PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چیکار کنم عکسهایی که در صفحات لود میشن نیازی به رفرش نداشته باشه؟

KITANA
22-03-2008, 13:11
سلام
من هر موقع می خوام عکس های سایتی یا ایمیل هام رو ببینم به خاطر سرعت کم نصفه ظاهر میشن و من مجبورم رفرش کنمشون . میخوام ببینم راهی هست که هر جوری شده کامل لود بشن در اینترنت اکسپلورر.
همچنین وقتی ویدئو های youtub رو نگاه میکنم وسطش یهو تموم میشه . واسه اونم آیا راهی هست؟
ممنون میشم اگه کمکم کنید.

sarina_sh
22-03-2008, 13:22
به نظرم مرور گرتون را عوض کنید ... اپرا عکس ها را بخوبی لود می کنه .... در مورد سایت یوتوب هم من هر وقت سرعتم کم میشد این اتفاق می افتاد و وسط کار یهو قطع میشد .... با این سرعتی که ما داریم قطع نشه جای تعجب داره ... شاد باشید

KITANA
22-03-2008, 13:33
یعنی هیچ راهی نداره؟ آخه اپرا عکس های ایمیلم رو نمیاره.

sarina_sh
22-03-2008, 13:48
چرا راهی که هست حتما .... دوستان دیگه هم الان میان راهنماییتون می کنن ... در ضمن من فکر کنم سرعتتون باید خیلی پایین باشه ... من باا اکسپلور هم که کار می کردم صفحات رو دیر میاورد ولی کامل میاورد

KITANA
22-03-2008, 13:57
آره خیلی سرعتم کمه.

Ghaioom
22-03-2008, 14:01
سلام

من هر موقع می خوام عکس های سایتی یا ایمیل هام رو ببینم به خاطر سرعت کم نصفه ظاهر میشن و من مجبورم رفرش کنمشون . میخوام ببینم راهی هست که هر جوری شده کامل لود بشن در اینترنت اکسپلورر.
همچنین وقتی ویدئو های youtub رو نگاه میکنم وسطش یهو تموم میشه . واسه اونم آیا راهی هست؟

ممنون میشم اگه کمکم کنید.

سلام
میخوای بگی که عکس ها کامل لود نمیشن؟
اگه این طوریه روی عکس ها کلیک راست کن و Show Picture رو بزن.

alizshah
22-03-2008, 17:49
راهنمایی هر دو دوست هم خوبن
ولی اگه از دایال اپ استفاده میکنید که بگم اصلا به youtub نری چون من با 256 به زور نگاه میکنم 2 دقیقه نشون میده 1 دقیقه قطع میشه
و اینکه این راه الان به مغزم خطور کرد البته امتحان نکردم :
با نرافزار ONSPEED امتحان کن چون هم سرعت دایال اپ رو بالا میبره
و هم لود کردن عکسهاش فرق داره یعنی مرحله به مرحله لود میکنه
در ضمن محدودیت اینترنت رو از بین میبره زیاد حرف زدم اینم لینک تاپیک :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]