PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست برنامه تلفن از نوع پیشرفته و جدید

aria_electric_fars
24-03-2008, 01:00
سلام دوستان
یه برنامه گرافیکی توپ می خوام که مثلا سیم تلفن رو به لپتاپ وصل کنیم و از اون طرف یه سیم تلفن از لپتاپ خارج کنیم و به تلفن معمولی وصل کنیم و هر وقت که داریم با تلفن صحبت می کنیم به صورت اتوماتیک وار مکالمات ضبط و مشخصات و ساعت و ... به صورت اتوماتیک ذخیره بشه روی لپتاپ می خوام که تمام این اقدامات اتوماتیک باشه

با تشکر
بای

Mohsen6558
24-03-2008, 11:06
Modem Spy v3.7 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

PC Telephone.v6.0 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

aria_electric_fars
24-03-2008, 12:38
سلام محسن جان
واقعا شرمندم کردی به خدا کارت بیسته
می شه یه توضیحی هم بدید در مورد هر کدوم که چه جوری کار می کنه؟؟؟

با تشکر
بای

aria_electric_fars
24-03-2008, 13:09
سلام
ببینید این رو دانلود کردم و تست کردم این باید با کامپیوتر به کسی تماس بگیرم ولی من می خوام مثلا یه فکس دارم به یکی زنگ می زنم و صحبت می کنم فرض کنید اگر یه گوشی دیگه به همون خط وصل باشه اگر اون رو برداری مکالمات شنیده می شه من می خوام که مثلا کامپیوتر بشه عین یه گوشی تلفن و وقتی من با تلفن دارم صحبت می کنم این گوشی(یعنی همین کامپیوتر) به صورت اتوماتیک مکالمات رو شنود و ضبط کنه

با تشکر
بای

Mohsen6558
24-03-2008, 13:23
مودم اسپای درست تنظیم شه خودکار ضبط می کنه

aria_electric_fars
24-03-2008, 14:42
سلام محسن جان
پیامت رو خوندم چشم تکرار نمی شه
می گم یعنی باید از کامپیوتر به عنوان تلفن استفاده کرد؟؟؟یا اینکه مثلا خطی که به تلفن وصل هست به کامپیوتر وصل می کنیم و مودم اسپای ضبط می کنه اتوماتیک؟؟؟اگر ممکن هست یه آموزش بزارید که چه کار کنم که مثلا یک خط که هست یکی به تلفن معمولی و یکی به کامپیوتر وصل بشه و هر وقت که تلفن زنگ خورد و صحبت کردم اتوماتیک خود کامپیوتر مکالمه رو ضبط کنه؟؟؟

با تشکر

Mohsen6558
24-03-2008, 14:47
دانلود Modem Spy v 3.2.1.1 به همراه آموزش کامل و پلاگينها (با هر كي چت كنيد شماره تلفنش به دست مياد) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

aria_electric_fars
24-03-2008, 17:41
سلام محسن جان
نگرفتی چی شد
بزار واضح تر بگم
ببین فرض کن تو خونتون یک خط تلفن داری مثلا 6302895 حالا یک تلفن معمولی داری و یک کامپیوتر که همیشه روشنه حالا من یه برنامه می خوام که مثلا اون خط رو به تلفن و یک انشعاب به کامپیوتر وصل کنم بعد وقتی که دارم با تلفن صحبت می کنم مکالمه به صورت اتوماتیک تو سیستم ذخیره بشه(تو پرانتز توضیح اینجوری که اگر مثلا به جای کامپیوتر تلفن بود یعنی دو تا تلفن به یک خط تلفن وصل باشه بعد اگر تو یک گوشی مکالمه کنی و گوشی دیگه رو برداری تو اون گوشی مکالمه شنیده می شه) حالا من این برنامه رو می خوام نه چت کردن

با تشکر

aria_electric_fars
25-03-2008, 13:56
سلام دوستان
یه برنامه گرافیکی توپ می خوام که مثلا سیم تلفن رو به لپتاپ وصل کنیم و از اون طرف یه سیم تلفن از لپتاپ خارج کنیم و به تلفن معمولی وصل کنیم و هر وقت که داریم با تلفن صحبت می کنیم به صورت اتوماتیک وار مکالمات ضبط و مشخصات و ساعت و ... به صورت اتوماتیک ذخیره بشه روی لپتاپ می خوام که تمام این اقدامات اتوماتیک باشه

با تشکر
بای
سلام
یافتم
برنامه advanced phone recorder 1.7.8 هست
من این برنامه رو می خوام البته هر چی گشتم ورژن جدید 2.0.7 بود که کرک نداره اگر ممکنه برنامه با ورژن 1.7.8 رو لطف کنید اگر بالاتر هم هست که کرک داره و جواب داده لطفا بزارید

با تشکر
بای

Mohsen6558
25-03-2008, 23:24
دوست عزیز من متوجه هستم شما چی می خوای و برای چی این عکس رو ببین
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
می بینی که قابلیت ضبط داره به صورت خودکارم داره

TRx Phone Recorder v 4.11 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Pass:bb.bearslinks.info

Phone Recorder Plus 1.1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Pass:4shar1ng

aria_electric_fars
26-03-2008, 09:35
سلام محسن جان
می شه یه چند تا عکس بیشتر بزاری من بیشتر دوزاریم بیافته البته اگر زحمتی نیست چون واقعا خیلی نیاز شدید دارم به این برنامه

با تشکر