PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ترفند: استفاده از اينترنت ايرانسل به صورت کاملا رايگان در تمامي روزهاي هفته !!

samankermani
21-03-2008, 15:27
ترفند: استفاده از اينترنت ايرانسل به صورت کاملا رايگان در تمامي روزهاي هفت

همانطور که مستحضر هستيد ، اينترنت ايرانسل در تمامي روزهاي هفته مجاني نيست و در روزهاي غير تعطيل به ازاي هر کيلوبايت 5 قران ( نصف يک تومان ! ) از حساب شما کسر مي شود . براي اينکه همين مقدار پول را هم نپردازيد راههاي بسياري وجود دارد ، در زير يکي از اين راهها را توضيح مي دهيم :

استفاده از مرورگر اينترنت اپرا ( Opera Mini Web Browser ) :

مرورگر اپرا با تنظيمات پيشرفته خود علاوه بر اينکه به شما امکان گشت و گذار پرامنيتي را مي دهد ، با استفاده از امکان گشت و گذار مخفي سبب ميشود که از ديد شبکه پنهان باشيد . بدين طريق نه تنها سايتهاي خارجي از جمله PayPal توانايي اينکه از چه کشوري مراجعه مي کنيد را ندارند بلکه از ديد اپراتور نيز مخفي هستيد و بنابراين هزينه اي از شما دريافت نمي شود .

اگرچه طبق اين روش تنها بابت گشت و گذار در اينترنت پولي نمي پردازيد و بابت دانلود فايلها بايد به ازاي هر 10 کيلوبايت 5 تومان بپردازيد
براي دانلود نرم افزار اپرا ابتدا با کليک بر روي دکمه زير به سايت سازنده ارجاع مي شويد سپس با انتخاب مدل گوشي خود ، مرورگر سازگار با گوشي خود را دانلود خواهيد کرد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشید.
منبع:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ReziOnline
21-03-2008, 15:40
اگه اینجور باشه که عالیه
ممنونم از این پست

toraj
21-03-2008, 15:46
کسی تست کرده جواب میده یا نه.

Afsoungar
21-03-2008, 15:49
ترفند: استفاده از اينترنت ايرانسل به صورت کاملا رايگان در تمامي روزهاي هفت

همانطور که مستحضر هستيد ، اينترنت ايرانسل در تمامي روزهاي هفته مجاني نيست و در روزهاي غير تعطيل به ازاي هر کيلوبايت 5 قران ( نصف يک تومان ! ) از حساب شما کسر مي شود . براي اينکه همين مقدار پول را هم نپردازيد راههاي بسياري وجود دارد ، در زير يکي از اين راهها را توضيح مي دهيم :

استفاده از مرورگر اينترنت اپرا ( Opera Mini Web Browser ) :

مرورگر اپرا با تنظيمات پيشرفته خود علاوه بر اينکه به شما امکان گشت و گذار پرامنيتي را مي دهد ، با استفاده از امکان گشت و گذار مخفي سبب ميشود که از ديد شبکه پنهان باشيد . بدين طريق نه تنها سايتهاي خارجي از جمله PayPal توانايي اينکه از چه کشوري مراجعه مي کنيد را ندارند بلکه از ديد اپراتور نيز مخفي هستيد و بنابراين هزينه اي از شما دريافت نمي شود .

اگرچه طبق اين روش تنها بابت گشت و گذار در اينترنت پولي نمي پردازيد و بابت دانلود فايلها بايد به ازاي هر 10 کيلوبايت 5 تومان بپردازيد
براي دانلود نرم افزار اپرا ابتدا با کليک بر روي دکمه زير به سايت سازنده ارجاع مي شويد سپس با انتخاب مدل گوشي خود ، مرورگر سازگار با گوشي خود را دانلود خواهيد کرد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشید.
منبع:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اينو ميدوني كه همرو يك جا كم ميكنه يهو اعتبارت ميشه صفر?

reza2pars
21-03-2008, 15:54
اگه کسی تست کرده بگه تا ما هم حالش رو ببریم

hp980
21-03-2008, 17:37
اگه کسی تست کرده بگه تا ما هم حالش رو ببریم

من همین نرم افزار را روی گوشی دارم و پول هم کم میکنه!:2:

soliman
21-03-2008, 18:05
من تست کردم و صد در صد جواب میده. من یک سیم کارت دائمی و یک سیم کارت اعتباری ایرانسل دارم.
سیم کارت اعتباریم اعتبارش تموم شده بود یعنی 0 ریال ولی وقتی که با مرور گر Opera Mini به اینترنت متصل شدم دیدم اینترنتش کار میکنه در حالی که هیچی از اعتبار سیم کارتم نمونده بود.

amin-se
21-03-2008, 19:16
واسه من که اینترنت مجانیه.وقتی با opera mini کار میکردم ----- معنی نداشت ولی الان دیگه نمیتونم باهاش سایت باز کنم.ظاهرا ایرانسل فهمیده و پورت های opera mini رو بسته.اصلا نمیشه باهاش سایت باز کرد.

hadi665
21-03-2008, 19:41
البته خوبه اینو بدونین که این ایرانسل یهو از شارژتون کم میکنه
من چند وقته پیش کامپیوترمو با ایرانسل کانکت میکردم
اون موقع یهو شارژم صفر میشد یعنی اول که میرفتم خیلی کم شارژمو کم میکرد اما بعدش یهو 2000 تومن کم میکرد

jamshidjap
22-03-2008, 11:30
براي استفاده از اين برنامه بهتره اعتبارتون 0 ريال باشه

چون اگه اعتبار داشته باشي کم ميکنه

ضمنا نميتوني دانلود کني

فقط باز کردن صفحات

amir_soltani
23-03-2008, 05:19
نمی دونم, من مدت خیلی زیادی هست که از این جستو جو گر در کامیوتر و موبایلم استفاده میکنم. ولی واسه موبایل همیشه پول کم میکرده!!! ولی خداییش سرعتش خیلی خوبه!!! به پول کم شدنش می ارزه!!! دوستان گلم خسته نباشین

soliman
23-03-2008, 14:37
این مرورگر تنها عیبش اینه که فارسی رو برعکس مینویسه. حالا نمیدونم روی گوشی من اینطوریه یا روی گوشی های دیگه هم همینطوره

s.a.h
24-03-2008, 00:24
دوستان بايد بهتون بگم كه اگه از مرورگر اوپرا استفاده كنيد از شارژ شما كسر نميشه من خودم تست كردم و نتيجه هم گرفتم . شارژ من 0 بود ولي به راحتي اينترنت رو زيرو رو كردم. بايد مطمئن باشيد كه تنظيمات پروتوكل نت ورك اوپرا روي سوكت تنظيم شده باشه نه Http . در ضمن اگه جيمل هم داريد مي تونيد تنظيمش كنيد روي گوشيتون و رايگان ايميل بزنيد و ايميل بگيريد و فايل هاي روي ايميلتون را دانلود كنيد . من رويn73 و 5700 امتحان كردم.

masoud54
24-03-2008, 06:36
ايا ميشه با اين مرورگر با استفاده از سيم كارت و گوشي صفحات رو در كامپيوتر هم باز كرد چطوري ؟ ممنون

amir_soltani
24-03-2008, 07:15
ايا ميشه با اين مرورگر با استفاده از سيم كارت و گوشي صفحات رو در كامپيوتر هم باز كرد چطوري ؟ ممنون

اگه منظورتون اینه که دقیقا از همین برنامه استفاده کنیم که !!!! ولی " اپرا " نسخه مخصوص کامپیوتر هم داره که می تونید اونو از سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید دانلود کنید و بعد با وصل کردن گوشیتون به کاپیوتر و ایجاد یک کانکشن جدید برای گوشی روی کامپوتر می تونید به اینترنت دست پیدا کنید .
همین طور برای دریافت آخرین نسخه ی اپرا مینی می تونید به صفحه ی
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید مراجعه کنید.
سالم و سر بلند باشید

soliman
24-03-2008, 14:21
من روی کامپیوترم هم از اپرا استفاده میکنم چون واقعا سرعت بالایی رو داره. از همه مرورگرها بهتره

mojtaba_18843
24-03-2008, 19:00
ميشه نحوه استفاده از اين برنامه رو توضيح بديد.من نمي تونم باهاش صفحات رو باز كنم.
اجرا مي كنم مي نويسه اينستال و بعدش دو تا پيغام و در نهايت ارور!

enimonte
25-03-2008, 12:32
[QUOTE=mojtaba_18843;2232406]ميشه نحوه استفاده از اين برنامه رو توضيح بديد.من نمي تونم باهاش صفحات رو باز كنم.
اجرا مي كنم مي نويسه اينستال و بعدش دو تا پيغام و در نهايت ارور![/

برای من هم همینطوره.کسی میدونه ایراد کار از کجاست؟

s-a-l-i-m
25-03-2008, 13:27
واسه منم همینطور.

alireza fatemi
25-03-2008, 14:08
من حدود 1.5 ماهه که از ایرانسل استفاده می کنم ولی پولی از این بابت کم نشده

Šepehr
26-03-2008, 11:59
تاپیک تکراریه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
این روش دیگه جواب نمیده

aRThaS_08
26-03-2008, 15:56
بله تایید میشه که تکراریه ولی تایید نمیشه که جواب نمیده

Šepehr
26-03-2008, 20:58
آخه شما که حسابت خالیه
واسه بعضی ها اگه اعتبارشون صفر باشه بازم میتونن برن اینترنت

اما اینکه جز این روش نیست
با این روش باید بتونی وقتی اعتبار داری هم بری اینترنت و یه قرون هم کم نشه

B L A S T E R
26-03-2008, 21:08
واسه من قاتی داره..یه موقع کم میکنه..یه موقع کم نمیکنه.بعضی موقع ها هم زیاد میکنه.
واسه شما چطوره؟

parsilog
27-03-2008, 00:31
آقا درسته ! من کار کردم ! از اعتبارم هیچ وقت کم نمی کنه !

Ultimator
27-03-2008, 01:07
Bebakhshid finglish minvisam, mobilam type farsi nadare sharmande !

man alan daram az gprs irancel ba opera mini fekr konam 4.x ba conectione soket estefade mikonam va ghabl az didane in safhe daghighan 24251 rial mojodi dashtam va bad az didane chand safhe va transfer shodane 76344 byte mojodie hesabam be 24172 rial reside, ba nazar be in ke to tarhe zemestonie ircel ham hastam ke tosh kilobyti 1 rial mohasebe mishe mibinid ke irancel karesho khob balade va hesab ketabesh kheili ghavie ! daghighan midone cheghadr kam kone hala mikhayn bavar nakonid vali hamine ke hast! ye mozoe jaleb dar morede kamo ziad shodan ine ke vaghti conect bashin mojodi ro kamtar neshon mide va vaghti disconect shin mojodi be halate dorost bar migarde ino ham begam ke man 8-9 mahi mishe az operamini estefade mikonam va to har vaziati tajrobash kardam

, ah jonam bala omad 4ta kalame ba keyborde goshim type kardam !!!
bazam sharmande az type finglish
khosh begzare !

mamad_chagho
27-03-2008, 01:12
عزیزان اپرا رایگانه نه مینی اپرا!

B L A S T E R
27-03-2008, 09:17
اقا یه چیزی میگی هاااااااا
اپرای موبایل اسمش اپرا مینیه دیگه

S E V E N
27-03-2008, 13:48
واسه من قاتی داره..یه موقع کم میکنه..یه موقع کم نمیکنه.بعضی موقع ها هم زیاد میکنه.
واسه شما چطوره؟

دقیقا !

ماله من هم همین طوره !

کلا یه دفعه دیدی اعتبارت میشه 4700 ، بع یه دفه میاد پایین بعد دوباره میره بالا ....

jackhammer
27-03-2008, 19:11
اپرا مینی فقط یک پر*وکسی هست که اون سرور پرو*کسی سایت ها رو کوچیک میکنه.
ایرانسل وقتی شما از اپرا مینی استفاده میکنید این رو میبینه که دارید از سایت opera استفاده میکنید.
دلیلی نداره که مجانی باشه!
من که اون دوران که ایرانسل داشتم همیشه پولی بوده و هیچوقت تخفیفی نداده هیچی 5000 تومن من رو هم خورده(بدون استفاده از سیم کارت!
اون اپرای uiq3 هم یه مرورگره عین IE یا حتی مرور گر معمولی بقیه گوشی ها.
اینا هیچ ربطی به مفتی بودن اینترنت نداره.
اگه مال کسی مفتیه از ایرانسله که خر تو خره...اون رفیقتونم سر کارتون گذاشته هیچ کاری نکرده! خودش مفتی شده...البته شاید یه دفعه اعتبارش منفی هم بشه.

محمد رایانه
27-03-2008, 23:07
کارت ایرانسل من هم این طوری بودزود زود کم می کرد.

killerdeadlystar
30-03-2008, 23:20
اگه اینجور باشه که عالیه
ممنونم از این پست

یکی از دوستام یه نوکیا 7610 داره و اپرا هم روش نصبه

اعتبارش کم می شه ولی سایت ها هیچ کدوم ----- نیستن

جای تعجب اینجاست:13:

B L A S T E R
31-03-2008, 00:14
دلیلش اینه که اپرا مینی اطلاعات رو از سرور خود اپرا دریافت مبکنه

killerdeadlystar
31-03-2008, 00:29
شاید من نمی دونم

اگه اینجوری باشه که دیگه تو دانلود نباید مشکلی باشه

R@R#M@N
31-03-2008, 14:21
آخه بد بختی اینه که وقتی اپرا رو نسب میکنیم باز نمیشه (نرم افزار بالا میاد ولی مینویسه نمیتونه به اینترنت وصل بشه)
البته تنظیمات گوشی من درسته این پیغام رو هم واسه این میده که اعتبارم 0 هست
من قبلآ باهاش کار میکردم (پنجشنبه ها و جمعه های پاییز که مجانی بود)
انموقع هم سایت های ف ی ل ت ر رو هم باز میکرد !!!
کسی راه حلی نداره !!

B L A S T E R
31-03-2008, 14:56
تو تنظیمات protocol رو حالت socket هست؟

BLACK-BLACK
31-03-2008, 15:00
من که استفاده کردم اصلن جواب نمیده بیخود هم دنبال این راهها نباشید ایرانسل از منو شما زرنگ تره
در ضمن گشت وگذار توی اینترنت هم به گونه ای دانلود محسوب میشه چون اطلاعات رد وبدل شده

mehryar1973
01-04-2008, 10:43
این موضوع توی mtnclubتوسط اپراتور ایرانسل هم تایید شده(شاهین):27:

R@R#M@N
01-04-2008, 11:05
تو تنظیمات protocol رو حالت socket هست؟
آخه اصلآ وارد برنامه نمیشه !!!

hermione
01-04-2008, 12:23
من هم از این برنامه استفاده می کنم در زمانی که سیم کارت شارژ داره کم می کنه ولی موقعی که اعتبار صفر میشه . می تونید رایگان استفاده کنید و حالشو ببرید . در ضمن هیچ کدوم از سایت ها ---- ندارند !!
من اعتبارم صفر هست .از کسی شنیدم بعد از این که شارژ کردید ازتون کم میشه ، خدا کنه اینجوری نباشه چون تا حالا 80 مگ send و recieve داشتم !!

Sajad2006
01-04-2008, 12:58
این مطلب تایید میشه من به یکی از دوستام گفتم امتحان کرد,دید درسته.......

actooor
02-04-2008, 12:21
روش خوبی بود...
ممنون...

choory
02-04-2008, 12:35
آخه اصلآ وارد برنامه نمیشه !!!

Shoma tarikhe goshira daghigh be miladi tanzim kon dorost mishe.(sharmandeh farsi type nakardam ba goshi hastam.ba hamin barnameye opera mini rahat kar mikone bedone inke sharj dashte basham.dl ham bara in nemeshe kard chon mogheye dl az browser khode goshi estefade mikone.)

hermione
04-04-2008, 10:41
قبلاً وقتی من شارژ داشتم هنگام استفاده از mini opera پول کم میکرد ولی از دیشب کم نمی کنه ؟ میترسم همشو یه دفعه کم کنه !! احتمالش هست ؟

choory
04-04-2008, 12:36
Opera mini 4.1 beta
این هم ورژن جدید سریع ترین مرورگر موبایل
از قابلیت های جدید این ورژن امکان دانلود وآپلود فایل افزایش 50 % سرعت مرور وب و...
به نقل از سایت خود برنامه اپرا

لینک دانلود برنامه:

اسکرین شات از برنامه در حال دانلود فایل

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لازم به ذکر که عکس ها را خودم تهیه کردم یعنی خودم داشتم با برنامه دانلود میکردم و اعتبارم هم صفره.

shahram_vzvz
04-04-2008, 15:03
اپرای من کار نمی کنه چطوریه می گن ایرانسل فهمیده و پرتاشو بسته صحت داره ؟

در ضمن گوشیk750 و ساعت و تاریخشم عوض کردم به جدید آیا مشکل از ساعته یا نه ؟

Watson
04-04-2008, 17:15
Opera mini 4.1
این هم ورژن جدید سریع ترین مرورگر موبایل
از قابلیت های جدید این ورژن امکان دانلود وآپلود فایل افزایش 50 % سرعت مرور وب و...
به نقل از سایت خود برنامه اپرا

لینک دانلود برنامه:

اسکرین شات از برنامه در حال دانلود فایل

لازم به ذکر که عکس ها را خودم تهیه کردم یعنی خودم داشتم با برنامه دانلود میکردم و اعتبارم هم صفره.

من رفتم یه MP3 دانلود نکنم. این Error رو داد.

Permission=javax.microedition.io.connector.file.wr ite
مشکل چیه؟؟؟؟؟؟؟؟

amin-se
05-04-2008, 01:29
اپرای من کار نمی کنه چطوریه می گن ایرانسل فهمیده و پرتاشو بسته صحت داره ؟

در ضمن گوشیk750 و ساعت و تاریخشم عوض کردم به جدید آیا مشکل از ساعته یا نه ؟

من که همون اول گفتم اینو . البته در مورد اپرا مینی نه در مورد اپرای سیمبین :46:

masoud54
05-04-2008, 07:06
اگه منظورتون اینه که دقیقا از همین برنامه استفاده کنیم که !!!! ولی " اپرا " نسخه مخصوص کامپیوتر هم داره که می تونید اونو از سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید دانلود کنید و بعد با وصل کردن گوشیتون به کاپیوتر و ایجاد یک کانکشن جدید برای گوشی روی کامپوتر می تونید به اینترنت دست پیدا کنید .
همین طور برای دریافت آخرین نسخه ی اپرا مینی می تونید به صفحه ی
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید مراجعه کنید.
سالم و سر بلند باشید

من با گوشی 6260 با برنامه مینی اپرا مجانی وارد اینترنت میشم اما با برنامه اپرا نصب شده در PC و ایجاد کانکشن گوشی 6260 نمیتونم وارد اینترنت شوم لطفا بگید چه تنظیماتی رو انجام بدم

meysamfx
11-04-2008, 17:12
سلام
یه سوال داشتم
شما هر وقت که بخواهید می تونید با gprs ایرانسل به اینترنت وصل بشید؟
چون من فقط شب ها و اول صبح ها می تونم وصل بشم
به نظرتون ایراد از سرور اپرا است یا شلوغی خطوط ایرانسل
گوشیم n70 هست
با گوشی 5310 هرکاری کردم نتونستم با اپرا وصل بشم
ممنون

hermione
12-04-2008, 15:00
من از دیروز که سیم کارتو شارژ کردم یه مشکلی برام پیش اومد وقتی وارد برنامه میشم یدفعه آنتن دهی صفر میشه و باید گوشی رو خاموش و سپس روشن کنم . کسی نمی دونه مشکل از چیه ؟

ar.behnam
13-04-2008, 10:15
من حدود 1.5 ماهه که از ایرانسل استفاده می کنم ولی پولی از این بابت کم نشده

من هم که حالی دارم میکنمااااا

Reza82N
13-04-2008, 15:58
من از دیروز که سیم کارتو شارژ کردم یه مشکلی برام پیش اومد وقتی وارد برنامه میشم یدفعه آنتن دهی صفر میشه و باید گوشی رو خاموش و سپس روشن کنم . کسی نمی دونه مشکل از چیه ؟

ماله منم اينجوريه
البته اكثرا شبا اينجوريه
ماله هركدوم از دوستانم كه ايرانسل دارن اينجوري شده

siavashjal
13-04-2008, 21:32
بالاخره میشه با آخرین ورژن برنامه اپرا از اینترنت ایرانسل استفاده کرد یا نه؟

چون من بعضی جاها دیدم نوشته که ایرانسل پورتهای اپرامینی رو بسته.

.SA33D.
13-04-2008, 21:49
يكي يه اطلاع رسانيه جامع كنه بيزحمت.اون operaكه غير از mini-operaست رو كجا دانلود كنيم؟؟ مطمئنيد كه از شارژ كم نميكنه؟(اگه شارژ صفر نباشه)
مرسي

choory
13-04-2008, 22:37
يكي يه اطلاع رسانيه جامع كنه بيزحمت.اون operaكه غير از mini-operaست رو كجا دانلود كنيم؟؟ مطمئنيد كه از شارژ كم نميكنه؟(اگه شارژ صفر نباشه)
مرسي

سلام
يه برنامه هست به نامه opera 8 که فعلا آخرين ورژن هست که بروزر ديفالت گوشى هاى uiq3 هست که اصلا به درد نميخوره.
اپرا مينى هم تا اونجا که من تست کردم فقط در صورتى مجانى هست که شارژت صفرباشه.

choory
13-04-2008, 22:45
بالاخره میشه با آخرین ورژن برنامه اپرا از اینترنت ایرانسل استفاده کرد یا نه؟

چون من بعضی جاها دیدم نوشته که ایرانسل پورتهای اپرامینی رو بسته.

اگه قرار بود ايرانسل پورت socket که پورت اپرا هست را ببنده براى همه مى بست نه چند نفر را.اونهايى هم که کار نميده بهشون به احتمال زياد پورت برنامه روى http هست.من خودم و همه دوستام داريم بدونه مشکل کار ميکنيم تازه با download

Aminboss
14-04-2008, 19:26
من دانلود مجانی می خوام یعنی راه نداره

B L A S T E R
14-04-2008, 20:08
4.1 رو باید دان کنی

M.ghafori
15-04-2008, 02:24
سلام من 4.1 نصب كردم اما براي دانلود مجاني و داخلي برنامه( saveas ) مرتب خطا ميده-
چكارش كنم؟
يا حق

sharifelyaciyan
15-04-2008, 11:26
ماله منم همینطوره

alisahaf70
25-04-2008, 05:19
4.1 احتمال مجانی افتادنش برای من در مقابل 4 یک دهمه
ایرانسل یک دفعه هر چی مجانی استفاده کرده بودم رو کم کرد زنگ زدم 140 گفت ساعت12 نصفه شب 10 مگابایت مصرف داشتی من اصلا اون موقع بیدار نبودم

BLACK-BLACK
25-04-2008, 05:51
بشنو و با ور نکن همش دروغه

mahsa71neda
25-04-2008, 07:14
manam didam khoobe vali sharjro yeho kam mikone

choory
25-04-2008, 11:13
سلام
چند بار بگم براى استفاده رايگان از اين برنامه خط شما بايد شارژش صفر باشه در غير اين صورت از اعتبارتون کم ميکنه.
موفق باشيد.

amini_bio
25-04-2008, 13:22
اصلاً به این چیزا نیست.
بعضی سیم کارتا کلاً اینترنتشون مجانیه.
بعضیا با opera mini مجانیه.
بعضیم اصلاً مجانی نیست.

H A M E D
25-04-2008, 14:22
من رفتم یه MP3 دانلود نکنم. این Error رو داد.

Permission=javax.microedition.io.connector.file.wr ite
مشکل چیه؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام من 4.1 نصب كردم اما براي دانلود مجاني و داخلي برنامه( saveas ) مرتب خطا ميده-
چكارش كنم؟
يا حق

هر دوي شما دوستان عزيز بايد سطح دسترسي برنامه رو براي نوشتن و اضافه كردن فايل بررسي كنيد. احتمالا خود گوشي از اين كار جلوگيري ميكنه.