PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دوربین های کنترل سرعت پلیس

xqg50
23-03-2008, 02:48
سلام :
از دوستان کسی راهی بلده که بشه دوربین های کنترل سرعت پلیس راه رو مختل کرد
میگن اگه چند تا سی دی بذاری رو داشبورد سرعت ماشین رو کمتر نشون میده کسی در این مورد اطلاعی داره

xmanp30
23-03-2008, 08:45
سلام ....
اين چرنديات چيه ديگه ... دوربيناشون خيلي قويه ...
با 145 از 1/5 كيلومتري منو گرفت ....
كلي التماس و درخواست ... فقط جريمه كرد ...
من 5 دقيقه اي كه كنارش بودم دوربينشو نگاه مي كردم خيلي رديفه !!!!

nw_nk
23-03-2008, 12:29
سلام :
از دوستان کسی راهی بلده که بشه دوربین های کنترل سرعت پلیس راه رو مختل کرد
میگن اگه چند تا سی دی بذاری رو داشبورد سرعت ماشین رو کمتر نشون میده کسی در این مورد اطلاعی داره

سلام

تا چند سال قبل اولین علاقه من علم ماشین بود و همیشه پیگیر آخرین اخبارش بودم.

از خیلی وقت پیش هم همچین دستگاههایی برای مقابله با تجهیزات پلیس وجود داشته.

مثلا همون زمان دستگاهی بنام Blinder یا کورکننده بود که زیر کاپوت نصب میشد و اسلحه های (؟!) لیزری تعیین سرعت پلیس رو مختل می کرد. دستگاهشون اصلا نمی تونست درست کار کنه.

برای دوربین هایی هم که در سطح جاده نصب شده اند و از ماشین های پر سرعت عکس میگیرن, ژلی بود که روی پلاک ماشین می زدید و در عکس پلاک کاملا سفید میوفتاد. البته فقط توی دوربین ها پلاک سفید دیده میشه.

الان که من سالهاست پیگیر اخبار ماشین نیستم اما احتمالا این تجهیزات مقابله هم, مثل خود تجهیزات پلیس پیشرفت کرده اند.

...

راستی این تجهیزات اونقدر هم گران نیستند که نتونید بخرید و دنبال راه های فرعی باشید.

...

موفق باشید.

Talabkar
23-03-2008, 18:45
يه سري چيزها هم هستن رو پلاك ماشين ميماليدن دوربين نميتونست پلاك رو بخونه

Wisdom
23-03-2008, 19:01
يه سري چيزها هم هستن رو پلاك ماشين ميماليدن دوربين نميتونست پلاك رو بخونه

یکی از همون چیز ها :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

msa d820
24-03-2008, 19:45
عزیز من که ندیدم ولی شنیدم اگه هنگامی که پلیس داره دوربین می زنه باید چراغ بالا بزنی تا دوربین نزه که این مال دوربین های قدیمی هستش که دیگه روی دوربین های لیزر گام کاربرد نداره ولی من شنیدم برای لیزر کام ها هم ترفندی هست ! اینه که باید روی رینگ هات (هر 4تا )آهنربا ببندی برای دوربین های که عکس پلاک میگیرن باید پشت پلاک آهنربا بذاری نمی دونم کاربرد داره یا نه

persian_test
24-03-2008, 19:55
فکر نکنم عقلایی تر از این اسپری photo Blocker که دوستمون در بالا معرفی کرد چیزی باشه.
کسی نمیدونه در ایران چطور میتونم این اسپری رو تهیه کنم؟! تو سایتش زده 30 دلار. میرزه...
(من همین چن روز پیش 20 تومن پیاده شدم. شانس آورم نخوابوند)

mseddighi
27-03-2008, 07:30
کاش روزي فرهنگ مردم ايران زمين اينقدر بالا بره که به جاي فکر کردن براي انجام خلاف به فکر کردن براي
پيشرفت کشور بيفتن.
آخه دوستان من مگه مجبوريد تند برين ؟
يواش برين اينجوري هم سالم ميمونين هم ديگه به اين چيزها نياز ندارين.

xqg50
29-03-2008, 19:08
mseddighi جون تو خودت حتما ماشین نداری که این حرفو میزنی چون اگه یه ساعت با کمری اونم با سرعت 120 تا تو جاده برونی حتما خوابت میگیره

xqg50
29-03-2008, 19:35
nw-nk این دستگاهی که گفتی رو از کجا میشه پیدا کرد mer30

Pario
01-04-2008, 08:59
یه راه حل وجود داره : اگر بتونید با سرعت بالای 298 کیلومتر در ساعت از جلوی این دوربینها رد بشید نمیتونن سرعت شما رو تشخیص بدن. همچین ماشینی دارید؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Greight
01-04-2008, 20:20
البته شما تقصيري ندارين
تنها هيجان ما همين سرعته ديگه. اينم چه باشه چه نباشه مي ميريم !

Hossein-GMail
02-04-2008, 02:08
سلام.
آقا انصافا بی خیال شید.:41:
به نظر من ارزش شماها خیلی بالاتر از اینه که جون خودتونو به خطر بندازید.:10:
هیچ چیز ارزش سلامتی رو نداره.
خود منم زیاد تند میرفتم اما دیگه این عادت و ترک کردم و واقا از آرامش رانندگی آروم و امن لذت میبرم.یک مدت امتحان کنید تا به حرفم برسید.
در ضمن اگرم از جون خودتون میگذرید به دیگران چه؟:31:
همتونو دوست دارم:11: