PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خراب شدن گوشی به خاطر افتادن توی آب

navid4u
21-03-2008, 20:10
با سلام خدمت بچه های گل پی سی ورلد
گوشی 6630 من به خاطر افتادن توی اب که زیادم توی اب نبوده خاموش شده و دیگه روشن نمیشه .
ایا درست بشو هست یانه ، من الان چکار باید بکنم :41:
ضمنا خودم می تونم موبایلو باز کنم ، اگه کاری لازمه که انجام بدم بگین .
خیلی خیلی ممنون

lopez
21-03-2008, 21:28
اجزاش رو جدا کن شب بزار تو ی قابلمه برنج پخته نه هاااا خشک بذار صبح بردار به احتمال قوی شفا میگیره اگه نگرفت ببر واسه تعمیر فقط همه رو جدا کن.

rezaete
21-03-2008, 21:43
همون موقع امتحان کردی که روشنش کنی یا اول خشکش کردی ؟ ولی روشlopez روش خوبیه چون برنج خیلی خوب آب رو جذب میکنه . درضمن برای روشن کردنش عجله نکن

mslove
23-03-2008, 04:16
بهترین کار اینه که گوشیتو ببری تعمیرگاه موبایل چون وقتی گوشی توی آب میفته امکان داره در مرحله اول روشن

بشه اما پینهای روی گوشی به مرور زمان سولفاته و باعث اتصالی در گوشی و در نهایت سوختن اون میشه

در تعمیرگاه گوشی رو به وسیله الکل سفید و داخل یه دستگاه مخصوص (اسمشو یادم نیست) شستشو میدن

Linux Learner
09-05-2008, 16:39
یه پیشنهاد میکنم بهت. دست به گوشیت نزن!! همینجوری صاف صاف ببر پیش یه تعمیرکار خوب.

من که به هر وسیله ای برای تعمیر دست زدم، فقط خرابتر شد. چون در مورد اون وسیله که اطلاعات لازم رو نداریم!

sina285
17-07-2008, 07:04
اگه شانس بياري بوردش دچار مشكل نشده باشه درست ميشه ولي فك كنم به احتمال زياد اسي فلشش سوخته
هيچ كاريم خودت نكن ببر تعميرگاه اگه درست بشه درستش ميكنن

Havbb
17-07-2008, 07:56
شما گوشیت را بذار توی آقتاب کاملا" خشک بشه و تا وقتی خشک نشده روشنش نکن چون میسوزه

Mojtaba N87
17-07-2008, 13:31
جواب شما به طور کامل در اینجا : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

carter
17-07-2008, 14:17
اگه اون موقع گوشیتو روشن کرده باشی فاتحش خوندست
من یه گوشی ال جی داشتم افتاد تو آب بعد در آوردم روشنش کردم چند بار ویبره و زنگ خورد و بعد فلج شد

Havbb
18-07-2008, 05:58
اگه اون موقع گوشیتو روشن کرده باشی فاتحش خوندست
من یه گوشی ال جی داشتم افتاد تو آب بعد در آوردم روشنش کردم چند بار ویبره و زنگ خورد و بعد فلج شد
خوب وقتی آب توشه اتصالی میکنه دیگه

OSH
18-07-2008, 14:56
اگر باز امتحان کردی و روشن نشد ببرش تعمیر گاه اونجا با محلول اولترا سونیک و تینر شستشو میدن درست میشه و هزینه ان تا 10 هزار تومان میشه .وگرنه ic تغذیه reto یا tahvo مشکل داره که عوض میکنند هزینه اش هم 20 تا 25 تومان است معمولا گوشی ابخورده با این کار ها درست میشود اگر نشد مشکل جدی است و هزینه بالاتر میشود.
در ضمن اگر در کرج هستی ادرس تعمیر گاهی که کار می کنم بدم بیار پیش خودم.
دوستان من میخواستم یک بخش تعمیرات در انجمن راه بیندازم موافق هستید؟