PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ویروس؟؟

sanam.b
23-03-2008, 22:40
سلام
سال نو مبارک امیدوارم امسال سال موفقیتهاتون باشه :40:
یه سوال

فرض کنید که یک گوشی k750 دارید و شماره 4 دوست و شماره یه مزاحم رو ذخیره کردید
اول میرید لیست تماساتون رو پاک می کنید بعد به دوست اول تماس می گیرید بعد از پایان تماس با دوست اول
میرید لیست تماساتون رو نگاه می کنید می بینید اسم دوست شماره سوم نوشته شده

بعد از مدتی موبایلتون زنگ میزنه میبینید که همون مزاحمه است رد تماس میزنید این عمل تکرار میشه هی اون زنگ می زنه شما رد میکنید تا آخرش عصبانی میشید گوشی رو برمی دارید متوجه میشید که دوست شماره دوم است که تماس گرفته و کلی دعواتون می کنه در حالیکه گوشی اسم مزاحم ذخیره شده رو نشون میداد. دارم از تعجب شاخ در می آرم این گوشی تادلت بخواد از این خرابکاریها میکنه

به نظر شما این یک ویروس است؟؟

iman_s
23-03-2008, 23:17
من که گیج شدم.
ولی این گوشیها ویروس ندارند.ولی 2تا احتمال وجود داره.
1- احتمالا تاریخ گوشی شما عوض شده(یا ساعتش) که وقتی دوست شما زنگ میزنه میره وسطهای لیست.البته طبق گفته شما که لیست رو خالی کردید احتمالش کمه.
2- ممکنه چند شماره آخر دوستات شبیه به هم باشه.به همین خاطر گوشی ممکنه شماره ها رو اشتباهی نشون بده. مثلا شماره 09121112222 و 989121112222+ جفتوشن یک شماره هستند ولی رقمهای اولشون فرق میکنه اما باز هم گوشی یک شماره رو نشون میده.حالا اگه یکی با شماره 09121012222 به شما زنگ بزنه چون گوشی بیشتر با شماره های آخر کار داره ممکنه اسم شماره قبلی رو نشون بده. منم با شماره 2 تا از دوستام همین مشکل رو داشتم.

sanam.b
24-03-2008, 20:03
دوباره سلام
دوست عزیز این شماره هایی که من گفتم اصلا به هم شبیه نیستند .
و از طرفی هم دیونگی این گوشی داره پیشرفت می کنه( در این گوشی علاوه بر این 5 شماره ،شماره های دیگه ای هم است)
مثلا میری رو اسم احمدی دکمه تماس رو میزنی ،میبینی که به شماره حسینی زنگ زده ولی تو کاملا مطمئنی که روی اسم احمدی دکمه تماس رو زدی. حالا نمی دونی اگه مثلا با نفر اول تماس گرفتی شماره کیو واسه می گیره؟
باور کن نمی دونم باید چی کار کنم؟