PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آیا پلیس راه وجریمه ها خو ب اند یابد؟

saviss
21-03-2008, 22:27
من اغلب مسافرت میرم...
معمولا کمی تا قسمتی هم تند میرونم...
البته باچشم پوشی پلیس راه...:46:
=====
ولی دلیل سوالی که کردم...این بود که یک نظرسنجی بکنم....
امروزحدود700کیلومتررفتیم وبرگشتیم...
حاشیه ی خلیج فارس...
رفتیم تا بندرطاهری وبرگشتیم..
(توصیه می کنم ازدستش ندید..خوش میگذره..)
جاتون خالی....(چند تا لاک پشت هم دیدیم ...بلانسبت ...این هوا...قدیه آدم)
خلاصه....عقش!!کردیم با مناظر بادریا
=========
اما توی مسیر به این موضوع تاپیک فکرمی کردم....
اغلب پیچ هارو باهمون سرعتی که روی تابلوهای راهنمائی نوشته بود ..ردمی کردم...
مشکلی هم پیش نیامد..
البته :31:فکرکنم ....
==============
توصیه های ایمنی رو هم کمی تاقسمتی ..جدی گرفتن
کم بد نیست..هرچند که سرعت خیلی فازمیده و...خلاصه ...
اگرهم که کنارت یه :40::8: پایه داشته باشی وسیستم هم مرتب بوم بوم تیس تیس بکنه...
کولرت هم براه باشه...
خلاصه تریپ کامل باشه..
وپلیسی هم نباشه که جریمه ات بکنه...
==========
اما به چه قیمتی؟
.......

امير موسر
22-03-2008, 09:21
پلیس راه عالیه ...

saviss
24-03-2008, 14:23
عجب نظرسنجی گذاشتیم ها....:31:
یکی نیومد بگه عمو....خرت چندمیارزه...
خب رای بدیددیگه رانندگان عزیز..[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Shahin King
24-03-2008, 14:38
سلام

بنده گزینه بله رو انتخاب کردم . و معتقدم کسانی از قوانین راهنمایی و رانندگی و خود پلیس بدشوتن میاد که قانون شکن و هنجار گریز هستند .

قربان شمـــا
شاهین :6:

alex winson
27-03-2008, 20:46
نباشه روزگاره مردمه بی گناه سیاهه

با 1دستگاه Bmw روباز تو جاده 240 تا رفتن = به خطر انداختن جان 10 ها نفر

پلیس برای همین کاراست
عالیییه

Greight
27-03-2008, 23:36
اگه مقطعي نباشه خيلي خوبه.

rezaete
28-03-2008, 00:23
البته من تازه گواهینامه گرفتم و فکر میکنم رعایت قوانین راهنمایی برای کمک به ماست وگرنه اگه با 180 تا بری و کنترل از دستت خارج بشه و چپ کنی به پلیس نه ضرر میزنی و نه سودی واسش داره . به نظر من باید کسانی که قوانین رو رعایت نمیکنن ، خیلی سخت برخورد کرد چون بقیه مردم گناهی ندارن که یه نفر بخواد جون اونا رو به خطر بندازه .

Talabkar
28-03-2008, 01:52
با پليس راه موافقم خوبه
ولي اين گشت نامحسوس ها همشون پست و عقده اي هستن
ديروز تو اتوبان يه چيزي ازشون ديدم حالم ازشون بهم ميخوره

Mohammad_ch
28-03-2008, 20:31
من از اینی که بدونم یکی مواظب کارامه بدم میاد ولی خودم رعایت می کنم و زیاد هم تند نمی رم.

Hektor
28-03-2008, 20:59
پلیس راه و جریمه ها خوبن فقط وقتش رو زیاد کیند!!
برخورد خوبه بایدم سختگیر و دقیق باشه ولی مثلا داخل شهرها بخاطر معماری اشتباه خیابونها و نبود پارکینگ مناسب جای پارک گیر نمیاد چاره ای نداری جز پارک دوبله یا ممنوع و پشت سرش یک قبض جریمه که خیلی رو از پلیس شاکی میکنه ولی پلیس بیتقصیره من دوبار جریمه شدم بخاطر فقط سه یا چهار دقیقه توقف ممنوع

Hossein-GMail
03-04-2008, 02:35
سلام.
به نظر منم خوبه و بودنش لازمه.اگه نباشن که دیگه... .
فکر کن کسایی که تو شهر بالای 100تا میرن برن تو جاده و پلیس نباشه چی میکنن؟جون و مال دیگرانم که مهم نیست!:13:

Balrog
03-04-2008, 02:57
خوبن، به شرطى كه بستر مناسب هم فراهم باشه... مثلا فرض كنيد من تو يه مسيرى دارم مى‌رم كه وسط جاده خط ممتد كشيده شده... تو قسمت‌هايى از راه با چاله‌هايى مواجه مى‌شم به هيبت خندق! خب طبعا مجبورم كه چند بار ماشين رو بكشم اون سمت. اينجا از يه طرف كار من با قانون در تضاد هست و از طرف ديگه بستر مناسب براى اجراى قانون فراهم نيست.

كلا كشور ما، كشور تناقضاته! تو همه‌ى زمينه‌ها.

amir_z81
03-04-2008, 09:13
بنظر من گشت نامحسوس با همه بدیهاش خیلی خوبه چون اگر رفتارهای بدش نباشه خیلیها نمیترسند و باز هم به سرپیچی از قوانین ادامه میدهند

adameh_bahal
03-04-2008, 09:30
به نظر من که پليس با اين رفتار خيلی بدی که با مردم داره، مردم رو روز به روز از خودش متنفر تر ميکنه
مثلاً طرف 2 تا سبقت غير مجاز گرفته بعد پليس با اينا مثل دزد و قاتل برخورد ميکنه
حالا جالب تو تلوزيون اينقدر با ادب هستن که يکی ندونه ميگه اينا چه آدم های مهربونی هستن !!!
در مورد قاوانين پليس راه من همه رو موافقم به جز سرت هايی که تعيين ميکنن ، من حاضرم شرط ببندم هيشکی 5 دقيقه با اين سرت هايی که اينا تعيين ميکنن نميتونه تو لاين سرت حرکت کنه،چون اگه بخوای با سرت اونا حرکت کنی 100 نفر برات بوق و چراغ ميزنن و فحش ميدن!

rezaete
03-04-2008, 09:47
پلیس راه و جریمه ها خوبن فقط وقتش رو زیاد کیند!!

من هم موافقم

مثلاً طرف 2 تا سبقت غير مجاز گرفته بعد پليس با اينا مثل دزد و قاتل برخورد ميکنه
خوب میخوای واسش نوشابه باز کنه ؟ وقتی نشون میده یارو داره با 130-140 میرونه ، به کسی که داره با 110 تا میره بزنه خوب هردوتا میمیرن فقط میشه قتل غیر عمد . البته اینم بگم یکی از فامیلای مارو واسه 2 کیلومتر اضافه سرعت گرفتن . با 112 کیلومتر میرفت .

adameh_bahal
03-04-2008, 11:04
من هم موافقم

خوب میخوای واسش نوشابه باز کنه ؟ وقتی نشون میده یارو داره با 130-140 میرونه ، به کسی که داره با 110 تا میره بزنه خوب هردوتا میمیرن فقط میشه قتل غیر عمد . البته اینم بگم یکی از فامیلای مارو واسه 2 کیلومتر اضافه سرعت گرفتن . با 112 کیلومتر میرفت .

سرت چه ربطی داشت به سبقت؟؟؟
بعدشم من فقط مثال زدم،اگه خيلی بهت بر خورد ، يه مثالی برای خودت فرض کن که کمتر بهت بر بخوره
تازه عمد با غير عمد از زمين تا زيرزمين فرق داره،البته با فرض شما که حتماً کشه ميشن

hamid00009
03-04-2008, 13:21
منم با پلیس شدیدا موافقم.

rezaete
03-04-2008, 13:34
سرت چه ربطی داشت به سبقت؟؟؟
بعدشم من فقط مثال زدم،اگه خيلی بهت بر خورد ، يه مثالی برای خودت فرض کن که کمتر بهت بر بخوره
تازه عمد با غير عمد از زمين تا زيرزمين فرق داره،البته با فرض شما که حتماً کشه ميشن
نه دوست عزیز بهم برنخورد ولی وقتی که سرعتت از بقیه بیشتر باشه ناچار به سبقت گرفتن میشی . مثلا خود ما داشتیم میرفتیم مشهد . طرفای شاهرود یه زانتیا چنان از کنار ما رد شد که بابام گفت : یاعلی ، خدا بخیر کنه . یکم جلوتر توی تپه ها دیدیم خاک بلند شده . بابام گفت فکر کنم کار دست خودش داد . دیدیم بله . چپ کرده . وقتی رفتم بهشون آب بدم که حالشون سر جا بیاد دختر کوچیکشون میگفت مامان چی شده . مامانه هم نمیدونست چی شده . حالا مسبب این چیه . سرعت . اون هم توی تپه هایی که وقتی روشون میری تا چند لحظه جاده یه حالت گنگ میشه .
یه چیز دیگه هم که من توجه کردم ، نبستن کمربنده . توی بعضی جاده ها دیدم بعضی ها دو نفر جلو نشسته یا کمربند نبستن در حالی که پلیس راه خوزستان خیلی سخت گیره . کمربند حتما باید بسته باشه .

s-b
03-04-2008, 13:54
كاش اينقدر كه پليس راه و ...ميزاشتند و اين همه جريمه ميكردند يك خرده فكر جاده هاي مزخرف ايران بودند
اگه 30 درصد پول جريمه و ماليات خودرو را خرج جاده ها ميكردند الان جادهها مون از جاده هاي آمريكا بهتر شده بود