يه cd ديگه بگيرم درست ميشه؟؟؟؟؟؟
من 2 تا cd نرو 8 رو امتحان كردم رو سيستمم اما دقيقا مشكل بالا كه توضيح دادم اتفاق افتاده!!!!!!!
چي كار كنم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ghaioom
07-06-2008, 13:24
آقا كسي نيست بگه من چيكار كنم؟؟
برم يه cd ديگه بگيرم درست ميشه؟؟؟؟؟؟
من 2 تا cd نرو 8 رو امتحان كردم رو سيستمم اما دقيقا مشكل بالا كه توضيح دادم اتفاق افتاده!!!!!!!
چي كار كنم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
شما برو آخرین نسخه رو بگیر و یه ویندوز توپ و تازه بریز ببین چی میشه.

panther99
07-06-2008, 14:06
آخرين نسخه اولترا اديشن هست؟؟

roman82
27-06-2008, 09:45
من نرو ویژن می خوام برای ساخت Dvd-video

chopolino
27-06-2008, 14:16
سلام دوستان

چند تا سوال دارم ,لطفا کمک کنید.

1-من هنگامی که میخوام مثلا چندتا فیلم با فرمت avi رایت کنم بعد از زدن دکمه burn در NERO, نرم افزار یک سوال میکنه که نمیدونم برای چیه؟؟؟
لطفا معنی این سوال رو بگید و توضیح بدید که این گزینه چه کار خاصی انجام میده؟ ؟؟

عکس پرسش نرم افزار :

در بعضی مواقع هم قبل از زدن دکمه BURN دو تا گزینه پایین صفحه هست که به صورت پیش فرض تیک خوردند.

عکس از این دو گزینه:

لطفا در مورد این دو گزینه توضیح بدید و بگید که چه کاری انجام میده و آیا باید حتما انتخاب بشن و کنارشون تیک بخوره؟؟؟؟؟

Verify data on disc after burning

allow files to be added later (multisession disc)

(متن هر دو گزینه رو نوشتم)

2- من یک فایل تصویری دانلود کردم که به صورت dvd هست
( یعنی داخل فولدرش دو تا پوشه VIDEO_TS و AUDIO_TS داره,درست مثل DVD ) - برای رایت کردنش با نرم افزار
NERO ,چه کار باید بکنم ؟ ( میخوام که بعد از رایت کردن قابلیت پخش در DVD PLAYER رو داشته باشه )

3- یک فایل Image دانلود کردم که وقتی با نرم افزار POWER ISO اونو باز میکنم, داخلش دو تا پوشه VIDEO_TS و AUDIO_TS هست,درست مثل DVD

برای رایت کردن این فایل روی DVD توسط NERO چه کار باید انجام بدم؟؟؟ ( میخوام که بعد از رایت کردن قابلیت پخش در DVD PLAYER رو داشته باشه )

4- رایت کردن روی DVD- 9 به چه صورتی هست؟؟؟؟
یک فایل که داخل فولدرش دو تا پوشه VIDEO_TS و AUDIO_TS داره و حجمش 8 گیگابایت هست به چه صورتی باید
روی یک DVD- 9 رایت بشه؟؟؟؟؟( میخوام که بعد از رایت کردن قابلیت پخش در DVD PLAYER رو داشته باشه )

5- چند تا فایل DVD-AUDIO دانلود کردم که داخل فولدرش دو تا پوشه VIDEO_TS و AUDIO_TS داره و حجم بعضی هاش 4 گیگ هست و بعضی هاش 6 گیگ , لطفا نحوه رایت کردنش رو توضیح بدید؟؟؟ ( میخوام که بعد از رایت کردن قابلیت پخش در DVD PLAYER رو داشته باشه )

6- برای رایت فایل های MP3 باید از گزینه خاصی استفاده کنم و یا میشه با Make Data DVD رایتش کرد؟؟؟؟

دوستان لطفا کمک کنید و جواب سوالات رو بدید ( خیلی خیلی ضروریه) :37::37::37::37::37::37::37::37::37::37::37:

ممنون

پی نوشت : سیستم عامل ویندوز xp با سرویس پک 2 - ورژن نرو : Nero7.2.3.2b پرمیوم

Ghaioom
28-06-2008, 06:29
من نرو ویژن می خوام برای ساخت Dvd-video
یعنی چی؟ درست بنویس.

سلام دوستان

چند تا سوال دارم ,لطفا کمک کنید.

1-من هنگامی که میخوام مثلا چندتا فیلم با فرمت avi رایت کنم بعد از زدن دکمه burn در NERO, نرم افزار یک سوال میکنه که نمیدونم برای چیه؟؟؟
لطفا معنی این سوال رو بگید و توضیح بدید که این گزینه چه کار خاصی انجام میده؟ ؟؟

عکس پرسش نرم افزار :

در بعضی مواقع هم قبل از زدن دکمه BURN دو تا گزینه پایین صفحه هست که به صورت پیش فرض تیک خوردند.

عکس از این دو گزینه:

لطفا در مورد این دو گزینه توضیح بدید و بگید که چه کاری انجام میده و آیا باید حتما انتخاب بشن و کنارشون تیک بخوره؟؟؟؟؟

allow files to be added later (multisession disc)

(متن هر دو گزینه رو نوشتم)

2- من یک فایل تصویری دانلود کردم که به صورت dvd هست
( یعنی داخل فولدرش دو تا پوشه VIDEO_TS و AUDIO_TS داره,درست مثل DVD ) - برای رایت کردنش با نرم افزار
NERO ,چه کار باید بکنم ؟ ( میخوام که بعد از رایت کردن قابلیت پخش در DVD PLAYER رو داشته باشه )

3- یک فایل Image دانلود کردم که وقتی با نرم افزار POWER ISO اونو باز میکنم, داخلش دو تا پوشه VIDEO_TS و AUDIO_TS هست,درست مثل DVD

برای رایت کردن این فایل روی DVD توسط NERO چه کار باید انجام بدم؟؟؟ ( میخوام که بعد از رایت کردن قابلیت پخش در DVD PLAYER رو داشته باشه )

4- رایت کردن روی DVD- 9 به چه صورتی هست؟؟؟؟
یک فایل که داخل فولدرش دو تا پوشه VIDEO_TS و AUDIO_TS داره و حجمش 8 گیگابایت هست به چه صورتی باید
روی یک DVD- 9 رایت بشه؟؟؟؟؟( میخوام که بعد از رایت کردن قابلیت پخش در DVD PLAYER رو داشته باشه )

5- چند تا فایل DVD-AUDIO دانلود کردم که داخل فولدرش دو تا پوشه VIDEO_TS و AUDIO_TS داره و حجم بعضی هاش 4 گیگ هست و بعضی هاش 6 گیگ , لطفا نحوه رایت کردنش رو توضیح بدید؟؟؟ ( میخوام که بعد از رایت کردن قابلیت پخش در DVD PLAYER رو داشته باشه )

6- برای رایت فایل های MP3 باید از گزینه خاصی استفاده کنم و یا میشه با Make Data DVD رایتش کرد؟؟؟؟

دوستان لطفا کمک کنید و جواب سوالات رو بدید ( خیلی خیلی ضروریه) :37::37::37::37::37::37::37::37::37::37::37:

ممنون

پی نوشت : سیستم عامل ویندوز xp با سرویس پک 2 - ورژن نرو : Nero7.2.3.2b پرمیوم
سلام
1- شما avi رو ولش تبدیل کن به یه پسوند دیگه مثلاً mpeg .
2- این سوال dvd رو یا تبدیل کن یا با نرو make dvd بزن. درست نمیدونم.
بقیه سوال های شبیه به هم هست.
6- برای رایت mp3 هم یه جای تو نرو نوشته make audio mp3 اینجور چیزا. با Make Data DVD هم میتونی ولی اگه لا ابن بزنی فقط کامپیوتر میخونه دستگاه های سی دی خوان نمیخونه.

chopolino
28-06-2008, 10:46
مرسی از جواب آقای Ghaioom

دوستان دیگر که کاملتر جواب سوالات رومیدونند ,لطف کمک کنند.

Dunker
29-06-2008, 14:52
من نرویی که روی سیتمم بود رو Unistall کردم ولی حالا دیگه اصلا نمیتونم نصبش کنم. کامل کامل هم پاک شده. چیکار کنم دوباره نصب بشه؟

Ghaioom
29-06-2008, 14:55
من نرویی که روی سیتمم بود رو Unistall کردم ولی حالا دیگه اصلا نمیتونم نصبش کنم. کامل کامل هم پاک شده. چیکار کنم دوباره نصب بشه؟
نسخه ی نروت چیه؟
چه خطایی میده؟ نمیتونی نصبش کنی.

Dunker
29-06-2008, 15:36
Nero Burning ROM 8.1
میگه قبلا این برنامه روی سیستم شما نصب شده.

Ghaioom
29-06-2008, 15:41
Nero Burning ROM 8.1
میگه قبلا این برنامه روی سیستم شما نصب شده.
شما از ریجستری هم پاک کن و پوشش رو هم همینطور.
اگه نشد با برنامه هایی مثل uninstallier پاک کنش.
نمیدونم.

roman82
02-07-2008, 11:28
سلام من از nero 8 استفاده می کنم-می خواستم از nero vision 5 استفاده کنم برای ساخت دیویدی که در هنگام رایت پروژه این خطا رو داد
you can chooce to enhance your current nero applications now by purchasing the DVD-video multi channel plug in or by upgrading to the latest version of nero 8
1-اين پيغام چه ميگويد
راه حل چيست با تشکر.

Dunker
02-07-2008, 18:39
شما از ریجستری هم پاک کن و پوشش رو هم همینطور.
اگه نشد با برنامه هایی مثل uninstallier پاک کنش.
نمیدونم.
خودم تک تک ریشه هاشو از رجیستری پاک کردم دیگه ردی ازش باقی نمونده رو ویندوز
اگه کسی دیگه میدونه لطفا کمک کنه.

sama_65
05-07-2008, 09:16
سلام
من می خوام یه فیلمی که فرمتش dat هست رو با nero بصورت vcd رایت کنم
به من این پیامو میده :
تقریباً 30 دقیقه انکد و رایتش طول میکشه و وقتی سی دی رو باز می کنم فقط 40 دقیقه از 90 دقیقه رایت می

کنه. با سی دی 870 مگ هم تست کردم فایده نداشت
یک فیلم دیگه رو اومدم رایت کنم بدون انکد شروع به رایت کرد

تورو خدا زودتر کمکم کنین

roman82
05-07-2008, 12:07
لطفا در ارتباط با مشکلی که توضیح دادم راهنمایی کنید که چطور حل کنم

mahdi7610
05-07-2008, 17:23
سلام

خوب چون فایل شما vcd نیست نرو اونا باید تبدیل کنه به خاطر همین وقتی شما روی ok کلیک می کنید شروع به تبدیل کردن می کنه .

موفق باشی .

sama_65
05-07-2008, 20:16
خب منم میگم که فقط 40 دقیقه از فیلم رو نشون میده و بقیه شو انگار می سوزونه

چی کار کنم؟

Julian
05-07-2008, 20:31
اگر فرمت فیلم شما dat هست خودش وی سی دی هستش و نیازی به اینکود نیستش.
شما باید یه پوشه به نام MPEGAV توی کامپیوتر ایجاد کنی.
بعد این ویدیو رو بریزی تو اون پوشه. و بعد اون پوشه رو بصورت DATA رایت کنی تو سیدی.
دقیقا مثل این می مونه که VCD رایت کردی.

sama_65
05-07-2008, 20:56
فقط و فقط Mpgav؟! هیچی دیگه نمی خواد؟!
یعنی فولدرهای CDI, EXT, VCD و SEGMENT رو نیازی نداره؟!

Julian
05-07-2008, 21:57
نه نیازی نیست ولی اگه اونا رو هم درست کنی دیگه نور علی نور میشه.
میتونی اصلا همه این پوشه ها رو از یه vcd کپی کنی تو هارد بعد محتویات mpegav رو پاک کنی
ویدیوی خودت رو بریزی و همه رو با هم رایت کنی رو سیدی.
ولی بدون اون یکی پوشه ها هم میشه اشکالی نداره.

sama_65
06-07-2008, 06:13
آهان !
مرسییییییییییییییییییییی از راهنمایی
حالا میرم تست کنم ببینم چی میشه
سوال داشتم باز می پرسم :دی

amirtoty
09-07-2008, 10:30
با Nero چطوری میشه چندتا فیلم روی یک DVD رایت کرد که زیر نویسشم باشه!!!
من رایت کردم دیدم هیچکدوم زیر نویسش نیست!!!

mahdi7610
09-07-2008, 11:36
سلام

سوال خودتون را توی تاپیک مربوط به خود مطرح بفرمائید .

Ahead Nero بحث ، مشكلات ، آموزش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بسته شد .
موفق باشید .

amirtoty
09-07-2008, 14:18

zivar
12-07-2008, 07:14
میشه در مورد ساختن cd محتوی برنامه نصبی از برنامه های نصب شده روی هارد مثل فتوشاپ یا انتی ویروس یا ... با نرم افزار nero توضیح دهید . که با cd بشه این نرم افزار ها را روی کامپیوتر دیگر نصب کرد

roman82
12-07-2008, 18:27
سلام من از nero 8 استفاده می کنم-می خواستم از nero vision 5 استفاده کنم برای ساخت دیویدی که در هنگام رایت پروژه این خطا رو داد
you can chooce to enhance your current nero applications now by purchasing the DVD-video multi channel plug in or by upgrading to the latest version of nero 8
1-اين پيغام چه ميگويد
راه حل چيست با تشکر.

mohamad23
13-07-2008, 06:37
سلام,من با نرو 6 یه سی دی رایت کردم و گزینه allow files to be added later(multisession disc) رو زدم و حالا که میخوام با نرو 7.5 فایلهای اضافه تری روی اون سی دی رایت کنم ارور میده و میگه سی دی پر است و insert empty disc.مشکل چیه؟

zivar
13-07-2008, 19:32
میشه در مورد ساختن cd محتوی برنامه نصبی از برنامه های نصب شده روی هارد مثل فتوشاپ یا انتی ویروس یا ... با نرم افزار nero توضیح دهید . که با cd بشه این نرم افزار ها را روی کامپیوتر دیگر نصب کرد
احتیاج به کمک فوری دارم !!!! اگر می شه .

hellbrain666
14-07-2008, 23:49
سلام
می خواستم یک ایمج با پسوند .bin درست کنم
و همچنین یک درایو مجازی با نرو بسازم
چطوری؟
ممنون

mohamad23
16-07-2008, 01:19
سلام,من با نرو 6 یه سی دی رایت کردم و گزینه allow files to be added later(multisession disc) رو زدم و حالا که میخوام با نرو 7.5 فایلهای اضافه تری روی اون سی دی رایت کنم ارور میده و میگه سی دی پر است و insert empty disc.مشکل چیه؟

کسی نمیدونه؟

Ghaioom
16-07-2008, 08:42
سلام
می خواستم یک ایمج با پسوند .bin درست کنم
و همچنین یک درایو مجازی با نرو بسازم
چطوری؟
ممنون
درایو مجازی با نرو Nero Image Drive باید بسازی تو پوشش بری پیداش میکنی.

mohamad23
16-07-2008, 19:31
کسی نمیدونه؟

کسی نمیدونه؟

++PC
19-07-2008, 21:27
کسی نمیدونه؟

شاید cd شما به اندازه کافی فضا برای رایت فایل های جدیدتون نداره

mohamad23
20-07-2008, 01:52
وقتی می خوام از خاصیت multisession disc نرو استفاده کنم باید آدرس فایلهای قبلی که روی سی دی رایت کردم روی هاردم عوض نشده باشه؟چون مشکلی رو که بالا گفتم اینجوری به وجود اومد.

++PC
20-07-2008, 16:23
وقتی می خوام از خاصیت multisession disc نرو استفاده کنم باید آدرس فایلهای قبلی که روی سی دی رایت کردم روی هاردم عوض نشده باشه؟چون مشکلی رو که بالا گفتم اینجوری به وجود اومد.

به نظرم هیچ ارتباطی بین اون مشکل و عوض شدن محل فایل ها وجود نداره

ox3blue
21-07-2008, 12:56
سلام

خوبید ؟

ایا در Nero8 می شد به Smart 3D چیزی اضافه کرد ؟

اگر میشه لطفا قرار بدید .

[ali]
22-07-2008, 19:33
نسخه ی میکرو با لایت چه تفاوتی داره؟

HAMID-3138
24-07-2008, 17:14
سلام
من میخوام یه تعداد فیلم رو رو دی وی دی رایت کنم طوری که بشه اونا رو با دستگاه دی وی دی دید و کیفیتشون خوب باشه
فیلم های من با فرمت avi هستند میخوام بدونم به چه فرمتی باید کانورت بشند که به هدفم برسم
حجم فیلمها در محدوده 1-3 گیگ هستند

HAMID-3138
26-07-2008, 00:56
سلام
من میخوام یه تعداد فیلم رو رو دی وی دی رایت کنم طوری که بشه اونا رو با دستگاه دی وی دی دید و کیفیتشون خوب باشه
فیلم های من با فرمت avi هستند میخوام بدونم به چه فرمتی باید کانورت بشند که به هدفم برسم
حجم فیلمها در محدوده 1-3 گیگ هستند

کسی اینجا نیست به ما کمک کنه
خیلی فوریه من منتظرم

king-hitler
26-07-2008, 17:54
کسی نیست جواب بده
می خواستم بدونم چطور میشه با نرو 8 سیدی bootable مثلا ویندوز که تو هارد کپی شده رایت کرد؟؟؟/
مرسی

amirtoty
26-07-2008, 18:20
کسی اینجا نیست به ما کمک کنه
خیلی فوریه من منتظرم
لازم نیست که اول به فرمتی تبدیل کنی بعد رایت کنی

برو تو قسمت ساخت DVD Video بعد فایلایی و که میخوای Add کن!
خودش تبدیل میشه بعد رایت میشه!:20:

ahora50002000
31-07-2008, 21:59
با سلام
أيا مجموعه مقالات ىر اين انجمن به صورت pdf وجوى ىارى يا نه

Lord_theOne
01-08-2008, 06:03
دوست عزيز اين مقالا بصورت PDF جمع آوري شده

superior
01-08-2008, 07:18
یا خدا

این نرو 8 میتونه از قفل نرم افزاری عبور کنه؟

Lord_theOne
01-08-2008, 08:12
هر چه نسخه Nero بالاتر مي رود قويتر مي شود شايد خواسته يا ناخواسته مي شكند
من يادمه وقتي Nero 6 آمد خيلي قويتر از 5 بود و بعضي از CD ها را كه قفل داشت را شكست البته قفلهاي معمولي بودند فكر كنم

roman82
01-08-2008, 15:48
1-اين پيغام چه ميگويد
راه حل چيست با تشکر.

naeemtop
01-08-2008, 23:25
من میخوام دی وی دی رایت کنم دیسک خالی چند تا هم تست کردم مینویسه در دیسک شما فقط 2900 مگ خالی هست مشکل از کجاست؟

kamip30
08-08-2008, 12:15
سلام وقتی میخوام NERO VISION رو باز کنم یه ارور با این متن میده کسی میدونه دلیلش چیه؟
Unable to load licensing sub system.please re-install the application
یه بار uninstall کردم دوباره نصب کردم ولی درست نشد ممنون

Lord_theOne
08-08-2008, 13:52
به Nero يك سريال ديگه بده
1K22-1867-0795-66M4-5221-7487-K504
ببين درست مي شود

naeemtop] روي يك سيستمه ديگه DVD RW‌ رايترت را چك كن

sid
10-08-2008, 23:16
سلام من تازه دي وي دي رايتر خريدم و چند تا مشكل با رايت كردن دارم يكي يكي ميگم شما هم هر شماره اي رو كه بلديد بهم بگيد
پيشاپيش تشكر ميكنم
1.چجوري يه فايل ايميج رو روي دي وي دي رايت كنم جوري كه تهش باز باشه و بعدا بتونم چند تا فايل ديگه هم بهش اضافه كنم؟
2.چجوري يه فيلم دي وي دي رو روي يه دي وي دي رايت كنم من يه دي وي دي رايتر دارم و يه سي دي رام
3.چجوري با نرو ايميج بگيرم .من تنها از نرو6 و wizardرايت كردن خود ويندوزم براي رايت كردن استفاده ميكنم
4.ايا اگه براي رايت از خود ويزارد ويندوز استفاده كنم ته سي دي بسته ميشه؟چي كار كنم كه بسته نشه؟
5.ايا اگه يه فايل ايميج رو به صورت ديتا رايت كنيم اتفاقي ميافته و فرقي ميكنه

EHSANRF
11-08-2008, 00:28
خيلي سواله! ! !

1- فايل ايميج رو ميتوني بريزي ( ايميج DVD رو مثل ايميج cd رايت ميكنن ديگه! ) ولي فكر نكنم بشه ته DVD رو مثل CD باز گذاشت! ( البته من زياد دنبالش رو نگرفتم )
2- ميتوني ايميج بگيري بعد از همون ايميج رايت بگيري! به همين راحتي!
3- توي يه شكل مونده به آخر ! برو ماوس رو بگير روش بعد از پايين ميتوني كپي CD رو انتخاب كني! اول منبع اصليت رو انتخاب ميكني بعد تيك گزينه Image Recorder رو ميزني بجاي CD-ROM! به همين راحتي!
4- خير - بطور معمول ويندوز ته سي دي رو باز ميزاره!
5- اگه بصورت ديتا رايت كني! باز هم بايد بريزيش روي هارد و از اون استفاده كني! با استفاده از نرم افزارهاي شبيه ساز! مثل Virtual Clone Drive ! پس عملاً كار درستي نيست! مگر اينكه چند ايميج رو بخواي بايگاني كني! و CDهات حروم نشن!

فكر كنم كافي باشه!
اگه امري بود در خدمتيم!

sid
13-08-2008, 11:06
مرسی در باره سوال دو باید بگم هی ارورمیده .الان یادم نیست چه اروری میده
درباره سوال یک هم هنوز به جواب نرسیدم اگه میشه دوستان کمک کنن

roman82
14-08-2008, 12:29
1-اين پيغام چه ميگويد
راه حل چيست با تشکر.

h_radnoosh
15-08-2008, 15:11
سلام خسته نباشید
چگونه می شه یک سی دی را به صورت وی سی دی رایت کرد که قابلیت پخش در وی سی دی داشته باشد و در کنارش حجمی از دیتا خودمان هم داخل سی دی باشد.
منظورم اینه که میخام یه سری عکس یا mp3 یا فایل ورد را داخل سی دی بریزم که وی سی دی شده است. چون نرو فاینالایز می کنه نمی دونم چی کارکنم. ممنون

sid
16-08-2008, 15:41
رادنوش جان من تازه رایتر خریدم ولی فکر کنم حتی اگه تیک کنار فاینالایز رو هم بردارید مشکل ایجاد بشه

roman82
16-08-2008, 23:16
سلام
من نسخه ای از نرو رو می خواستم که که نرو ویژن 5 و یا بالاترداشته باشه و نرو ویژن آن دارای تمپلیتهای سه بعدی برای ساخت منو دیویدی باشد که سایت رسمی نرواین تمپلیتها را در آدرس زیر قرار داده برای دانلود

superior
17-08-2008, 04:49
سلام من تازه دي وي دي رايتر خريدم و چند تا مشكل با رايت كردن دارم يكي يكي ميگم شما هم هر شماره اي رو كه بلديد بهم بگيد
پيشاپيش تشكر ميكنم
1.چجوري يه فايل ايميج رو روي دي وي دي رايت كنم جوري كه تهش باز باشه و بعدا بتونم چند تا فايل ديگه هم بهش اضافه كنم؟
2.چجوري يه فيلم دي وي دي رو روي يه دي وي دي رايت كنم من يه دي وي دي رايتر دارم و يه سي دي رام

خيلي سواله! ! !

1- فايل ايميج رو ميتوني بريزي ( ايميج DVD رو مثل ايميج cd رايت ميكنن ديگه! ) ولي فكر نكنم بشه ته DVD رو مثل CD باز گذاشت! ( البته من زياد دنبالش رو نگرفتم )
2- ميتوني ايميج بگيري بعد از همون ايميج رايت بگيري! به همين راحتي!
3........

فكر كنم كافي باشه!
اگه امري بود در خدمتيم!

یا خدا

جناب doctorehsan توضیحات کاملی دادند.

اگه بخوای مستقیما ایمج رو رایت کنی نمیشه ته دیسک رو باز گذاشت و فقط میتونی برای یه سری تغییرات تیک

رو بزنی.
مگه اینکه ایمجت رو باز کنی و اطلاعاتش رو یه جایی توی هارد کپی کنی و حالا از روی هاردت رایت کنی!!:31:

thecrow
21-08-2008, 10:29
سلام دوستان
من تو برنامه ی nero هر کاری می کنم نمی تونم سی دی رایت کنم
وقتی همه کارو می کنم و به مرحله ای می رسه که سرعت رو تایین کنم و burn و بزنم
می بینم به جای اسم دی وی دی رایتر اون بالا می نیویسه image recorder هر کاری هم می کنم نمی ره
انگار رایترمو نمی شناسه
چی کار باید بکنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Arsa Persian
21-08-2008, 14:13
سلام دوستان
من تو برنامه ی nero هر کاری می کنم نمی تونم سی دی رایت کنم
وقتی همه کارو می کنم و به مرحله ای می رسه که سرعت رو تایین کنم و burn و بزنم
می بینم به جای اسم دی وی دی رایتر اون بالا می نیویسه image recorder هر کاری هم می کنم نمی ره
انگار رایترمو نمی شناسه
چی کار باید بکنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگه رایتر شما در My Computer شناسایی میشه که اونوقت اشکال نرم افزاریه که میتونید از ورژن دیگه نرو استفاده کنید
اگه رایتر در My Computer شناسایی نمیشه یکبار رایتر رو در بیارید و کامپیوتر رو بوت کنید بعد دوباره رایتر رو بذارید و بوت کنید

sid
21-08-2008, 17:10
قبل از اون کار تووی device manager هم یه سری بزنید اگه ایرادی دیدید رفعش کنید.بعد کاری که دوستمون گفتن رو انجام بددید شاید با کار اول مشکل حل شد

roman82
21-08-2008, 19:39
کسی نیست به سوالم جواب بده!!

thecrow
22-08-2008, 09:48
رایتر من در my computer شناخته شده
از سه ورژن مختلف نرو هم استفاده کردم
این ورژن آخریه که ازش استفاده کردم اولاش درست بهد یک دفعه این جوری شد
تو device manager هم هیچ مشکلی نیست :31:

Arsa Persian
22-08-2008, 14:22
رایتر من در my computer شناخته شده
از سه ورژن مختلف نرو هم استفاده کردم
این ورژن آخریه که ازش استفاده کردم اولاش درست بهد یک دفعه این جوری شد
تو device manager هم هیچ مشکلی نیست :31:

شما درایوتون رو احیانا برای Game هاید نکرده بودید، اگه نکرده بودید ویندوز رو دوباره نصب کنید

:40:

thecrow
22-08-2008, 15:43
شما درایوتون رو احیانا برای Game هاید نکرده بودید، اگه نکرده بودید ویندوز رو دوباره نصب کنید

:40:

تا حالا دو بار ویندوز عوض کردم
فایده نداره:41:

Diego
22-08-2008, 16:27
تا حالا دو بار ویندوز عوض کردم
فایده نداره:41:
یه بار از توی device manager درایو سی دی رو فعال و غیر فعال کن.بعد از دکمه ی کنار قسمتی که نوشته image recorder گزینه ی مربوط به درایو سی دی رو فعال کن.

roman82
24-08-2008, 11:46
کسی نیست به سوالم جواب بده!!

sid
25-08-2008, 11:57
سلام فکر کنم اگه به کلوپ سر کوچه مراجع کنید و یه سی دی کامل مجموعه جئیئ نرو بخرید سریعتر به جواب برسید

roman82
27-08-2008, 10:46
سلام فکر کنم اگه به کلوپ سر کوچه مراجع کنید و یه سی دی کامل مجموعه جئیئ نرو بخرید سریعتر به جواب برسید

اگر قرار بود برم از سر کوچه بخرم دیگه چه نیازی به وجود این تاپیک بود
مثلا قراره در اینجا مشکلات مربوط به برنامه نرو پاسخ داده بشه!!!!!

Aloneboy
28-08-2008, 14:48
سلام دوستان
من میخوام یه سی دی بوتیبل بسازم با نرو 7 ولی گزینه ( CD-ROM (Boot رو هر کجا گشتم نتونستم پیداش کنم در نرو 6 و پایین تر وجود داره ولی nero 7 essential نمیدونم کجاشه راستی این برنامه فقط nero start smart و nero express رو داره و nero burning رو نداره.
لطفا راهنمایی کنید با این ورژن هم میشه سی دی بوتیبل ساخت یا نه؟

superior
29-08-2008, 05:43
یا خدا

می خواستم بدونم این نرم فزار مترجم فارسی نداره که وی لیست زبان هاش اضافه بشه؟

shaparake_shomal
03-09-2008, 11:46
زماني كه سيستم بالا مياد دائم اين خطا رو ميده كه مربوط به nero7 ميشه
nmindexstores.exe has encountered a problem and needs to close. we are sorry for the.........

از قسمت services.msc هم تنظيمات رو دستكاري كردم واين بار زماني كه ميخوام از nero قسمت add فايل رو اضافه كنم خطا رو تكرار مي كنه .
nero رو حذف و دوباره نصب كردم ولي باز هم خطا مي ده

hosein66
04-09-2008, 02:20
زماني كه سيستم بالا مياد دائم اين خطا رو ميده كه مربوط به nero7 ميشه
nmindexstores.exe has encountered a problem and needs to close. we are sorry for the.........

از قسمت services.msc هم تنظيمات رو دستكاري كردم واين بار زماني كه ميخوام از nero قسمت add فايل رو اضافه كنم خطا رو تكرار مي كنه .
nero رو حذف و دوباره نصب كردم ولي باز هم خطا مي ده

تو ويستا اين خطا رو ميده ؟

shaparake_shomal
06-09-2008, 07:54
نه همون ويندوز خودمون

hosein66
06-09-2008, 14:58
نه همون ويندوز خودمون

به تایپیک زیر مراجعه کنید تا اون کادر خطا برداشته شود بعد ببینید مشکل حل میشه یا نه

hhhh_1360
06-09-2008, 23:50
سلام به دوستان عزیز من تازه یک dvd سوزوکی خریده ام من آشنای با رایت dvd ندارم من یک فیلم dvd از دوستم گرفتم وبعد فیلم را در یکی از درایوها ذخیره کردم و بعد می خواستم این فیلم را برای خودم بر روی سی دی رایت کنم من برای رایت از نرم افزار نرو ورژن 7 استفاده کردم حالا مشکل من از اینجا شروع شد که زمانی که نرو را باز می کنم و می خواهم دکمه Add را می زنم و می خواهم کپی کنم و به مرحله بورن یا همان رایت بروم ارور می دهد راستی من زمانی که دکمه Add را می زنم تمام فایلهای فیلمی که قبلا کپی کردم همه را انتخاب می کنم من زیاد کار کردن با dvd را بلد نیستم خواهش می کنم طریقه کپی کردن dvd بر روی سیستم و رایت کردن را به من آموزش بدهید و بهترین نرم افزار برای کپی و رایت چیست آیا نرو خوب نیست

djsystem
07-09-2008, 02:33
بهترین راه image گرفتن و رایت image بر روی cd دوم هست

amirtoty
07-09-2008, 03:34
چرا این اختاره میاد! موقع Add کردن یک فایل برای رایت DVD Video

چیکار کنم ! میخوام این فایل و رایت کنم !

vandu
07-09-2008, 07:39
Nero
Alcohol 120%

Hossein bandarie
07-09-2008, 09:17
سلام به دوستان عزیز من تازه یک dvd سوزوکی خریده ام من آشنای با رایت dvd ندارم من یک فیلم dvd از دوستم گرفتم وبعد فیلم را در یکی از درایوها ذخیره کردم و بعد می خواستم این فیلم را برای خودم بر روی سی دی رایت کنم من برای رایت از نرم افزار نرو ورژن 7 استفاده کردم حالا مشکل من از اینجا شروع شد که زمانی که نرو را باز می کنم و می خواهم دکمه Add را می زنم و می خواهم کپی کنم و به مرحله بورن یا همان رایت بروم ارور می دهد راستی من زمانی که دکمه Add را می زنم تمام فایلهای فیلمی که قبلا کپی کردم همه را انتخاب می کنم من زیاد کار کردن با dvd را بلد نیستم خواهش می کنم طریقه کپی کردن dvd بر روی سیستم و رایت کردن را به من آموزش بدهید و بهترین نرم افزار برای کپی و رایت چیست آیا نرو خوب نیست

سي دي و دي وي دي زياد با هم فرقي ندارن و هر دو به يك شكل كار ميكنه . فقط تو نرو بايد گزينه مربوطه رو انتخاب كني . بهترين راه اينه Copy DVD رو انتخاب كني و به جاي رايتر Image Drive رو انتخاب كني . بعد از اين ايميج رايت كني . در ضمن بهتره براي كپي فيلم از هارد به DVD از گزينه Make Your Own DVD - Video استفاده كني .

shaparake_shomal
08-09-2008, 10:00
اينا رو قبلا هم امتحان کردم ولي جواب نداد

hhhh_1360
08-09-2008, 23:51
سلا م دوستان عزیز حالا فیلمی که قبلا بر روی هارد ریخته ام را چگونه رایت کنم چون من فیلم را مستقیم از روی سی دی رایتر در هارد ذخیره کرده ام به عبارتی من با برنامه نرو image نگرفتم و حالا وقتی دکمه Add را می زنم و می خواهم کپی کنم و به مرحله بورن یا همان رایت بروم ارور می دهد راستی بهترین برنامه برای تبدیل فرمتهای مختلف به DVd چه برنامه می باشد و برای تبدیل فرمت Dat به فرمت DVd چه تنظیماتی را باید انجام بدهم مثال تبدیل به Dvd VOB یا ifo*BUP*VOB DVD video کدام را انتخاب کنم متشکرم

bermuda.vbs
09-09-2008, 20:37
سلام دوستان خوب من
من به تازگی وقتی میخوام نرم افزار Nero رو نصب کنم این پیغام رو میده: The excutable file has been curepted
با سی دی های نروی مختلفی کارم رو امتحان کردم . در بعضی این پیغام و در بعضی میگه فایل nero.exe رو نمیتونه پیدا کنه.
میدونم که این علت اصلا کاری به سی دی نداره. چون سی دی هیچ مشکلی نداره. مطمئنم. این ارور برای چیه؟؟

hosein66
10-09-2008, 02:09
سلام دوستان خوب من
من به تازگی وقتی میخوام نرم افزار Nero رو نصب کنم این پیغام رو میده: The excutable file has been curepted
با سی دی های نروی مختلفی کارم رو امتحان کردم . در بعضی این پیغام و در بعضی میگه فایل nero.exe رو نمیتونه پیدا کنه.
میدونم که این علت اصلا کاری به سی دی نداره. چون سی دی هیچ مشکلی نداره. مطمئنم. این ارور برای چیه؟؟

از طریق فایل SETUP.EXE موجود در داخل سی دی اقدام به نصب کنید ضمنا میتونید این فایل SETUP رو بر روی هارد

کپی کنید بعد شروع به نصب کنید اینو هم بگم که اگه تو ویندوز ویستا می خای نصبش کنی فقط ورژن 8 به بعدش تو

اون ویندوز نصب می شه

اینو هم بگم که یکی کامپیوترشو اورده بود می گفت هر چه NERO 7 رو نصب میکنم نصب نمیشه نیگا کردیم قبلا نسخه

6 رو نصب کرده بود بعد اونو پاک نکرده بود و می خواست نسخه 7 رو نصب کنه اکثر نرم افزار ها طوریند که تا نسخه قبلی

رو پاک نکنی اجازه نصب نسخه جدید رو نمی ده

hhhh_1360
11-09-2008, 01:17
کسی نیست مرا یاری کند

sepand_salehi
12-09-2008, 20:51
سلام
من وقتی که می خواهم که برنامه ی Nero 8 ؤو نصب کنم ، با این ارور مواجه می شوم
برای رفع این مشکل چه کار باید بکنم؟
file:///C:/DOCUME%7E1/KAVEH/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot.jpgfile:///C:/DOCUME%7E1/KAVEH/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot-1.jpg

mehdi khodaei
13-09-2008, 15:39
منم مشکل دارم منم راهنماییم کنید

چیکار کنم ! میخوام این فایل و رایت کنم ![/quote]

AK1
13-09-2008, 18:25
منم مشکل دارم منم راهنماییم کنید

چیکار کنم ! میخوام این فایل و رایت کنم ![/quote]

دوست عزيز شما بايد فايلهاي ويدويي كه مي خاي رايت كني رو اول به VOB تبديل كني تا بتوني رايت كني
برنامه هاي مبدل هم زياده فقط يه سرچ كني ريخه بعضي هاشون هم بعد از تبديل خودشون رايت هم مي كنن

براي مثال اين برنامه:
VSO ConvertXtoDVD | حرفه ای ترین نرم افزار رایت وتبدیل فایلهای ویدئویی به DVD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ... آخرين صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

bermuda.vbs
14-09-2008, 07:58
با سلام

من مدتی است که نمیتونم نرم افزار Nero رو روی سیستمم نصب کنم.
هر ورژن از این نرم افزار رو که تو سیستم نصب میکنم پیغام های خطای متفاوتی میده.
لینک تصاویر از این پیغام ها رو گذاشتم . ببینید

Ghaioom
14-09-2008, 09:52
با سلام

مثل فایل exe نرو خراب شده از روی سی دی نصب کن یا از یه سی دی دیگه استفاده کن. پوشه ی temp رو هم پاک کن بعد پوشه ی خود نرو رو هم پاک کن. بعد ببین درست میشه. :5:

hosein66
14-09-2008, 13:25
با سلام

این پیام می گه که فایل اجرایی خراب شده

یه NERO هستش به حجم 16 مگابایت شما اونو دانلود کنید و ببینید باز هم همین مشکلو دارین؟

farshif
16-09-2008, 22:32
سلام دوستان
من جدیدا وقتی میخوام یه data dvd با سرعت 8x با برنامه nero 7 رایت کنم نزدیک 30 دقیقه طول میکشه قبلا حداکثر 10 دقیقه طول می کشید . تو درایو c هم 9 گیگ فضای خالی دارم . دوستان اگه می دونن علتش چیه لطف کنن بگن خیلی ضروریه .
ممنون

amirtoty
17-09-2008, 03:27
دوست عزيز شما بايد فايلهاي ويدويي كه مي خاي رايت كني رو اول به VOB تبديل كني تا بتوني رايت كني
برنامه هاي مبدل هم زياده فقط يه سرچ كني ريخه بعضي هاشون هم بعد از تبديل خودشون رايت هم مي كنن

توجه کنی VOB هست دوست من ! :46:

psp2
26-09-2008, 22:05
چرا هر کاری میکنم cd رو با سرعت 4x رایت کنم موقع رایت با سرعت 8x رایت میشه در ضمن با nero7 وdvd رایتر asus کار میکنم

Arsa Persian
27-09-2008, 00:02
چرا هر کاری میکنم cd رو با سرعت 4x رایت کنم موقع رایت با سرعت 8x رایت میشه در ضمن با nero7 وdvd رایتر asus کار میکنم

بابا جماعت دارن CD رو با 40X رایت می کنن شما با 4X ?!
فکر کنم بدلیل عدم پشتیبانی CD شما از سرعت لاکپشتی 4X باشه

Arsa Persian
27-09-2008, 00:04
من جدیدا وقتی میخوام یه data dvd با سرعت 8x با برنامه nero 7 رایت کنم نزدیک 30 دقیقه طول میکشه قبلا حداکثر 10 دقیقه طول می کشید . تو درایو c هم 9 گیگ فضای خالی دارم . دوستان اگه می دونن علتش چیه لطف کنن بگن خیلی ضروریه .

اگه کپی DVD به DVD هستش گزینه ی Quick Copy رو تیک بزنید
اگه نه که شاید اشکال سخت افزاری باشه

psp2
27-09-2008, 03:24
چرا وقتی میخوام با سرعت 4x رایت کنم موقع رایت cd سرعت تبدیل به 8x میشه رایتر من asus هستش

AMIR-ARSALAN
02-10-2008, 13:34
لطفاٌ یک برنامه برای Convert به من معرفی کنید که هم حجم فیلم پایین بیاره و هم کیفیت از بین نره.

hamed.b3269
07-10-2008, 17:05
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما . من با یک مشکل خیلی بزرگ برخورد کرده ام که اگه میشه من را کمک کنید . من نرم افزار Nero-9.0.9.4b_trial را از سرور اصلی Nero دانلود کرده ام و روش کلیک کردم و یک صفحه ای باز میشود که در حال Extracting یا از حالت فشرده خارج کردن نرم افزار می باشد . حالا به 64% که میرسد یک پیغام
می آید که میگه File is Corrupt . میدونم که میگه فایل خراب است ولی من حالا باید چه خاکی تو سرم بریزم ; به چه
زحمتی دانلودش کردم و حالا فایل خراب است . یعنی هیچ کاری نمیشه کرد . خواهش میکنم که کمکم کنید .
خیلی ممنون .

hosein66
08-10-2008, 07:48
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما . من با یک مشکل خیلی بزرگ برخورد کرده ام که اگه میشه من را کمک کنید . من نرم افزار Nero-9.0.9.4b_trial را از سرور اصلی Nero دانلود کرده ام و روش کلیک کردم و یک صفحه ای باز میشود که در حال Extracting یا از حالت فشرده خارج کردن نرم افزار می باشد . حالا به 64% که میرسد یک پیغام
می آید که میگه File is Corrupt . میدونم که میگه فایل خراب است ولی من حالا باید چه خاکی تو سرم بریزم ; به چه
زحمتی دانلودش کردم و حالا فایل خراب است . یعنی هیچ کاری نمیشه کرد . خواهش میکنم که کمکم کنید .
خیلی ممنون .

با دانلود منیجر اگه دانلود کنید مشکلی پیش نمیاد و گرنه خود فایل ها خرابند

mehdiney navaz
10-10-2008, 15:57
سلام من برنامه افیس 2007 دانلود کردم که بعد از خارج کردن تبدیل به فایل 833 مگابایتی شده برای رایتش نمی دونم چیکار کنم که سالم رایت بشه بخوام فایل از محتویاتش پاک کنم ناقص میشه تبدیل به زیپ هم که کردم رایت نشد
بخوام حجم پوشه رو کم کنم چیکار باید بکنم ؟
بعد از کم کردن میشه این فایل تبدیل به iso کنم و رایتش کنم قابلیت اتو ران بودنش از بین نمیره ؟

oj2008pc
22-10-2008, 13:30
سلام
من یه کارتون دانلود کردم که فرمتش avi ولی وقتی با نرو رایتش می کنم یا با win avi converter به vcd تبدیل می کنم و بعد رایت می کنم توی دستگاه پخش vcd خش دار نشون میده و بعضی وقتا صدا جلوتر از تصویر پخش میشه در حالیکه توی کامپیوتر درست پخش میشه . چند تا فیلم دیگه هم همین مشکلو دارن ولی وقتی فیلمای با فرمت wmv رایت می کنم درست پخش میشن . مشکل چیه ؟

Dreamland
12-11-2008, 23:38
کسپر2009 را آپدیت کردم
روی سیستمم نرو 9 داشتم با کمال تعجب دیدم به پوشه نصب و خود ستاپ برنامه ایراد ترجان میگیره
اررورش این بود
trojan-ransom.win32.hexzone.gen
این چه نوع تروجانیه؟؟؟؟؟
370 مگ از سایتش دانلود کردم
راهنماییم کنید
خواهش میکنم راهنماییم کنید
حدود 32 تا تروجان از ستاپ برنامه و 12 تا از پوشه program files

Molibden
16-11-2008, 23:43
سلام
دو تا مشکل که توی نرو 8 دارم
یکی اینکه مدام کنار ساعت یه اکتیویشن میاد و با اینکه سریال رو زدم میخواد تایید اینترنتی کنه.
دومی اینکه هر کدوم از محصولات نرو رو باز میکنم ارور زبان میده و میگه یا انگلیسی رو انتخاب کن یا زبان رو نصب کن که کاریش نمیشه کرد و زمان گیر هم هست.
ممنون

گل مراد
30-11-2008, 21:59
سلام
من يه سري پوشه خاص مثل عكس يا موزيك و ... روي كامپوترم توي يه درايو خاص (مثلا d:\aks ) دارم كه هميشه توش اطلاعاتمو اضافه مي كنم و هر ماه 1 بار اونا رو رايت مي كنم تا باصطلاح ازشون back up داشته باشم . مشكل اينه كه تا قبل از اينكه ويندوزم رو عوض كنم هر وقت دي وي دي مورد نظرمو تو درايو ميذاشتم و nero رو باز مي كردم ، اوتوماتيك خودش اطلاعاتمو تو همون مسير اپديت مي كرد و اطلاعات جديدمو تو ادامه دي وي دي وارد مي كرد و به اطلاعات قبليم اضافه مي كرد . حالا كه ويندوزو عوض كردم ، ديگه اين كارو نمي كنه و من بايد كل اون پوشه رو دوباره رايت كنم . آيا تنظيمات خاصي داره كه دوباره مثل قبل بشه ؟
ور‍ن: Nero 7 . ultra edition

magical
01-12-2008, 14:03
سلام

چطوری چند تا عکس رو با nero رایت کنم تا دستگاه cd اون رو پخش کنه؟؟؟

موفق باشید...

deicide
06-12-2008, 16:44
سلام به همگی
یه سوال در مورد Nero Home Essentials SE دارم. این قسمت از نرو دقیقا کارش چیه؟ آیا تنظیمات خاصی داره که بشه اونو به طور کامل جایگزین My computer کرد؟ امکاناتی مثل رایت کلیلک و اجرای مستقیم فایلهای خاص یا نرم افزار رو می شه به Nero Home اضافه کرد؟ و . . . .
ممنون می شم اگه راهنمایی کنید.

gmuosavi
13-12-2008, 18:35
سلام !

(با تشکر از توحید , )

1- این پیغام چیه ؟

هر فیلمی رو که اجرا می کنم ، با هر برنامه ای ، این پیغام میاد
هر ورژنی رو که نصب کردم این پیغام میومده
چیکار کنم ؟

2- نرو 9 رو که نصب کردم دیگه Nero ShowTime نمیاد

جالبه که این نرم افزار رو هم نصب کردم !

as13851365
15-12-2008, 19:48
من یک دیویدی سامسونک خریدم و از نرو ورژن 7.9.6.4 استفاده می کنم وقتی که می خوام یک دی وی دی رایت کنم چیزی حدود 29 دقیقه تا 1 ساعت طول می گشه تا رایت کنه نمی دونم چش شده چون من برای اولین بار با سرعت 7 دقیقه دی وی دی رو رایت کردم ولی حالا بعد از گذشت یک هفته وقتی می خوام رایت کنم نزدیگ یک ساعت رایت طول می گشه به عکس زیر نگاه کنید :

من برنامه Ace Utilities رو نصب کردم و با استفاده از این برنامه رجیستر رو پاکسازی کردم آیا ممکن است مشکل از این کار باشه ؟

وقتی هم که می خوام DVD رایت کنم CPU هم کار می کنه یعنی تمام پردازش سیستم به رایتر اختصاص داده می شه و برای این که DVD نسوزه من هیچ برنامه ای رو باز نمی کنم آیا این روال عادی است یا نه ؟

as13851365
16-12-2008, 14:05
از این که به سوال قبلیم جواب دادید کمال تشکر رو دارم

نمی دونم چرا وقتی که می خوام تایپیک جدید ایجاد کنم مدیر بخش تایپیک رو قفل می کنه و می گه بیام این جا سوالم رو مطرح کنم ولی انگار این جا متروکه شده حالا منظور مدیر چی است نمی دونم

بگذریم .

می شه درباره این قسمت هایی که مشخص کردم یکی از دوستان یه توضیحی بده ؟
پیشاپیش از جوابی که می دهید کمال تشکر رو دارم .

armin_goooodboy
17-12-2008, 00:27
سلام دوستان
کسی میتونه در مورد nero vision منو راهنمایی کنه؟

تو قسمت انتخاب منو برای ویدئو ها فقط چند تا منوی محدود دارم
اما وقتی از مسیر نصب وارد این قسمت میشم: Nero Vision\Smart3D\Menus\4_3 میبینم منو های بیشتری هست که تو خود برنامه نشونم نمیده
از کجا میتونم این منو ها رو داشته باشم

دوم اینکه چطور میتونم 3 تا فیلم رو تو یک دی وی دی بزنم؟
ممنون

tohidkh
17-12-2008, 00:36
سلام !

(با تشکر از توحید , )

1- این پیغام چیه ؟

هر فیلمی رو که اجرا می کنم ، با هر برنامه ای ، این پیغام میاد
هر ورژنی رو که نصب کردم این پیغام میومده
چیکار کنم ؟

2- نرو 9 رو که نصب کردم دیگه Nero ShowTime نمیاد

جالبه که این نرم افزار رو هم نصب کردم !سلام.
از یه برنامه ای استفاده کردید، که یه فایلی رو به نام پیغام اول از سیستم تون پاکیده. و یا هنگام Uninstall کردن یه برنامه ای اون فایل هم از بین رفته.... (مربوط به پیغام اول)

مربوط به سوال دوم.
نرو 9 رو از کجا آوردید....؟؟؟ دانلود کردید...؟
مطمئنید که نسخه ی Ultra هست....؟؟؟؟ یا هر نسخه ای که تمام Utilitly نرو رو به همراه داشته باشه...؟؟؟

در کل یه احتمال میدم که ویندوزتون با اشکال مواجه هست.....
ئه راستی!
فیلمی که اجرا میکنید، مطمئنید در مسیری که قرار داره، هیچ فایل یا پوشه ای با نام فارسی وجود نداره در اون مسیر......؟؟؟ (مورد خیلی موثر...)

حالا اینا رو انجام بدین ببینیم چی میشه....

موفق باشید :11:

gmuosavi
17-12-2008, 00:44
سلام.
از یه برنامه ای استفاده کردید، که یه فایلی رو به نام پیغام اول از سیستم تون پاکیده. و یا هنگام uninstall کردن یه برنامه ای اون فایل هم از بین رفته.... (مربوط به پیغام اول)

مربوط به سوال دوم.
نرو 9 رو از کجا آوردید....؟؟؟ دانلود کردید...؟
مطمئنید که نسخه ی ultra هست....؟؟؟؟ یا هر نسخه ای که تمام utilitly نرو رو به همراه داشته باشه...؟؟؟

در کل یه احتمال میدم که ویندوزتون با اشکال مواجه هست.....
ئه راستی!
فیلمی که اجرا میکنید، مطمئنید در مسیری که قرار داره، هیچ فایل یا پوشه ای با نام فارسی وجود نداره در اون مسیر......؟؟؟ (مورد خیلی موثر...)

حالا اینا رو انجام بدین ببینیم چی میشه....

موفق باشید :11:

ممنون توحید جان !

این ورژن رو از توی dvd ماهنامه رایانه خبر نصب کردم

توحید جان ! اصلا برنامه اجرا نمیشه !
یعنی از تو منوی استارت هم که برنامه رو باز می کنم این خطا رو میده !

حالا شما نمیتونید این فایل رو که پاک شده برام بزاری برای دانلود ؟

ممنون میشم !

Ship Storm
17-12-2008, 12:56
سلام دوستان
Nero 9.0.9.4c رو با حجم 370 مگابایت گرفتم ولی وقتی نصبش کردم دیدم Image Drive نداره!!!
میخواستم بدونم من پیداش نکردم یا اینکه اصلا این ورژن توش Image Drive ارائه نشده
ممنون

Ship Storm
17-12-2008, 13:06
سلام

چطوری چند تا عکس رو با nero رایت کنم تا دستگاه cd اون رو پخش کنه؟؟؟

موفق باشید...

فکر کنم یه قسمت برای این کار داره caprure image البته من خودم عکس ها رو با Windows Movie Maker به قیلم تبدیل میکنم و بعد میارم تو Nero