PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كمك در مورد مرورگر Avant Browser

soooot
06-11-2005, 23:50
سلام من ميخوام اسكين مرور گر Avant Browser رو مثل اسكيني بكنم كه توي صفحه اول سايتش واسه دانلود گذاشته مرور گر رو دانلود كردم روي اسكين هايي كه خودش داره نبود قسمت اسكين هاي اضافي رو هم از روي سايتش دانلود كردم وقتي روش كليك ميكنم همون اسكيني كه ميخوام باز ميشه ولي نميدونم چجوري بايد اون اسكين رو به مرورگر بدم لطفا هر كي ميدونه كمكم كنه ضمنا من از مرورگرهاي اينترنت اكسپلورر و فاير فكس و اپرا استفاده كردم ولي اكسپلورر خيلي كنده و اپرا و فاير فكس هم با خيلي از سايتهاي فارسي مشكل دارن و هيچ كدوم نميتونن ايميل هاي فارسي رو نشون بدن ولي اين مرور گر خيلي عاليه و بهترين چيزي كه داره اينه كه هم سرعتش از اكسپلورر بالاتره و هم همه چيزش فارسيه و زبان فارسي رو به طور كامل پشتيباني ميكنه البته نميدونم از نظر امنيت به پاي اوناي ديگه ميرسه يا نه لطفا اگر كسي مشكل ديگه اي ازش سراغ داره برامك بنويسه ممنون از همه كساني كه با نظراتشون به من كمك ميكنن

mpsjavad
07-11-2005, 00:07
با سلام ..

دوست من در ابتدا ورود شما رو به انجمن هاي تخصصي P30World تبريک ميگم .

شما بايد اسكين ي كه دانلود كرديد و با فرمت فشرده هست رو از حالت فشرده خارج كنيد بعد فرمت اسکين شما skn ميشه که بايد اون رو در ادرس :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

قرار بديد . ( پيست کنيد ! ) بعد به منو Tools بريد و Skins رو انتخاب کنيد ميبينيد که نام اسکينتون توي ليست قرار گرفته !

يه نکته دوست عزيز شما هر سوالتون رو در انجمن مربوط به خودش بپرس تا دوستان راحت تر بتونن به شما کمک کنن مثلا براي اين مرور گر بي نظير يک تاپيک تخصصي داريم که من و امير جان اونجا اموزش هاي خوبي گذاشتيم از بازديد شما خوشحال ميشيم ..

آموزش جامع و كامل مرورگر ناشناخته AVANT BROWSER ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشيد .