PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سرعت اینترنت توی بندرعباس پایین اومده ؟

jooya
22-03-2008, 02:09
چند وقتی که بندر نبودم ، واسه تعطیلات اومدم سرعت اینترنت دایال آپ تقریبآ نسبت به سابق نصف شده .

می خواستم بدونم صرفآ برای منه یا برای دوستان دیگه هم اینطوریه ؟

از Call With Me و Master Card استفاده می کنم که سابق سرعت دانلودشون تا 7 هم میرسید ولی الان به 4 هم نمیرسه و بعضآ با 12kbps به اینترنت وصل میشه .

وقتی هم که با سرعت بالای 30 هم وصل میشم چندان تاثیری خاصی توی سرعت نداره و همونطور پایینه .

alenkita
22-03-2008, 06:43
واسه من كه زياد تفاوتي نكرده
البته نميدونم منظورتون از قبل چند وقت پيشه؟
در ضمن به پيش شماره هم زياد بستگي داره ها

jooya
23-03-2008, 00:58
من تابستون منظورم بود ، پون بعد اون نیومده بودم تا همین عیدی .

پیش شمارمون 334 هست ولی من سابق هم با همین خط وصل میشدم ، حالا یعنی به طور اتفاقی پیش شماره ما گفته شده سرعت اینترنتش بیاد پایین !"دی"

سرعت دانلودت چنده !؟

Tornado2800
23-03-2008, 01:03
برای من که درسته ! یعنی همه چیز نرماله

شاید به خاطر ترافیک شبکشون یا ترافیک خود مخابرات ؟ بچه ها هم چیزی نگفتن ....
البته من از وایرلس استفاده می کنم !

jooya
24-03-2008, 10:04
منظورت از شبکه چیه ؟ یعنی ISP ؟ با دوتا امتحان کردم ولی جفتشون پایین بود ، اینا مثلا از بهترینها بودند .

ربطش به مخابرات چی بود ! قبلا خوب بود ، یعنی چون توی عیدیم اینطوری شده ؟ پارسال که خبری نبود !

alenkita جان شما سرعت دانلودت چقدره ؟

Tornado2800
24-03-2008, 18:24
منظورت از شبکه چیه ؟ یعنی Isp ؟ با دوتا امتحان کردم ولی جفتشون پایین بود ، اینا مثلا از بهترینها بودند .اره ، با پشتیبانیشون زنگ بزن میگی بهترینها بودن شاید همین بهترین ها شلوغ هستن !!!

ربط به مخابرات هم به خاطر ترافیک خطوط ! از E1 استفاده می کنی؟ گفتم شاید یکی از دلایلش باشه... به خاطر عید... یه زنگ بزنی از پشتیبانی یا مشتری های دیگه ای هم بپرسی اگه می شناسی خوبه...

alenkita
27-03-2008, 07:07
مال من بين 5 تا 6 هسش jooya جان
البته اگه الان آكوا نياد و اين پست رو هم پاك كنه!!
من هنوزم موندم اون پستي كه درباره سرعت و حجم دان دادم چرا پاك شد؟؟؟؟؟؟؟؟